Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-07-10, 15:11   #1
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Biden e quan Thaēin George Washington tė Kosovės

- 22 korrik – Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, ėshtė pritur tė mėrkurėn nė Shtėpinė e Bardhė nga zėvendėspresidenti i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Joseph Biden.


Sipas njoftimi pėr shtyp tė Zyrės sė kryeministrit, Thaēi dhe Biden kanė diskutuar pėr zhvillimet aktuale politike nė Kosovė dhe rajon, pėr proceset e zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik dhe pėr pėrmbushjen e tė gjitha standardeve demokratike nga ana e institucioneve tė Kosovės.
“Kryeministri Thaēi nė fillim shprehu konsideratėn dhe mirėnjohjen mė tė lartė pėr kontributin qė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės kanė dhėnė nė procesin e ēlirimit dhe pavarėsimit tė Kosovės, si dhe tani nė procesin e zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik dhe tė pėrparimit tė gjithėmbarshėm.
Kryeministri Thaēi me kėtė rast ritheksoi qėndrimin e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe tė popullit tė Kosovės pėr raporte tė pėrhershme me Shtetet e Bashkuara tė Amerikės”, thuhet nė komunikatė.
Kryeministri Thaēi ka shprehur bindjen se pas marrjes se vendimit nga ana e Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė, do tė fillojė njė valė e re e njohjeve pėr shtetin e Kosovės, duke dėshmuar kėshtu se pavarėsia e Kosovės ka sjellė mė shumė paqe, mė shumė stabilitet dhe mė shumė zhvillim pėr gjithė rajonin, vazhdon komunikata.
Ndėrsa, zėvendėspresidenti i SHBA-sė, Joseph Biden, sipas komunikatės, ka shprehur konsideratėn e lartė pėr pėrkushtimet e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės pėr sundimin e rendit dhe ligjit nė Kosovė, vendosmėrinė nė luftėn e pakompromis kundėr korrupsionit dhe krimit tė organizuar, zhvillimin e qėndrueshėm ekonomik, pėr respektimin afirmativ tė tė drejtave tė komuniteteve, dhe tė proceseve tė tjera zhvillimore.

Nė takim, zėvendėspresidenti amerikan, Biden, ka rikonfirmuar qėndrimin e Shteteve tė Bashkuara se pavarėsia e Kosovės ėshtė proces i pakthyeshėm dhe se do tė ketė vetėm ecje pėrpara drejt proceseve integruese dhe tė zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik tė tė gjitha vendeve tė rajonit.
“Zėvendėspresidenti Joseph Biden ka theksuar se Hashim Thaēi ėshtė George Washingtoni i Kosovės”, ėshtė theksuar nė komunikatėn e Zyrės sė kryeministrit.
Po sipas kėsaj komunikate, zėvendėspresidenti Biden e ka siguruar kryeministrin Thaēi se integriteti territorial i Kosovės mbetet i pacenueshėm dhe se rendi dhe ligji duhet tė vendosen nė tėrė territorin e Kosovės.
“Zėvendėspresidenti Biden theksoi se e ardhmja e Kosovės ėshtė e sigurt nė NATO dhe nė Bashkimin Evropian”, pėrfundon komunikata.
Tė mėrkurėn, kryeministri Thaēi ėshtė takuar edhe me ish-sekretaren amerikane tė Shtetit, Madeline Albright. “Nė takimin miqėsor me znj.Albight, kryeministri shprehu mirėnjohjen e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe tė popullit tė Kosovės pėr kontributin qė ka luajtur ish-sekretarja Albright nė ēlirimin dhe pavarėsimin e Kosovės dhe rolin qė edhe sot luan ajo nė mbėshtetje tė zhvillimeve nė Republikės sė Kosovės”, thuhet nė njoftimin e zyrės sė Thaēit. Ish-sekretarja Albright ka rikonfirmuar mbėshtetjen e saj pėr Republikėn e Kosovės dhe ka theksuar se “ndihet krenare me arritjet qė ka shėnuar Kosova, posaēėrisht nė dy vitet e pavarėsisė”. Tė mėrkurėn, kryeministri Thaēi ėshtė takuar edhe me ambasadorin Frank Uisner, me tė cilin ka diskutuar pėr zhvillimet aktuale politike nė Kosovė dhe pėr arritjet e deritanishme tė institucioneve tė Kosovės.


__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 22-07-10 nė 15:12
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-07-10, 15:50   #2
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Tybe Joe Biden koka kon i pime drrase.
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 16:11   #3
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Paj i pine jo se me pas kan i pine nuk ish ndodh ne shtepin e bardh po ne ndonje bar caffe ne TeXaS . Ama pranone qe po e dojn Thaqin tash qy :) :D Murrizi te lumt per keto infromacione secrete qe po i sjell ne publik - hahahahhahaha-
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 18:26   #4
prototyp
 
Anėtarėsuar: 11-05-10
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 110
prototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithėprototyp i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi
Biden e quan Thaēin George Washington tė Kosovės

- 22 korrik – Kryeministri i Republikės sė Kosovės, Hashim Thaēi, ėshtė pritur tė mėrkurėn nė Shtėpinė e Bardhė nga zėvendėspresidenti i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Joseph Biden.


Sipas njoftimi pėr shtyp tė Zyrės sė kryeministrit, Thaēi dhe Biden kanė diskutuar pėr zhvillimet aktuale politike nė Kosovė dhe rajon, pėr proceset e zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik dhe pėr pėrmbushjen e tė gjitha standardeve demokratike nga ana e institucioneve tė Kosovės.
“Kryeministri Thaēi nė fillim shprehu konsideratėn dhe mirėnjohjen mė tė lartė pėr kontributin qė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės kanė dhėnė nė procesin e ēlirimit dhe pavarėsimit tė Kosovės, si dhe tani nė procesin e zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik dhe tė pėrparimit tė gjithėmbarshėm.
Kryeministri Thaēi me kėtė rast ritheksoi qėndrimin e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe tė popullit tė Kosovės pėr raporte tė pėrhershme me Shtetet e Bashkuara tė Amerikės”, thuhet nė komunikatė.
Kryeministri Thaēi ka shprehur bindjen se pas marrjes se vendimit nga ana e Gjykatės Ndėrkombėtare tė Drejtėsisė, do tė fillojė njė valė e re e njohjeve pėr shtetin e Kosovės, duke dėshmuar kėshtu se pavarėsia e Kosovės ka sjellė mė shumė paqe, mė shumė stabilitet dhe mė shumė zhvillim pėr gjithė rajonin, vazhdon komunikata.
Ndėrsa, zėvendėspresidenti i SHBA-sė, Joseph Biden, sipas komunikatės, ka shprehur konsideratėn e lartė pėr pėrkushtimet e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės pėr sundimin e rendit dhe ligjit nė Kosovė, vendosmėrinė nė luftėn e pakompromis kundėr korrupsionit dhe krimit tė organizuar, zhvillimin e qėndrueshėm ekonomik, pėr respektimin afirmativ tė tė drejtave tė komuniteteve, dhe tė proceseve tė tjera zhvillimore.

Nė takim, zėvendėspresidenti amerikan, Biden, ka rikonfirmuar qėndrimin e Shteteve tė Bashkuara se pavarėsia e Kosovės ėshtė proces i pakthyeshėm dhe se do tė ketė vetėm ecje pėrpara drejt proceseve integruese dhe tė zhvillimit tė qėndrueshėm ekonomik tė tė gjitha vendeve tė rajonit.
“Zėvendėspresidenti Joseph Biden ka theksuar se Hashim Thaēi ėshtė George Washingtoni i Kosovės”, ėshtė theksuar nė komunikatėn e Zyrės sė kryeministrit.
Po sipas kėsaj komunikate, zėvendėspresidenti Biden e ka siguruar kryeministrin Thaēi se integriteti territorial i Kosovės mbetet i pacenueshėm dhe se rendi dhe ligji duhet tė vendosen nė tėrė territorin e Kosovės.
“Zėvendėspresidenti Biden theksoi se e ardhmja e Kosovės ėshtė e sigurt nė NATO dhe nė Bashkimin Evropian”, pėrfundon komunikata.
Tė mėrkurėn, kryeministri Thaēi ėshtė takuar edhe me ish-sekretaren amerikane tė Shtetit, Madeline Albright. “Nė takimin miqėsor me znj.Albight, kryeministri shprehu mirėnjohjen e Qeverisė sė Republikės sė Kosovės dhe tė popullit tė Kosovės pėr kontributin qė ka luajtur ish-sekretarja Albright nė ēlirimin dhe pavarėsimin e Kosovės dhe rolin qė edhe sot luan ajo nė mbėshtetje tė zhvillimeve nė Republikės sė Kosovės”, thuhet nė njoftimin e zyrės sė Thaēit. Ish-sekretarja Albright ka rikonfirmuar mbėshtetjen e saj pėr Republikėn e Kosovės dhe ka theksuar se “ndihet krenare me arritjet qė ka shėnuar Kosova, posaēėrisht nė dy vitet e pavarėsisė”. Tė mėrkurėn, kryeministri Thaēi ėshtė takuar edhe me ambasadorin Frank Uisner, me tė cilin ka diskutuar pėr zhvillimet aktuale politike nė Kosovė dhe pėr arritjet e deritanishme tė institucioneve tė Kosovės.Se pari kjo eshte sipas njoftimit per shtyp te ...., por nese ketu nuk ka gabim ne perkthim ateher z. Biden eshte keqkuptuar sepse me nje fjale ai ka luajt k... me Hashimin sepse me kete ai ka deshiruar ti thote se Hasha po udheheq me Kosoven ne shek. XXI si Georg Washington ne shek. XVIII ...
prototyp Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 18:42   #5
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Disa minuqėr tė hashim shales, tranohen mbas pordhėve e gogėsimave tė disa miqėve nė dehje e sipėr.

Tė njėjtėve, absolutisht, nuk u bėjnė pėrshtypje BOMBAT e Bill Klintonit dhe Toni Blerit nė qendėr tė Prishtinės, para gjithė kombit.
Kur thojke Toni Bleri qė Rugovės ia kam dhanė Besėn qė kam me luftu pėr shqiptarėt sikur pėr popullin tim... qita minuqėrit e hashim shalės qė ishin prezent nė Kuvend dojshin me e qu kokėn te luci prej turpit e prej kaskanit.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 19:12   #6
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
Disa minuqėr tė hashim shales, tranohen mbas pordhėve e gogėsimave tė disa miqėve nė dehje e sipėr.

Tė njėjtėve, absolutisht, nuk u bėjnė pėrshtypje BOMBAT e Bill Klintonit dhe Toni Blerit nė qendėr tė Prishtinės, para gjithė kombit.
Kur thojke Toni Bleri qė Rugovės ia kam dhanė Besėn qė kam me luftu pėr shqiptarėt sikur pėr popullin tim... qita minuqėrit e hashim shalės qė ishin prezent nė Kuvend dojshin me e qu kokėn te luci prej turpit e prej kaskanit.
po at dit ish kan nen ndikim te alkoholit edhe bleri hahahhahahahahahh
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 19:44   #7
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Tybe Joe Biden koka kon i pime drrase.
Nuk ka qenė drrasė , por lujke testise me Mr .Taqin !
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 20:18   #8
Daglasi
 
Anėtarėsuar: 17-07-10
Postime: 4,923
Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Ka shume mundesi qe i ka than,se thaqi qyshtu don me qu nalt,me fjale ,edhe me ndonje artiste te hollivudit naj mbremje romatike,qe me tregue cka ka ne zemer,e me tregue per njerezit e vet te aferm ne parti apo ne qeveri,se si i bajn punt e keqija,korrupsionin,etj etj ..
__________________
Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.
Daglasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:31   #9
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Ani de ! Hasha "George Washingtoni" i Kosoves, Ibra "Mahatma Gandi i Kosoves", Albin Kurti "Che Guevara" i Kosoves, Bylbyl Sokoli "Mourinjo" i Kosoves... Sekiraqa "All Kapone" i Kosoves, Adelina "Ceca" e tu kosovs ... Etj etj
Pse aaaa... Jemi mesuar ne, tash me, me keto krahasime qe burojne nga kompleksi i inferioritetit. Qysh ende se ndegjova askend duke bere krahasime (te natyres pozitve) me shqiptar.
Paska thene Xho Bajdeni... Ufff qyqja une, pune e madhe koka bo .
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:34   #10
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Kjo Valja, me dasht ia qellon kanihere.
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:34   #11
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Ani de ! Hasha "George Washingtoni" i Kosoves, Ibra "Mahatma Gandi i Kosoves", Albin Kurti "Che Guevara" i Kosoves, Bylbyl Sokoli "Mourinjo" i Kosoves... Sekiraqa "All Kapone" i Kosoves, Adelina "Ceca" e tu kosovs ... Etj etj
Pse aaaa... Jemi mesuar ne, tash me, me keto krahasime qe burojne nga kompleksi i inferioritetit. Qysh ende se ndegjova askend duke bere krahasime (te natyres pozitve) me shqiptar.
Paska thene Xho Bajdeni... Ufff qyqja une, pune e madhe koka bo .
shih xhelozi !
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:38   #12
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Kjo Valja, me dasht ia qellon kanihere.
hahahahahaha
a qja ke bo si hoxha kur kishin pa vet a duhet ngue gruaja.....
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:39   #13
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI
shih xhelozi !
a edhe ti e verejte qe ky xhelozi qenka me ramushin a
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:43   #14
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
a edhe ti e verejte qe ky xhelozi qenka me ramushin a
jo , jo nuk besoj , vali ėshtė shumė neutral ! !!!!
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-10, 21:46   #15
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Xhozef Bajdeni: Thaēi ky burrė sikur George Washingtoni

hahahahahaaa... Ja u dorzova ! Shume koket bo sonte.


valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.