Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-11-03, 15:45   #1
luli_zh
 
Anėtarėsuar: 14-11-03
Vendndodhja: Zürich / CH
Postime: 20
luli_zh e ka pezulluar reputacionin
Gabim Vlera e dashurisė!

ju pershndes te gjithve

sa ka vler dashuria ne ditet e sodit per jua ...dhe a ju ka ndodhe te dashurohi apo jeni te dashuruar ne diken qe per jua dashuria nga ajo/ai ka vler aq shum sa qe edhe jeten e juaj jeni ne gjendja ta jepni per tź??

ju mir pres ne kit tempershndestje nga Luli_zh


luli_zh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-11-03, 17:44   #2
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

LULI_ZH te pershendes, se pari nje kompliment per keto tema te qullume...per mua personalisht ka dashuria shum shum vler te madhe, sepse esht dashuri e vertet nga zemra dhe keshtu jam ne gjendje te bej gjdogje per te. une mendoj pasiq te ndron kjo, dhe une nuk jam ne gjendje te bej asjge per te dashurin, mbas asoj dite nuk ka aty ma dashuri te vertet, sepse dashuria esht nje mbeshtetje, ne te cilen duhet te shpresoj ne gjdo rast te jetes.... (keto pika vlen me perjashtim nga interesi ekonomik)
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-08-04, 12:44   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung LULI_ZH.Vlera e dashurijes eshte e njejte sepse dashuria eshte dashuri.Une kam qene ne pozite me dashurue aq shume saqe edhe jeten me dhene,por jeta i ndėrron deshirat.... :cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-09, 17:44   #4
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vlera e dashurisė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luli_zh
ju pershndes te gjithve

sa ka vler dashuria ne ditet e sodit per jua ...dhe a ju ka ndodhe te dashurohi apo jeni te dashuruar ne diken qe per jua dashuria nga ajo/ai ka vler aq shum sa qe edhe jeten e juaj jeni ne gjendja ta jepni per tź??

ju mir pres ne kit tempershndestje nga Luli_zh
JO!jap nje pjes te jetes,nje organ timin,ndersa jeten jo,,,,sepse nese e du dikend me shum se veten (une vetem mendoi kshtu) dhe seshte e vertet,,,kshtuqe jeten nuk ja fali asnje dashurie se me eshte shum e shtrejt ,me eshte dhuru vetem mua jeta ime


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.