Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-10-03, 09:46   #1
Filomena
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Postime: 12
Filomena e ka pezulluar reputacionin
Gabim si visheni ?

Te shohim se sa e ndjekni moden :lol:


Filomena Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-10-03, 16:44   #2
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te pershendes filomena, o valla veshembathjen ELEGANTE shum e preferoj, sepse me at veshe taman dukesh zonje!!
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-03, 14:00   #3
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim

:arrow: ME FAL JEHONA QE PO TE DREJTOHEM TY POR TI PO E KERKON BOREN NE VERE.........QE TE VISHESH NE GARDEROBE ELEGANTE DUHET PATJETER TE JESH EDHE VETE TIP ELEGANT DHE PATJETER DUHESH QE TE KESH ECJEN DHE QENDRIMIN ELEGANT ZONJUSHA E RENDOMT QE TA PASKA HUMBUR MAMI CUCLLEN... :lol:EDHE E MENQUR DUHET TE JESH ZEMER SEPSE TE QESHIN NJEREZIA :arrow: ME FAL DESHTA QE TE NGACMOI PAK SE ME INAT NUK E PATA POR MU DUKE E NJOHUR
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-10-03, 15:12   #4
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te pershendes libero. po pse a nuk po te dukna mjaft elegante ta perdori veshmadhjen ELEGANTE a?? valla pra shoki me vjen keq se fare nuk po me njofshe!

dhe sa i perket cuclles, mama cucllen nuk ma ka hup, po nuk di hiq ku me ka mbet, mos ma ke gjet ti pa hiri?? nese po tu kisha lut lajm sa ma shpejt, sepse deri edhe cucllen e kisha shum elegante dhe po me mungon shum, shoki!!
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-03, 09:24   #5
rowenna
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: ne luginen e presheves
Postime: 40
rowenna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hej djema dhe vajza une preferoj veshmbathjen komike edhe ekstravagante dhe te thjeshte
__________________
qka me bo
rowenna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-03, 13:44   #6
jeta
 
Anėtarėsuar: 17-10-03
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 4
jeta e ka pezulluar reputacionin
Gabim

veshmbathja mvaret kryesisht prej rastit dhe vendit . une preferoj me shume veshen sportive ne perditshmeri.

:lol:
jeta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-03, 23:01   #7
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te pershendes jeta, mos je ti nje njeri qe sipas rastit dhe vendit edhe personalitetin, karakterin, moralin etj i ndrron??
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-03, 09:45   #8
Mbretėresha
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė fron
Postime: 32
Mbretėresha e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jeta shume bukur e ke thene.Te pershendes.
__________________
If all the water of the oceans became ink,it will not be enough to write the Greatness of Allah.
Mbretėresha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-11-03, 23:09   #9
adam
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Vendndodhja: holand
Postime: 36
adam e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek adam
Gabim tungi

tung tug filomenAHey filomena ,, hiq mos i ndegjo keta qa po te thojn rredh veshes se te kan kritikuar ,,,,,e per mu dok ti sa me elegante duehesh mos mu vesh hiq....po menoj me nejt thjesht si e Newyork ma ..me patika ..hahaha pak Cirkuz....
__________________
femna..droga,,rakia,,
adam Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-03, 22:05   #10
Drejtėsia
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Vendndodhja: suiss
Postime: 132
Drejtėsia e ka pezulluar reputacionin
Gabim veshja

Duhet pasur kujdes ne veshje ashtu si duhet pasur edhe ne gjera tjera.

nuk eshte e moralshme dhe e mirefillte te vishen femrat sikur burrat apo anasjelltas, dhe poashtu nuk eshte e moralshme te vishen femrat me tesha qe i lejn te shpluara pjeset e trupit te saj te cilat nuk guxojn te duken.Sepse Muhamedi a.s. na ka paralajmeruar :Jan 2 grupe prej nerezve qe une nuk i kam pare ata nuk do te hyn ne xhenet, nje grup njerezish qe mbajn dishka sikur bishtat e lopeve dhe me to i rrahin njerezit dhe perkrahin qeveri tiranike dhe diktatoriale(policia bashkohore), dhe nje grup prej grave te veshura por te zhveshura dhe me floket e tyre sikur gungat e deves keto nuk kan per te hyre ne xhenet dhe nuk do ta ndiejn aromen e tij edhe se aroma e tij deperton ne largesi (kaq e kaq).Prandaj o ju motra te nderuara vishuni mire e mbulohuni mire.we-selam alejkum.
Drejtėsia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-03, 03:41   #11
XHEKI
 
Anėtarėsuar: 12-11-03
Vendndodhja: Dardanė
Postime: 12
XHEKI e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek XHEKI Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek XHEKI
Gabim

Po qysh vishet njeri bre qashtu vishna edhe une 8)
__________________
“Ø)
ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø).
(ø.·“ (ø.·“ .·“
.·“ ø.·*`·-» [a.K.a. XHEKI]
(ø.·“
[url]Www.KosovaMp3.Net[/url]
XHEKI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-11-03, 23:11   #12
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

XHEKI te pershendes, valla bash mir ki thon, se kur ta kqyrish ne krejt njejt vishemi, heheheh, a edhe ti i qet kembet ne pantolla e kraht ne jumper a....... :lol:
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-11-03, 15:01   #13
Donika
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Postime: 33
Donika e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tungiune e preferoj veshen sportive, por ndodh se njeriu ka nje mbremje diqka maextra edhe ne mremje kam deshir edhe vishem pak ma provukuese , apo fjesh por elegante. nvaret krejt prej vendit edhe disponimit tim. ( ka ndodhur se jam kan ne mremje dasmore me sylig HIP HOP, qe te gjith mysafiret kan pas diqka te folind ate nate) por per mua duhet te pershtatet edhe nese mua me pelqen atehere e ndiej veten shum mir pa marr parasyesh se ku jam.
Donika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-04, 23:08   #14
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

sexy vishem se kam trupin kapital,dhurat nga zoti
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-04, 11:05   #15
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Mundohem ti kombinoje ngjyrat te jem elegant


lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.