Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-03-09, 10:46   #1
LINDITA_
 
Anėtarėsuar: 07-03-09
Postime: 1
LINDITA_ i vlerėsuar jo keq
Gabim Problem per mu :(

Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S


LINDITA_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-03-09, 11:43   #2
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LINDITA_
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S
Pershendetje per ty....

Sa per martes e re koke.....edhe ket problemin qe e paske ti mes e merr kaq serioz sepse sot ka aq shum forma me i hek qimet edhe me i zhduk krejt sa qe se sho aspak problem...

Spo e di ku banon edhe si i ke kushtet financiare ...por ktu ne qytetitn tim ka zgjidhje per ket problm....
Shko en kozmetik edhe pyt ..Ki terapi qe brena nje peridhe te zhduken qimet ....ose shko ne ato ordinancat spejale qe jan per tretmane te trupit...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 17:39   #3
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LINDITA_
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S
hahaha... nuk po besoj qė kėto i ke seriozisht dhe je nė gjendje tė hysh nė internet !!!!!
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 17:44   #4
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga desert
hahaha... nuk po besoj qė kėto i ke seriozisht dhe je nė gjendje tė hysh nė internet !!!!!

Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaah
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 18:01   #5
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaah


mos ke edhe ti kėtė problem :D.... nejse mos ta bastardojmė temėn ... por seriozisht sot ēdo gjė e ke nė internet dhe ke mundėsi tė informohesh pėr ēdo mundėsi, mjafton ta shtypesh fjalėn qė tė intreson!!!
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 18:04   #6
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Unė jo jo haha... Po mirė e ka drejtuar Janna bre...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 19:50   #7
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LINDITA_
Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S

me vje keq sis,po duhesh me dite se sote per sote so problem kjo pune,noshta kushtone pak pare po mundesh mi djeg ,,,,edhe mesis pa asnjohe edhe mos u merzit se skoke ba e vjeter ,mos te kap halli i marteses a dikush dikunde qe munet me te deshte ashtu si je,ME KIME E PA KIME
Cdo te mire ne jete!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 19:51   #8
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Unė pasi qė tha njėra kėshtu desha tė inkuadroheme dhe unė se kam qesh kur e degjova... :) Pajtohem me tz desert pas me ke ku do qė tė shkosh hahahahahahaah
qka lype ti vllaqko me te qeth mire ateher kesh me qika:P
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 21:49   #9
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Problem per mu :(

HGahgghahgahgahgahgahgahgaghaghaghhgaghaghaghaghag hgha

O dekaaaaaaa pasha besennnnnnnnnnnn......

Paska mu Tesh en Hund Lesh qaj se po t“martojka .....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Peja-Boy : 09-03-09 nė 21:53
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 21:57   #10
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
HGahgghahgahgahgahgahgahgaghaghaghhgaghaghaghaghag hgha

O dekaaaaaaa pasha besennnnnnnnnnnn......

Paska mu Tesh en Hund Lesh qaj se po t“martojka .....

ani se mu kan qel si puna jote,ja jep do lesh e ja lipak rradakkes


p.s,ooooooooo si po merrni cdo tem si per hajgare ,me te plase zemren:(
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 09-03-09 nė 21:58
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 22:07   #11
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
ani se mu kan qel si puna jote,ja jep do lesh e ja lipak rradakkes


p.s,ooooooooo si po merrni cdo tem si per hajgare ,me te plase zemren:(
Une e kom hek vet moj spo me duhet leshi .... Besa ju kisha Dasht Gjyshes teme do me e Tjerr per Qorapa ...

Zor i madhe me hek Leshin a gaghaghaghaghghaghaghaghaghahg le te vjen Te une se sja lo nje Kime ne trup ....
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 22:11   #12
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 22:51   #13
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

[quote=LINDITA_]Pershendetje te gjithve!

Jam nje vajze 21 vjeqare dhe thuja me ka ardh koha mu martu.

Vetem se e e kam nje problem me trupin tim.

Kam ma shum kime ne trup se djemt :( ne duar e ne gjithkun :S[/quote

aghaghaghaghaghaghaghaghghaghaaghaghaghaghaghaghag h kuku bre uuuuuuuuu pakaaaaaaaaaaaaa khaaaaaaaaaaaaa
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-03-09, 23:39   #14
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Interesant em doket do sene te na shqiptart...perderi sa e dijm ku jetojm se di pse ju vjen qudi qe ni person ka hy en Forum me marr idet tona ne lidhje me ket problem...na e dijm shum mir q'far mentaliteti kemi na .....edhe disa nga Prinderit tone...

Ka shqiptar en dit te sodit qe se qon qiken te mjeku...se tutet qe pi qohen fjal....
Ka edhe qika qe si tregojn prindit per ket problem...se ju vjen marre...

p.s...
Une kam pa persona te till...en Spital...ka pas femra qe en gjoks kan pas qime ma shum se nje burr...

Nejse mu bash pem dhimet kjo qika...edhe sinqerish me ardh en Gjakov i kisha ndimu edhe e kisha udhezu ku me shku..isha shku me kete vajzen vet....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-03-09, 16:34   #15
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Problem per mu :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana
Interesant em doket do sene te na shqiptart...perderi sa e dijm ku jetojm se di pse ju vjen qudi qe ni person ka hy en Forum me marr idet tona ne lidhje me ket problem...na e dijm shum mir q'far mentaliteti kemi na .....edhe disa nga Prinderit tone...

Ka shqiptar en dit te sodit qe se qon qiken te mjeku...se tutet qe pi qohen fjal....
Ka edhe qika qe si tregojn prindit per ket problem...se ju vjen marre...

p.s...
Une kam pa persona te till...en Spital...ka pas femra qe en gjoks kan pas qime ma shum se nje burr...

Nejse mu bash pem dhimet kjo qika...edhe sinqerish me ardh en Gjakov i kisha ndimu edhe e kisha udhezu ku me shku..isha shku me kete vajzen vet....

Shume qesharake valla Jana... ne dite te Sodit e mos me dijt qysh me i hek Kimet veq qeta e paskam ndi ..

Ktyneher i kom pa Grat tu i hek me do si Tutkall nuk e di qysh e bojshin me sheqer te djegun diqka e qitshin ne nje Kerpe e tja Futshin vetes turive hahaahahaha

E tash Teknika ka perparu bre pak edhe Mentaliteti njejt ....


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.