PDA

View Full Version : Cili popull ne bote mendoni na perkrah me se shumti ?


test
10-10-03, 14:09
Cili popull ne bote mendoni na perkrah me se shumti Politikisht ?

kaedhemazi
23-12-03, 04:41
Ai qe do e paguajm me se miri dhe qe ka mundesi te vendos.

illyria
19-03-04, 05:16
Kėshtu si jemi duke u sjellė,mė sė shumti kan me na pėrkrahė serbėt !!!

kaedhemazi
02-04-04, 18:52
$$$$$$$$$$$$$$