Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-04-05, 15:27   #1
Piskama
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: Ne boten e piskamav
Postime: 358
Piskama e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Piskama Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Piskama
Gabim Leshomani rrugen se Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.


__________________
Piskamat kur te vijne
Duhet me i liru te dalin
Se perndryshe te pelcasin.
Piskama Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-04-05, 16:07   #2
dembelica
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 2,934
dembelica e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Leshomani rrugen se Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Piskama
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.
Mire se na erdhe Piskama.

Prezentim i hatashem besa,edhe me vjen mire qe qenke shum reale

Ju deshiroj caste te kendeshme me ne :)PS: Veq naten simbas mundesive mos piskat shum,se e kemi gjumin e lete e ma zi po na len pa gjume
dembelica Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 18:33   #3
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mire se erdhe piskam se bolle me piskam je ardhe :lol: :lol: :lol:
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 19:39   #4
Piskama
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: Ne boten e piskamav
Postime: 358
Piskama e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Piskama Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Piskama
Gabim

Dembelice dhe Agron mire se ju gjeta.
Ska kush qe ma kalon ne piskama mire e paski verejte. :evil: :evil:
__________________
Piskamat kur te vijne
Duhet me i liru te dalin
Se perndryshe te pelcasin.
Piskama Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 19:53   #5
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Piskama mir se ke ardhe me piskamat e tua freskuese e nganjiher edhe shurdhuese :lol:
Kalofsh sa me mire.
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 21:27   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Piskama edhe un te uroj mire se ardhje,se tybe veq ty te kishim mangu.

Shpresoj te ja kalojsh mire,dhe tybe si ti ndalish pak ato piskama (edhe pse e ke nickun ashtu) veq mire kishe be,se na i shurdhove vesht.

Pershendetje.
Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 21:51   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pėrshėndetje Piskamė e ishalla po na urtohesh pak.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 22:52   #8
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Piskama, te gjithe ata qe te kan uruar mireseardhjen u kaloft koha me ty ne vesh.
kurse une po te uroj shterrje te toneve zanore, dhe zhvillim te atyre bashtingellore.
Piskamat tuaja u befshin mjet argetimi per ne, zoti te dhasht takat dhe vullnet me vepruar sa me shume.

Kalofsh sa me hareshem dhe nen shoqerine e piskamave tuaja, ne gjetshim disponimin e duhur.


Honesty te uron piskam sa me te kthejellet
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-04-05, 23:23   #9
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se na paske ardh o Piskame.Ju deshiroj argetim ne mesin ton.A mos je motra e Shejtonkes bre,se edhe ajo na pat ardh qeshtu me piskame.Por na doli e mire.Ishalla na del edhe ti si ajo.Ahgahgaghahgahgahgaghahgahgahgahgaaga
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 09:47   #10
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ooooooooooooo hade Pisakm e ardhsh si vera , pa po te shkojke sani valla , mir se paske adhe edhe te uroj qaste te kendsme ne mesin ton
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 09:53   #11
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

mire se na erdhe piskam vetem se mos piskat shume se une bona nervoz me ma prish gjumin valla te pershendes
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 11:34   #12
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

more esht be Forumi lule krejt.......me femra te mira....kemi prej Dembelice trup me ra edhe Ka gjumashja tasht na dule edhe nje Piskame.............. tamon kure dikush esht ne gjume apo dembele.......te kemi ty dhe na i zgjon dhe kfjell krejt Forumistat...... :lol: (pakez shaka)Mire se na gjeteeeeeeeeeeeeeeeee


te uroj shume argetim dhe shkrime sa ma shume ketu..........


kalo bukur me ne dhe pa ne....


gjdo te mire.....

kaltrushja........ :wink
:
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 11:36   #13
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Leshomani rrugen se Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Piskama
Jam Piskama.
Piskas diten e piskas naten.
Kush don le tme ndegjoje e kush mos doje mos tme ndegjojne,
Piskamat e mia jane te lezetshme.

Nese doni me e dite se si piskatet urdheroni e vetni.
Marre mos tju vijne se me piskat eshte kenaqesi.
Mire se ke ardhe Piskama.Te uroj argetim te kendshem!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 11:50   #14
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Mire se erdhe,dhe mos pushofsh se piskami.hahahahahah!
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 12:36   #15
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se na erdhe he ty gripi te raft hohh, e mos mujsh me piskat me, se na trenove :lol:

Disaponim sa me te mire ketu ne FD ju deshirone

doGzona


doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.