Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-08-10, 04:05   #1
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?

Ne ks Kur dot behet liberalizimi i vizave qfar mendoni a Do te Ken simpatin ..ose pelqimin..kaq te madh nga Kosovaret femrat dhe meshkujt qe jetojn ne perendim..!Flm


Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-08-10, 04:30   #2
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Afrimi_17
Ne ks Kur dot behet liberalizimi i vizave qfar mendoni a Do te Ken simpatin ..ose pelqimin..kaq te madh nga Kosovaret femrat dhe meshkujt qe jetojn ne perendim..!Flm
tem me me vend ske qel afrim

veq po lutna ishalla martohna para se me ja ua lshu juve qato viza
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-10, 04:33   #3
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?

Hahaha..!Valla Teuta qka me Njeri po shkon tuj permisu..Kurt e kupton njeri qe eshte budall thojn shkon ni hap para dituris..!hauhaua.!Ishalla Veq Bohesh Rahat e je e lumtur se per tjerat Kurt eshte kysmet Tash..!Flm.
Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-10, 19:46   #4
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?

Po breh qaj kasavet mka kape,a dine se sa padurim po pres hahhahahahhhh,per vehte shetis boten ,skam nevoje per askund vize,e per tjert qysh ta uroni ju plotsofte deshira!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-10, 23:53   #5
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kurt na Dalin Vizat A do te shuhet ndjenja e flakt per Ausllandera\e..?

Jo bi, po qysh e bofsh vendin, e gjetsh hahahahahah :P


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
Po breh qaj kasavet mka kape,a dine se sa padurim po pres hahhahahahhhh,per vehte shetis boten ,skam nevoje per askund vize,e per tjert qysh ta uroni ju plotsofte deshira!


__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.