PDA

View Full Version : Tema tė vjetra


Faqet : [1] 2 3 4

 1. Pershendejte Staffit
 2. pershndesim ardianin migenen dhe emranen
 3. Kengetari/ grupi muzikor qe e Preferoni ne 30 vitet e fundit
 4. E pershendes veten T'madhin Bil Clinton
 5. Kur keni qarė herėn e fundit dhe pse......?
 6. vellezerve shqipetar
 7. A JENI KRENAR/E PER SHENJTERIMIN E TE MADHES NENE TEREZA
 8. Krimet ne Kosov
 9. Pse gjaku do gjakun.
 10. JU LUTEM JEPNI MENDIMET E JUAJA PA REZERVE
 11. Pse virgjiniteti e femnes eshte aq e nevojshme ?
 12. Pershendetje me kile(kg)??
 13. Sa jemi drejte ne komunikimet tona ne chat???
 14. Sa do kete aftesi KOSOVA ne perfaqesim jashte shteti???
 15. Rekordi ne kanalin #Dardania
 16. CILA?
 17. ...::: Ē'ka ju shtin tė punoni ne Internet :::...
 18. Diskriminim gjinije
 19. Te zgjedhim sportistin/en me te bukur
 20. Kosova!
 21. Chat i shpejt
 22. Ndihme.
 23. Urime Festa e Kurban Bajramit te gjithve
 24. Stafi DardaniaLive.Com ju uron Fiter Bajramin
 25. Urime 28 Nėntorin Diten e Flamurit
 26. SINDROMI i ri ne kosove i quajtur COOL-erizem
 27. Me cilen vajz apo djal ne forum kishi pas qef me ba sex!!!!!
 28. njerzi a spo me uroni i kom bo mbi 200komente "te vlefs
 29. Gėzuar ditelindjen artanibb
 30. NJE TRENDAFIL SAPO KA QELUR---SI MUND TA RRISIM ??
 31. KU DO TA FESTONI VITIN 2004!!!!
 32. Ēiftat mė tė mirė nė kėtė forum hahahaha!!!!
 33. Flyturime me qmime te larta, trathti a po jo ?
 34. Hajde moj dashnie
 35. HAJT PAKE!!!
 36. muzika
 37. Viti 2004
 38. Njerėzit mė tė sinēertė nė kėtė forum!
 39. Jete te gjat e te qet apo te shkurt e te lavdishme??????
 40. A njihet dikush me dikėnd nė kėtė forum?
 41. Q'far thonė ėndėrat ???
 42. A ka dashuri ne Internet...
 43. Kush ia vlen tė jetė princi dhe princesha e forumit?
 44. pse te rinjet e duan diasporern
 45. pse jemi keshtu?
 46. Pėrshendes Gjith Kosovarėt kudo ēė gjindėn
 47. Atmosfera nė kėtė FORUM...!
 48. Vetėm njė fjalė!
 49. cilen do ta zgjidhnit?????????????????????????
 50. Stafi Dardania.de ju uron Kurban Bajramit.
 51. QKA MENDONI SA E PREDORIN TE RINJET SHQIPTAR INTERNETIN!!!??
 52. A ndikon muzika tek rinia?
 53. Po tė ishit tė padukshėm ēfarė do tė bėnit?
 54. 24h Person tjetėr!!!
 55. Cila teme ju pelqen me shume ne forum dhe pse?????
 56. Dita e Javes!!!
 57. pershendetje
 58. Kredibiliteti i Moderatorve
 59. caki
 60. Definimi i dashurisė
 61. nje pershendetje per tifozat shqiptare .
 62. Kendi i njoftimeve!!!!
 63. Unmiku dhe femrat!
 64. ēka mund tė krijoj chat-i???
 65. perse merremi me qeshtjete huaja
 66. Hera e Par Kur Kom Hy Nė "CHAT"
 67. Vajzat pyesin--djemtė pėrgjigjen!!!
 68. Djemtė pyesin-vajzat pergjigjen!
 69. Njė fjalė e urtė...
 70. Pershendes antaret e ri!!!!
 71. Tregoni kan e doni prej forumit??
 72. Njė Urė Lidh Dy Brigje, Njė E Puthur Mbyll Dy Shtigje !
 73. urime tete marsi
 74. URIME ADAM...!!!
 75. trimi
 76. Alo.
 77. Mendimi i juaj!!!
 78. Natėn e mirė!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 79. Cilen lėnd e preferoni??
 80. Ja uroje ditelindjen donjetes
 81. hajde hajde....
 82. Pėrshendetje tė gjithve
 83. i pershendes poaqerisht me te bukurat e chatit
 84. Mirėmėngjesi!
 85. Cilit forumist do i'a jepnit me kėnaqėsi njė shpullė ????
 86. Pershendetje te Gjith Mergimtaret e Shkupit
 87. Urdhėroni,ēka doni te pini ne kafenenė tonė?
 88. ju pershendes
 89. Lazdrani ju done te gjitheve!!!!
 90. Lajmėrime!!!
 91. Pershendes krejt Shqipetaret dhe posaqarisht diasporen!!
 92. Ēka do tė bėni sot?
 93. Ju pershendes te gjithve
 94. Kerkoj nga Stafi
 95. Hapi i parė...
 96. Rubrika "Foto galeria"
 97. Mendimi i juaj per antaret e forumit.....
 98. FORUMI JON . version i ri
 99. Pyetje-pėrgjigje!!!
 100. POLITIKANES
 101. Gjakova
 102. VETEM PER MITROVICEN
 103. MURGESHA,BARBAROZA,GENTA,ZANA.....
 104. Shitorja e forumit. Gjithcka kushton 1 euro e 50 cent.
 105. Njė pėrshėndetje tė fortė pėr Ferizajin!
 106. kush po e pershendet tropojen time
 107. DASHURIA QE MUNDI LIGJIN BRITANIK
 108. pushimit ne kosove....
 109. tungi
 110. Cool_Boy
 111. Cili nick i vajzave ju pėlqen mė shumė?
 112. Si kaluat
 113. Pershendetje Vajzave
 114. Cili djalė i forumit ju pėlqen mė shumė?
 115. Sa i besoni magjisč?
 116. Kam vendosur ta nderroj Nikun??????????
 117. CKA MENONI,KUSH KA TEMAT ME TE BUKURA!!!
 118. CFAR SHENJE NE HOROSKOP I PERKISNI ???
 119. Ejani ne oden e burrave !!!
 120. Nese keni keto Siptome kerkoni ndihme, ju nevojitet sherim?
 121. hammerfest
 122. Cilat vajza iu pėlqejnė mė shumė?
 123. Shoqeria e vjeter...........
 124. Disko
 125. Urime per Anjeza Shahinin!!!!!!!!!!!
 126. jehona
 127. Cilin Person te Dardanise kishit pasur qef te njoftoni .....
 128. mr_beni
 129. me ne fund po e tregoj te verteten......
 130. A ka ketu njeri mė tė fortė se unė?
 131. Kush po i pershendet stafin www.dardani.de
 132. Qfar mendoni per prostitutkat shqiptare..
 133. pershendes hanen .....dhe ....florin
 134. A duhet te Fshihen Nje DiT Te Gjitha Postimet Nga Forumi
 135. A ĖSHTĖ DASHURUAR DIKUSH KĖTU???
 136. MIRDITA ....
 137. Uf
 138. KOMPLIMENTE PER AUTORET E POEZIVE
 139. pershendes VEREN dhe AFERDITEN .....
 140. "Kullerat" dhe evazioni i tyre
 141. Pėrshėndetje me kėngė ....
 142. Ku dėshironi tė jeni nė kėtė moment dhe me kėnd?
 143. tema esht pak si palidhje mirpo e nderlikuar ehhehe!!!!!!!!!
 144. PERSHENDETJE DARDANI
 145. Urime Anna
 146. drenousha
 147. Pershnedetje Admin i www.dardania.de!
 148. mickoja
 149. Testi !! Di ta degjosh zemren c“t thot.....???
 150. Qfar ndodhi me Lazdranin dhe Murgeshen???
 151. Tung!
 152. Esht e ndalur t hapim Teme t cilat na Interesojm dhe i dim?
 153. Cka mendoni???
 154. Qka mendoni per keto gjera????
 155. pershendetje
 156. Kam Vendosur te Largohem nga Forumi!!!!
 157. Cili ėshtė fati nė fatkeqėsi sipas jush?
 158. Reklama nė portalin e faqes
 159. VEREJTJE dhe ANKESA!!!!
 160. Urdhėroni tregoni tė vėrtetėn se a do tė ktheheni nė atdhe?!
 161. Pershendetje per te gjithe antaret e keteij forumi we jan ng
 162. ora 18:30 Radio Forumi ...fm.Dardania !
 163. Pershendetje me Foto!!
 164. Ankesat tuaja per stafin ne #DARDANIA
 165. Pershendetje per gjith Staffin!
 166. Pėrshėndetjet pėr Vizitorėt !
 167. TI PERSHENDESIM VUSHTRRIASIT
 168. Miss & Mister Dardania!!??
 169. GEZUAR DITELINDJEN PRESIDENTI KLINTON!
 170. URime ditlindjen
 171. Pėrshėndetje Kosovės!
 172. Studimi ne Gjermani eshte pa pagese!
 173. Perse vajzat shqiptare nuk flasin shqip ne perendim????
 174. SHKUPI_ME_I_BUKUR_SE_PRISHTINA_A_PO???????
 175. Pershendetje specijale KALTRINA
 176. Qka paraqet ORA njė mbi njė
 177. SA ESHTE RINIA SOT E INTERESUT NE POLITIK
 178. KĖSHILLA PĖR TĖ MENĒURIN.........!!!
 179. Sa e dėmton Duhani shėndetin ?
 180. sot e kam ditelindjen
 181. KuRiOzItEtE
 182. Mėsitėt janė kėtu, urdhėroni!
 183. Cila anėtare ju pėlqen mė shumė???? (-II-)
 184. Pershendetje skuadres Shqiptare
 185. ēka do beni neser a jeni ksajde
 186. O du me u trenu!!!!!!!!!!!
 187. Si do te mbaron vaji im????
 188. Cili ka qene qasti me i gezueshem i jetes ??????
 189. Pershendetje nga Lindi
 190. Dashuria dhe Sinqiriteti.............. ??
 191. Pershendetje per ju te gjithé nga MUZIKANTI
 192. Cili ju pėlqen mė shumė (versioni 2) ??
 193. Koha sot (weather), ne vendin qe jetoni per momentin ?????
 194. Mos!
 195. Cili ka qene hidhrimi..
 196. Ndihme....
 197. Pse i duhet njeriut te genjen per qfar arsyje???
 198. Sa e ndegjoj muziken sod rinia jon shqiptare ....
 199. Ata qe kan lind 1986, hera par qe sivjet munden me votu
 200. Oda e fishkėllimave, piskamave dhe grindjeve!!!!
 201. Pershendetje per Maskat e forumit........!!!!
 202. Ska faj studenti po mbeti ne provim se viti ka vetem 365 dit
 203. Syt
 204. A KANE DESHIRE VAJZAT KOSOVARE TE LIDHEN ME DJEM SHQIPETARE
 205. URIME PER MUAJIN E SHEJT TE RAMAZANIT
 206. Pėrshėndetje pėr inxhet dhe axhat e Forumit tonė!
 207. Qfare po beni momentalisht??
 208. Sa e keni oren ne ket moment ????
 209. Per ju dy ....
 210. Hajde te gjithe ti pershendesim ata nga qyteti ma i bukur
 211. Qfar moto keni ju??
 212. Pershendje vetem per Lipjanin
 213. Po tė ishit Moderatorė, cilit nga diskutuesit do ti... ?
 214. Temat palidhje
 215. Ejani ta pershendesim njeri tjetrin
 216. Disa Fjal Pėr @Operatort e #Dardanis
 217. Stafi Dardania ja uron ditelindjen BeK
 218. e pershendes
 219. PERSHENDETJE PAOLINES
 220. Cilen FJAL e .......
 221. MIREMBREMA...
 222. Mire se na erdhet.....
 223. A e keni ditur????
 224. ......................
 225. A doni tė bėjmė gara nė forum???
 226. Te Zgjedhim HIT kengen e Javes
 227. PERSHENDETJE TE GJITHEVE DHE SHUM URIME BAJRAMI!
 228. A e dini se..... ??!!
 229. URIME DHE ME FAT FESTA E BAJRAMIT
 230. A Bojm Diqka...!!!
 231. Pse e keni zbrit kualitetin e radios?
 232. kTHEHEM NE FORUM MBAS .............????????
 233. Po fillojmė me garuesit e parė.
 234. Presim grupin e dytė!
 235. Perse humbim?????
 236. Grupi i tretė
 237. si duhet derguar mesazhe private dikujt?
 238. GRUPI I KATERT
 239. Grupi i Pestė!
 240. Gazeta e Forumit !!
 241. Grupi i Gjashte
 242. Cka keni bre??
 243. Hiti I javes
 244. DITEN E MIRE.!
 245. Urime Dita e FLAMURIT !
 246. livoreka bicio
 247. qka mendoni te shtunen per Luanin ton
 248. Martesa me Interes...!
 249. prej tani i pres urimet per krishtlindje....................
 250. ju uroj nje jett sa me te shendosh te gjith studentave