Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-11-06, 21:57   #1
gui
 
Anėtarėsuar: 08-09-05
Vendndodhja: Germany
Postime: 5
gui e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kush jeton nga ju ne Ddorf?

Ju pershendes,

jam i ri ne Ddorf dhe nuk e njoh pothuaj se askend ketu.

Kam ndegju se ketu ka mjaft student dhe te tille qe kane perfundu studimet por ja qe une edhe pse jam mese 3 muaj ketu, ende se njoftova asnjerin prej tyre.

Kush ka interese per te pire ndonje kafe buze Rhein ose per te dal ndonje nate ne Altstadt, lajmerohuni ne PM dhe i nderrojme numrat e telefonave.

Ju flm paraprakisht per shkresat tuaja!

Gui


gui Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.