Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-11-04, 19:33   #1
sihana
 
Anėtarėsuar: 15-11-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 84
sihana e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek sihana
Gabim ...?

si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni


sihana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-11-04, 19:58   #2
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: ...?


Sihana,une mendoj se ata s'jane aq budallenj sa te bien ne provokimin tone.Edhe mendoj se kurre nje djale s'mund ta veresh aq lehte se ka edhe tjeter perveq mungesave nese i ben dhe ate shpesh pa ndonje arsyetim te duhur!Ka edhe shume gjera,ku ta di une,ec e diju mendjen si e kane!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 20:09   #3
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

BARBAROZA,un do te kisha tregu si e kan mendjen ata(meshkujt)
por ndoshta eshte me mire per mos e ditur,por me gjitheat po te tregoj;ketu ku jetoj un ,ne Ger thon femrat "me mire mos e hulumto at pune se meshkujt jan te lindur per ket"
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 20:13   #4
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

"was ich nicht weis macht mich nicht heis"perkthyar
"Perderi sa se di as nuk me bezdis"
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 20:18   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nder te metodave te shumta,jane dhe metoda me :CIK-CAK dhe LEGEN.

Mjafton....

Ju pershendet,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 20:26   #6
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

BARBAROZA,meq shifeni se dispononi nje potencial te lart intelektual
dhe meq jemi tek tema Sexi_Dashuria me kish interesuar mendimi juaj
mbi temen 3-in shpresoj se e kuptoni qka mendoj,qka mendojn femrat per kete?
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 20:34   #7
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr_100%
BARBAROZA,meq shifeni se dispononi nje potencial te lart intelektual
dhe meq jemi tek tema Sexi_Dashuria me kish interesuar mendimi juaj
mbi temen 3-in shpresoj se e kuptoni qka mendoj,qka mendojn femrat per kete?
Nuk e di per cilen teme mendoni.Nese mendoni ate reth varianetve te puthjeve,une s'kam ndonje koment,kishte ketu vajza me pervoje qe mund te te japin ndonje pergjigje!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-11-04, 22:06   #8
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sihana
si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni
Mendoj se duhesh me qen shum natyrale, mos te ndjejn
prej teje asnje "kontroll", dhe vet do te shihet...

Si thojn pleqet te ne, budallen mos e vet se te tregon vet...

Nuk esht i drejt nese esht ne ket rrug te keqe dhe do te
shihet se shpejti, mendoj se ti duhesh te jesh normale...

Me fal qe nuk mundem te pergjigjem me shum ne pyetjen
tende, nuk kam pas shum eksperienc ne ket situat...

P.S Nė relacionet e mia kurr nuk kam tradhtu nje vajz,
po as kurr nuk me kan tradhtuar, e di..

Pershendetje sihana
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-04, 09:17   #9
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: ...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sihana
si mund te dijm qe i dashuri juaj shkon edhe me nje tjeter
si duhet ti provokojm ata?apo qfar duhet bere??...
ju lutem pergjigjuni
Shum lehte Sihana
Lute shoqen tende me te ngushte le te i vardis te dashurit tend,nese ai pranon oferten dhe shoqja besnike te tregon,athere cdo gje ka marre funde,nese jo,mund te ndodhe te jesh dasmore ne dasmen e shoqes,tash me kurorzuar,e ti nisja nga e para.Suksese!.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 11:45   #10
sihana
 
Anėtarėsuar: 15-11-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 84
sihana e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek sihana
Gabim

o turisti me ato metoda nuk te kuptova gje ore
sidoqoft falm qe keni shkruar rreth ksaj teme barbaroza , mr_100 etj etj ju flm tgjithve
edhe mendimi yt kercovari ishte shum i mir ndoshta do ta bej ate pun...
sihana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 12:06   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sihana
o turisti me ato metoda nuk te kuptova gje ore
sidoqoft falm qe keni shkruar rreth ksaj teme barbaroza , mr_100 etj etj ju flm tgjithve
edhe mendimi yt kercovari ishte shum i mir ndoshta do ta bej ate pun...

Te besoj, " sihana " e nderuar. Njera eshte pak metoda vulgare,por per shkak sjelljeve korekte,nuk eshte per botim publik.

Ju pershendes me respekt,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 12:33   #12
sihana
 
Anėtarėsuar: 15-11-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 84
sihana e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek sihana
Gabim

oki turisti edhe un te pershendes shum
sihana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 13:26   #13
Mr_100%
 
Anėtarėsuar: 19-11-04
Vendndodhja: karlsruhe-Gjermani
Postime: 832
Mr_100% e ka pezulluar reputacionin
Gabim

SIHANA ndoshta e kisha provuar edhe un me ndonje sqarim,
por un jam i bindur se femrat e diktojn ket shum shpejt,pa pare asgje,
parapsichologi
Mr_100% Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 13:51   #14
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sihana
oki turisti edhe un te pershendes shum
Faleminderit.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-04, 14:30   #15
sihana
 
Anėtarėsuar: 15-11-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 84
sihana e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sihana Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek sihana
Gabimsihana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.