PDA

View Full Version : HAJT PAKE!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5

lazdrani
22-12-03, 12:33
SOT DO TA PERSHENDES MURGESHEN!!!! :wink:

Murgesha
23-12-03, 00:45
Pershendetje edhe nga une Lazdrani.:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lazdrani
23-12-03, 20:00
Pershendes sot prape Murgeshen pastaj mija dhe python. :wink:

lazdrani
23-12-03, 20:00
Nje pershendetje te posaqme per te madhin Naki.....lazdrani :wink:

lazdrani
31-12-03, 14:49
Ju pershendes dhe njeherit ju deshiroje nje vite te lumture per te gjithe...
GEZUAR VITIN E RI 2004.....lazdrani

Gentiana
31-12-03, 16:36
Ju pershendes edhe un, dhe ju uroj vitin e ri, dhe me te gjitha te mirat siq keni qef.
Mua me ka ra Gripi dhe gjithditen kam met ne shtrat, kurse tash nuk ehst me mir,e si do ta kaloj ket mbremje mundeni me e marr me mend :cry: :cry: :cry: po nejse.
Ok pra ju uroj mbremje te kendshme dhe gjdo te mir.
Genta

lazdrani
07-01-04, 11:40
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Gjunah bre Genta pse po me shtine te qaje edhe ti :cry: :cry: :cry: HDGDL lazdrani

Gentiana
07-01-04, 18:51
Ok flm per kuptimin tend Lazdran po deshi Zoti kam ber me mir ama silvester kisha mujt me e paramendu me te mir. ama nejse. tash e pat ajo pun! tung
Genta

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 19:15
edhe une e pershendes Genten qumm heheheh se shum qik e mire ish :))

lazdrani
05-02-04, 12:44
Sot pershendes prinderit e mije uroje shendet dhe qaste te embela ne Dashuri....

Murgesha
05-02-04, 13:33
Lazdrani une te pershendes ty sot dhe gjithashtu bashk me ty pershendes edhe prinderit e tu. I lumi ti qe i paske :D

Gentiana
05-02-04, 15:51
Hajt se edhe un po ju bashkangjitem juve! Un i pershendes te gjith ne kte forum,jeni te shkelqyeshem. Dhe i pershendes edhe prinderit e mi!!

Genta

lazdrani
12-02-04, 14:12
Murgesha dhe Gentiana ju pershendes shume shume ju kam shoqe te mira paqit gjithmone shendet paqe dhe dashuri ne jete :wink: lazdrani

Murgesha
23-02-04, 09:55
Lazdrani edhe une te kam shok te mire, te pershendes shume.
Pershendes edhe te gjithe anetaret e forumit.

http://www.shqip.dk/modules/Card/image/thumb/thumb48.jpg

Cool_Boy
23-02-04, 13:14
LAZDRANI PRANONI PERSHNDETJET E MIJA PER SOT OK..

lazdrani
23-02-04, 16:14
Cool_Boy me gjithe kenaqesi pranoje pershendetje tuja jeni gjithmone i mirese ardhur te une.Shfrytesoje rasti te pershendes edhe ju zoteri ku do qe jeni gjithmone argetim te kendeshem ,me nderime lazdrani :wink:

Kaltrina
01-03-04, 10:04
Pershendetje te ngrohta per lazdranin tone energjik, po ashtu edhe per te gjithe anetaret e forumit edhe kisha propozu mu hap tema hajt shume se na shqiptarte me bo me ja nis me fol kuku si qakall (hajgare a)
ju dua

Gentiana
01-03-04, 11:42
Sot i pershendes me se pari te gjith ata se kan kokdhembje :lol: :lol:
Ateher te gjith shqiptaret ku do qe jan,dhe nje pershendetje per Lazdranin se kesh ka e harroj :wink: dhe te gjith antaret.

U bera si me pa marr nje Oscar sa e zgjata,vetem se aty thuhet flm kte flm ate,kurse un pershendes kte pershendes ate :wink:

anna
02-03-04, 09:42
flm gentiana ndersa une sot po e pershendes lazdranin qese shpejti ka me shku ne kosove :lol:

lazdrani
02-03-04, 11:53
ooooooooooooooooo ju falenderoje edhe une juve dhe njeherit ju pershendes ty Genta,anna dhe Kaltrina jeni te embela :lol: :lol: :lol:
yeahhhhhhhhhhhh neser jam ne kosove ihahahahahahahhahah
I em very happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:

BlertaB
02-03-04, 12:03
Lazdrani ti je Happyyyyyyyyyyyyyyyyy po na ketu ne forum jemi traurig se po shkon ti ama te deshiroj pushim te kendshem kalofsh si asht ma se miri.

lazdrani
02-03-04, 12:20
Vielen Danke Süsse Blerta.Do te provoje ne kohe te lire qe te inkuadrohem ne forum.bayyyyyyyyy :wink:

anna
04-03-04, 09:38
lazdrani jepi nje te puthur kosoves nga ana ime :lol: :lol: :wink:

Naki
04-03-04, 20:28
Lazdrane te uroje pushime te kendshem ne kosove -Tung Naki

sexybrikenda
10-03-04, 16:35
ooooooooooooooooooooooooooooo lazdran qama nje kartolin nga kosova :wink:

BlertaB
11-03-04, 11:56
vallah sexybrikena nuk o ka ja qon asni kartolin lazdrani nga Kosova hehe anķ qysh o martu ky tash nuk i bjen mend per neve se ku jemi more qyyyyyyyyy :roll: :roll:
Kalofshi bukur.

Gentiana
11-03-04, 11:59
Qka ju keni nu more djalit?? lereni djalin ne pun te vet,mos ja qoni lemzen kot.

Genta

BlertaB
11-03-04, 12:53
oj genta nuk “kena nue more djalit kot po asht ka na mungon Lazdrani e per ata po e permendim fort.
Pershendetje poer juve Genta :wink: :wink:

Cool_Boy
11-03-04, 13:38
Lazdrani pershdntej ku na ke mbete more njeri ke humb krejt...

BleratB,Mickoja,Murgesha,Genta,Barbaroza,Jehona,Ca ki etj ju pershdnes gjithashtu

tung

Gentiana
11-03-04, 14:56
Un ksaj radhe po e pershendes Rrushin meqe qenka online.
Ai po hin ama po me duket se nuk po shkrun, ku me dit qka i ka ber Barbaroza,sidoqoft na mungojn shkrimet e ti.
Te pershendes Rrushi,dhe kalofsh bukur.

Genta

lazdrani
14-03-04, 15:14
Pershendetje te posaqme per sot vetem per zonjushen MURGESHA!!!

Barbaroza
14-03-04, 15:16
Un ksaj radhe po e pershendes Rrushin meqe qenka online.
Ai po hin ama po me duket se nuk po shkrun, ku me dit qka i ka ber Barbaroza,sidoqoft na mungojn shkrimet e ti.
Te pershendes Rrushi,dhe kalofsh bukur.

Genta

Asgje nuk i kam bere une Genta,po ai s'ka kohe se po del me tjera,e gjithkund nuk mund te angazhohet :wink:

Barbaroza
14-03-04, 15:17
Edhe une po e pershendes posaqerisht Murgeshen sot :)

Gentiana
14-03-04, 15:20
Po ku ta di un moj Barbaroza,ai mbase jeni da ju dy nuk po shkruan si me perpara. Po nese esht keshtu puna ateher nuk ke faj ti jo,po Rrushi se na harroj kaq shpejt :roll: A thua aq i angazhuar esht?? hmmm :roll:

sexybrikenda
18-03-04, 23:14
per hajt pake pershendes mamen tem sot dhe dua ti them se e duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

lazdrani
04-04-04, 10:39
:roll: E une dashnin time :cry: :cry: :cry:

lazdrani
04-04-04, 20:48
Po pershendes RRUSHIN qe po me duket se nuk eshte diq ne rregull pasi nuk ka hyre kahere ne Forum........Barbaroza trego qiko mos e mbaj te fshefte :wink:

sexybrikenda
06-04-04, 15:02
Une sot po pershendes me shoqet e mija Yllka dhe Diana sot Lazdranin shume shume :P

lazdrani
07-04-04, 17:10
Nje pershendetje per Jehonen,ku humbe be qiko se po me mungon shume shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :wink:

Naki
11-04-04, 13:38
Te gjithe shqiptareve te religjionit Katolike Urime Festa e Pashkeve

Murgesha
11-04-04, 14:04
Edhe une i bashkangjitem ketij urimi.

Urime Festa e Pashkeve

sexybrikenda
11-04-04, 21:37
TE FALA NGA ARDITA NAKI&MURGESHA,JU BASHKOHEM EDHE UNE POROSISE SE JUVE.......URIME FESTA E PASHKEVE

florian
11-04-04, 21:42
pershendetje dhe urime per te gjith stafin e forumit qe edhe ne ket dit feste kan gjet kohen me na uru festat pershendetje dhe urime .

florian
12-04-04, 08:09
pershendetje e mirmengjes te gjithve .

pershendetje anna .

florian
13-04-04, 09:29
MIRMENGJESI .PERSHENDETJE DHE URIME TAN SHQIPTARVE QE SOT JAN CUE ME SHKUE NE PUN , SE UNE EDHE SOT PO E BAJ PUSHIM. :)

lazdrani
13-04-04, 16:28
Per hajt pake sot e pershendes Naki dhe i deshiroje shume shume pune dhe strese :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Naki
13-04-04, 21:15
Faliminderit Lazdran Stresin e sodit po e ndaj me ty jame lodhur duke ndejt.
tung lazdran

Honesty^uk.
13-04-04, 23:35
Faliminderit Lazdran Stresin e sodit po e ndaj me ty jame lodhur duke ndejt.
tung lazdran


:lol: :lol: :lol: Jo bre Naki, qysh po e ndan me te stresin, me mire leja krejt per neser

sexybrikenda
15-04-04, 09:06
Une me shoqet e mija pershendes Nakin dhe Mbreterin e Dardanise MURGESHEN E LAZDRANIN :P

lazdrani
15-04-04, 11:21
Pershendetje vetem per Murgeshen,Barbarozen dhe Genten :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
15-04-04, 13:07
FLM Lazdrani,edhe une te pershendes ty,Murgeshen,Genten dhe Honesty^uk. :)

florian
15-04-04, 18:10
pershendetje te tanve dhe ju uroj nje mbremje shum te mir.

Honesty^uk.
15-04-04, 22:03
Te falenderoj Barbaroza per pershendetjen, kalofsh caste sa me te kendshme

lazdrani
18-04-04, 16:33
Sot pershendes vetem Schwesterherz ZANEN :wink: :D :lol: :D :P

Naki
18-04-04, 18:40
Flm. brikenda per pershendetje edhe une te pershendes Ty,Honesty°uk dhe gjithe anetaret tjere te keti forumi. :!:

sexybrikenda
20-04-04, 14:50
PRINCI IM TE PERSHENDES EDHE UNE TY :roll:

jehona
20-04-04, 18:22
ju pershendes te gjitheve mbas nje kohe bukur te gjat, si antaret e vjeter qe i njof, poashtu edhe te rinjet te cilet mendoj qe do ti njoftoj pak ma mir... :wink:

Naki
20-04-04, 18:43
Jehona te pershendes edhe une ty ,Argetim te mire ne Forum.

Honesty^uk.
21-04-04, 23:40
Pershendetje per Murgeshen, Naki, Genta,Barbaroza, Lazdrani
dhe te gjithe anetaret e forumit, kalofshi caste te kendshme

anna
22-04-04, 13:22
sot dua te pershendes te gjithe antaret si dhe shoqet e brikendes qika hajdi mori mos keni marre po shkruani ne forum :wink: :wink: tung nga anna :wink: :lol:

Murgesha
22-04-04, 13:54
Pershendetje per Murgeshen, Naki, Genta,Barbaroza, Lazdrani
dhe te gjithe anetaret e forumit, kalofshi caste te kendshme

Te falnderoj dhe te perhsendes gjithashtu. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
22-04-04, 15:49
Edhe un pershendes te gjith antaret,posaqerisht Murgeshen, Barbarozen, Honesty^UK, Lazdranin, Rrushin (me shpres se do tna kthehet se shpejti), Mickojen, dhe "JEHONEN",dhe ju uroj Dite te kendshme.


Genta

Barbaroza
22-04-04, 15:55
Edhe une i pershendes keta qe paska shkruar Genta se po pertoj me i shenu rend :(

Gentiana
22-04-04, 15:56
Edhe une i pershendes keta qe paska shkruar Genta se po pertoj me i shenu rend :(

Ateher ne ket list un nuk jam :(

lazdrani
22-04-04, 15:56
Mbretresha ime te pershendes vetem ty :P

Barbaroza
22-04-04, 16:03
Sa egoist je Lazdrani ncncncncncnccc :?

Murgesha
22-04-04, 17:41
Nuk eshte aspak Egoist. Barbaroza :twisted:

Barbaroza
22-04-04, 18:11
Edhe une i pershendes keta qe paska shkruar Genta se po pertoj me i shenu rend :(

Ateher ne ket list un nuk jam :(


Uhh Genta cka paskam bere :oops: s'kam fytyre me te dale para moj :oops: Me fal genta se nuk e kam patur me qellim.Shume pershendetje per ty,me shume se ketyre tjeterve qe u kam dhene :wink:

Gentiana
22-04-04, 18:13
Hahaha shuuuuuuuuum flm,se perpak kesh ka ja nisi me :cry: tu then me harroj Barbaroza.

Gentiana
22-04-04, 18:14
uuuuuuuu po un e paskna harru arTanibb :oops: nje pershendetje speciale per arTanibb :wink:

aferdita
23-04-04, 06:58
un sot pershendes te gjith anetaret e forumit e nje anetar me se shumti :wink:
kalofshi mire

Naki
23-04-04, 16:37
aferdita une ju pershendes te dyve ty dhe forumistin.

lazdrani
23-04-04, 18:18
Sa egoist je Lazdrani ncncncncncnccc :?
Cka te kam faje more une ty qe RRushi nuk po te pershendet qy..... :wink:

aferdita
24-04-04, 06:51
flm naki ty te pershendes edhe un shum dhe kalofsh mire

Barbaroza
24-04-04, 12:33
Nje pershedetje speciale kam sot per kete anetare:
Murgeshen, Naki, Genta,Honesty^uk, Lazdrani,Cool_boy
por dhe te gjithe anetaret e forumit, kalofshi caste te kendshme!

lazdrani
24-04-04, 14:35
Sot po te pershendes vetem ty Barbaroza dhe te deshiroje nje dite te kendeshem :wink: Egoisti :D

Vera
24-04-04, 21:08
po hajt edhe une pak po ju pershendes te gjithve

Barbaroza
25-04-04, 10:17
Sot po te pershendes vetem ty Barbaroza dhe te deshiroje nje dite te kendeshem :wink: Egoisti :D

Lazdrani,prape qenke treguar egoist aaaa?Nejse,s'ka problem kesaj radhe,te flm shume :lol:

lazdrani
26-04-04, 22:27
Ora eshte 23:29 i pershendes Naki,Murgeshen dhe Gentianen dhe te gjithe ata qe jane ne online....Gjume te embel Dardani

yllka
28-04-04, 18:54
Per hajt pake sot pershendes Mamin tim dhe Arditen :wink:

Murgesha
28-04-04, 19:53
Sot pershendes z. Nakin dhe pershendetje te veqante i dergoj z. Albaname.
Lazdranin me se shumti kuptohet :wink:

yllka
30-04-04, 16:31
Naki te pershendesim shume Yllka,Ardita,Florentina :wink:

aferdita
03-05-04, 07:32
po hajt sot poju pershendes te gjitheve

lazdrani
04-05-04, 12:09
pershendetje te posaqme sot kam per annen :wink:

florian
04-05-04, 18:32
SOT PERSHENDES TE GJITHA CIFTET E FORUMIT :wink:

Murgesha
04-05-04, 20:16
flori edhe une i bahskangjitem ketij urimit tend per ciftet e forumit.
Ishalla te gjitha keto qifte bahen sa me shpejt bashk :roll:

lazdrani
06-05-04, 08:19
Pershendes te gjithe antaret e forumit,pershendetje te posaqme so kam per:RRUSHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIN :D

florian
06-05-04, 13:33
i bashkangjitem pershendetjes te lazdranit 100% :wink:

anna
06-05-04, 14:57
pershendetje te posaqme sot kam per annen :wink:

hahaha flm lazdran edhe une ju pershendes te gjithve ....tung anna :wink:

markopollo
06-05-04, 15:33
TUNG SHQIPE QE JETON NE KONTINENTIN E KOSOVES::.............a po keni rryme a uji.ajt se nuk ka problem per tani se kadaldal po vjen vere e shkoni lahi neper bazene ...................veq mos hyni ku lahen femija se...........danger

Vera
07-05-04, 06:35
sot e pershendes veq njonin pak hehehe :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:18
sot e pershendes veq njonin pak hehehe :wink:

Hhahahahh Vera trego moj cilin se ti e din si jemi ne ketu ne forum.
Na intereson te dijme te gjitha.
Pasha mamin tani krejtve na ke ber kurreshtar per te ditur se kende pershendete??????????? :wink:

anna
07-05-04, 13:44
krejt po mu doket qe ai njoni eshte s-h-e-t-a :wink: :wink:

aferdita
07-05-04, 19:27
krejt po mu doket qe ai njoni eshte s-h-e-t-a :wink: :wink:
jo sheta eshte i imi, me falni a :wink: :wink:

Vera
07-05-04, 21:17
hahahah ani bre se ma von ju tregoj ncncn po ma ngadal Murgesha hat zemer se ty te tregoj ne vesh a veq mos te degjojn tjerat se tani hmmmmmmm me lojn pa te :wink:

Per ty
08-05-04, 18:58
Nje pershendetje qytetit tim Prishtina

lazdrani
09-05-04, 19:28
Pershendetje te forte kam per RRUSHIN :wink:

RRUSHI
09-05-04, 19:45
Pershendetje te forte kam per RRUSHIN :wink:


FLM . z.Lazdran ----mbetesh gjithmon i nderuar ... :arrow: :wink:

Vera
10-05-04, 06:51
hajt se po ju pershendes te gjithve forumasit veq njonin me se shumti dihettttttt hehehe :wink:

Cool_Boy
10-05-04, 11:07
Pershndetj per te gjith nga Cool_Boy

Vera kush eshte qaj bre :?: :?: :wink: :wink: ,mos e nguc lazdranin se gjelozon Murgesha ok ahhahahha

drenousha
10-05-04, 13:56
une sot e pershendes cool_boy 8)

Cool_Boy
10-05-04, 15:16
Perhsndtej per judrenousha, ju perhsndes nga zemra qiki se ju pasna harru ahahah...

gjithashtu,mickojen,veren,barbarozen,Murgeshen dhe lazdranin..

Cool-Boy 8) 8) 8) 8)

Vera
10-05-04, 19:08
Perhsndtej per judrenousha, ju perhsndes nga zemra qiki se ju pasna harru ahahah...

gjithashtu,mickojen,veren,barbarozen,Murgeshen dhe lazdranin..

Cool-Boy 8) 8) 8) 8)

pasha zotin jo Cool_Boy po ai e din hahah hajt se te tregoj ne vesh ty heheh mor baj gajle :wink:

Naki
11-05-04, 22:18
ju pershendes te gjithve ju vizitues te kesaj faqe,nje pershendetje e veqant per Rrushin mire se vjene ne shtepine tuaj-Naki

aferdita
12-05-04, 06:50
sot i pershendes te gjith ata qe hyn ne forum dhe ju uroj nje dit te mbar

Vera
12-05-04, 17:18
ju pershendes te gjith cka shkruani ne forum

Perzemersisht Vera

Cool_Boy
12-05-04, 18:02
Vera qka me be une i shkreti qe spo shkruaj hiq hyhyhhhy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
12-05-04, 18:09
Ke te drejte Cool_Boy koheve te fundit hiq nuk je tuj shkru. Une po i pershendes ateher badihavxhite e forumit. :lol: Ata qe nuk shkruajne por veq lexojne :lol:

jehona
12-05-04, 19:50
i pershendes te gjith antaret e forumit. me kete pershendetje edhe dua te ju tregoj se nuk ju kam harru dhe nuk do ta harroj forumin dardania, megjith se nuk kam shkru qe shum kohe, po hala jam shum e nxane me mesime, keshtu qe nuk po me premton koha te shkruj ma shpesh.

me ne fund i kisha pershendet edhe nje here me emer shoqen time te ngusht se nuk e kam pa qe shum shum kohe Gentianen (del bre zemer, se me ka marr malli me te pa), shokin e forumit te ngusht LAZDRANIN dhe normal se ne kete shoqeri nuk harrohet as Murgesha...

kalofshi sa ma bukur dhe ishalla nuk e harroni shoqen e vjeter te forumit, apo jo? :wink: :lol:

Cool_Boy
12-05-04, 20:05
Ke te drejte Cool_Boy koheve te fundit hiq nuk je tuj shkru. Une po i pershendes ateher badihavxhite e forumit. :lol: Ata qe nuk shkruajne por veq lexojne :lol:ahahahahah Murgesha me keni shti me qesh a e di qyshhs :lol: :lol: :lol: edhe une i perhsndes ata badihavxhite keshtu si une dhe ti ok....

Kalofshi bukur-se heca tashti Murgesha mbasi spo shkruaj

Cool_Boy
12-05-04, 20:07
i pershendes te gjith antaret e forumit. me kete pershendetje edhe dua te ju tregoj se nuk ju kam harru dhe nuk do ta harroj forumin dardania, megjith se nuk kam shkru qe shum kohe, po hala jam shum e nxane me mesime, keshtu qe nuk po me premton koha te shkruj ma shpesh.

me ne fund i kisha pershendet edhe nje here me emer shoqen time te ngusht se nuk e kam pa qe shum shum kohe Gentianen (del bre zemer, se me ka marr malli me te pa), shokin e forumit te ngusht LAZDRANIN dhe normal se ne kete shoqeri nuk harrohet as Murgesha...

kalofshi sa ma bukur dhe ishalla nuk e harroni shoqen e vjeter te forumit, apo jo? :wink: :lol:

Jehona qiki me te vertet i keni mungu kete forumi dhe si te pash qe keni shkru thash tju shkruaj se me ka marr malli per ju .....

Ju pershdnes Jehona suksese ne mesime qiki...kalofshi bukur

Vera
12-05-04, 21:10
Vera qka me be une i shkreti qe spo shkruaj hiq hyhyhhhy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

cka me te bo Cool_Boy pra qe nuk po shkruan edhe ti sa dembeli qe koke ncncn

Krejtve ju pershendes ju deshiroj endrra te bukura sonte :wink:

Naki
13-05-04, 18:55
Vera edhe une te deshiroje endrra te bukura-Naki

Vera
13-05-04, 18:57
zotri Naki te pershendes shum


:wink: Vera

Naki
13-05-04, 20:44
Vera,ju pershendes edhe une juve qe sa me shpejte ketu ne gjermani Diell te ngrohte te na Sjell,se shiu na mbyti.

Murgesha
13-05-04, 20:54
Naki te pershendes edhe une. Ne ju past merzite shiu kaloni kufirin e eja ne DK.
Na kenaqi dielli :lol: :lol:

Naki
14-05-04, 10:31
Si po duket Murgesha,ju na sjellet diellin ne gjermani,sot Dielli po ngrohe Kockat,ejani ju tek ne nese ne DK koha sot eshte me shi.
tung Naki

Barbaroza
14-05-04, 12:14
Une ku te shkoj se :?: edhe ne Kosove na mbyti shiu :(

Murgesha
14-05-04, 13:07
Barbaroza eja te une.............
Ka diell sa te duash. :lol: :lol: :lol:

Jo Naki prap kemi diell. :lol: :lol:

Cool_Boy
14-05-04, 17:49
Vera qka me be une i shkreti qe spo shkruaj hiq hyhyhhhy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

cka me te bo Cool_Boy pra qe nuk po shkruan edhe ti sa dembeli qe koke ncncn

Krejtve ju pershendes ju deshiroj endrra te bukura sonte :wink:

Vera qka te kam pa ne enderrr kuku nane apo foli me shume...Ku po mu kujtohet uhhhhhhhhhh ahhahaha

Vera
14-05-04, 23:12
kuku Cool_Boy si me pe ne enderr tregom se me bere kureshtare te di ishalla jo dic keq a :wink: heheh

Cool_Boy
15-05-04, 18:10
Vera te pash ne enderr keshtuu...

Po vishe me te gjith te mirat si p.sh.djelli po xeheke,koha e bukur po kishmi koh me shume te dalim me shetit,po shkojshmi ne deti e keshtu..hahahah

pse qka mendove ti?

Vera
15-05-04, 18:43
uhhhhh me shlirove kishe me ke pa dic katastrof Cool_Boy e valla me la qupa qupa me pelqen shum veres a hahahah

Cool_Boy
15-05-04, 18:51
uhhhhh me shlirove kishe me ke pa dic katastrof Cool_Boy e valla me la qupa qupa me pelqen shum veres a hahahah


Vera po qupa qupa te pash tuj la ne deti por me erdh marre me te trgu moj...Hej qiki te tregoj ne prv se ketu marre ok haha.....


qupa qupa po kush me te le moj???

mickoja
16-05-04, 10:25
uhhhhh me shlirove kishe me ke pa dic katastrof Cool_Boy e valla me la qupa qupa me pelqen shum veres a hahahah


Vera po qupa qupa te pash tuj la ne deti por me erdh marre me te trgu moj...Hej qiki te tregoj ne prv se ketu marre ok haha.....


qupa qupa po kush me te le moj??? Cooli boy ti shko laje qysh po thu se kush qy pčrqka te kemi ne ty ktu?

Vera
16-05-04, 14:41
mickoja moj male :oops: me mė la qupa cool boy qy edhe ti

lazdrani
16-05-04, 19:21
PERSHENDES TE GJITHE SHQIPTARET KU DO QE JENE :P

Cool_Boy
17-05-04, 10:59
uhhhhh me shlirove kishe me ke pa dic katastrof Cool_Boy e valla me la qupa qupa me pelqen shum veres a hahahah


Vera po qupa qupa te pash tuj la ne deti por me erdh marre me te trgu moj...Hej qiki te tregoj ne prv se ketu marre ok haha.....


qupa qupa po kush me te le moj??? Cooli boy ti shko laje qysh po thu se kush qy pčrqka te kemi ne ty ktu?

mickoja kam deshir edhe ty me te la moj ahahah qupa qupa

Vera
17-05-04, 17:33
Cool-boy mos u lazdro shum a

ju pershendes te gjithve

Cool_Boy
17-05-04, 17:49
Cool-boy mos u lazdro shum a

ju pershendes te gjithve

Vera anni more kur ta laj mickojen edhe ty tani te laj qupa qupa qiki mos ke gajel ahahhah.

Vera
17-05-04, 17:54
Cool_Boy ncncn une nuk te thash pse nuk po me lan mua po mos u lazdro shum se :oops: mi la qikat

Cool_Boy
17-05-04, 17:59
Cool_Boy ncncn une nuk te thash pse nuk po me lan mua po mos u lazdro shum se :oops: mi la qikat

Vera mos u skuqni moj,pse po beheni keshtu a???

Vera eshe mua me skuqe tashti :oops: :oops: :oops: :oops:

Vera
17-05-04, 18:03
haha une jo por stina e veres Cool_Boy heheh edhe tybe nuk po skuqna hiq se marre nuk me vjen mua hiq se askush nuk ka mjaft marre ne dit te sotit qe me hup e me gjt une qy

Cool_Boy
17-05-04, 18:05
haha une jo por stina e veres Cool_Boy heheh edhe tybe nuk po skuqna hiq se marre nuk me vjen mua hiq se askush nuk ka mjaft marre ne dit te sotit qe me hup e me gjt une qy

Vera valla une per kesi e per qfare do muhabeti jam i hapur qiki ok as une spo skuqna ama vetem thash te them kishe ok hahahah....

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) si gjith here

mr_beni
17-05-04, 22:04
i pershendes te gjith shqiptaret ku do qe gjenden neper ket dyje nga mr_beni

Cool_Boy
18-05-04, 13:27
i pershendes te gjith shqiptaret ku do qe gjenden neper ket dyje nga mr_beni

mr_beni ne hen a?? shokit zbrit ne tok e tani eshte me mire ok,pershdnetej shokit...

Cool_Boy ju pershndet te gjithve sot sidomos shoqen "Drenoushen"

drenousha
18-05-04, 13:29
flm per pershendetje cool_boy :wink:

Vera
18-05-04, 16:54
pershendetje DARDANI pershendetje shqiptar ku do qe gjendeni

e juaja Vera

Cool_Boy
18-05-04, 19:08
uen sot e pershdnes mickojen dhe drenoushen

Vera qiki nuk je e imja ok mos harro hahaha

Vera
18-05-04, 22:12
Cool_Boy eeeeeeeeeeeeee tuta heret te paska hy se une thash e te gjithve e jo veq e jotj ane kuptimin me te mir te fjales a

Cool_Boy
19-05-04, 12:25
ahahah Vera 8) 8) 8) mos u be nerovz qiki qyy,pse a nuk bene te jesh vetem e imja a?

ahgahaah

Barbaroza
19-05-04, 13:10
Dikush u knaq,i ka rene shiu ne kollomboq :wink:

Cool_Boy
19-05-04, 13:17
mu kan ta di se kush barbaroza...

Barbaroza
19-05-04, 13:22
mu kan ta di se kush barbaroza...


Kishe s'po e din :wink:

Cool_Boy
19-05-04, 13:24
me pas dite te kisha tregu ty qyy por nuk po e di???

Barbaroza
19-05-04, 13:28
me pas dite te kisha tregu ty qyy por nuk po e di???

A e ke degju nje thenje:"Sy ka ,e nuk sheh" :?: :wink:

Cool_Boy
19-05-04, 13:30
barbaroza une sy kaM shyqyr mi ka fal allahu por nuk po shof se kush ehste qaj njeri qe ti po thua..

Barbaroza
19-05-04, 13:37
Ncncncncncncncnc,lere krejt bree :(

Vera
19-05-04, 14:39
kush eshte more ai njeri qe i paska ra shiu ne kallamoq lumi ai :(

Murgesha
19-05-04, 14:44
kush eshte more ai njeri qe i paska ra shiu ne kallamoq lumi ai :(

O Vera dihet bre se kush. Pse po bahesh kishe spo e din se???????????

Murgesha
19-05-04, 16:02
Lazdran nje pershendetje speciale vetem per ty. :lol: :lol:
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq :lol:

lazdrani
19-05-04, 16:20
Wowwwwwwwwww :shock: po shpejte erdhe mpuqiiiiiiiiiii :shock: :wink:
Murgesha jeni gjithmone e pershendetur nga une nje mpuqqqqqqqqqqq nga kendiiiiiiiiiiiiiiiii i mbajt :wink: :P

Vera
19-05-04, 17:42
kush eshte more ai njeri qe i paska ra shiu ne kallamoq lumi ai :(

O Vera dihet bre se kush. Pse po bahesh kishe spo e din se???????????

Une asgje nuk jam kah di Murgesha veq ti te kofsh se nuk kam asnje mendim per askend veq qas bon vakija e zotit nashta edhe mua heheheh :wink:

aferdita
19-05-04, 18:31
sot i pershendes te gjithe qe jan dhe hyn ne forum

lazdrani
20-05-04, 11:04
Sot eshte dita e Babit ne Gjermani,Pershendes te gjithe Baballaret tone :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 11:18
Sot i pershndes te gjithve

sidomos :mickojen,drenoushen,Veren,Murgeshen,Barbarozen,la zdranin

betimi_15
20-05-04, 12:41
pershendes petritin hajt pak

Vera
20-05-04, 13:33
sot ju pershendes qe te gjithve jeni shum te mir

lazdrani
21-05-04, 09:51
BARBAROZEN :wink:

Barbaroza
21-05-04, 11:47
Te gjitheve ju pershendes,vetem pak sot mė special,e pershendes Lazdranin!

mr_beni
21-05-04, 14:16
nje pershendetje speciale e ka krejt forumi nga mr_beni :lol: :lol:

lazdrani
22-05-04, 10:13
Sot pershendes Baben dhe ju uroje nga zemra Ditelindjen 61 vjetorin.
HAPPY BIRTHDAY TO YOU BABA.....TE DUA SHUME :wink:

mr_beni
22-05-04, 10:37
sot i pershendes te gjith forumasit ketu nga zemra bile edhe ate

lazdrani edhe une i uroj babit ton ditlindjen dhe ishalla takohesh sa me shpejt mete nese nuk je afer

mr_beni ju don te gjithve

Vera
22-05-04, 12:18
Pershendetje por te gjith shqiptaret ku do qe gjinden dhe posaqerisht DARDANIN e pershendes qe ka nje forum te shkelqyer


:wink: Vera

Cool_Boy
22-05-04, 14:48
Pershndetje per te gjith juve ne forumin dardania dhe gjith shqiptarve ane e mabre botes...

qika nje pershndetje speciale per ju dihet ato qe e dojn Cool_Boy-in....


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
22-05-04, 18:56
Pershendetje speciale sot kam per Gentianen, Aferditen,Veren,Hana,Flori,Vushtrria ju qe ishit ne online pata kenaqesi me ju ,nate te qete lazdrani :wink:

aferdita
22-05-04, 19:05
Pershendetje speciale sot kam per Gentianen, Aferditen,Veren,Hana,Flori,Vushtrria ju qe ishit ne online pata kenaqesi me ju ,nate te qete lazdrani :wink:

flm lazdran edhe un te pershendes shum kalofsh bukur

Vera
22-05-04, 19:06
ju uroj te gjithve nat te qet me endra te bukura kaloni mir te gjith

florian
22-05-04, 19:07
Pershendetje speciale sot kam per Gentianen, Aferditen,Veren,Hana,Flori,Vushtrria ju qe ishit ne online pata kenaqesi me ju ,nate te qete lazdrani :wink:


LAZDRAN TE UROJ ME GJITH ZEMER QE ORA 00.00 TE TE GJEJ AFER ME ATA QE TE DON ZEMRA :lol: URIME E PERSHENDETJE :wink:

lazdrani
23-05-04, 14:47
Pershendetje speciale sot kam per Gentianen, Aferditen,Veren,Hana,Flori,Vushtrria ju qe ishit ne online pata kenaqesi me ju ,nate te qete lazdrani :wink:


LAZDRAN TE UROJ ME GJITH ZEMER QE ORA 00.00 TE TE GJEJ AFER ME ATA QE TE DON ZEMRA :lol: URIME E PERSHENDETJE :wink:
Florian te falenderoje perzemersisht i nderuar,tani jam zgjuar se tere naten isha ne me shoke dhe kolege te mi te punes ishte nje befasi e bukure mbrem....Pranoni pershendetje e mija nga Wiesbadeni :wink:

Vera
23-05-04, 16:00
lazdrani te uroj ditlindje edh eu befsh plak me mjeker djalo
te uroj qe te jeni keshtu i lazdrum edhe ne ket vit


Me kenaqsi Vera

lazdrani
23-05-04, 16:17
lazdrani te uroj ditlindje edh eu befsh plak me mjeker djalo
te uroj qe te jeni keshtu i lazdrum edhe ne ket vit


Me kenaqsi Vera
:lol: :lol: Faliminderit Vera :wink: :wink:

lazdrani
24-05-04, 20:26
Pershendetje per Murgeshen,Barbarozen,Gentianen,mickoja,Veren....Na ten e mire kalofshit bukure :wink:

Murgesha
24-05-04, 21:14
Naten e mire e gjumin e embel Lazdran. :lol:

Naki
25-05-04, 10:01
pershendetje per barbarozen ,veren,murgeshen dhe cool boy per kaffet e mengjesit nje dite te mire per ju-naki

yllka
25-05-04, 11:41
EDHE UNE JU PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E FORUMIT KU DO TE JENI NJE JETE TE LUMTURE JU UROJE.....YLLKA

Cool_Boy
25-05-04, 12:45
Pershndetje per te gjith,nga Cool_Boy

drenousha
25-05-04, 14:12
une ty te pershendes cool_boy :wink:

anna
25-05-04, 14:29
sot dua te pershendes te gjithe antaret jeni thjesht te mrekullueshem :D :D :D :D tung nga anna

Cool_Boy
25-05-04, 15:03
Pershndetje e posaqme per drenoushen


Cool_Boy

Vera
25-05-04, 15:53
ju pershendes te gjithve cka jeni ne online

aferdita
25-05-04, 17:13
edhe un ju pershendes shum sot te gjitheve jeni me te miret

Honesty^uk.
25-05-04, 20:35
Pershendetje per te gjithe anetaret dhe ata qe hapin faqen e DARDANISE
kaloni sa me bukur

lazdrani
28-05-04, 09:39
Pershendes Arlinden,dhe Barbarozen....E juve gjumashave aspake :D :wink:

Gentiana
28-05-04, 12:58
Hajt un sot po e pershendes: KREJT BOTEN

Barbaroza
28-05-04, 14:37
Une sot po i pershendes vetem njerezit e mire te botes :)

anna
28-05-04, 14:52
Une sot po i pershendes vetem njerezit e mire te botes :)

qe dmth mua hahhahahhahahha :lol: :lol: :lol:

Murgesha
28-05-04, 15:40
Une sot po i pershendes vetem njerezit e mire te botes :)

Barbaroza sigurisht se kur ke ba kete pershendetje ke menduar per mua :wink:

Gentiana
28-05-04, 15:43
Une sot po i pershendes vetem njerezit e mire te botes :)

Barbaroza sigurisht se kur ke ba kete pershendetje ke menduar per mua :wink:


Jo vetem per ty, sigurisht pak edhe per mua. :wink:

Vera
28-05-04, 16:12
hajt po ju pershendes te gjithve nga pak

florian
28-05-04, 19:42
PERSHENDETJE PER TE GJITH NJE NGA NJE KENI NGA UN. :wink:

Vera
29-05-04, 10:42
ju pershendes shum shum dhe ju uroj qe te jeni te gezuar sot si une hahaha :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Naki
29-05-04, 10:56
Vera me vjene mire qe jeni e gezuar,le te vazhdoje gezimi i juaj edhe ne te ardhmen.
pershendetje per te gjithe juve qe punoni ne kete vikend dhe juve qe keni dite te lira-Naki

Cool_Boy
29-05-04, 14:06
Une sot i pershndes te gjith sidomos ata qe me dojn me shume ok...

Barbaroza
29-05-04, 15:02
Kush e konsideron veten njeri te mire le ta pranoje nje mpuq prej meje:

Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

Vera
29-05-04, 15:27
Kush e konsideron veten njeri te mire le ta pranoje nje mpuq prej meje:

Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

hahahahah Barbaroza po e meritojshum cdo njeri nga nje mpuq nga ti, por tybe po mu dhimshe se lodhesh bre tani duke na puq te gjithve :?

Murgesha
29-05-04, 16:30
Kush e konsideron veten njeri te mire le ta pranoje nje mpuq prej meje:

Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

hahahahah Barbaroza po e meritojshum cdo njeri nga nje mpuq nga ti, por tybe po mu dhimshe se lodhesh bre tani duke na puq te gjithve :?

Oj Vera mos u bej merak se ka ndegjuar prej Dr. Lazdranit se puthja ta zgjat jeten. :lol: :lol: :lol:

florian
29-05-04, 17:42
Barbaroza shkruajti:
Kush e konsideron veten njeri te mire le ta pranoje nje mpuq prej meje:

Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

GRAZIE DI CUORE :wink:

Honesty^uk.
29-05-04, 17:53
Kush e konsideron veten njeri te mire le ta pranoje nje mpuq prej meje:

Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :PQyqyqyqyqy cka nuk po kujtohet kjo
jam tuj prit tash 3 dite ne radhe per ta marre nje PUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ prej teje :oops: , se te gjithe qenkan te mire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

telashja
30-05-04, 06:03
:roll: :roll: tung tung pershendetje te gjithve

Vera
30-05-04, 08:18
o ju pershendes te gjithve nje nga nje


:wink: Vera

florian
30-05-04, 12:15
o ju pershendes te gjithve nje nga nje


:wink: Vera

VERA UNE PO TE PERSHENDES TY NE VECANTI :wink:

LOLI :wink:

Gentiana
30-05-04, 13:34
Sot i pershendes te gjith ata se nuk jan ne disponim, por edhe ata se jan ne disponim. Ditė te kendshme. Genta

Vera
30-05-04, 15:49
o ju pershendes te gjithve nje nga nje


:wink: Vera

VERA UNE PO TE PERSHENDES TY NE VECANTI :wink:

LOLI :wink:

edhe une te pershendes ty flori dhe tee tjeret mos ti harrojm heheh :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:51
SOT PERSHENDES QIFTIN E RI HONESTY&BARBAROZA :wink: :wink:
MBRETERESHEN TIME MURGESHEN DHE PO ASHTU MBRETERESHEN GENTA :wink: PUNA ME THRRET JU PERSHENDES SHUME :P

Cool_Boy
31-05-04, 12:42
Pershdnetje per te gjith ne kete forum


Cool_Boy,kalofshi bukur

Barbaroza
31-05-04, 13:13
Per ata qe i kane pranuar mpuqat e mi,kam nje porosi :arrow: u befshin mire :) :P

Vera
31-05-04, 13:26
Qyre ti Honesty mos ia ndal frymen mbretneshes se mbesim pa te a degjove, ma me kujdes :wink:

Vera
01-06-04, 17:07
qyqy a askend nuk po e pershendetni a aaaaaaaaa

Une valla po e pershendesh ne vecanti mbretin e ri, mpuq te vockel zotria juaj dhe mir se erdhe :wink:

Murgesha
01-06-04, 17:24
Une sot kam nje pershendetje diqka speciale.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq per te gjithe anetaret e Dardanise. :lol:

Vera
01-06-04, 17:31
Une sot kam nje pershendetje diqka speciale.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq per te gjithe anetaret e Dardanise. :lol:

Pse Murgesha speciale cka ndodhi tash :?: :? :wink:

Gentiana
01-06-04, 17:58
Vera nuk ben me pyet shum,qy kryesorja qenka Murgsha ne qef,dhe po na pershendet qika.

Shfrytezoj Rastin edhe un, e i pershendes te gjith Antart, me kengen Gurbetqar ju ka ini.... :( mbase ket keng po e degjoj ne ket moment

Murgesha
01-06-04, 18:01
Une sot kam nje pershendetje diqka speciale.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq per te gjithe anetaret e Dardanise. :lol:

Pse Murgesha speciale cka ndodhi tash :?: :? :wink:

Vera speciale qy a edhe po pyet a?
Pse jemi me te miret nder gjitheforumet tjera shqiptare. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
01-06-04, 18:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e di kete Murgesha dhe Genta

lazdrani
01-06-04, 20:32
Ju pershendes me kengen e Gentianes Ktheu.....Murgeshen,Nakin,Aferditen,Vushtrria,Gent ianen dhe te gjithe ata qe jane ne online....Nje nate te qete :wink:

aferdita
01-06-04, 20:37
flm lazdran
edhe un ju pershendes te gjitheve qe jeni online

Vera
02-06-04, 19:28
:lol: :lol: :lol: :lol: ju pershendes te gjithve ne online cka jeni :lol: :lol: :lol: :lol: Vera :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
02-06-04, 22:09
:lol: :lol: :lol: :lol: ju pershendes te gjithve ne online cka jeni :lol: :lol: :lol: :lol: Vera :wink: :wink: :wink:
shume veshtir per ta kuptuar kete pershendetje
pasi po rrin duke qeshur nuk po e dijme a je tuj na pershendetur apo je duke u tallur :wink:


je e mrekullushme
kalo bukur

Vera
03-06-04, 06:01
:lol: :lol: :lol: :lol: ju pershendes te gjithve ne online cka jeni :lol: :lol: :lol: :lol: Vera :wink: :wink: :wink:
shume veshtir per ta kuptuar kete pershendetje
pasi po rrin duke qeshur nuk po e dijme a je tuj na pershendetur apo je duke u tallur :wink:


je e mrekullushme
kalo bukur

ahaha nuk e di Honesty mu ka tek me qesh nuk po mundem mu ndal me beso :lol: :lol: :lol: "me arsye po qeshi" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-06-04, 08:53
Vera interesant. Krejt pome duket se per cka po te qeshet kaq shume. :wink:

Honesty^uk.
03-06-04, 11:13
ateher """"""""" arsyen tregona vera """"""""" qe te jetojm edhe ne me qeshjen tende :lol:

anna
03-06-04, 11:38
ateher """"""""" arsyen tregona vera """"""""" qe te jetojm edhe ne me qeshjen tende :lol:


ahahhaha ajo po qesh se eshte e dashuruar po ti pse po qesh se apo edhe ti ..... :lol: :lol: :lol:

Vera
03-06-04, 15:18
Vera interesant. Krejt pome duket se per cka po te qeshet kaq shume. :wink:

Ah moj Murgesha po me duket qe krejt ja ke qellu :lol: :lol: :lol: veq allahile tregom cka ke menduar se vertet shum po qeshi :wink:

Cool_Boy
03-06-04, 15:26
Pershndetje per te gjiht nga Cool_Boy,ju uroj nje dite te sukseshme

drenousha
03-06-04, 17:19
cool_boy edhe ti e ki ni pershendetje nga une
:wink:

Murgesha
03-06-04, 17:25
Vera interesant. Krejt pome duket se po e di per cka po te qeshet kaq shume. :wink:

Ah moj Murgesha po me duket qe krejt ja ke qellu :lol: :lol: :lol: veq allahile tregom cka ke menduar se vertet shum po qeshi :wink:

Ah moj Vera jam pak me e madhe se ti. Kur te qeshesh shume dije se eshte simptome i dashnise. Qysh po me duket mua ty ta ka ngjit bash ne zemer. :lol: :lol:

Vera
03-06-04, 17:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-06-04, 17:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O per hajr, per hajr por a e kemi nga forumi ate trim?

Vera
03-06-04, 17:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O per hajr, per hajr por a e kemi nga forumi ate trim?


ai Murgesha vetem CIA mud ta zbuloj kush eshte ai :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-06-04, 18:06
Hiq mos ke dert Vera se e kemi ne ketu SHSFD (sherbimin sekret te forumit dardania) e shume shpejt kemi me e zbuluar kete.

lazdrani
03-06-04, 19:46
PER HAJT PAKE PERSHENDES MURGESHEN TIME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME........................................SHUME :wink: NATEN E MIRE TE GJITHEVE ANTAREVE TE FORUMIT....LAZDRANI :wink:

Vera
03-06-04, 21:13
Jua uroj nje nat te qet dhe me endra te bukura

Vera :wink:

ARMANI
07-06-04, 16:03
Ju pershndes te gjitheve se pari Mbreterin dhe Princat e Princeshat,pastaj Poetet dhe Antaret e keti Forumi.Me ka pelqyer shume ne mesin tuaj te jam.Kalofshit nje dite te bukure.

lazdrani
09-06-04, 13:56
SOT PERSHENDES JEHONEN :wink:

anna
10-06-04, 12:33
sot dua te pershendes barbarozen :D :D

Vera
10-06-04, 14:47
sot po e pershendes annen :lol: :lol:

Cool_Boy
12-06-04, 09:03
Sot ju pershndes te gjithve.........

anna
12-06-04, 09:22
sot pershendes veren dhe cool boy :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
12-06-04, 10:03
anna falimnderit per pershdnetjet e juaj qiki gjithashtu jeni te pershndetur edhe nga une.........

Vera
12-06-04, 11:44
Sot ju pershendes qe te gjithve :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
12-06-04, 19:06
Ju pershendes te gjithe juve qe ishit Sot dhe jeni ne online :wink: Kalofshit bukure...i juaji lazdrani

Naki
13-06-04, 19:12
Ju pershendes te gjithve,nje fillim te mbare ne javen qe po hyjme

Gentiana
13-06-04, 19:20
Hajt pak po i pershendes krejt Forumistat. pra PERSHENDETJE......

florian
13-06-04, 20:06
HAJT PAKE!!!
Shko tek faqja I mėparshėm 1, 2, 3 ... 15, 16, 17

www.dardania.de Indeksi i forumit -> Pėrshėndetje dhe Urime
Shiko temėn e mėparshme :: Shiko temėn pasuese
Autori Mesazh
lazdrani
Moderator/e


Anėtarėsuar: 20 Nov 2003
Mesazhe: 2496
Vendodhja: germany
Postuar: Sat Jun 12, 2004 9:36 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Ju pershendes te gjithe juve qe ishit Sot dhe jeni ne online Kalofshit bukure...i juaji lazdrani
_________________
NESE TI DO TE VISHE,UNE ME TY DO TE VIJE
NESE TI DO TE ME DUASH,UNE ME SHUME SE TI
NESE TI DO TE VDESESH,UNE GJITHASHTU
NESE TI PRAP DO KTHEHESH DO TE ME GJESH KETU

Mbrapsht nė krye


Naki
Moderator/e


Anėtarėsuar: 01 Oct 2003
Mesazhe: 464
Vendodhja: Gjermani
Postuar: Sun Jun 13, 2004 9:42 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Ju pershendes te gjithve,nje fillim te mbare ne javen qe po hyjme
_________________
Duke u Perpjekur per Lumturin e te tjereve Gjejme lumturine Tone

Mbrapsht nė krye


Gentiana
Moderator/e


Anėtarėsuar: 09 Oct 2003
Mesazhe: 1837

Postuar: Sun Jun 13, 2004 9:50 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Hajt pak po i pershendes krejt Forumistat. pra PERSHENDETJE......
_________________
Nuk jam e Bukur,po nuk jam tradhtare,
jam nga Kosova nje Vajz Shqiptare,
nese te pyet dikush a e don ndokend,
mendo ne mua dhe mos thuaj askend.

Mbrapsht nė krye


PERSHENDETJE JU TE TREVE :wink:

anna
14-06-04, 15:00
sot pershendes shume annen :D :D dhe ju te tjereve

Vera
14-06-04, 16:01
Sot keni nje pershendetje te maaaaaaaaaaadhe nga une, nje pershendetje te veqant nga ditet tjera :wink: :lol:


Vera

hana
14-06-04, 18:07
pershndetje krejtve forumistave :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
14-06-04, 20:59
flm Hana ehe une te pershendes

lazdrani
15-06-04, 10:57
Pershendetje te posaqme sot kam per Murgeshen,Gentianen dhe Anen :wink:

Gentiana
15-06-04, 11:00
Flm Lazdran per pershendetjet. Edhe un ju pershendes po ju te treve, e nje pershendetje te posaqme per Murgeshen se e kam loqk.... :wink: