Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-10-05, 14:18   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Rasti mė i bukur nė jetėn tuaj??

Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??


Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-10-05, 16:03   #2
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Rasti mė i bukur nė jetėn tuaj??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??

Lindjen e Djalit tim Kuptohet edhe Dasmja ime me Ty
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-05, 20:46   #3
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Njeriu ka shume raste te mira te cilat i kujtoj. Per momentin mu kujtua nje rast i mire kur lujshim letra me te dashurin tim dhe na qeshte shpirti :D
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-05, 20:48   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Rasti mė i bukur nė jetėn time ėshtė kur kam marrė puthjen e parė.
E kam marrė nė njė mėnyrė aq tė bukur dhe tė papritur sa ende e kujtoj me ėndje. :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-05, 20:57   #5
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kuku si ma kujtove kete ngjarje Murgesha, qe mu ka pas mpi krejt trupi prej gazepi e lezeti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-05, 21:01   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe ty a?? :roll: :roll: :roll:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-05, 21:07   #7
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po valla Murgesha edhe mu qashtu edhe kure se harroj tybe :lol:
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-05, 03:47   #8
Doni88
 
Anėtarėsuar: 27-10-05
Postime: 34
Doni88 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kur kam ra ne dashuri me nje vajz ne klasen e par... :oops:
__________________
Rrnoft dajaku...
Doni88 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-05, 09:01   #9
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Ehh mori murgesh me fute ne anijen e se kaluares…
Nje moment i bukur ne jeten time ka qene kure shoqet me befasuan me nje pergaditje festimi per detlindjen time….qe kurre sdo ta harroj
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-05, 22:43   #10
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kur u takova me shooqen time te ngusht mbas 23 vjetesh.
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-05, 23:43   #11
Nexhati
 
Anėtarėsuar: 13-09-04
Vendndodhja: FFM
Postime: 173
Nexhati e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ihaaaaaaa po shume momente kam perjetua veq njeren nga ato do ta veqoja:Kur Lopa jem me fali Viqin :lol: :lol: :lol:
Nexhati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-05, 00:33   #12
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje per temen dhe autoren. :P

Ka shume momete te cilat i kujtoj me deshire dhe me gezojne,por koheve te fundit edhe krijojne dhimte kur i kujtoj....

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-05, 19:26   #13
Flaka_1
 
Anėtarėsuar: 08-07-05
Vendndodhja: aty ku shperthen flaka
Postime: 1,212
Flaka_1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Rasti mė i bukur nė jetėn tuaj??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??
Jane disa raste si psh kur ka ndodh diqka mbrenda rrethit familjar, por keto nuk dua ti ceki ketu.
Tjeter kur kam marre diploma te ndryshme, si dhe patent shoferin etj etj.
Me dashuri flaka!
__________________
Sikur te isha une nje cope qielli, te lundroja ne zemren tende.
Me mire do te ishte te isha une nje mal, dielli me rreze te me griste kemishen e bardhe.
Flaka_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-05, 21:45   #14
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Rasti me i bukur ishte Mbremja e matures .

Rasti me i gezuar ishte kur lindi vajza femiu yne i pare

Rasti i pa harrueshem shume emocional ishte takimi me Prinderit e mi gjate luftes ne Shqiperi.
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-05, 15:23   #15
Vetima
 
Anėtarėsuar: 20-08-05
Postime: 916
Vetima i vlerėsuar jo keq
Gabim

Rasti me i bukur ne jeten time deri me tani asht kur isha 14 vjeq dhe ndegjova se gjyshja ka vendos te vije dhe te jetoj me neve ne mergim.
Ku ditet dhe veqmas netet per te fjet i kaloja shume me veshtirsi pa te ,me mungoni prallat me te cilat fjetsha duke mi than ajo. :(


Vetima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.