Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-03-04, 16:22   #1
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Sa jeni te lire me prinder!!!

Une mendoje se nuk gje me te mire se te keshe prinderit ne te njejten kohe prinder dhe po ashtu Shoke.
Sa jeni te lire ne biseda me prinder dhe qka nuk do te bisedoni me ta?

Mendimi i juaj me nderime lazdrani :P


lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-04, 11:00   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Lazdrani pershendetje per kete teme kaq te bukur.
Une me prinderit jam shume e lire ne bisede,pa marre parasysh temen,kemi nje mirekuptim ta hatashem dhe per kete ndjehem shume mire.Kuptohet se per disa tema,vajzat me nena jane me te lira,por ne pergjithesi mire eshte.
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-04, 12:34   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une jam me e lira se te gjithe ju me prinderit e mi.
Asnjeher sme qortojne :lol: :lol: e as qe me lavderojne :cry: :cry: :cry:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-04, 15:12   #4
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

LAZDRAN KAM PRINER FANTASTIK,QASI FATI QE QDO KUSH NGA JU ME KISHIT MARRE LAKMI SE TE GJITHE NUK ESHTE QESHTU SI TE UNE
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-04, 16:59   #5
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

valla drejten me ju tregue me prinderit e mi nuk ka sidomos babin e kam shokč tč ngusht dhe mamin e kam loqk se shoqe shumč tč ngusht e kam,dhe kur tč dalim sčbashku tč gjith mendojn se jemi motra ha ha..

dhe e pčrshendes sot mamushin timč qč e dua ma se shumti nč botč!!!
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-04, 23:19   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Uh Mickoja edhe une po e pershendes shume mamushin tend, me bere me kete shkrim qe ta dua shume
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-04, 19:39   #7
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Lirija e te shprehurit dhe komunikimi me prinder duke respektuar rolin e prinderit,pa e keqperdorur komunikimin e hapur eshte vlera me e madhe qe femijet te kene nje rini te shendosh.
une i takoje grupit qe mardhenjet me prinder jane te shkelqyera,kame me babain nje afersi sikur me nje shoke te gjenerates sime-bisedojme per qdo gje haptas, me mamicen nje afersi qe ska kufi-ku shpesh me mungon ketu ne gyrbet.
tung Naki :!:
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-04, 10:48   #8
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Ju pershendes te gjitheve dhe me vjen mire qe keni komunikim te mire me Prinderit.Une per vete nuk kam tema tabu qe nuk diskutoje jam i hapure si me Babain po ashtu me Mamin.Si shkurt jemi shume te Harmonizuar dhe dashurin e tyre kurre nuk mundem te ja kthej qe ata bene per mua....

Pershendes te gjithe Prinderit e juaj e ne veqanti Babin dhe Mamin tim
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-04, 09:47   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tungi juve. Kam qene shume i lire si me shoke.Sot i mbaj kujtimet ne zemer.Ashtu do te jet deri ne vdekje sepse kujtimet per prinderit kure nuk zbehet. :cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-04, 10:33   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Tungi juve. Kam qene shume i lire si me shoke.Sot i mbaj kujtimet ne zemer.Ashtu do te jet deri ne vdekje sepse kujtimet per prinderit kure nuk zbehet. :cry:
Ashtu eshte plotesisht me vende i nderuar.Jeni i pershendetur nga lazdrani ku do qe te jeni
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-04, 19:59   #11
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim t

ju pershendes te gjithve dhe me pelqeni shum ne diskutime po edhe ne ashtu jemi shum te lir ne familje po ashtu me prind ndoshte tej mase une ju apeloi TI NDEROJME PRINDERIT SA I KEMI dhe ju nderon zoti
me nderime vushtrria
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-09-04, 20:17   #12
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Pershendetje

Sa i perket se sa jam e lir me prindrit e mia te ju them te drejten se PRINDRIT i kam shoqeri te vertet qe me keshillojne dhe jam tersisht e lir me ta.
Po te mos ia them une prinderve te mi ndonje proble, e kujt do ti drejtohem une ???? jo askujt.---Nuk ka as shok e as shoqe qe te keshillon me mir se prindrit.
Me te vertet shum me kane ndihmuar si ne boten sentimantale poashtu edhe ne ate spirituoze qe me kane ndihmuar ti harroj te gjitha te keqijat.

Pra jeni sa me te afert me prinderit.
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-09-04, 18:20   #13
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

jam shume e lire me ta edhe mburrem me ta :lol: :lol:
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-09-04, 14:12   #14
livoreka bicio
 
Anėtarėsuar: 23-07-04
Vendndodhja: (itali)
Postime: 2,086
livoreka bicio e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek livoreka bicio
Gabim

jam shum i lir me prinderit dhe kena shum rrespekt dhe mirkuptim ndaj nesh :P :D :o
livoreka bicio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-04, 14:37   #15
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kemi qene shume te lire mes veti- me teper se shoket.Tash po vuaj. :cry:


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.