Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-12-03, 15:58   #1
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Po tė kishit mundėsi ēka do tė ndryshonit nė kėtė botė

Pershendetje gjitheve...

A ka dicka qe ju pengon ne kete bote, qe po te kishit mundesi ta ndryshonit...?

Me nderime...


__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-01-04, 15:40   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zana pershendetje per temen.

Po te kisha mundesi do ta ktheja kohen mbrapa ne menyre qe ne Kosove mos te ndodhte ajo cka ndodhi.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-04, 08:23   #3
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

MURGESHA ATE QE DESHIRON TI BESOJ SE DO TE DESHIRONIM TE GJITH NE DUA TE THEM SE EDHE UNE DO TE DESHIROJA KET GJE .
POR PER MOMENTIN E KAM NJE DESHIR PAK SA TE QUDITSHE----PRA DO TE DESHIROJA TE FUTESHA NE TRURIN E GJINIS SE BUKUR ASAJ FEMERORE DHE TA STUDJOJA ME VEMENDJE ---SEPSE SA ME SHUM QE MENDOJ SE E NJOF AQ ME SHUM TE PANJOHURA ME DALIN----PERPLOT BEFASIRA JENI...JU GJINIA E BUKUR
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-04, 12:04   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RRUSHI
MURGESHA ATE QE DESHIRON TI BESOJ SE DO TE DESHIRONIM TE GJITH NE DUA TE THEM SE EDHE UNE DO TE DESHIROJA KET GJE .
POR PER MOMENTIN E KAM NJE DESHIR PAK SA TE QUDITSHE----PRA DO TE DESHIROJA TE FUTESHA NE TRURIN E GJINIS SE BUKUR ASAJ FEMERORE DHE TA STUDJOJA ME VEMENDJE ---SEPSE SA ME SHUM QE MENDOJ SE E NJOF AQ ME SHUM TE PANJOHURA ME DALIN----PERPLOT BEFASIRA JENI...JU GJINIA E BUKUR

Te pershendes Rrushi, dhe kur e lexova kte pergjigje tenden qesha sa mujta,sepse qudi me duket pse duhet gjithsesi te na kuptoni ju neve,kurse as ne ju nuk ju kuptojm!! Por se jemi plot befasira ashtu duhet,qe te mos merziteni me neve se nese merziteni ateher nuk di qka do te kishit ber, sepse gjini tjeter nuk keni ju gjinia mashkullore
Hajgare pak,ama sa per ndryshimet se do i keshit ber, do te ishte ateher monotoni apo jo :roll:
te pershendes.
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-01-04, 12:13   #5
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E qka kisha ndryshuar un tani per tani esht: Qe te mos kemi mosmarrveshje mes njeri tjetrit ne pergjithsi, te behemi me te kuptueshem,me te butė dhe me te gjakoftoht. Sepse na ja kemi zanat kur te nxehem nxehem shum dhe pa kuptim!! barem me duket mu ashtu.
Qe te mos harrojm gjakun se esht derdh per te qen na ne liri, dhe kte liri ta shfrytesojm ne te mir. wow qka kisha ndryshuar prap dul list e gjat,por po e le me kaq.
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-04, 23:45   #6
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Hmmmm zana valla kisha ndryshu shum sene

Si p.sh qato qka po na pengojn ma se shmuti me hy en Evrope

E masnej edhe juve qikav ju kisha ndrru trunin se valla hiq spe na doni edhe ju veq qka po na shtini me vujte :) HeHe hajgare pak

Spo di ka shum amo ska mundesi me ndryshu

Te pershendes
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-04, 01:20   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nje ndryshim te vogel me deshire do ta beja. Ja kete ketu. A po i njihni?__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-04, 21:19   #8
ylli polar
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: zvicer-zurich
Postime: 9
ylli polar e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Do tė doja qė nė botė tė ketė PAQE dhe DASHURI . Pa luftėra dhe urrejtje. Pėrshėndetje
ylli polar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-04, 10:15   #9
In Da Houze
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Postime: 57
In Da Houze e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Un kisha pas qejf me qen femer 2 muaj e gjysem edhe apet me u bo mashkull veq ta kisha knaq nje shok timin...?
__________________
Njeriu qe ta thot te verteten ne sy,nuk te urren ..
Rapper Me Profession per momentin .?
TeRoR-_-DoGg....In<>Da<>Houze.....EnGjulLi-_-2 ....RiDvAn BekTashI
In Da Houze Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-04, 21:57   #10
ylli polar
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: zvicer-zurich
Postime: 9
ylli polar e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pėr In da Houze:nėse ke shumė dėshirė me kėnaqė shokun tėnd, kėnaqe edhe si mashkull . ha..ha..ha...
ylli polar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-04, 09:51   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une e kisha zhdukur urine dhe lufterat ne gjithe boten dhe i kisha bere njerezit te nje religjioni qe te kene mundesi te martohen mes vete.
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-04, 16:49   #12
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tung te gjithve nsq eshte e mundur do te ndryshoja gjithqka .... :!: :!:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 18:42   #13
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Valla kisha ndryshu shum
e para rrym me pas gjithe
uje gjithe
pluhun kurr
zhurem ma pak
kerre ma pak parkinga ma shum
muzik ma te mir
ni deti (ha ha ) nuk muj veq e kisha qit dikun ne kosove
shkiet i kisha hek krejt
aiiii ka shum sene mi nderru
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-05, 22:10   #14
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me nderru, e kisha nderru PC-ne, edhe auton per momentin :lol:
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-05, 04:11   #15
titi
 
Anėtarėsuar: 02-05-05
Vendndodhja: Kosove
Postime: 574
titi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

QKA DO QE TE DRYSHOJA DIKUJ NUK DO TI PELQENTE ANDAJ LE TE MBETET ASHTU SIQ ESHTE


titi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.