Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Toleranca fetare!
Emri
Fjalėkalimi
Toleranca fetare! A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-06-11, 18:05   #1
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Nga ana tjetėr rektori i Universitetit tė Prishtinės, Mujė Rugova, shprehet kategorikisht kundėr ndėrtimit tė objekteve tė kultit fetar nė Qendrėn universitare. Ndonėse e pranon se prona aty ėshtė komunale, ai ka thėnė se ėshtė kundėr.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

i vocerr je ti o mujo,meqe je kan dhe je kunder objekteve fetare, pse spo e ngrit zerin kunder kishes ortodokse pse spo merr inciativ me rrenue meqe je kunder zani spo guxon me tu ndegjue , por tash kur o ne pytje xhamia...po del me kto deklarata te patriotizmit...
Meqe ekziston kisha ortodokse marre duhet ty me te ardhe, edhe atyre qe mendojn si ti ( kunder ndertimit te xhamis ne hapsiren univerzitare ) pissss i pisave ti bashk me eliten qeveritare dhe ajo kumunale ne pr ne krye me Isa mustafen

O moderator, rregulloje titullin e temes se e paskam harrue fjalen '' muj '' ne fundHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga taraku-1 : 28-06-11 nė 18:08
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-06-11, 21:05   #2
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,691
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Katedralja nuk eshte ne Kompleksin Universitar kurse Kisha po .
Por une nuk kisha dashte qe te ndertohet nje Xhami e Madhe ,ne kete Kompleks ,sikur Kisha dhe te mbetet shkret ashtu sikur ka mbete kjo kishe!!!
Loja rreth Xhamise eshte nje Loje e rrezikshme dhe e pergaditur mire .Nga kush do te mesojme me vone por n'a takon te gjitheve te jemi shume te matur dhe shume syqele !
Eshte ,padyshim ,nevoje e xhematit te Prishtines por ,per momentin ,eshte KERKESE e nje grupi qe me se paku eshte i interesum per Xhami dhe Besimin Islam .
Institucionet e Kosoves ketu duhet te jene shume te vendosura dhe bashk.Jo per t'i ba kurtha njeri tjetrit sepse ne kete KURTHE do te mbyten te gjithe bashk po nuk ju qasen seriozisht!!
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 21:24   #3
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

esht nji skenar i disave qe kan perfitime matriale nga grupet e ndryshme islamike

dihet mir se kush qendron prapa ktyre organizimeve ,dihet edhe qellimi i tyre

shteti nuk ndan troje as mjete per nderimin e gjamis kjo esht e sigurt nese dikujt i duhet nji mega gjami let blen trullin te fakulteti turk atje afer lypjanit
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Guri i madh : 28-06-11 nė 21:25
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 21:28   #4
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
esht nji skenar i disave qe kan perfitime matriale nga grupet e ndryshme islamike

dihet mir se kush qendron prapa ktyre organizimeve ,dihet edhe qellimi i tyre

shteti nuk ndan troje as mjete per nderimin e gjamis kjo esht e sigurt nese dikujt i duhet nji mega gjami let blen trullin te fakulteti turk atje afer lypjanit
Populli vendos ku, populli po e kerkon ne pr.. ne hapsiren e Univerzitetit... ne jemi shqiptar dhe fen e marrim nga Alahu xh.sh

tung 1x guri i madhe
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 21:57   #5
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

O'ju kundershtaret e xhamis , nėse jeni kundėr njė ndertesės se xhamiisė, ndoshta nuk keni fuqi tė kundėrshtoheni njė tokėdridhjeje qė meriton ky tokė ja 9 shkallė se jeni qu peshė e emrin e Zotit keni harru .
Ndoshta ne atė qast ju bjer ndėrmend tė brohoritni pėr herė tė fundit'' O All'llah '' shpėtom ''.
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 21:59   #6
Besi:)
 
Anėtarėsuar: 08-11-10
Postime: 451
Besi:) e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
esht nji skenar i disave qe kan perfitime matriale nga grupet e ndryshme islamike

dihet mir se kush qendron prapa ktyre organizimeve ,dihet edhe qellimi i tyre

shteti nuk ndan troje as mjete per nderimin e gjamis kjo esht e sigurt nese dikujt i duhet nji mega gjami let blen trullin te fakulteti turk atje afer lypjanit
E po qka me bo qe nuk veten Jahudit qe me ble trull lipjan, po veten 98%musliman te prishtines...
Kur nuk pengon Katendralja , Xhamia edhe ma hiq se ėshtė vendi i perkuljes para Allahut...!
Besi:) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 22:04   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
O'ju kundershtaret e xhamis , nėse jeni kundėr njė ndertesės se xhamiisė, ndoshta nuk keni fuqi tė kundėrshtoheni njė tokėdridhjeje qė meriton ky tokė ja 9 shkallė se jeni qu peshė e emrin e Zotit keni harru .
Ndoshta ne atė qast ju bjer ndėrmend tė brohoritni pėr herė tė fundit'' O All'llah '' shpėtom ''.


premium po e perdori nji thenje te pantes


panta thot


kur i lexojna shkrimet e juaja krijohet pershtypja se jeni duke ndejt kamb kryq me zotin e po i dredhni cigaret nga kutia me duhan qe ju ka dhan zoti
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 22:10   #8
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
premium po e perdori nji thenje te pantes


panta thot


kur i lexojna shkrimet e juaja krijohet pershtypja se jeni duke ndejt kamb kryq me zotin e po i dredhni cigaret nga kutia me duhan qe ju ka dhan zoti
Ajo qka thot Phanta, ska kurfar logjike ndersa ajo qfar thot premium eshte logjike.....
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 22:14   #9
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
premium po e perdori nji thenje te pantes


panta thot


kur i lexojna shkrimet e juaja krijohet pershtypja se jeni duke ndejt kamb kryq me zotin e po i dredhni cigaret nga kutia me duhan qe ju ka dhan zoti
Gabim e ki guri , ju jeni qė nuk besoni nė Zot , andaj pėr me ju bind egzistencėn e Tij , mere pantėn e tė dyve bashkė ju qesi njė slik ( foto) me Zotin pėr me ju vėrtetu egzistenzėn e Madhit Zot.

Hajt mos kini derd ka me ardhė pėr tė gjithė ajo ditė pėr bindje .

edhe qito po ti perkujtoj ... nuk jane budalla intelektualėt e perendimit qė afrohen besimit Islam , sepse vdekja ėshtė diēka e patejkaluse.
__________________
pause

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga premium : 28-06-11 nė 22:17
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-06-11, 22:18   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Gabim e ki guri , ju jeni qė nuk besoni nė Zot , andaj pėr me ju bind egzistencėn e Tij , mere pantėn e tė dyve basht ju qesi njė slik ( foto) me Zotin pėr me ju vėrtetu egzistenzėn e Madhit Zot.

Hajt mos kini derd ju ka me ardhė pėr tė gjithė ajo ditė pėr bindje .

edhe qito po ti perkujtoj ... nuk jane budalla intelektualėt e perendimit qė afrohen besimit Islam , sepse vdekja ėshtė diēka e patejkaluse.

ne besojna ne zot


po zoti me neve disi nuk po na e jap kutin e duhanit me e dredh

ju e keni kthye prej juve
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 17:24   #11
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GURI SYLAJ Shiko postimin
Katedralja nuk eshte ne Kompleksin Universitar kurse Kisha po .
Por une nuk kisha dashte qe te ndertohet nje Xhami e Madhe ,ne kete Kompleks ,sikur Kisha dhe te mbetet shkret ashtu sikur ka mbete kjo kishe!!!
Loja rreth Xhamise eshte nje Loje e rrezikshme dhe e pergaditur mire .Nga kush do te mesojme me vone por n'a takon te gjitheve te jemi shume te matur dhe shume syqele !
Eshte ,padyshim ,nevoje e xhematit te Prishtines por ,per momentin ,eshte KERKESE e nje grupi qe me se paku eshte i interesum per Xhami dhe Besimin Islam .
Institucionet e Kosoves ketu duhet te jene shume te vendosura dhe bashk.Jo per t'i ba kurtha njeri tjetrit sepse ne kete KURTHE do te mbyten te gjithe bashk po nuk ju qasen seriozisht!!
Pėr katedralen u rrėzua njė SHKOLLĖ (Xhevdet Doda), e pėr Xhami nuk po kėrkohet me u rrėzue shkolla.
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 19:48   #12
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin
Pėr katedralen u rrėzua njė SHKOLLĖ (Xhevdet Doda), e pėr Xhami nuk po kėrkohet me u rrėzue shkolla.
ncncnccncn qysh po ju teket si budallve n'kos, jau la dikush qet shprehje u lxu shkoella....cfar objekti ishte ajo shkolle? as shtalle me ba nuk e ka vlejt,edhe para se te ishte shkoell,ka qen "stanic" xhanarie,edhe burg....keshtu qe nuk ishte najfar objekti qe dikush ka pas simpati per te....... allahqe katedralja u dal e mire
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 20:56   #13
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sherri Shiko postimin
ncncnccncn qysh po ju teket si budallve n'kos, jau la dikush qet shprehje u lxu shkoella....cfar objekti ishte ajo shkolle? as shtalle me ba nuk e ka vlejt,edhe para se te ishte shkoell,ka qen "stanic" xhanarie,edhe burg....keshtu qe nuk ishte najfar objekti qe dikush ka pas simpati per te....... allahqe katedralja u dal e mire
Edhe xhamin kemi me ndertue bajagi te mire, qender kulturore islame ...., edhe nime ka me ju dhan nje panoram qytetit bajagi e fort...

se sta vet kush ty mujen e vocerr....

se harrova per pak ... baba mret po e investojke, deri ne 100 miljon euro ne pjesen e pare...lirisht.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga taraku-1 : 29-06-11 nė 20:59
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 22:01   #14
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku-1 Shiko postimin
Edhe xhamin kemi me ndertue bajagi te mire, qender kulturore islame ...., edhe nime ka me ju dhan nje panoram qytetit bajagi e fort...

se sta vet kush ty mujen e vocerr....

se harrova per pak ... baba mret po e investojke, deri ne 100 miljon euro ne pjesen e pare...lirisht.
Abdylhamiti i junanistanit u ngjall a qudi po keshe ka vdeke ai thi.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-06-11, 22:12   #15
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A te pyti kush p ortodokse o Mujė Rugova??

"Spanja dhe potugalija me se shumti jan zhvilluar ekonomikisht duke ndertuar objekte te kultit apo jo" njekohsisht Greqija qe te gjith pasurin e ka te regjistruar si "metohija" pra pron e kishave dhe manastirvet sivjet eshte ne top listen e shteteve me nje fitim humbes me shifra stratosferke. Ani pse duhet ndertuar gjami dhe kisha ne baze te kerkesave te besimtarve te konfesinoneve te ndryshme , kultura e popullit arab nuk duhet bartur te ne paramendo me deve ne sheher, as ne veshje e as ne arkitekture. Nuk do te thot i afrohesh Krijuesit te boteve nese nderton diqka madheshtore, aq madheshtore ishte edhe kulla e Babilonit por babilonasit nuk e pane zotin kurr.


Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.