Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-09-11, 20:40   #1
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Louis Vuitton

http://www.youtube.com/watch?v=kLzGq8wO6IQ


__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-09-11, 18:49   #2
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Louis Vuitton

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore Shiko postimin

..eh, pasha hallen, dikush ja zan vegzen ksaj dynjaje..hahahaha, qyky far Louis vironi i kish ra n'fije gjallnise,ja nisi me qonta e kofera tu ju shit ketyne VIP_ave te holivudit u bo miljarder,le ti, mos e lash me kaq, nje dite me erdhi nje paciente e re nja 23 vjeqe me nje qont te qiti far Louisit,ajo qont besom e keqe dezajni me ngjyra pa lidhje, po thash me veti, shija e insonit ska kufij..hahahha, kur e pyta ate qiken ,sa e bleve moj kete far qonte,tha 700evra edhe bile jam krenare qe mbaj keso qonte,mire shume thash me veti,e lumja ti po qetu e paske gjete esencen e jetes a?..ej puna e t'riut kah s'te shtjen..hahahah kur mas nje viti po vjen perseri qajo pacientja po me nje qont krejt te lire nja 50 evrave..hihihih, kur e pash u habita e thash;cka moj tash,ku e ke ate tjetren?...auuuuu mu ka gerdit moj spo muj e shof ma, as qe e mbaj qe sa muaj...eu,thash me veti,gjithe ato pare i paska gjujt n'uje...eh qe pra,bile qato emitacionet tybe ma lire po jan edhe askush nnuk e din se sa kan kushtu,e jo mi humb 700evra te zoti Louis
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-11-11, 18:44   #3
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Louis Vuitton

o bre me pas pare ka gjuje ne berdhoge nuk bleje qeso qante,vetem pse edhe kinezte per ka 20 evra pi shesin,pluse qantat qe kam dizajnu vete,shume ma trendy kan qen


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:00.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.