Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-03-06, 00:04   #1
E_rreshkta
 
Anėtarėsuar: 06-03-06
Postime: 3
E_rreshkta i vlerėsuar jo keq
Gabim Erdha.... e mire se ju gjeta

Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!


E_rreshkta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-03-06, 08:20   #2
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se erdhe ,dhe momente te kendeshme ne mesin tone .

Vjeshta
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-06, 08:43   #3
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Mire se na erdhe...
edhe shume mire qe na gjete...
dhe kalo sa ma mire me ne (natyrisht edhe pa ne )

me nderime
kaltrushja
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-06, 21:48   #4
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Duke ju uruar mirseardhje ne F.D.ju pershendes dhe uroj te kaloni sa me mir ne mesin ton.
Me nderime Paradox_13
Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-06, 20:31   #5
i_riu_45
 
Anėtarėsuar: 10-12-05
Vendndodhja: KOSOVĖ
Postime: 44
i_riu_45 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje


Nje pershendetje te sinqerte per JU.Nese veq ne muajet e dimrit ke qene e rreshket athua si do te behesh ne muajt e veres.
i_riu_45 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-06, 18:56   #6
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga E_rreshkta
Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!


E RRESHKTA edhe juve po ju deshiroj mir se ardhje dhe kalofshi mir ne DARDANI
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-07-06, 11:09   #7
lenna
 
Anėtarėsuar: 07-07-06
Postime: 95
lenna i dashurlenna i dashurlenna i dashurlenna i dashur
Gabim

..mire se na erdhe..

bofsh qejf lal.. ;)

me respekt,lenna
lenna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-07-06, 16:06   #8
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mir se paska ardh oj e_rreshkta, po digjesh ehheheh
__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-01-07, 21:25   #9
Kavaleri
Aty ku bijn Tupanat..
 
Avatari i Kavaleri
 
Anėtarėsuar: 20-03-05
Vendndodhja: USA
Postime: 1,463
Kavaleri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga E_rreshkta
Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!
Mos ma lakmo,se per te rreshkafta me shkon lang.....
Mire se paske ardh,dhe ruaju se po rreshkavesh shum e po te djeget haha..
Gzuar Vitin e Ri edhe qe ky vit le te jet vit me i lumturi per ty edhe te afermit e tu dhe mbar Popullit ton.

Un.
__________________
Faleminderit U Ē K
Kavaleri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-01-07, 10:42   #10
HoteL-MadriD
Bordi Drejtues
 
Avatari i HoteL-MadriD
 
Anėtarėsuar: 07-01-04
Vendndodhja: Nė qytetin me te bukur nė Kosovė, GJILANI qyteti i ėndrrave tė mia......... Milan is the best
Postime: 228
HoteL-MadriD i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek HoteL-MadriD Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek HoteL-MadriD
Gabim

Mire se keni ardhur, kalofsh sa me mire ne mesin tone.

te pershendes.

Tung


__________________
Mos u genjeni; shoqerite e keqija prishin zakonet e mira!
HoteL-MadriD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.