Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Ēfarė ju shtyen tė pėrgjigjeni nė temat e forumit?
Ju pėlqen tema? 1 25.00%
Dėshironi tė keni mė shumė postime nė forum? 0 0%
Keni ndonjė arėsye tė veqantė ndaj anėtarit apo temės sė postuesit? 2 50.00%
Keni ndonjė arėrsye tjetėr, nėse doni na e tregoni sinqerisht? 1 25.00%
Multiple Choice Poll. Votues: 4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-07-07, 22:11   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Ēfarė ju shtyen tė pėrgjigjeni nė temat e forumit?

 1. Ju Pelqen tema ??
 2. Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
 3. Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
 4. Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-07-07, 22:26   #2
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
 1. Ju Pelqen tema ??
 2. Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
 3. Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
 4. Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!
1.a me pelqen tema ... shume here jo..!

2.a deshiroj te kem me shume postime .... jo kur nuk kam qka theme ..!

3.a kam ndonje gje te veqante te ndonje antari te temes apo postuesit ... them qe shume here me fasionon intelegjenca e antareve ne numer te caktuar ,gjeturia e tyre ne situata , menyra qe shume here temat shendrrohen me nje humor te lehte por cinik dhe kresorja dergojne mesazhe te qelluara , uroj qe te gjithe ti kuptojne ..... ashtu sikurse qe ka tema qe as nuk i kam shfletuar .. gjithashtu theme qe me zgenjejne shume postime si nga ana e te menduarit ashtu dhe nga drejteshkrimi , vertet eshte tmerr , ne kemi akoma analfabet te koheve moderne , qdo arsyetim per mendimin tim nuk eshte justifikim ne kete drejtim ..

4.a kam ndonje arsyeje ... them qe po, perveq leximit , shume here ri perseris njohurit permes kendeveshtrimit te tjerve , dhe si duket sa kam vrejte kryesorja eshte qe ne kete virtualitet askush nuk me njeh , askush nuk me paragjykone , ndoshta kjo eshte forma qe e parapelqej , pse e testoj veteveten ne qdo postim si veproj si ndjej , si mendoj , si komunikoj prej jetes reale ne perkthimin mes shkronjash ..kjo jam une dhe nuk kam komplekse pse keshtu di te jetoj dhe veproj ...pra e shof jadorin ne te jetuarin e saj ..
shume here them qe kjo eshte arsyeja pse jam ketu akoma ... si duket ende po e testoj veteveten ... hahaha
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-07-07, 22:57   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
 1. Ju Pelqen tema ??
 2. Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
 3. Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
 4. Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!
1. Natyrisht se pėrndryshe nuk do ti pėrgjigjesha fare...

2. Asnjėherė nuk shkruaj nga ideja qė tė baj njė shkrim mė tepėr...

3. Ka disa anėtarė qė me dėshirė shkruaj pas tyre apo nė temat e tyre...

4. Shkruaj nė kėtė forum pėr tė shkėmbyer mendime nga mė tė ndryshmet me anėtarėt e tjerė. Mendoj se ėshtė kėnaqėsi e veqantė kur bijmė nė ujdi me shkrimet tona e nga ana tjetėr zhgėnjehem kur shof qė ka edhe tė tillė nuk mbajnė pėrgjegjėsinė e fjalės sė shkruar. Kjo mė ndodh sa herė lexoj shkrime qė tė vetmin qėllim e kan tė lėndojnė, ofendojnė tė tjerėt.

Murgesha!


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.