Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-05-09, 18:43   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Piercing ne sy??

Deshironi ne te ver8 te jeni te modes??
OK! Tendenca e re eshte piercing ne sy. Nqs keni menduar qe keni pare cdo gje deri tani persa i perket boby art, mendoj qe gaboheni. Ja me e reja e te rejave Jewel Eye “ dashuria qe kam per ty shihet ne syt e mi”.
Behet fjale per nje pllake platino (ne foto) e ngjitur nen cipen e holle te tejdukshme qe mbulon syrin. Mund te zgjidhni forma nga me te ndryshme sipas deshires, por mos harroni partafolin ne kroskotin e makines kur te shkoni per ta vendosur kete gje. Per te aplikuar ne syrin tuaj nje gje te tille ju duhen te pakten 500 euro.__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-07-09, 22:39   #2
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Piercing ne sy??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana
Deshironi ne te ver8 te jeni te modes??
OK! Tendenca e re eshte piercing ne sy. Nqs keni menduar qe keni pare cdo gje deri tani persa i perket boby art, mendoj qe gaboheni. Ja me e reja e te rejave Jewel Eye “ dashuria qe kam per ty shihet ne syt e mi”.
Behet fjale per nje pllake platino (ne foto) e ngjitur nen cipen e holle te tejdukshme qe mbulon syrin. Mund te zgjidhni forma nga me te ndryshme sipas deshires, por mos harroni partafolin ne kroskotin e makines kur te shkoni per ta vendosur kete gje. Per te aplikuar ne syrin tuaj nje gje te tille ju duhen te pakten 500 euro.

Budallaki hesapi ...!


__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.