Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-03-08, 14:56   #1
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Barcoleta

Qohet njani (shqiptari) nje dite edhe e vjedhe nje pjese te binareve/shinave te hekurudhes trenit ...
Nejse, policia i bijne ne trag ; i thojne : si u bo qe shina e trenit te vjedhur te gjendet ne podrum tandin ( e pyet polici) ...

Ai i thote se di valla, KA MUNDESI FEMIJA E KANE PRU ... Polici ja pret : qysh bre femija e kane pru ....shina 400 kg .... ?!

Hajni (shqiptari) ja prett... Po cka dine femija qka jane 400 kg... ja ka ngjite (shines) e ka pru ne shpi...


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-07-10, 11:11   #2
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta

Shkon ni i shnosh(trash si mu kan mujin e 6) me ni perkthyes te mjekja,edhe ja japin ni leter me mbush shenime,aty dikund ishte pyetja a je shtatzan,ky i thote asaj/atyne femrave te repatcioni ,cka me shkrue ketu,dhe me sy nga to e drejton synin te barku i ketij .
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-07-10, 08:16   #3
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta

Nė njė qytet ishte hapur njė qendėr tregtare ku shiteshin burra, aty qdo femėr mund tė shkonte pėr tė zgjedhur njė burrė sipas shijes sė saj. Njė ndėr rregullat e shitblerjes nė kėtė qendėr ishte edhe: qdo femėr ka vetėm njė shans pėr tė hyrė nė kėtė treg! Ajo duhet tė zgjedhė burrin nė njė prej kateve ose mund tė shkojė deri te kati mė tė epėrm, mirėpo qdoherė humb tė drejtėn tė zbresė njė kat mė poshtė.Njė femėr paska hyrė te kjo qendėr tregtare ku shiteshin burra.

Nė hyrje tė katit tė parė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė dhe janė tė punėsuar

Nė hyrje tė katit tė dytė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar dhe i duan fėmijėt

Nė hyrje tė katit tė tretė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt dhe janė shumė tė bukur

Femra mendoi: Woow, nejse do tė shkoj mė lart

Vazhdoi tė ngjitet qė tė arrijė nė katin e katėr ku shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt, janė shumė tė bukur dhe u ndihmojnė bashkėshorteve nė punėt e shtėpisė

Ajo u mahnit ndėrsa zemra i rrihte me shpejtėsi: "O Zot, nuk mund tė mos pranoj, do ta blej nė kėtė kat!".

Por, sėrish vendosi tė ngjitet mė lart.

Nė hyrje tė katit tė pestė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, I duan fėmijėt, janė shumė tė bukur, janė shumė romantikė dhe vazhdimisht shprehin fjalė dashurie

Femra gati se hyri nė kėtė kat, por vendosi tė ngjitet mė lart.

Nė hyrjen e katit tė gjashtė shkruante:

Ti je vizitorja numėr

4 363 012

Nė kėtė kat nuk shesim burra

Sepse ky kat u ndėrtua veqanėrisht pėr tė argumentuar se gratė nuk mund t'i kėnaqėsh.

Faleminderit pėr shopingun te qendra tregtare e burrave.

Kujdes shkallėve teposhtė ndėrsa ne tė dėshirojmė njė ditė tė lumtur. :-)
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga roadrunner : 23-07-10 nė 08:17
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-10, 13:59   #4
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Titulli: Barcoleta

Nje burre plake pyet gruan nje nate nese e ka tradhetuar ndonjehere?
po i pergjigjet ajo se donte te ishte e ndershme,vetem 3 here..
Cfare i thote burri i nxehur, kur ???
hera e pare ishte kur banka sna dha leke per shtepine e re edhe une vajta
te drejtori i bankes qe te na ndihmonte....
te dyten kur ti ishe i semur edhe skishim leke per doktorin, une vajta te doktori
edhe ai ta trajtoi semundjen falas...
-po te treten?? pyet burri
A te mbahet mende kur ti u bere deputet, edhe para se te zgjidheshe te duheshin
edhe 300 vota!!!!
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Lona : 29-07-10 nė 13:59
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-10, 14:13   #5
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta

E forte kjo e roadrunner...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-10, 08:34   #6
Lona
 
Avatari i Lona
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: tetove
Postime: 3,901
Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lona
Gabim Titulli: Barcoleta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
Nė njė qytet ishte hapur njė qendėr tregtare ku shiteshin burra, aty qdo femėr mund tė shkonte pėr tė zgjedhur njė burrė sipas shijes sė saj. Njė ndėr rregullat e shitblerjes nė kėtė qendėr ishte edhe: qdo femėr ka vetėm njė shans pėr tė hyrė nė kėtė treg! Ajo duhet tė zgjedhė burrin nė njė prej kateve ose mund tė shkojė deri te kati mė tė epėrm, mirėpo qdoherė humb tė drejtėn tė zbresė njė kat mė poshtė.Njė femėr paska hyrė te kjo qendėr tregtare ku shiteshin burra.

Nė hyrje tė katit tė parė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė dhe janė tė punėsuar

Nė hyrje tė katit tė dytė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar dhe i duan fėmijėt

Nė hyrje tė katit tė tretė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt dhe janė shumė tė bukur

Femra mendoi: Woow, nejse do tė shkoj mė lart

Vazhdoi tė ngjitet qė tė arrijė nė katin e katėr ku shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, i duan fėmijėt, janė shumė tė bukur dhe u ndihmojnė bashkėshorteve nė punėt e shtėpisė

Ajo u mahnit ndėrsa zemra i rrihte me shpejtėsi: "O Zot, nuk mund tė mos pranoj, do ta blej nė kėtė kat!".

Por, sėrish vendosi tė ngjitet mė lart.

Nė hyrje tė katit tė pestė shkruante:

Burrat e kėtij kati janė besimtarė, janė tė punėsuar, I duan fėmijėt, janė shumė tė bukur, janė shumė romantikė dhe vazhdimisht shprehin fjalė dashurie

Femra gati se hyri nė kėtė kat, por vendosi tė ngjitet mė lart.

Nė hyrjen e katit tė gjashtė shkruante:

Ti je vizitorja numėr

4 363 012

Nė kėtė kat nuk shesim burra

Sepse ky kat u ndėrtua veqanėrisht pėr tė argumentuar se gratė nuk mund t'i kėnaqėsh.

Faleminderit pėr shopingun te qendra tregtare e burrave.

Kujdes shkallėve teposhtė ndėrsa ne tė dėshirojmė njė ditė tė lumtur. :-)
E gjithe kjo po te kthehet ne te kunderten vlen per meshkujt se ata nuk ngopen me asgje .

Te mjeret djeresohen duke puno po sen ne drite nuk qesin...heheheh
__________________
Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss
Lona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-10, 01:19   #7
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Barcoleta

Polices tė SHPK-se gjat patrollimit po i vijin menstruacionet dhe pasi qe nuk ka guxu me e leshu detyren, po thir ne stacion me lyp ndrimin e saj. Pas tri ore pritje, po vjen nji koleg me e ndru, por aj ishte pit qorr. Po e pyet policja, qysh ka mujt me u vonu kaq shum dhe plus me ardh i pit? Shuj se, kur ke lajmru me ardh me te ndru, se te kan ardh menstruacionet, se pari shefi na qiti ka nji ture, mandej zavendsi tine, mandej krejt ndrimi, mandej Ragipi, Hashimi.....
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-10, 23:36   #8
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Barcoleta

Nji kille limona ju lutem? A po doni kese? Jo, po i shutoj deri te shpia!!!
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-10, 00:05   #9
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Barcoleta

Doktor, mė ka hanger gjarpri: Ku t`ka hanger? Mrapa shpisė! S`po mė kupton, pėr qka t`ka hanger? Lidhje s`kom, pa i bo kurgjo!
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-10, 11:20   #10
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Barcoleta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Polices tė SHPK-se gjat patrollimit po i vijin menstruacionet dhe pasi qe nuk ka guxu me e leshu detyren, po thir ne stacion me lyp ndrimin e saj. Pas tri ore pritje, po vjen nji koleg me e ndru, por aj ishte pit qorr. Po e pyet policja, qysh ka mujt me u vonu kaq shum dhe plus me ardh i pit? Shuj se, kur ke lajmru me ardh me te ndru, se te kan ardh menstruacionet, se pari shefi na qiti ka nji ture, mandej zavendsi tine, mandej krejt ndrimi, mandej Ragipi, Hashimi.....
Qekjo barcolet qenka pa kryp.... sikur ta kishe tregu per ndoj sekretaresh apo hoxhenic a murgeshe (ishalla nuk me keqkupton Murgesha forumit ) ish duk noshta ma qesharak!


Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.