Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-07-05, 18:13   #1
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pse shqiptarėt nė Kosovė mendojnė pėr mėrgimtarėt se...?

PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE PARAT(te hollat) I GJEJM NE RRUGE OSE NA I FALIN ...?????
pyetje veqanarisht per ata qe jetojn ne vendlindje :::
a mendoni ju qe parat i fitojm me djerse & mund?? :roll:
apo i gjejm ose na i falin ??
mendimin e juaj ju lutem.?
pa KEQKUPTIME JU LUTEM....!
JU PERSHENDET FLAKA


Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-07-05, 07:02   #2
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE PARAT(te hollat) I GJEJM NE RRUGE OSE NA I FALIN ...?????
pyetje veqanarisht per ata qe jetojn ne vendlindje :::
a mendoni ju qe parat i fitojm me djerse & mund?? :roll:
apo i gjejm ose na i falin ??
mendimin e juaj ju lutem.?
pa KEQKUPTIME JU LUTEM....!
JU PERSHENDET FLAKA
Pershendetje Flaka_1 per temen e hapur,,

1. une mendoj se disa edhe i fitojn leht
2. disave edhe jau falin
3. por disa i fitojn, edhe ate me mund te madh

1.ata qe i fitojn leht,, heredo kuredo mbarojn ne burg
2.atyre qe jau falin,, ata edhe pse ne mergim, jetojn jeten sikurse ata ne kosove,, sa per te ngrene
3.ata qe fitojn me mund,, ata do te perparojn dhe gjithmon do te ken..
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-05, 16:17   #3
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE PARAT(te hollat) I GJEJM NE RRUGE OSE NA I FALIN ...?????
pyetje veqanarisht per ata qe jetojn ne vendlindje :::
a mendoni ju qe parat i fitojm me djerse & mund?? :roll:
apo i gjejm ose na i falin ??
mendimin e juaj ju lutem.?
pa KEQKUPTIME JU LUTEM....!
JU PERSHENDET FLAKA
Pershendetje Flaka_1 per temen e hapur,,

1. une mendoj se disa edhe i fitojn leht
2. disave edhe jau falin
3. por disa i fitojn, edhe ate me mund te madh

1.ata qe i fitojn leht,, heredo kuredo mbarojn ne burg
2.atyre qe jau falin,, ata edhe pse ne mergim, jetojn jeten sikurse ata ne kosove,, sa per te ngrene
3.ata qe fitojn me mund,, ata do te perparojn dhe gjithmon do te ken..
flm KROKODILLI
vertet ke pergjegjjen me vend te lumte
vertet kam te njejtin mendim
paske gjet 3 pikat kryesore te lumte
mua me pergjigjet pergjegjja nen 3
pra ashtu i fitoj
po ty cila te pergjigjet :?: :?: :?: :?: :?:
te flm
kalo bukur pershendettje
nga flaka
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-05, 16:29   #4
arbias
 
Anėtarėsuar: 16-06-05
Vendndodhja: Shtepija 'n preri
Postime: 165
arbias e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek arbias
Gabim

OJ FLAK NE QOFSHI PARE JENI T MIR EMOS QOFSHI PARE APET T MIR JENI PO JOI BASH T MIR
arbias Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-05, 16:40   #5
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga arbias
OJ FLAK NE QOFSHI PARE JENI T MIR EMOS QOFSHI PARE APET T MIR JENI PO JOI BASH T MIR
hahahh
po po na ju dergojm para nuk ju leme me hjek keq
veq mos mendoni se po i gjejm ne rruge :roll:
vetem nese ju shkon mendja se sa me mund i fitojm atehere do te mjaftonte si shenje falendrimi :?:
te pershendes
flaka
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-07-05, 11:57   #6
arbias
 
Anėtarėsuar: 16-06-05
Vendndodhja: Shtepija 'n preri
Postime: 165
arbias e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek arbias
Gabim

Mos me qen ju kosoven qent e hajn, Sikur qysh pe hajn nga pak.
arbias Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-07-05, 19:12   #7
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahhaahha
hahahahahhaha
te pershendes ARBIAS
sinqerisht FLAKA
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-07-05, 19:15   #8
arbias
 
Anėtarėsuar: 16-06-05
Vendndodhja: Shtepija 'n preri
Postime: 165
arbias e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek arbias
Gabim

Flaka fal per pershendetje; Por qa the diqka po ki qef me maru nje shpi e kur po i qon paret :P
arbias Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-07-05, 06:47   #9
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE PARAT(te hollat) I GJEJM NE RRUGE OSE NA I FALIN ...?????
pyetje veqanarisht per ata qe jetojn ne vendlindje :::
a mendoni ju qe parat i fitojm me djerse & mund?? :roll:
apo i gjejm ose na i falin ??
mendimin e juaj ju lutem.?
pa KEQKUPTIME JU LUTEM....!
JU PERSHENDET FLAKA
Pershendetje Flaka_1 per temen e hapur,,

1. une mendoj se disa edhe i fitojn leht
2. disave edhe jau falin
3. por disa i fitojn, edhe ate me mund te madh

1.ata qe i fitojn leht,, heredo kuredo mbarojn ne burg
2.atyre qe jau falin,, ata edhe pse ne mergim, jetojn jeten sikurse ata ne kosove,, sa per te ngrene
3.ata qe fitojn me mund,, ata do te perparojn dhe gjithmon do te ken..
flm KROKODILLI
vertet ke pergjegjjen me vend te lumte
vertet kam te njejtin mendim
paske gjet 3 pikat kryesore te lumte
mua me pergjigjet pergjegjja nen 3
pra ashtu i fitoj
po ty cila te pergjigjet :?: :?: :?: :?: :?:
te flm
kalo bukur pershendettje
nga flaka
une ndoshta do ta nderroja mendimin
por ne shtet qe jetoj e vetmja menyre per te perparuar eshte fitimi i paras me mund dhe nder
pershendetje flaka
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-05, 19:10   #10
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
PSE SHQIPTARET NE KOSOVE MENDOJNE PER MERGIMTARET SE PARAT(te hollat) I GJEJM NE RRUGE OSE NA I FALIN ...?????
pyetje veqanarisht per ata qe jetojn ne vendlindje :::
a mendoni ju qe parat i fitojm me djerse & mund?? :roll:
apo i gjejm ose na i falin ??
mendimin e juaj ju lutem.?
pa KEQKUPTIME JU LUTEM....!
JU PERSHENDET FLAKA
Pershendetje Flaka_1 per temen e hapur,,

1. une mendoj se disa edhe i fitojn leht
2. disave edhe jau falin
3. por disa i fitojn, edhe ate me mund te madh

1.ata qe i fitojn leht,, heredo kuredo mbarojn ne burg
2.atyre qe jau falin,, ata edhe pse ne mergim, jetojn jeten sikurse ata ne kosove,, sa per te ngrene
3.ata qe fitojn me mund,, ata do te perparojn dhe gjithmon do te ken..
flm KROKODILLI
vertet ke pergjegjjen me vend te lumte
vertet kam te njejtin mendim
paske gjet 3 pikat kryesore te lumte
mua me pergjigjet pergjegjja nen 3
pra ashtu i fitoj
po ty cila te pergjigjet :?: :?: :?: :?: :?:
te flm
kalo bukur pershendettje
nga flaka
une ndoshta do ta nderroja mendimin
por ne shtet qe jetoj e vetmja menyre per te perparuar eshte fitimi i paras me mund dhe nder
pershendetje flaka
he heee KROKODILLI
Jo vetem ne shtetin ti ku jeton por gjithkund perparon njeriu nese i fiton parat me djerse e me mund :!:
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-05, 08:11   #11
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

hehe besa ne shtetet ballkanike mundohu kot, humb djersen kot, se kurr ske me fitu nese punon me nder

por prap them me mire i varfer dhe i lumtur sesa i pasur e i mbyllur ne qeli

pershendetje flaka1
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-05, 16:47   #12
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
hehe besa ne shtetet ballkanike mundohu kot, humb djersen kot, se kurr ske me fitu nese punon me nder

por prap them me mire i varfer dhe i lumtur sesa i pasur e i mbyllur ne qeli

pershendetje flaka1
Do te kundershtoi pa hezituar fare Inderuari KROKODILL
Nuk pajtohem dot, me mendimin tend
Kur njeriu derdh djersen me mund dhe me nder.pa mare parasysh vendin ku jeton,ai here do kur do te perparon,mos sot neser!
Ai qe mundohet per te mire, ZOTI do ta shperblen me te mira :!:
Me dashuri Flaka
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 06:08   #13
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
hehe besa ne shtetet ballkanike mundohu kot, humb djersen kot, se kurr ske me fitu nese punon me nder

por prap them me mire i varfer dhe i lumtur sesa i pasur e i mbyllur ne qeli

pershendetje flaka1
Do te kundershtoi pa hezituar fare Inderuari KROKODILL
Nuk pajtohem dot, me mendimin tend
Kur njeriu derdh djersen me mund dhe me nder.pa mare parasysh vendin ku jeton,ai here do kur do te perparon,mos sot neser!
Ai qe mundohet per te mire, ZOTI do ta shperblen me te mira :!:
Me dashuri Flaka
sa mire do te ishte sikur te ishte e vertet kjo se qfar thu flaka,, me te vertet nuk kisha desht me shum vetemse ti shoh disa te aferm ne kosove qe mundohen dhe perparojn.. por ka shum qe mundohen shum e u shkon mundi kot..........
pershendetje dhe ate mendim e kam edhe une,, dhe shpresoj se ashtu te jet .........se Zoti nje dit ti shperblej...
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 10:03   #14
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Flaka_1
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
hehe besa ne shtetet ballkanike mundohu kot, humb djersen kot, se kurr ske me fitu nese punon me nder

por prap them me mire i varfer dhe i lumtur sesa i pasur e i mbyllur ne qeli

pershendetje flaka1
Do te kundershtoi pa hezituar fare Inderuari KROKODILL
Nuk pajtohem dot, me mendimin tend
Kur njeriu derdh djersen me mund dhe me nder.pa mare parasysh vendin ku jeton,ai here do kur do te perparon,mos sot neser!
Ai qe mundohet per te mire, ZOTI do ta shperblen me te mira :!:
Me dashuri Flaka
sa mire do te ishte sikur te ishte e vertet kjo se qfar thu flaka,, me te vertet nuk kisha desht me shum vetemse ti shoh disa te aferm ne kosove qe mundohen dhe perparojn.. por ka shum qe mundohen shum e u shkon mundi kot..........
pershendetje dhe ate mendim e kam edhe une,, dhe shpresoj se ashtu te jet .........se Zoti nje dit ti shperblej...
Flm Krokodilli
O ata do ti shperblej Zoti me gjithe deshire !
me dashuri flaka
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-05, 11:15   #15
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

mendojn se jane mesuar me para te diaspores dhe mendojn se nuk e kane perjetuar............ah sikur te kishin mundesin ata qe mendojn kesi gjera te tilla, te kalojn vetem nje dite ketu duke punuar me ndjers apo siq e ceket edhe ju ndoshta edhe pa njers ta shofin vetem se si esht...........

pershendetjeee


__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.