Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Kėngėtatari dhe Kėngėtarja me seksi prej Shqiptareve?
01. Tuna 4 7.41%
02. Ermali 2 3.70%
03. Adelina 21 38.89%
04. Blero 1 1.85%
05. Rovena 3 5.56%
06. Shpati 3 5.56%
07. Genta 11 20.37%
08. Bertani 1 1.85%
09. Nora 6 11.11%
10. Albani 2 3.70%
Votues: 54. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-08-05, 12:10   #1
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Kėngėtatari dhe kėngėtarja mė seksi!

1.Tuna
2.Ermali
3.Adelina
4.Blero
5.Rovena
6.Shpati
7.Genta
8.Bertani
9.Nora
10.Albani (Skenderaj)


__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-08-05, 12:19   #2
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-05, 12:24   #3
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)
Ashtu edhe un mendoj , me Adeline nuk kaaaaaa :lol: :lol:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-05, 13:16   #4
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Me Adelinen ska :) Tjerat jan Fallso :D Mendimi im ;)
Ashtu edhe un mendoj , me Adeline nuk kaaaaaa :lol: :lol:

Shyqyr qe niher mendove si une :P
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-05, 14:55   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

ADELINA
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-05, 07:14   #6
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Genta :shock: 8)
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-05, 19:57   #7
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me thone te drejten te gjitha femrat falco po duken sot.
Kozmetika e tepert, nese flasim per bukuri.
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-05, 21:47   #8
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
Me thone te drejten te gjitha femrat falco po duken sot.
Kozmetika e tepert, nese flasim per bukuri.
Citim:
MIRE E KI POR KAJ HER FALLCI PO BAHET ORGJNALE E PO DEL DIQKA .

E SA I PERKET KENGETARES DIHET nja edhe e vetmja ADELINA
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-05, 22:52   #9
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shumė e qartė dihet bukur kush tjetėr pos Genta !

Pse e paskeni futur Adelinėn nė listė, kur ajo ėshtė imitacion e asgjė mė shumė ? :lol: :lol:
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 07:40   #10
Reana
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 5,899
Reana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Adelina??? :?
hemm..qika ka nevoje per trurin e vogel, po ende si duket ska dale truri artificial ne shitje :lol: :lol: :lol:
po te ishte pyetja kush eshte me pamje seksi, ndoshta nuk isha rrebeluar :lol: , por besoj se Adelina nuk e meriton te quhet kengetare sepse nuk din te kendoje, fatekeqesisht...

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
"Per nje cast me ndali zemra" nje duet i bukur dhe veper arti muzikor (http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=83)

Prej djemeve qe paski renditur ketu Shpat Kasapi :P , topi se luan 8)
__________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!
Reana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 09:14   #11
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

PYETJA ESHTE CILA/CILI ESHTE ME SEKSI, (SEXY) E JO CILA/CILI KENDON ME SE MIRI....

GENTA SEXIEST ALBANIAN SINGER
skeni pas rastin me bisedu dhe me pa Adelinen pothuajse Perdit per 2 vite se nuk kishit mendu kaq pozitivisht per te
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 09:29   #12
vigani212
 
Anėtarėsuar: 13-08-05
Vendndodhja: Manhattan
Postime: 10
vigani212 e ka pezulluar reputacionin
Gabim kengtarja ma seksi prej shqipeve

Me ju then te drejten sic po e shof. gjysma e kan shkru Adelina Ismajlin
qfare seksi kengtare ajo far midget isha te shiku 1 dite 21 ishe Adelina si gest to dhon intervju, besom e para ish vesh si dreq shminku si dreq. at te folur si me qen mashkull veq me qen qorr se e shef ashiqare qe nuk ka asgje ne te bash ghetto po secili e ka at mendimin e vet.
__________________
A life spent making mistakes is not only honorable but more useful than a life spent
doing nothing.
vigani212 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 09:38   #13
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Bleona esht sexi :D Kurse adelina lezbejk dhe artificiale :D
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 09:43   #14
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kengetari me sexi esht Adrian gaxha , edhe pse budallakohet me ato levizje ce i ben , pamjen dhe shije te mire ka :D
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 17:00   #15
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

[quote="Reana"]

Per mendimin tim te dy Rovenat (Rovena Dilo dhe Rovena Stefa) kane ze shume te bukur dhe jane artiste me plotekuptimin e fjales..e parapelqej Rovena Dilon,
Pershendetje reana
Sa i perket Rovena Dilos pajtohem plotesisht me ju ,por jo edhe per rovena stefen .Kjo e fundit te gjitha kenget i ka te bastarduara dhe te vjedhura nga kengetaret greke ,turk ,arab ,bile edhe serb,Qak kjo kengetare nje kenge e ka bere me nje kompozitor serb.


laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.