Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-04, 13:09   #1
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim Cila gjini tradhton me shume ne dashuri???

Pershndetje per te gjith

Deshta tju pyes kete pyetje se shpesh here i ndegjoj Djemt dhe Qikat tuj e kritku njeri tjetrin lidhje me tradhti...

Une mendoj edhe pse jam djal se djemet tradhtojn me shume ne dashuri se vashat por edhe vashat tradhtojn ama gjinija mashkullore beseoj se tradhton me shume!!!!

Jepni mendimin e juaj qka mendoni???

Me respekt Cool_Boy


Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-04-04, 17:08   #2
DARTEX
 
Anėtarėsuar: 03-04-04
Vendndodhja: Shkup
Postime: 19
DARTEX e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek DARTEX
Gabim Eh Pytje Interesant Qenka

Shiqo sipas mendimit tim un them qe na djemt trathtojm si shpesh por gjithnje kthehemi prap atje ku kemi qen me par .
Vetem Fermat kur trathtojn as uji si lan njeri ata trathtojn shum shum keq
DARTEX Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-04, 22:27   #3
enisa
 
Anėtarėsuar: 05-04-04
Vendndodhja: Suedi
Postime: 1
enisa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Cila gjini tradhton me shume ne dashuri???

po une kam te njejtin mendim :P vetem burrat e martuar e sidomos ata qe jan ber baba eshte shume dobsi e madhe qe tradhetoj
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
Pershndetje per te gjith

Deshta tju pyes kete pyetje se shpesh here i ndegjoj Djemt dhe Qikat tuj e kritku njeri tjetrin lidhje me tradhti...

Une mendoj edhe pse jam djal se djemet tradhtojn me shume ne dashuri se vashat por edhe vashat tradhtojn ama gjinija mashkullore beseoj se tradhton me shume!!!!

Jepni mendimin e juaj qka mendoni???

Me respekt Cool_Boy
:roll:
enisa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-04, 11:43   #4
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

masi asni njeri nuk eshte njejt une mendoj se burrat po edhe femrat
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-04, 13:33   #5
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

un mendoj qe meshkujt tradhtojn me shumse femrat ne dashuri
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-04, 14:58   #6
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim cfar pyetje

per mendimin tim vajzat tradhtojne me shum ne anen e fantazise kurse cunat mjafton te marrin fryme dhe tradhtojne .
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-04, 10:16   #7
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

un mendoj se djemt tradhtojn mč shumč se vashat,edhe kur te vjen puna pčr me tregu se a ka qen e vertet nuk pranojn kurr....
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-04, 13:47   #8
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

gjinija asnjase :lol: :lol: :lol: Pleqet po tradhtoheshin ma shpesh
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-04, 13:50   #9
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:lol: :lol: :lol: Lazdrani kush te tha more, ku i more ti kto informata, dhe i ke te sigurta, se tani duhet pleqet me u rujt me shum,se mos po i tradhton burri(apo gruaja)
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-04, 10:09   #10
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Se ke keq Lazdran se edhe Pleqet e Kosoves kishin qu bisht,ani po lypshin te reja e sende o zot o zot .....
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-04, 12:43   #11
Laura
 
Anėtarėsuar: 02-03-04
Postime: 41
Laura e ka pezulluar reputacionin
Gabim

un tlathtoj ,un jam femel ,pla gjinia femlole tlathton sum ma sum se gjinia maskulore...
Laura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-04, 17:23   #12
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

besoj se te 2 por ndoshta mashkulli pak me shum tundohet :lol: :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-04, 17:35   #13
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim ,

NUK ASHT FAJI JON UNE JAM KURIOZ ME U PA JU CIKAVE TAN DITEN XHIRO ; CA KISHIT ME BA VEC ?
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-04, 15:45   #14
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ja Flori valla djemve vec mos i dalt naj femer perapara se hupen krejt :lol:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-04, 16:28   #15
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim '

jo bre hana sjena tan nilloj un per shemull nuk hupi krejt hupi vec pergjys.


__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.