Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-05-05, 13:25   #1
Ex_Burri
 
Anėtarėsuar: 15-05-05
Vendndodhja: pune per mu
Postime: 20
Ex_Burri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ex_Burri
Gabim Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?


__________________
Ahhh jet o jet a,bone me dite bre vlla ka jame se mu kane perzi kabllat total..ev_ev
Ex_Burri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-05-05, 13:34   #2
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ex_Burri
ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?

Sa te me nevoiten dhe para me vehte nuk marr shume por
Debit, Credit Card
:lol: :lol: :lol:

Ju pershendes
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-05, 14:22   #3
Ex_Burri
 
Anėtarėsuar: 15-05-05
Vendndodhja: pune per mu
Postime: 20
Ex_Burri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Ex_Burri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Ex_Burri
Gabim

do gzona hello se pari eh jo fille me ma kthy pergjigjen qy ej po ja ja me credit se kemi veq me tregu tamam sa i merr me veti hajt tashe rrena naje send ha ha fl te persh dhe ty ashtu qummm :? [/b]
__________________
Ahhh jet o jet a,bone me dite bre vlla ka jame se mu kane perzi kabllat total..ev_ev
Ex_Burri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-05, 14:33   #4
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nuk kam qene qe 8-9 vite ne pushim. :( :cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-05, 14:33   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nuk kam qene qe 8-9 vite ne pushim. :( :cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-05, 23:37   #6
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ex_Burri
ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?
EX-BURRI,ti djal une nuk marr pare me veti hiq,se mi pagujn mu pushimet.hahhahahahhahaha.
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-05, 23:37   #7
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ex_Burri
ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?
EX-BURRI,ti djal une nuk marr pare me veti hiq,se mi pagujn mu pushimet.hahhahahahhahaha.
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 16:01   #8
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

shkoj rrall veq nuk me ka ndoll te shkoj T`pakten ner Chf 5000.
nuk shkohet ne mal pa sakic.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 16:01   #9
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

shkoj rrall veq nuk me ka ndoll te shkoj T`pakten ner Chf 5000.
nuk shkohet ne mal pa sakic.
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 18:35   #10
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ex_Burri
ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?

Kjo rubrike eshte per prezantimet personale dhe jo per te dhene mendime rreth pushimeve personale


Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-05-05, 18:35   #11
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: Vetem per juve te diaspores vlene kja tem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ex_Burri
ju si gyrbeqar/e tregoni realitetin, me sa para shkoni neper pushime veriore..ammmma korrekt a?

Kjo rubrike eshte per prezantimet personale dhe jo per te dhene mendime rreth pushimeve personale
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.