Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.



Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-07-09, 17:04   #106
bIgEr
Nowhere!!
 
Avatari i bIgEr
 
Anėtarėsuar: 26-09-04
Vendndodhja: /dev/null/ &&
Postime: 114
bIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek bIgEr
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
A po Mundet Dardania me Perballu gjendjen Ekonomike ??

Apo i duhet Rikthim Bekim Nikqit ???
Sa ka qen Bekim Nikqi ka pas donator me te madhe se sa tash ...

Derisa belbon ne tem ku ska te bej me chat sdi pse e ke hap..

Nese je ne gjendje ti ta mash ekonomikisht e te paguash edhe njerz qe ketu e bejn falas qe te gjithe te argetohen atehere do e maresh falas dardania.de vetem nese paguan programerat per ta mirmbajt faqen...
__________________
... EverySecond That I Waste Is More Then i Can Take ...

One more thing left to do here.. Then i'm gone forever..
bIgEr Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 19-07-09, 09:55   #107
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bIgEr
Sa ka qen Bekim Nikqi ka pas donator me te madhe se sa tash ...

Derisa belbon ne tem ku ska te bej me chat sdi pse e ke hap..

Nese je ne gjendje ti ta mash ekonomikisht e te paguash edhe njerz qe ketu e bejn falas qe te gjithe te argetohen atehere do e maresh falas dardania.de vetem nese paguan programerat per ta mirmbajt faqen...
Valla Dardania eshte nje faqe qe duhet avancuar dhe jo te mbetet keshtu, ju duhet te jeni me flxibil dhe ta zgjeroni kete faqe.Nuk e di se sa kushton mirmbajtja e kesaj faqeje ne muaj por verte ia vlen te investohet ne kete faqe.
Sa i perket kerkimit te ndihmave ne kete form, mendoj qe nuk eshte zgjidhje e drejt dhe nuk do te kete sukses.
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-07-09, 21:59   #108
bIgEr
Nowhere!!
 
Avatari i bIgEr
 
Anėtarėsuar: 26-09-04
Vendndodhja: /dev/null/ &&
Postime: 114
bIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek bIgEr
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dani11
Valla Dardania eshte nje faqe qe duhet avancuar dhe jo te mbetet keshtu, ju duhet te jeni me flxibil dhe ta zgjeroni kete faqe.Nuk e di se sa kushton mirmbajtja e kesaj faqeje ne muaj por verte ia vlen te investohet ne kete faqe.
Sa i perket kerkimit te ndihmave ne kete form, mendoj qe nuk eshte zgjidhje e drejt dhe nuk do te kete sukses.
Ne mesazhin tim nuk shkruan se kerkohet donator...
Vetem se ja ceka qe n'kohen e Bekim Nikqit qe e ka cek ktu si llafazan qe tema ska te bej hiq me ate ..

Sipas teje qa duhet me fut ne to qe me avancu ?
__________________
... EverySecond That I Waste Is More Then i Can Take ...

One more thing left to do here.. Then i'm gone forever..
bIgEr Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 18:30   #109
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bIgEr
Ne mesazhin tim nuk shkruan se kerkohet donator...
Vetem se ja ceka qe n'kohen e Bekim Nikqit qe e ka cek ktu si llafazan qe tema ska te bej hiq me ate ..

Sipas teje qa duhet me fut ne to qe me avancu ?
Mendoj qe kjo faqe eshte mjaft e njohur parandaj duher shfrytezuar kete fakt dhe duhet zgjeruar kete faqe, duke i shtuar sherbime publike dhe gjera qe njerezve ju bene me te lehte qasjen ne gjerat qe jane me interes per ta.
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 21:28   #110
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,548
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Un Mendoj Se Faqja Duhet Me Ken Ne Nivel Te Forumit Shqiptar .com
Bile Edhe Te Ja Kaloj Atij Faqja Dardania Duhet Me Ken E Permasave Kombtare
Por Se Si Te Arrihet Ky Qellim Duhet Te Mendohet Kjo Kush Mund Ta Arrij -
Por Duhet Seriozitet Qe Mos Ta Humb Emrin Si Disa Forume Tjera Injorante-
Qe Kan Humbur Funksionin Me Paaaftesi -
Forumi Nuk Duhet Me Ken Partiak As Fetarė As I Njianshem Por Shum Vizionarė-
Dhe Duhet Te Angazhoj Njerz Te Aft Pastaj Duhet Te Jet Terheqs Me Tema E Arkiva Sidomos Shkrimet Duhet Ti Ket Te Sigurta Te Arkivuara Qe Te Ken Siguri Absolute Neper Shekuj Ather Kjoo Faqe Mun Dte Behet Serioze Dhe Shum E Popullarizuar Duhet Me Eperdor Edhe Propaganden:
Ndersa Duhet Me Sjellė Shum Literatur Te Gjithanshme Qe Te Pasurohet

Pashtu Duhet Te Ua Mundsoj Postuesve Sasinė E Madhe

Ne Postim Sepse Veshtir Postohet Ketu Tema Serioze Me Kaq Vargje Te Kufizuara
lirik Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 21:34   #111
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Hiē asgjė shumė ne nivel ėshtė..... A per me ndryshu pak krejt veq Rugovistat i kisha largu haaaaaaaaaahahahahhahahahahhaha ....
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 21:38   #112
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Hiē asgjė shumė ne nivel ėshtė..... A per me ndryshu pak krejt veq Rugovistat i kisha largu haaaaaaaaaahahahahhahahahahhaha ....
Do me thane prej vetit me ja nise hahahah...jo more se nuk mbetet askush ketu.

P.S. Kjo faqe nuk duhet te jete vetem vend i thashethemave por te ofroi diqka profitabile.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dani11 : 20-07-09 nė 21:41
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 21:44   #113
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dani11
Do me thane prej vetit me ja nise hahahah...jo more se nuk mbetet askush ketu.

P.S. Kjo faqe nuk duhet te jete vetem vend i thashethemave por te ofroi diqka profitabile.

Po normal qyyy qka kujtove ti...... Jo pernime ēka kisha me ndryshu ėshtė qe skisha leju tema vend e pa vend me hap kaē.... Edhe nime ēka jan qeta far nofkash Speci Patligjani... K11 piii... bilem e kisha ber vetem me fotografi origjinale dhe leternjoftim te skanun me u fut ne FD :) ndryshe hiiiē
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 21:47   #114
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Po normal qyyy qka kujtove ti...... Jo pernime ēka kisha me ndryshu ėshtė qe skisha leju tema vend e pa vend me hap kaē.... Edhe nime ēka jan qeta far nofkash Speci Patligjani... K11 piii... bilem e kisha ber vetem me fotografi origjinale dhe leternjoftim te skanun me u fut ne FD :) ndryshe hiiiē
hahahahahahhhahahha,,ooooooo,u knaqa tu kesh ,,hahahahahha(Patligjani)
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 22:54   #115
bIgEr
Nowhere!!
 
Avatari i bIgEr
 
Anėtarėsuar: 26-09-04
Vendndodhja: /dev/null/ &&
Postime: 114
bIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek bIgEr
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Faqe profitabile..

Kete spo ma rok qa ke dasht me thene..

Anyway ju po thuni ndryshime e spo i cekni.. ( Per faqen eshte fjala ) per FD ka te tjere qe miren me te ;)

P.S Tema eshte kthyer ne debat te faqes e jo Chatit ...
__________________
... EverySecond That I Waste Is More Then i Can Take ...

One more thing left to do here.. Then i'm gone forever..
bIgEr Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 20-07-09, 22:56   #116
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bIgEr
Faqe profitabile..

Kete spo ma rok qa ke dasht me thene..

Anyway ju po thuni ndryshime e spo i cekni.. ( Per faqen eshte fjala ) per FD ka te tjere qe miren me te ;)

P.S Tema eshte kthyer ne debat te faqes e jo Chatit ...
Une Nixha Magji si kisha lan me hy hiq ne FD :)
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-08-09, 17:20   #117
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

une i kisha preferue ksaj ode qe ata qe i kan nga 2dy nickname me i ndalue qe mos te kyqen me dy ftyra ,po edhe mos te shkrujn me dy ftyra



aq sa ka mundsi me i verifikue
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 16-08-09, 18:42   #118
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
une i kisha preferue ksaj ode qe ata qe i kan nga 2dy nickname me i ndalue qe mos te kyqen me dy ftyra ,po edhe mos te shkrujn me dy ftyra



aq sa ka mundsi me i verifikue
Shih!! E cka po preferon ti ; me angazhu me meditje , njesitin per intervenime te shpejta "FIT" te Policise tu Kosoves ?!
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 17-08-09, 17:57   #119
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

moti edhe une qishtu kam thane qe qatyna dy gurave duhet me ja jepen Bann masnej ta regjistrojne mara nji nik tjeter se qishtu shoq as ata vehte mara nuk e dijne sa nikat me koloshnik i kane regjistrue qisajde.


>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.