Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-03-04, 09:16   #1
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim C'fare eshte puthja per ju?

Pėr mua, mėnyra mė e mirė pėr tė shprehur ndjenjat, tė cilat ruaj pėr atė qė e dua!

Ju ftoj tė jepni mendimet tuaja.... Giovanni.


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-03-04, 16:16   #2
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une pe ruaj ate ndjene po me duket se du me mete plake se .... :cry: :cry: :cry:
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-03-04, 17:00   #3
LEON
 
Anėtarėsuar: 08-01-04
Vendndodhja: PRIZREN
Postime: 11
LEON e ka pezulluar reputacionin
Gabim hehe une kisha me than....

une kisha me than puthja eshte hapi i pare i fillimit te dashurise aa
LEON Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-09-04, 20:53   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: C'fare eshte puthja per ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga giovanni
Pėr mua, mėnyra mė e mirė pėr tė shprehur ndjenjat, tė cilat ruaj pėr atė qė e dua!

Ju ftoj tė jepni mendimet tuaja.... Giovanni.
Puthja eshte MELODIJA E SHPIRTIT PER TU SHPREHUR DASHURIA NDAJ PERSONIT TE DASHURUAR..
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 00:54   #5
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E lengshme,pa shije ndjenjaprurese ...ndoshta e kam gabim por ka shije ndonjeher si kallomoc i zim :lol: :lol:
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 09:33   #6
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
E lengshme,pa shije ndjenjaprurese ...ndoshta e kam gabim por ka shije ndonjeher si kallomoc i zim :lol: :lol:
Ke drejta - dr1ta -,e ne ato raste mbizotron ZBRAZTIA ( boshlleku).
Te pershendes.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 09:50   #7
DannyAus
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: Australia-Melbourne
Postime: 386
DannyAus e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DannyAus
Gabim

puthja eshte menyra me e sinqert e shprehjes se ndjenjave
--ndaj te dashures-dashurit ose edhe ndaj personit qe e dashuroni nga zemra pa marr parasysh... (nena, motra, gjyshja lol)... :idea:
__________________
I am whatever you say I am, if I was it why would I say I am!!!
DannyAus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 11:40   #8
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
E lengshme,pa shije ndjenjaprurese ...ndoshta e kam gabim por ka shije ndonjeher si kallomoc i zim :lol: :lol:
Ke drejta - dr1ta -,e ne ato raste mbizotron ZBRAZTIA ( boshlleku).
Te pershendes.


Nuk esht gjith njesoj
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-09-04, 13:11   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
E lengshme,pa shije ndjenjaprurese ...ndoshta e kam gabim por ka shije ndonjeher si kallomoc i zim :lol: :lol:
Ke drejta - dr1ta -,e ne ato raste mbizotron ZBRAZTIA ( boshlleku).
Te pershendes.


Nuk esht gjith njesoj
Mire.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-04, 09:06   #10
Besi04
 
Anėtarėsuar: 11-09-04
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 12
Besi04 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Puthja

Kur e kryen pjesen teorike
kalojme ne ate praktike
__________________
tung te gjithve
Besi04 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 09:48   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:P :P PUTHJA ESHTE MOMENTI KUR BASHKOHEN DY SHPIRTERAT QE I LEJOJNE ORGANEVE TE VETA SE FRYMARJES TE NJOFTOHEN DHE MARRIN FRYME NJERI TJETRIN DUKE I SHKEMBYER MIKROBAT DHE VITAMINA TJERA. :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 19:07   #12
hysi
 
Anėtarėsuar: 16-10-04
Postime: 1
hysi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mir se erdet ne dardani de ju mir presiman e kand kosoves e shqipris gjith shqiptaret k jan ne mbar boten ju ruajt zoti gith kah jeni se ma te mirt jeni vetem per para dhe kursesi mrapa me padurim e pres letren e juaj me plot dashuri e miqesi ju pergezoft zoto,
shqiptaret jan te talentuar dhe te menqur ma shum se gjdo popull dhe munen me udh heq shtetin vet e jo9 turlifar klooshari me ard ktu qew sdin me fshi hunt e veta.
e me na sundu neve po kjo asht marri na jem njerz te talentuar te menqur doktora profesora akitekta e tana lamit sjem miftjaq per kerkon ju ardhmerin e keni ne duarty ejujaja ju faleminderit per mirkuptim tung o shqiptar kah jeni e ka sjeni .........????hysi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 19:43   #13
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim

OFSHAME E SHPIRTIT!
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 23:06   #14
Kesna
 
Anėtarėsuar: 30-08-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 70
Kesna e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kesna
Gabim

Hmmmm, mu per veti me pelqen shume mu puthe. Ama edhe dicka e kom verejte, kur e puthi nje tip per here te pare muj me verejte a muj me dashte ate njeri a jo! NEse sem pelqen qysh puthe e lo, nese me pelqen kqyri pak. :roll:
__________________
Ju bre, sha na gjet!
Kesna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-04, 18:59   #15
TIM
 
Anėtarėsuar: 28-09-04
Vendndodhja: Diku ne Perendim ???
Postime: 100
TIM e ka pezulluar reputacionin
Gabim

TUNGI

Puthja eshte manevrimi buzve e pushim i syve .


__________________
JETA ESHTE SHUME E SHKURTER PER TE KUPTUAR , SE SA E BUKUR ESHTE .............
TIM Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.