PDA

View Full Version : Cka mendoni per Administratorin e ri ne Kosove


test
02-10-03, 19:46
Administratori i ri veq sa nuk ka mbėrritur nė Kosovė. Nėn drejtimin e tij sigurisht do tė fillojė dialogu serbo-shqiptar. Fillimisht pritet tė bisedohet pėr gjėra teknike, siē thuhet, por kur mund tė pritet njė rrėshqitje nė bisedimet pėr statusin final tė Kosovės?

Anonimja D
03-10-03, 22:20
Une jam skeptike ndaj administratorit te ri,mirpo eshte heret te jepin ndonje mendim me te gjere,une mbes me shpres qe do te na befasoj per te mire ne te ardhmen. :( :!:

iliri
05-10-03, 10:51
pershendetje:

une mendoj se ne dukje administratoeri i Kosoves z.Hollker nuk duket shum i interesuar per te ardhmen e kosoves sa eshte i interesuar per te ardhmen e tije politike?

kete e deshmon edhe puna e tije prej se ka ardhur ne kosove ai tere kohen ia ka kushtuar bisedimeve prishtin-beograd kurser nuk ka bere asgje per jeten e perditshme te kosovarve?

shpresoj se do te ndryshoj ne te ardhmen per te mir se nese vazhdon keshtu do te kemi shum probleme me te.rrespekt:

Cool_Boy
06-10-03, 12:57
PeshdnetjeUne mendoj se as nje adminstrator nuk ka puno me naj dhane pavarsin dhe nuk besoj qe do te punojn me shpirt rreth kesaj qeshtje, edhe ky administratori i ri besoj qe eshte keshtu por nuk dihet se fare heret eshte qe ta gjykojm punoni e tij...Po dhasht zoti punojm ne shqiptartet me mir e e fitojm vete pavarsin..tung pershndetje