Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-02-06, 11:48   #1
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI

Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"


Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-02-06, 14:17   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Parado mirė se na erdhe e mirė se na gjete.
Ja kalofsh interesant nė mesin tonė.

Murgesha!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-06, 18:21   #3
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"
Paradox mire se na ke ardhur e shpresoj qe te ja kalofsh si eshte me se miri ne mesin e dardanis.

Te uroj une
Genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-06, 18:56   #4
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

[img]http://*****************/forum/images/smiles/icon_cheers.gif[/img]Mire se paske ardhe Paradox_13[img]http://*****************/forum/images/smiles/icon_razz1.gif[/img] qaste te kendeshme ne vazhdim [img]http://*****************/forum/images/smiles/icon_thumleft1.gif[/img]
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-06, 20:39   #5
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Paradox,mire se ia arrite.Befsh qejf!
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-06, 21:05   #6
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se erdhe Paradox.
Mashalla paq dhe kalofsh sa ma mire me ne.

Mirseardhje te deshiron
Domira
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-06, 07:31   #7
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Paradox mire se paske ardh! shokit ketu te presin mire keta/o moderatoret,jane shume zemer gjer,vetem ruju se ketu mundet edhe me te nxan sherii :roll:
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-06, 11:21   #8
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Marshalla Marshalla.
Shpi e madhe dhe mikpritse koka kjo more,falenderoj per mikpritjen;
Murgeshen-Genten
Sykaltren-Barbarozen
Domiren-Sherrin
Verrtet shpi e madhe po disi paska met ne gra bre kjo shpi,ne fillim
dyshova i thash vetes mos rastsish paskam hy ne at oden e grave
more kuku per marre :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Por ndasht valla se po duket nuk koka keq besa edhe nxeht po qka me
duhet tjeter po rri qitu e po baj seri se edhe ashtu i kam ba do vjet e nuk
baj dame.
Eh sa tinzare jan kto grat shihi ti shihi sun kan nejt e pa e marr ket Sherrin me veti e mem nxan ky mu por jo Sherro jooooo.. se verrtet i kam ba do vjet po ende jam Bac e nuk jam Mixh.
Po rri pra qitu ka dera un njiher e pastaj shofim e bajm.

:) :) :) Falemderit per mikpritje te gjithve.
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-06, 14:38   #9
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ParadoX duhesh mu msu edhe me gra qysh me komuniku tetushit,se neser e merr grun tane :P :P
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-06, 16:49   #10
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sy_kaltra
ParadoX duhesh mu msu edhe me gra qysh me komuniku tetushit,se neser e merr grun tane :P :P
Falemderit per kshill dhe mirpritje moj tetushe por un kot nuk thash
se Bac jam e Migj ende jo.
E persa marr gru ma jo ishalla mas ter ktyne vjetve mi hy prap ati
zameti (po mir e ki ti jetes nuk i dihet rrjedha gjer ne fund}
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-06, 00:25   #11
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paradox_13
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"
mire se u antaresove more- Paradox --se te mireseardhur mendoj qe jane te gjithe --edhe qenkeni shume komunikativ ju, veq i dha te dhenat e juaja qe ne fillim -keso kerkohen ketu te jene komunikativ (kjo eshte esenca e keti forumi --qe te komunikojme me mendimin e thene (shpresoj te jete gjithmon pozitiv)dhe te kete vlere besoj qe nuk do te zhgenjehesh !!!!
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-06, 15:18   #12
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se paske ardhe Paradox dhe ahh nime mos harro se je ne shekullin 21 per ate e kan marr frontin Grat :lol: :lol: :lol: :lol:
ne thojm ma mire shoqerohem me 10 burra se sa me 1 gru , e ndoshta ashtu eshte e kunderta ma mire shoqerohesh me shume gra se sa me nji burre :lol: :lol: :lol:


Pershendetjet te sinqerta nga Luana
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-06, 16:26   #13
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jador

mire se u antaresove more- Paradox --se te mireseardhur mendoj qe jane te gjithe --edhe qenkeni shume komunikativ ju, veq i dha te dhenat e juaja qe ne fillim -keso kerkohen ketu te jene komunikativ (kjo eshte esenca e keti forumi --qe te komunikojme me mendimin e thene (shpresoj te jete gjithmon pozitiv)dhe te kete vlere besoj qe nuk do te zhgenjehesh !!!!
Falemnderit per pritje Jador gjithnji ne jet jam munduar te jem komunikativ dhe i sinqert e sa per vlerat e mia se di me mir po ua la le te me vlersojn te tjeret.
Falemnderit.
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-06, 16:32   #14
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Paradox mire se paske ardhe ne FD, argetim te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja dhe cdo te mire.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-06, 16:38   #15
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Mire se paske ardhe Paradox dhe ahh nime mos harro se je ne shekullin 21 per ate e kan marr frontin Grat :lol: :lol: :lol: :lol:
ne thojm ma mire shoqerohem me 10 burra se sa me 1 gru , e ndoshta ashtu eshte e kunderta ma mire shoqerohesh me shume gra se sa me nji burre :lol: :lol: :lol:


Pershendetjet te sinqerta nga Luana
Ah mi Luana.
Tė vjetrit nuk dojn me jetue nė formėn e vjetėr por nuk din dhe nuk mundė me e mbrri formėn ma tė re.
Une po perpiqem po ja kam friken ati Sherrit qe ka hy ne mes atje
e mos po na infekton edhe ne.
Falemnderit per pershendetje gjithashtu edhe un ju pershendes. :D :D


Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.