Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-08-08, 15:17   #1
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)

Qeni i cili adhuron tė vozit skejtbordin
Kjo kafshė shtėpiake nė Kinė aq shumė ėshtė dashuruar nė vozitjen me skejtbord sa qė shėtitjen e tij pėr tė pėrditshme e ka zėvendėsuar me skejtbording.
Qeni me njė emėr tė pazakontė, De Bao, shpesh ka ditur tė pėrcjellė djalin e pronarit dhe shokėt e tij nė skejtbording. Kėshtu edhe ka mėsuar tė vozis skejtbordin.

Pronari i qenit zotėriu Huang ka sqaruar: “Biri im ēmendet pas skejtbording. Pasi qė qeni im e ka pėrcjellė shpesh thjesht ėshtė mėsuar tė ēmendet edhe ai pas kėtij sporti"

Zotėriu Huang e ka ndryshuar pak skejtbordin qė qeni ta ketė mė lehtė tė vozis. Qeni mund t’i jap asaj me kėmbė tė pėrparme apo tė prapme. Gjithashtu, ai di tė ndryshojė drejtimin dhe tė ndalet

Kjo kafshė shtėpiake nė Kinė aq shumė ėshtė dashuruar nė vozitjen me skejtbord sa qė shėtitjen e tij pėr tė pėrditshme e ka zėvendėsuar me skejtbording.
Qeni me njė emėr tė pazakontė, De Bao, shpesh ka ditur tė pėrcjellė djalin e pronarit dhe shokėt e tij nė skejtbording. Kėshtu edhe ka mėsuar tė vozis skejtbordin.

Pronari i qenit zotėriu Huang ka sqaruar: “Biri im ēmendet pas skejtbording. Pasi qė qeni im e ka pėrcjellė shpesh thjesht ėshtė mėsuar tė ēmendet edhe ai pas kėtij sporti"

Zotėriu Huang e ka ndryshuar pak skejtbordin qė qeni ta ketė mė lehtė tė vozis. Qeni mund t’i jap asaj me kėmbė tė pėrparme apo tė prapme. Gjithashtu, ai di tė ndryshojė drejtimin dhe tė ndalet

Marre nga Telegraf.


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-08-08, 15:18   #2
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)

Demi me epsh ngatėrron fermerin me lopėnNjė fermer polak ėshtė dashur tė shtrihet nė spital pasi qė demi i tij e ka pėrzier atė me njė lopė.
Demi ia kishte copėtuar fermerit rrobat pasi qė nė to kishte ndjerė erėn e lopėve nė njė fermė nė Wies Dlugie, tė Polonisė lindore.

68-vjeēari i tmerruar, Stan Markowski, ka tentuar tė refuzoj sharmin e demit por ėshtė ndjekur dhe rrotulluar nėpėr livadh.

Vajza e tij 45-vjeēare, Danuta, ka thėnė: "Demi i kishte marrė erė babait tim i cili sapo kishte dalė nga stalla dhe mendoi se ishte njė lopė e gatshme pėr ēiftėzim.

"Por kur babai i shtyu atė prapa demi u ēmend tėrėsisht dhe filloi ta ndjekė dhe ta rrotullojė nėpėr livadh, duke ia grisur atij rrobat dhe duke e shkarravitur nėpėr tokė.

"Ai arriti tė largohet dhe tė vrapoj nė shtėpi, krejt i zhveshur, i tmerruar dhe i pėrgjakur", ka thėnė ajo.

Huazuar nga telgrafi.com
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LABI : 04-08-08 nė 15:19
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-08, 23:22   #3
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Humb bastin, puth njė pelė

Humb bastin, puth njė pelė

Kėshtu ka pėrfunduar komisionari i qarkut tė qytetit Davis nė Amerikė, Alan Hansen, pasi qė ėshtė dashur ta puthė njė pelė trevjeēare tė emėruar Reno.
Puthja ka dalė nga njė garė nė mes tė qarkut tė Davisit dhe Spitalit tė Davisit si dhe tė Qendrės Mjekėsore. Rregullat: Anėtarėt e ekipit qė kanė humbur mė sė shumti peshė kanė pasur fatin tė shohin shefin e tyre duke puthur njė kafshė ferme. Kėtė vit, tė punėsuarit e qarkut kanė fituar, pasi qė ata humbėn 180.3 kilogramė, krejt pak mė shumė sesa punėtorėt e spitalit.

Hansen humbi rastin tė shohė kolegėt e tij komisionarė kur i bėnė buzėt bashkė me njė lopė gjatė vikendit.

Prandaj tė martėn, Hansen takoi pelėn me emrin Reno nė shkallėt e pėrparme tė gjykatės sė qarkut dhe puthi nxitimthi buzėt e rrudhėta tė saj.

Por kėtė e bėri vetėm pasi qė kishte lyer buzėt me njė lloj balsami dhe pas njė bonbone me mint.

Ai i kishte thėnė pelės: "Mė beso, kjo ėshtė mė shumė pėr ty sesa pėr mua".


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-08-08, 23:25   #4
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)

Hajnat lėnė para nė vend se ta vjedhin automjetin

Njė grua braziliane ka thėnė se hajnat i kishin lėnė asaj para nė vend qė tė marrin automjetin e saj kur e kishin kuptuar gjendjen e tij tė mjerė. Flavia Alcantara nga qyteti brazilian Belo Horizonte, kishte lėnė njė shkresė nė xhamin e pėrparmė tė automjetit tė saj e cila ua tėrhiqte vėmendjen hajnave se nuk ia vlente tė vidhej.

Shkresa e saj thoshte: "Zotėri Hajn, ju lutem mos e vidhni kėtė automjet. Nuk ka bateri e as gomė rezervė. Ėshtė nė gjendje tė keqe. Ju faleminderit pėr vėmendjen tuaj".

Zonja Alcantara ka thėnė se dikush mė vonė ka tentuar tė vjedh automjetin e saj por nė fund e ka lėnė atė punė, sė bashku me njė bankėnotė lokale e cila kishte vlerė rreth 50 euro.

"Hajni duhet tė jetė ndier keq pėr mua", ka thėnė ajo pėr gazetėn lokale Terra Noticias Populares..

"E kisha vendosur pėr tė tėrhequr vėmendjen e hajnave. Kam dashur t’i ndalojė qė tė marrin njė automjet qė nuk ia vlente tė vidhej”, ka pėrfunduar ajo.

__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-08, 08:26   #5
Luciano
 
Avatari i Luciano
 
Anėtarėsuar: 27-08-08
Postime: 197
Luciano me shokė shumeLuciano me shokė shume
Gabim Titulli: 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)

vec 50 dollar ? ste kuka kon edhe aq interesant

nime, se di ju veq une kisha pritu me pertkhye :Dd

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Luciano : 27-08-08 nė 08:29
Luciano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 23:15   #6
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Fotografia nė letėrnjoftim tepėr seksi!

Fotografia nė letėrnjoftim tepėr seksi!

Shefat e policisė nė Rumani i kanė urdhėruar njė femre tė ndryshojė fotografinė e saj nė letėrnjoftim sepse gjoja ishte tepėr provokative. Policėt pohojnė se nė disa fotografi tė cilat femra nė fjalė i kishte vendosur nė aplikacionin pėr letėrnjoftim, ajo dukej e zhveshur.

Menjėherė pas kėsaj, ėshtė sjellė njė rregull i ri policor mbi “veshjen modeste nė fotografi".

"Kemi shumė raste kur gratė veshin bluza transparente apo veshje seksi me rastin e fotografimit prandaj duken se nė ato fotografi janė tė zhveshura. Ky ėshtė njė urdhėr zyrtar dhe ato duhet tė duken modeste", deklaroi pėr media shefi i policisė nė Rumaninė qendrore, Viorel Scutaru.
Telegrafi
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-08, 23:19   #7
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: 4-funn (ndodhi , lajme, kuriozitete)

Pensionistėt nuk ndahen prej dyqanit tė seksit

Njė dyqan i ri i seksit nė njė ndėrtesė banimi nė Poloni ka ndarė banorėt nė dysh – sepse pensionistėt nuk po mund tė largohen prej tij. Tė rinjtė e banesės Raciborz nė Poloninė jugore janė duke bėrė fushatė pėr tė mbyllur kėtė dyqan.

Por, qytetarėt e moshuar janė duke mos ia lėshuar derėn, pasi qė po bėjnė pazaret e tyre nė dyqanin ushqimor qė gjendet afėr.

"Ky dyqan nuk i pengon askujt, madje disa njerėzve edhe iu ndihmon. Ėshtė shumė i popullarizuar", ka thėnė banori 65-vjeēar Jaroslaw Gajewski.

"Klientėt kryesisht janė meshkuj mbi moshėn 60-vjeēare. Ata blejnė pilula pėr potencė dhe vibratorė pėr gratė e tyre. Derisa gratė po provojnė tė brendshme", ka thėnė njė zėdhėnės i dyqanit.

Telegrafi
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-09-08, 00:05   #8
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim E tradhton prapanica e madhe

E tradhton prapanica e madhe
Njė plaēkitėse e supozuar e bankės ėshtė kapur pasi qė tentoi tė vjedh tė njėjtėn filial bankar dy herė, por dėshtoi kur njė dėshmitar e identifikoi atė nė bazė tė prapanicės sė saj tė madhe.
Policia lokale ka thėnė se 26-vjeēarja Sandra Meiser, kishte ikur mė herėt me rreth 15.000 euro nga plaēkitja nė qytetin Norf, nė Gjermaninė perėndimore, pasi qė kishte kėrcėnuar personelin e bankės me armė.

Dėshmitarėt i kanė thėnė policisė se plaēkitėsja ishte njė grua “me prapanicė shumė tė madhe”.

Disa javė mė vonė njė dėshmitar e gjeti veten prapa asaj qė ai besonte tė jetė e njėjta prapanicė, derisa po priste nė radhėn e tė njėjtit filial bankar.

"Ai thirri policinė dhe ata e arrestuan Sandran si dhe gjetėn maskėn e njė armė dore nė xhaketėn e saj. Ai ka thėnė se e ka njohur prapanicėn e saj menjėherė, si dhe nuk do tė harronte kurrė njė gjė aq tė madhe", ka thėnė njė punėtor i bankės.

Tani Meiser ėshtė duke u pėrballė me dėnim deri nė 10 vjet burg pėr plaēkitje dhe kėrcėnim me armė zjarri, derisa dėshmitari 61-vjeēar ėshtė shpėrblyer me 6.000 euro pėr informacionet e dhėna.


Telegarfi


__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.