Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-01-05, 18:56   #1
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim A i pranoni lehte kėshillat e miqve?

Te nderuar diskutues,ne jeten tone na ndodhin gjera te drejta,te pjerreta,me kuptim e pa kuptim sepse e tille eshte jeta.
Ne jeten tone,ndodhe qe disa gjera te marrin kahje jo te mire dhe ne kemi nevoje per keshillat e miqeve tane sepse vete ndodhemi ne udhekryq dhe nuk e gjejme daljen nga labirinti.Kjo ndodhe jo veq ne dashuri,por edhe ne te gjitha aspektet tjera ne jete.
Kisha dashur te dija opinionin tuaj se a i pranoni lehte keshillat e miqve kur ata e kane per te miren tuaj edhe pse ty ndoshta nuk te duket se kane te drejte ata sepse ti ke krijuar vizionin tend per qellimin e caktuar.
A kembengulni ne keshilla te personat qe i doni sepse keni deshire tu ndihmoni dhe kisha dashur te shkruani ndonje experience tuajen nese jeni ndodhur ne kesi lloj pozitash kur keni pranuar keshillat apo edhe nese i keni ndihmuar dikujt?
Besoj se jam perpjekur mjaft qe te jem e qarte!


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-01-05, 19:51   #2
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Barbaroza
Te them te drejten rast konkret nuk mund te jap se eshte shume privat po me ka ndodhe edhe shume shpesh me persona shume te afert (afer zemres) qe keshillat e mia kane marre kahje tjeter dhe ka kalu kohe deri se sa e kane kuptuar se ku ishte qellim im, dhe mendoj se kjo eshte nje dukuri apo e mete e jona e te gjithe shqiptareve se shume veshtire marrim keshilla apo kritika. sikur ti pranomim kritikat dhe ti merrnim ato me siguri se shume do te mesonim prej tyre e jo ti perbuzim menjan me mendjen "hajt se ma ka inati ai mu per ata po me flet" nje dini se ai qe u ka inat kurre nuk ju flet vetem lutet zotit qe te vazhdoni ne rrugen e gabuar. me respekt Dea
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-05, 20:32   #3
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E nderuara Barbaroza,

Keshillat jan perher te mirseardhur, ather sicili e din qka mundet me marr
ne keshilla te njerzeve qe te dojn te miren. Besoj qe edhe kem nevoj per keshilla.
Nuk mundemi me dit qdo gje ne jet, ndodh qe arrijm ne nje situat ne te cilen
kem nevoj per keshillat e tjerve.

Vetem nuk duhet me keqkuptu keshill me urdher, sicili e ka qellimin e vet
te caktuar dhe deshiron te arrij, nuk kem nevoj te bejm gjera per deshiren
e tjerve.

Keshilli esht me qellim per te miren ton, urdheri e ka qellimin per at qe e jep.Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 00:44   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jam bere si - Vegeta 40- ,shktimet e mia ne ēdo teme - si vegeta ne ēdo ēorbe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahaha....


Pershendetje per temen e qelluar Barbaroza e dalluar.

Se pari,ai qe vendos me dhene nje keshille,eshte njesoj ne situate te veshire ( si ke keshilli i tij serioz,si ke me naj qellim te caktuar. Personi i cilit i nevoitet keshilli eshte ne konfuzion me vete situaten e krijuar dhe jo shpeshhere, nuk eshte ne gjendje qe ta llogjikoje ,vlersoje ose vendose hapin e metejshem per shkakun e shume rrethanave dhe detajeve qe marrin pjese ne ngjarje te caktuar.

Nuk eshte lehte te ipet keshilli,sepse keshilledhenesi duhet mire,mire qe ta analizoje situaten dhe qe te jet shume i sigurt ,duke i analizuar edhe problemet eventuale nese ndodh diēka e pa planifikuar dhe sendet nisen ne drejtim jo te duhur,sepse me keshillin e gabuar ose jo te korekt, i dyfishohen problemet atij qe ka nevoje per te dhe ne vend te permiresimit,vjen deri te keqesimi i situates ku pastaj " kshilledhenesi" mundohet qe te shporėt sa me shpejte duke e lene klientin ne ledin. Gjithashtu nuk eshte lehte edhe per keshillemarresin qe te vendose per nje hap te tille,sepse, ne shumicen e rasteve edhe qe ka nevoje,KOKEFORTESIA eshte armiku i tij nr1 i cili nuk e lejon qe te " bjere ne dy gjuj " per nje keshille dhe i duket me i drejte [b] gabimi i vet se sa keshilla e mire e dikujt qe e njeh mire.
Nuk dmth se duheni sahere ta merrni keshillin sepse nuk jeni te obliguar,por nese vjen nga personi te cilin e njifni,ateherit me se paku qe mundeni me ba ,eshte qe ta ndegjoni dhe e analizoni ne qetesi mire,mire e pastaj vendosni per :po ose jo.

Ne shumicen e rasteve,kur gjindemi ne situaten e tille, duhet haptazi dhe direkt te ballafaqohemi me problemin e krijuar,dhe sa ma me vemendje ta ndegjojme keshillat e personave te besueshem,sepse nga kendi neutral i tyre,me mire shifet problemi.
Mundojuni sa ma rradhe te nderhyni me keshilla tek bashkeshortet e sidomos kur njeri nga atyre tradhton,sepse ne shumicen e rasteve pas perleshjeve martesore,qifti pajtohet,a fajtor jet keshilldhenesi pa qene fajtor,ose :arrow: jet FAJTOR KUJDESTAR.


Une personalish i pranoj keshillat,i rikontrolloj,por vendosi VET,sepse kam vetem nje arsye: NUK DUA QE DIKAN TA FAJSOJ NESE DESHTOJ,A ME VETVETEN MIRRENI VESH LEHTĖ

VENDIMI ĖSHTĖ I JUAJI.


Sukses ne zgjedhje ju deshiron


TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 10:05   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I pranoj nėse jam e qetė nė atė moment, por nėse kam kaluar kufirin e durimit atėherė edhe kėshillat mė tė mira i marrė si qėllime.
Dhe mos u habitni, u nisa nga vetvetja pėr tė thėnė se mvaret shumė edhe pėr ēka jipen kėshillat.
Kur kam pasė nevojė tė kėshillohem mua mė ėshtė dukur se kėshilluesi nuk po e njeh sa duhet gjendjen time momentale, nuk po e njeh problemin dhe po ja fut kot kėshillav.
A ėshtė e drejtė tė mendohet kėshtu???
Unė them jo, por... ska nevojtarė qė i pranon si tė mira kėshillat.
Edhe kur jam pėrpjek tė kėshilloj dikend natyrisht qė nuk mė ka kuptuar dhe ndoshta edhe ka vepruar si unė.
Pėr atė ėshtė e mirė thėnia
Pyet njėqind vetė e nė fund bėj si di vet.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 12:16   #6
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pajtohem plotesisht me mendimin e MUrgeshes :!: :idea: Cdo keshille e mire ne favor timin eshte e mireseardhur :!: Nji fjale popullore thote:"Kush vete nuk trete" :!:
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 12:24   #7
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
I pranoj nėse jam e qetė nė atė moment, por nėse kam kaluar kufirin e durimit atėherė edhe kėshillat mė tė mira i marrė si qėllime.
Dhe mos u habitni, u nisa nga vetvetja pėr tė thėnė se mvaret shumė edhe pėr ēka jipen kėshillat.
Kur kam pasė nevojė tė kėshillohem mua mė ėshtė dukur se kėshilluesi nuk po e njeh sa duhet gjendjen time momentale, nuk po e njeh problemin dhe po ja fut kot kėshillav.
A ėshtė e drejtė tė mendohet kėshtu???
Unė them jo, por... ska nevojtarė qė i pranon si tė mira kėshillat.
Edhe kur jam pėrpjek tė kėshilloj dikend natyrisht qė nuk mė ka kuptuar dhe ndoshta edhe ka vepruar si unė.
Pėr atė ėshtė e mirė thėnia
Pyet njėqind vetė e nė fund bėj si di vet.

Pajtohem me mendimin e Mbretereshes Murgeshe
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 12:25   #8
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
GabimUne perveti jap shume Keshilla, por dihet ne shoqerin e ngusht. Ata gjithnje e shofim mas andej. Gjithashtu me vjen mire kure dikush me keshillon per nje Gje. Sa i perket nje Keshille per Mesim apo Shoqeri esht ne Rregull, por nuk kam qejf ne gjerat krejt private te me jepen keshillat.
Kurse nese jam aq e hidheruar ne nje Person dhe dua te them diqka e bej edhe pse dikush me keshillon se te pres. Keshtu se me vlon gjaku e nuk pres, por me ne fund gjithnje edhe gjerat ndonjher prej vetes zgjidhen. Sidoqoft Keshillat mire se vine, por me Lutje qe vertet te jene keshilla e jo bindje per nje gje tjeter. Kurse shpresoj se edhe te mijat jane te mirepritse.

Me nderime

kaltrushi
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 12:51   #9
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jam nė gjėndje t'i ndėgjoi ama sa i pranaojė dhe i aplikojj se?!
I ndėgjoi dhe i analizoj edhe nė fund i bėjė bashkė tė gjithe ato se nga kush i marė dhe i hudhi pas shpine dhe verpoi ashtu sic di vetė dhe sic ma ndien zemra!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 14:48   #10
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim


Gjdokush ka nevoj per ndihe dhe keshilla por une bej keshtu : Pyesh 100 vete dhe me ne fund bej siq mendoj vete.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 15:45   #11
loni19
 
Anėtarėsuar: 04-11-04
Vendndodhja: Nė zemren e njerėzve...
Postime: 1,582
loni19 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

se pari pershendetje.
besoj se duhet ta dime se njerezit kan nevoje per ndihmen e njeri tjerit sepse jeta ka veshtiresit e veta.
un sinqerisht thene jap shum keshilla.
dhe i pranoj shum nga ata qe besoj se me respektojne dhe ma dojne te miren sepse nese njeriu mendon se e ka me te drejte gjithnje eshte mendjemadh keshtu qe eshte shum mire ta keshillojm njeri tjetrin se jemi njerez e gabojm gjith.
me respekt loni.
__________________
\"Vitet kalojnė...ne si shqiptarė shpresojmė dhe vetėm shpresojmė...Zemrat rrahin mė fuqishėm, dėshira ėshtė e flaktė, nje fjalė e pėrmendim edhe ne gjumė:PAVARĖSIA..
PRESIM PAVARĖSINĖ TĖ SHĖROJĖ ZEMRAT TONA\"----
LONI19....
loni19 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 18:27   #12
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
I pranoj nėse jam e qetė nė atė moment, por nėse kam kaluar kufirin e durimit atėherė edhe kėshillat mė tė mira i marrė si qėllime.
Dhe mos u habitni, u nisa nga vetvetja pėr tė thėnė se mvaret shumė edhe pėr ēka jipen kėshillat.
Kur kam pasė nevojė tė kėshillohem mua mė ėshtė dukur se kėshilluesi nuk po e njeh sa duhet gjendjen time momentale, nuk po e njeh problemin dhe po ja fut kot kėshillav.
A ėshtė e drejtė tė mendohet kėshtu???
Unė them jo, por... ska nevojtarė qė i pranon si tė mira kėshillat.
Edhe kur jam pėrpjek tė kėshilloj dikend natyrisht qė nuk mė ka kuptuar dhe ndoshta edhe ka vepruar si unė.
Pėr atė ėshtė e mirė thėnia
Pyet njėqind vetė e nė fund bėj si di vet.

Se pari nje verejteje per ju Murgesha.
Nuk paske bere mire qe paske shkruar mendimet e mia qe une ti tregova mbreme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kurse se dyti pajtohem plotesisht me mendimet tuaja.

Si gjithnje e pershendetur nga
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 19:09   #13
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju falenderoj te gjitheve qe jeni inkuadruar ne teme dhe keni dhene pikepamjet tuaja.
I mirepres akoma diskutimet!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 20:09   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
I pranoj nėse jam e qetė nė atė moment, por nėse kam kaluar kufirin e durimit atėherė edhe kėshillat mė tė mira i marrė si qėllime.
Dhe mos u habitni, u nisa nga vetvetja pėr tė thėnė se mvaret shumė edhe pėr ēka jipen kėshillat.
Kur kam pasė nevojė tė kėshillohem mua mė ėshtė dukur se kėshilluesi nuk po e njeh sa duhet gjendjen time momentale, nuk po e njeh problemin dhe po ja fut kot kėshillav.
A ėshtė e drejtė tė mendohet kėshtu???
Unė them jo, por... ska nevojtarė qė i pranon si tė mira kėshillat.
Edhe kur jam pėrpjek tė kėshilloj dikend natyrisht qė nuk mė ka kuptuar dhe ndoshta edhe ka vepruar si unė.
Pėr atė ėshtė e mirė thėnia
Pyet njėqind vetė e nė fund bėj si di vet.

Se pari nje verejteje per ju Murgesha.
Nuk paske bere mire qe paske shkruar mendimet e mia qe une ti tregova mbreme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kurse se dyti pajtohem plotesisht me mendimet tuaja.

Si gjithnje e pershendetur nga
Honesty

:evil: :evil: :evil: :evil:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-05, 20:52   #15
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim t

barbaroza nje tem shum e qelluar,dhe ju pershendes per temen.

une ne lidhje me ket tem kisha then keshtu,njeriu prej dites se par kur linde i fillojne keshillat,dhe rritet nen keshillat e prinderve dhe me pastaj kur rritet fillon te jape keshilla(c'eshte more kjo keshtu jeta vetem me keshilla) mas andej une jam nje njeri qe i ndegjoi keshillat e te tjereve,po te jet ndoshta edhe nje femij ia shikoi gojen se qka po fol,dhe nga te gjitha keshillat e shokeve,miqve,farefist i pranoi ato me te mirat,mua me ka ndodhe kur njerezit kan kerkuar mendimin tim,une me plot sinqeritet ua kam then at qka kam menduar,por kurr dy her nuk ua kam perserit sepse kur dikush e kerkon mendimin tend duhet ti tregosh at qka mendon por kurr nuk duhet te jesh kategorik qe ai ti pranon keshillat e tua.


me nderime vushtrriu


vushtrria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.