Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-01-04, 03:59   #1
matzaloo
 
Anėtarėsuar: 07-01-04
Postime: 4
matzaloo e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung....kush mendoni qe eshte femra ma e bukur ne te gjitha

un si person po mendoj qe sot per sot eshte ADELINA ISMAJLI :)


matzaloo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-04, 16:39   #2
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

une hahhaaah po boj hajgare veq desha me thy akullin, femra, nese najnjana mendon se eshte shume e bukur shkruni nuk eshte marre,
tung
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-04, 18:10   #3
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Pershendetje

Une mendoj dhe me pelqen shume LEONORA JAKUPI....nashta pse i adhuroj edhe kenget e saja por me tvertet me pelqen shume krejt natyrale eshte.

Te pershendes kalofsh bukur
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-04, 12:00   #4
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tung matzaloo

Per veti mendoj keshtu: Leonora Jakupi dhe Gentiana Ismajli..


tung kalofshi bukur
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-04, 19:21   #5
life
 
Anėtarėsuar: 08-02-04
Postime: 2
life e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek life
Gabim

hahah
kuku me shuem e cmoni leonora jakupin po shyqyr zotit qe nukjama zilant si ju se llom ishmi bo tu u rre
per vete e cmoj Adelina Ismajlin edh emencurin e cdo femre
__________________
te desha qe kur ishe bebe une ta beja me sy ti me gjuaje me meme
life Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 00:58   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Femra me e bukur ne te gjitha, hm.
Une keshtu e paramendoj nje femer te bukur dhe me te gjithe te mirat tjera. Nje femer e shkolluar, qe ka karakter te larte, qe perkujdeset per familjen e vet. Nuk e kuptoj se sa here hasi ne keso tema gjithnje merren shembull femra nga bota artistike. Cka eshte pra nje femer mjeke qe eshte e bukur dhe qe pike se pari merret me sherimin e njerezve?? Valle nuk e meritojne ato te cilesohen si femra me te bukura?? Une nuk po ceki ndonje prej te shumtave por me duket se gjinise femerore po i bahet nje fyerje ne pergjithesi, kur ajo krahasohet me nje kengetare te zhveshur te estrades, qe ka ze te bukur dhe di te dridh trupin e qe ndoshta nuk posedon me virtytet tjera qe duhet ti kete nje femer.

Kam nje pyetje per mashkujt ne kete forum. Cili prej jush psh. do te kish deshire te martohet me Leonoren, Adelinen, Bleonen dhe shum tjera kengetare qe jan si ato?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 02:35   #7
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vallahi Murgesha mu martu jo veq mi asish tybe po, bile edhe at[ me gjith qef , jo me qef po me shum pasion .. nejse mo pe din ēka po menoj a ?
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 13:12   #8
Donika Morina
 
Anėtarėsuar: 10-12-03
Vendndodhja: Gjakov por jetoj ne Austri!!
Postime: 54
Donika Morina e ka pezulluar reputacionin
Gabim uuuu

Une mendoj se femra ma e bukur asht tash per tash ne Kosov vallah nuk po di mamir nuk po shkruj hiq a???

Veq mendoj se Gentiana Ismajli ose Leonora Jakupi.
Donika Morina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 14:37   #9
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Femra me e bukura eshte e dashura ime.....
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 15:26   #10
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Femra me e bukura eshte e dashura ime.....

Ladzrani qetash me ke marr meq krejt,cila ke E dashura jote,Murgesha Jehona un apo cila,se tybe sen nuk jam ka te marr vesh qtash
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 16:41   #11
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Femra me e bukur ne te gjitha, hm.
Une keshtu e paramendoj nje femer te bukur dhe me te gjithe te mirat tjera. Nje femer e shkolluar, qe ka karakter te larte, qe perkujdeset per familjen e vet. Nuk e kuptoj se sa here hasi ne keso tema gjithnje merren shembull femra nga bota artistike. Cka eshte pra nje femer mjeke qe eshte e bukur dhe qe pike se pari merret me sherimin e njerezve?? Valle nuk e meritojne ato te cilesohen si femra me te bukura?? Une nuk po ceki ndonje prej te shumtave por me duket se gjinise femerore po i bahet nje fyerje ne pergjithesi, kur ajo krahasohet me nje kengetare te zhveshur te estrades, qe ka ze te bukur dhe di te dridh trupin e qe ndoshta nuk posedon me virtytet tjera qe duhet ti kete nje femer.
Pajtohem me Murgeshen plotesisht.
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 16:45   #12
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

dhe mendoj se keta shembuj qe jane marr larte si adelina, leonora, jane shume shembuj palidhje ato jo qe nuk jane te bukura po femra ma e bukur duhet ti kete edhe disa tjera veti siq e ka cekur murgesha me larte.
shqiptarte per qdo teme pa e permend adelinen e leonoren nuk bohet.ka femra tjera edhe shume larg ketyne dyjave e kerkush spo i permend. e qe nuk e shesin trupin e tyre.
tung
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-04, 17:51   #13
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Pershendetje

Njeherit ju pershendes dhe desha pak replike por pa keq kuptime nuk dua te ofendoj askend besoj se dot keni mirkuptim.
Edhe une pajtohem me mendimin e Murgeshes se duhet ti vlersojm njerzit sipas moralit profesionit zotsin e tyre etjera.Por une nuk mund ta ceke nje mjeke apo ndonje profesoresh qe eshte nga Tetova se une po ia them emrin asaj asnje nga ju nuk e njeh se si duket.Se njeri te persosur nuk besoj te ket, por thjesht ketu pyetja ishte vec per bukurin e jo ku bazohemi ne bukurin dhe prej nga rjedh bukuria.
Me falni se thjesh vec ni mendim i imi ishte besoj se e keni te qarte qellimin tim.
Me respekt....
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-05, 16:52   #14
Xati_Pej
 
Anėtarėsuar: 07-12-05
Vendndodhja: prishtin
Postime: 17
Xati_Pej e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Un mendoj se femra e ka perparsin per bukurin ndaj mashkullit nuk po folim per shkollimin e te tjera por per bukurin fizike te femres ate ja dha zoti dhe meshkujt nuk ka pse zhelozojn.
Xati_Pej Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-05, 17:09   #15
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Femra me e bukur ne te gjitha, hm.
Une keshtu e paramendoj nje femer te bukur dhe me te gjithe te mirat tjera. Nje femer e shkolluar, qe ka karakter te larte, qe perkujdeset per familjen e vet. Nuk e kuptoj se sa here hasi ne keso tema gjithnje merren shembull femra nga bota artistike. Cka eshte pra nje femer mjeke qe eshte e bukur dhe qe pike se pari merret me sherimin e njerezve?? Valle nuk e meritojne ato te cilesohen si femra me te bukura?? Une nuk po ceki ndonje prej te shumtave por me duket se gjinise femerore po i bahet nje fyerje ne pergjithesi, kur ajo krahasohet me nje kengetare te zhveshur te estrades, qe ka ze te bukur dhe di te dridh trupin e qe ndoshta nuk posedon me virtytet tjera qe duhet ti kete nje femer.

Kam nje pyetje per mashkujt ne kete forum. Cili prej jush psh. do te kish deshire te martohet me Leonoren, Adelinen,

Bleonen dhe shum tjera kengetare qe jan si ato
?
bravo dadushe,bravooooooooooo :( pra edhe une keshtu mendoi,kurse femrat qe kendojne lakuriqe nuk munden te jen edhe per shtepi ne asnje menyre,ato sikur kan dale ne treg ashtu me duken :(


vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.