Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-01-08, 21:36   #1
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim A ta bana mirė

Kėshtu plaqkitet, me gjentilitet.
http://www.clipfish.de/player.php?vi...tm_campaign=cf


__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-01-08, 21:44   #2
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ta bana mirė

Flamuj pėr ēdo knaqėsi.
http://www.bendecho.de/825eb3346b-empoerungsindustrie
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-08, 21:56   #3
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ta bana mirė

Verėra nga USB. kujdes tė mos pini shumė

http://www.bendecho.de/11fe0fb691-usb-wein
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-08, 22:00   #4
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ta bana mirė

Mos u tut more....
http://www.bendecho.de/1191388877-auto-fahren
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-01-08, 20:38   #5
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kur nuk te shkrep

Akell-Akell, kujdes se po rreshqet!
http://www.autsch.de/25128/heisse_rasur/sort=5
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-01-08, 21:26   #6
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ta bana mirė

Djali i Politiqarit
Baba mė thuja tė lutėm. "Ēka ėshtė Politika"? Thjesht fare, fillon tė pėrgjigjet i ati:
Shiqo, unė sjell tė hollat nė shtėpi, qė don tė thot unė jam Kapitali-zmi. Nėna jote menagjon me parat, qė don tė thot ajo ėshtė Qeveria.
Gjyshi kujdeset qė e gjitha tė shkoj si duhėt, dhe i takon Sindikatave, ndėrsa shėrbėtorja jonė ėshtė KLASA PUNTORE. Ne tė gjithė, e kemi vetėm njė qėllim, qė tė gjithėve t'u shkoj mirė.
Nė vijim: Ti je Populli, e vėllau yt i vogėl, qė akoma mban pelena, ėshtė ARDHMĖRIA!
E kuptove biri im ?
Djaloshi duke qenė birė politikani, mendohet njėher e thotė, Baba tė lutėm mė lėrė tė flej njė natė, e t'a mendoj mirė e mirė ? Tė atit i pėlqen qėndrimi i matur i tė birit!
Natėn tek flije, zgjohėt i vėllau i vogėl, i kishte mbushur pelenat dhe piskama si ndalej. Meq ai nuk dinte se ē'duhėt bėrė, vendos tė thėrras prinderit.
Hyn nė dhomėn e fjetjes, dhe sheh veteėm tė ėmėn gjersa flinte thellė, sa qė nuk zgjohej dot. Vendosi tė shkoj te shėrbėtorja e shtėpis (mamia), ē'tė shohėsh i ati kėnaqej me tė sa qė nuk e vėrenin fare. Derisa gjyshi kishte hedhur diku larg mendimet dhe as qė interesohej nė ėshtė dikush gjallė.
Me njė fjalė tė gjithė janė aq tė zėnė sa qė dajloshin nuk e vėrejn fare se nė ē'hall ėshtė. Si mbetet tjetėr veqse tė shkoj e tė bjer prap nė gjumė, duke i mbyllyr veshėt me batanije.
Tė nesėrmen Babai vendos tė pyet tė birin se ēfar kishte ndėrmend ti spjegonte lidhur me biseden e djeshme.
Paj ē'tė them baba, unė e shoh me njė kėndvėshtrim tjetėr "Politikėn", Pa hė mezi priste i ati njė pėrgjegjie nga djali trashėgimtarė.
Mund tė themė me plot gojė, qė Kapitalizmi keqpėrdorė Klasen Puntore, dhe qė Sindikata veq shiqon derisa Qeveria flen. Populli, baba i dashur injorohet si ėshtė mė keq. Derisa Ardhmėria e zhytur nė mut. KJO ĖSHTĖ POLITIKA!
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-02-08, 22:06   #7
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ta bana mirė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
hahahahahahah, e zete i paske pru do humoristika siiiiii me kop tuj keshė( )
qerkuzi se koke ti.
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-08, 21:07   #8
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Cooller(at-kat)

Nė treg:

Kojshike, ke dėgjuar pėr oferten e fundit ?

Jo valla kojshi.

E blen nji Kilogram banane, dhe njė e ke Gratis !


__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.