Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-08-04, 12:04   #1
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI

pra pytja eshte si ju kan hecur punet deri me tani a jeni te knaqur me keto qka u ka sjell jeta A JENI NJERI ME FAT DERI TANI NE KETO MOSHA QE I KENI


vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-08-04, 12:57   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vushtrria e mire qenka kjo teme. Une jam e kenaqur me moshen time, ani sikur te isha edhe nja 20 vjet me e re kenaqesia do ishte e pafund.
Kam arriturr ato qe kam synuar.
E martuar lumturisht- mendoj!!!
Nene e dashur- besoj!!!
Shoqeri te mire- kam!!!
Rrethi ku jetoj me njehe per te mire- me gezon kjo shume!!!
Ndoshta mund te ishte edhe me mire por kjo qe jam e kam me mjafton.
I falenderohem Zotit qe nuk jam lakmitare se thojne se syri nuk ngopet kurre.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-04, 16:03   #3
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

MURGESHA gezohem qe jeta ju ka sjell te mira dhe jeni e knaqur ju uroi qe edhe ne te ardhemen te jeni e lumtur me femij dhe familjen e juaj

me nderime vushtrria
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-04, 19:01   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Vushtrria. Ketu ku jam,po thojne se jeta fillon kur t'i mbush njeriu 80 vjet.Une kam qene gjithmone i kenaqur ne jete,sepse knaqesijen e kam gjetur ne gjerat jomaterijale,nė tėrfilin,ne imagjinate dhe ne boten time ku nuk ka dallime per njerzit dhe ku njerzit jane meritues te njerzimit.Ēdo mengjez,kur zgjohem, i tham vet-vetes:ej,Turist,ti je gjalle.Ku po doni arsyjen me te madhe per te qene i kenaqur! :P :P :P :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-04, 08:26   #5
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

turisti ju pershendes

turisti qellimi kryesor gjat jetes eshte knaqsia ju e keni gjetur andaj ju uroi edhe ne te ardhemen qe te ju udheheq knaqsia

me nderime vushtrria
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-04, 11:03   #6
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI

Gjithėherė mundet tė ketė qenė mė mirė, megjithėate nė fund fare njeriu duhet tė pajtohet edhe me atė qė ka e kaluar nga jeta, e punės sė fatit nuk i besoj shumė!
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-04, 18:07   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vushtrria,te pershendes si dhe te tjeret dhe ju deshiroj lumturi te perjetshme.Tung. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 19:22   #8
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

turisti shoki jeni i pershendetur edhe nga ana ime shendet e paq ne jet

me nderime
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 19:49   #9
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me qenė se njeriu as njė herė s'mundet me konė i kėnaqur 100% me tė arriturat nė jetė. Mirėpo me gjithatė deri me tani ,duke Ju Falenderuara Zotit ,gjithė cka mirė nuk kam drejtė tė ankohėm ,ato tė cilat i kam pas pikė synim i kam arritur dhe jam e kėnaqur me to.
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 20:01   #10
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sa jeni te knaqur me moshen tuaj,fati dhe suksesi :?:

Gjate jetes njeriu kalone ne faza te ndryshme te zhvillimit dhe pjekurise,shkollimit aftesimit per te ushtruare nje profesione pune dhe krijimit te familjes,shoqerise aty ku jetone dhe veprone.
ne kete kontekste duke u angazhuar dhe punuare,po edhe fati dhe fale perendise per kete moshe 36 vjeqare kame nje jete solide,bashkeshorte i lumture,baba i dy femijve i punesuare ,jetoje dhe bashkeveproje ne mergim ne standarde solide Evropjane.
me nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 20:19   #11
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

GENTIANI JU PERSHNDES SHOKI SHENDET DHE TE GJITHA TE MIRAT
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 20:21   #12
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

SHEJTONKA JU UROI QE EDHE ME TUTJE TE JU PERCJELL KY FAT

ME NDERIME
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-04, 20:35   #13
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

naki ju pershendes

dhe gezohem per se tepermi kur degjoi se ne familjen e juaj mbreteron nje harmoni dhe jeni te lumtur ne jet dhe po se pari duhet ti falenderohem zotit e pastaj angzhimit dhe punen e paster qe po bejme une naki ju pershendes dhe ju uroi suksese shendet dhe paq ne familjen tuaj

me nderime
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-04, 20:25   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Vushtrria sepse tash e pash selamin tan,tash erdha ksajde-eh,puna e turistit... :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-08-04, 13:07   #15
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim titulli i mesazhit

flm turisti gjithashtu ju pershendes

me nderime


vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.