Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-01-10, 13:15   #1
bbalbania.net
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 4
bbalbania.net i vlerėsuar jo keq
Gabim Big Brother Albania 3

............................
Per reklama kontakto admin.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 21-01-10 nė 14:51
bbalbania.net Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-01-10, 19:56   #2
bbalbania.net
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 4
bbalbania.net i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Big Brother Albania 3

.......................

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 28-01-10 nė 23:24
bbalbania.net Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-01-10, 12:50   #3
bbalbania.net
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 4
bbalbania.net i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Big Brother Albania 3

...............................

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 28-01-10 nė 23:24
bbalbania.net Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-01-10, 20:16   #4
bbalbania.net
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 4
bbalbania.net i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Big Brother Albania 3

..............................Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 28-01-10 nė 23:25
bbalbania.net Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.