Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-02-11, 15:08   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Shqiptarja fiton “Next Top Model 2″ ne Greqi...Bukuroshja shqiptare Sidorela Toli, nje nga kandidatet mė tė favorizuara ne kete show, bėhet shqiptarja e parė qė vlerėsohet me nje cmim te tille nė spektaklet e zhvilluara nė Greqi. E ardhur ne kete vend qe ne moshen 2 vjecare, Sidorela meson ne vitin e tretė tė liceut, qe duket se duhet ta perserise pėr shkak tė mungesave nga angazhimi nė spektakėl, por edhe pėr shkak tė ofertave tė punės qė i kanė ardhur menjėherė pas pėrfundimit tė tij. Me njė valixhe plot me ėndrra dhe njė fytyrė plot hir dhe bukuri, Sidorela fitoi jo vetėm votat por edhe zemrat e jurisė sė rreptė tė Next Top model 2, nje show qė zhvillohet ne televizionin “Antena”, kanali me i madh televiziv ne Greqi.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.