PDA

View Full Version : Djemtė pyesin-vajzat pergjigjen!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

lazdrani
01-03-04, 11:24
Pasi zonjusha Murgesha ka hapure temen per ne meshkujt medova diq te till edhe per vajza nje pytje me rregullat si Murgesha:Minimale 5 pergjigjje pastaj keni te drejt nje pytje te Re.

A e kontrolloni Partnerin(Handy,RRoba,Auto,.......etj)!!!!!!!!!!
lazdrani :wink:

Barbaroza
01-03-04, 12:22
Lazdran te pershendes.Hiq s'po e kuptoj bre kete pyetje.A e ke fjalen se a e veme veten ne pozite te hajneshave qe t'ia kontrollojme xhepat,veturen etj.,te dashurit apo a na interesojne keto gjera te partneri :?: :wink:
Edhe njehere spjegoje please :(

lazdrani
01-03-04, 13:30
Barbaroza jo be po nga gjelozia ate ka menduar,dhe me sa di une ka shume vajza qe gjelozoje prandaj vetem me interesoje mendimi i vajzave pra a kontollojne p.sh.Ku ishte,handy nr.ndoshta te tjera vajzave,ne pune ,ne auto era e parfymit p.sh te gjinis femrore etj.
Per mirkuptim lazdrani :?

Barbaroza
01-03-04, 13:47
hahahahahahaaaaaaa Lazdrani hahahahahahahaa,tash te kuptova.
A di cka?C'fare dreqi jam ne keto pune,e kisha merituar nje vend pune ne CIA hahahahahahahahaha.Me mire po e le me kaq,sigurisht se po e kupton cka dua te them.Jo veq keto gjera qe i ke ceke ti,por akoma me tutje kisha hulumtuar :wink:

lazdrani
01-03-04, 13:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Besoje qe shumica e vajzave e bejne kete :wink: Pershendetje nga lazdrani :P

BlertaB
01-03-04, 15:57
T pershendes ty mas pari Lazdrani je i mrekullushem hihi
sa i perket ksaj teme nuk kam pergjigjje pasi qe nuk me ka ndodh hala mu dashuru e nuk kam qka met tu pergjigj tung kalofshi bukur......!!!!!!

Gentiana
01-03-04, 16:04
hahahahahahaaaaaaa Lazdrani hahahahahahahaa,tash te kuptova.
A di cka?C'fare dreqi jam ne keto pune,e kisha merituar nje vend pune ne CIA hahahahahahahahaha.Me mire po e le me kaq,sigurisht se po e kupton cka dua te them.Jo veq keto gjera qe i ke ceke ti,por akoma me tutje kisha hulumtuar :wink:


Barbaroza dmth vaj halli per Rrushin apo? ok shpresoj se me ty nuk do ta ket kollaj se nuk i dihet....

Genta

Lona
01-03-04, 16:18
Tung lazdran te pershendes..
Vallahi une per vete shpesh interesohem me e pyet ku ishe pse ishe edhe mka mbet si shprehi kjo,megjithse nuk tregojn drejt po ska lidhje prap besojm kah ndonjeher... :lol: :lol: :lol:

Murgesha
01-03-04, 21:02
Kurse une e pres te dera e hyrjes, kinse si nikoqire e mire. Ja mbaj jaknen kur ai e zdesh dhe kuku :oops: marrja e zotit pa dashur me shkojne duart ne gjepa. Normal qe e kontrolloj, bile skam qejf me me dal prej shtepis pa e ditur une saktesisht se ku po shkon dhe me kend :lol: :lol:

jehona
01-03-04, 23:43
LAZDRANI te pershendes, ah bre per bes kryet po me kuqet nga nervoza kur po e lexoj fjalen GJELOZI.... :wink:

po valla une jam nje kontrolluese e klases 1, shum bre ja kam zanat diqka, ndoshta se kam pervoj tash.... :wink:
qka, qysh, tek, me kend... mua per veti me vjen inati me e pyet direk, sepse tani me thot "sa e keqe gjelozia sa e bukur dashuria", keshtu qe une e qes pak me provokime, pak indirekt dhe tani mvaret se si reagon ai... sidoqoft bre valla veq ne sy me e kqyr e di se a e ka ndonje numer te ri ne natel a jo... :lol: :lol:

caki
02-03-04, 08:52
hahahahah po shume xheloze jeni ju vajzat, nuk di e kini dashurin ne koke vetem ne pjeser e arsyes hahahah :wink: :wink: Une nuk e kontrolloj kurr te dashuren time, nese ajo shkon me tjetrin une nuk jam xheloz aspak, kjo eshte normale duhet me ndrru mnyren e dashurise, veq se kur ajo shkon me tjetrin kuptohet une jo me tjetren por me TJERAT....

Gentiana
02-03-04, 10:31
Pershendetje te gjithve. Shiko Lazdran un nuk do te thosha se jemi vetem na keshtu,pakes jeni edhe ju spaku ma merr mendja keshtu.
Kurse per pyetjen tende: Jan do gjera,qe njeriu e din se nuk jan aq te mira po prap vazhdon me to,po pse i kontrrollojm mendoni ju qe mundemi me ju ndal? jo! e di qe esht veshtir dhe shum kushi kte e keqperdor,po un them nese ka besim ne dashuri ateher esht me se miri,sepse sa me shum gjeloz te jet njeriu(dhe nese e tregon ate)aq me shum e shtyn tjetrin te veproj do gjera, kurse me besim esht me mir, e nese e keqperdor njeriu besimin ateher nuk esht kan nafaka e jote,ateher esht kan njeriu naiv te mendon qe ai esht i duhuri.

Edhe un jam gjeloze, e pranoj bile nuk jam krenare per kte, edhe mundohem te kontrolloj dhe dhe dhe, po siq thash, besimi ne dashuri kjo esht me e mira. Psh nese ai me tradhton nuk ja japi fajin ati,po vetit se jam dashuru ne te dhe se kam qen naive te mendoj se esht personi per mua

Gjelozia esht gje e mir ne dashuri,por gjelozia mundet edhe ta shkaterron dashurin.

Genta

lazdrani
02-03-04, 17:08
Genta te pershendes,te them te drejten per vete nuk kam keto veti te kontrolloj se me duket pake si semundje,nese une e dua dashnoren time dhe kam besim ne te nuk ka nevoje per kontroll.
Cka dua ta die perpara se ku shkon apo gjindet dhe cfare shoqeri ka.E dua lirin time te kam kete dhuroje edhe dashnores pa kurfare problemi.
Drejtat e barabarta per te gjithe :wink:

sexybrikenda
18-03-04, 21:52
valla bre une jam gjeloze qe sta merr menja oh lazdran,dhe nuk e di pse mu ka bere semundje kjo pune,veq hajri e dafte :oops:

lazdrani
25-03-04, 21:58
Pytje tjeter per ju vajza:Cfare dhurate dhuroni dashnorit ne rast Ditelindjes :?:

Gentiana
26-03-04, 14:39
A more Lazdran, po pyetje ke ber tash. Un i kisha bler diqka qe do ta kujtonte ne mua, diqka intime dhe personale. Nuk do te thoja parfum apo ku ta di un, po as orė apo diqka te till. Nganjeher pak esht me shum, dmth diqka se e kish kujtuar ne mua edhe nese nuk jemi afer!
Spaku un kisha then keshtu. Po qa do te ishte ajo hmmmmm :roll:

????????????

anna
27-03-04, 12:25
une jam e mendimit qe do ti kisha bere si dhurate nje ore keshtu qe sa here ta shoh te kujtohet per mua ..sigurisht diqka inteime si dhurate do te ishte super nejse kaq er sot tung nga anna :wink: :lol:

Murgesha
27-03-04, 15:11
E une do tja dhuroja vetveten. :wink:
Jam dhurata me e embel per te. :wink: :lol: :lol:

Gentiana
27-03-04, 16:12
Qe Murgesha un ashtu nuk u kujtova!! :lol: :lol:

Barbaroza
28-03-04, 13:13
Une nuk e di bre,a kish bere nje pale ēorape te leshta :?: :roll:

sexybrikenda
29-03-04, 21:05
UNE LAZDRAN TE KISHA FTUE 7DITE NE PARIS OSE VENEDIG.VEQ THUAJ PAJTOHESH ME KETE.HARXHIMET I MARR MI VETI.AH ESHTE JETE KJO ME TY :cry: :cry: :cry:

lazdrani
30-03-04, 09:58
ARDITA :arrow: sorry Nooooooooooooooooooo :twisted: :?:

Barbaroza
30-03-04, 12:28
Pse Lazdrani nuk po pranon :?: po cka behet per 7 dite nese e tradheton zemren :wink: une per vete kisha shkuar po te isha ne vendin tend :wink:

Murgesha
30-03-04, 16:03
Barbaroza, Lazdrani eshte djale i mbare dhe nuk e ben kete. Boll e ka Zemra e tij nje problem me mua :lol: :lol:

lazdrani
31-03-04, 09:38
:roll: :roll: Ah Murgesha nje mpuuuuuuqqqqqqqqqq for you!!! :wink:

Barbaroza
31-03-04, 12:06
Nuk besoj qe Lazdrani e ka zemren aq delikate per veq nje apo dy vajza qe ti pranoje ne zemren e tij.Auuu bre Lazdran,asgje pune jote :(

Murgesha
31-03-04, 16:35
Barbaroza mos me deturo se i them RRushit nja dy fjale ne vesh e pastaj..................... :lol: :arrow:

lazdrani
01-04-04, 11:20
Nje pytje tjeter!!!!
Kur keni marre lule apo rosa nga dashnori!!!!

mickoja
01-04-04, 11:23
ha ha...kurr nuk mč ka sejll valla zdi nashta nuk i kam pčlqy aq sa duhet ha ha...nashta mč sjell kur ta gjej naj nja se kurr nuk kam pas dashnori

Murgesha
01-04-04, 11:25
Une mbreme e kam marre nje tufe Lule. Trendafila te kuq.
U gezova shume, por edhe po kam frike.
Kur te dhuron i dashuri lule krismen e ka mbrapa.
Tani po pres se ku do te me dalin keto lule.

Gentiana
01-04-04, 11:27
Murgesha a thua keshtu e paskan Lulet a, del nje krism dikund?? Jo more ateher me dit se esht keshtu nuk dua lule hiq,sado Romantike qe jam :(

Murgesha
01-04-04, 11:29
Genta dashnoret shqiptar nuk e kan fort zakon te dhurojne lule.
Kete e bejne kur duan te fshehin diqka :wink: :wink:

lazdrani
01-04-04, 11:30
Murgesha mos u tut qiko se trandafilat e kuq kane kuptimin se Ai ka fituar zemren tende kahere. :wink:

Gentiana
01-04-04, 11:30
Qe njeriu po u mesojke, kte nuk e paskam ditur. Murgesha bash po me intereson se a do te del ndonje gje?? Nese po me trego, ne vesh?! OK??

Murgesha
01-04-04, 11:33
Murgesha mos u tut qiko se trandafilat e kuq kane kuptimin se Ai ka fituar zemren tende kahere. :wink:


Lazdrani po, po edhe une moti ja kam dhuruar zemren, por skam marre me pare trendafila te kuq.

Genta nese del diqka e keqe kam me te tregu vetem ty :wink:

lazdrani
01-04-04, 11:34
Heheheeh moj Murgeshe sa lulet une kam dhuruar nuk mashkull shqiptare qe ka brer kete por kurr nuk kam pasure diq te keqe ose te fshehi ndonje gje si ti mendone :wink:

Murgesha
01-04-04, 11:36
Ani Lazdrani po pres pra gjer neser e nese nuk del asgje e keqe ateher po te besoj :lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
01-04-04, 11:39
Ske qka te presesh po shko shpejte bleja nje dhurat......P.sh Parfum qe ne ditete e para gjate takimit te kujtohet :wink:

TONINO
01-04-04, 12:32
E une do tja dhuroja vetveten. :wink:
Jam dhurata me e embel per te. :wink: :lol: :lol:TUNG MURGESHA. ME VJEN MIR QE MENDONI ASHTU APO E MERRNI VETEN SIKUR NJĖ ĖMBĖLCIR. POR KUR TA MERR BURRIN APO E QET NE GJYGJ, A SHIQON POSHT NĖ ANEN E MAJT APO POSHT NĖ ANEN E DJATHT???
__________________________________________________ ___________

Geto_21

sexybrikenda
08-04-04, 09:57
Lazdran une po prese lulet nga ti qe nje vit.Deri tash asgje...Mjafton veq nje gjyle te kuq :oops:

liza
09-04-04, 12:40
hi lazdran
qe te me kish dhuruar dikush 1 lule un do te isha shuuum e gezuar sepse per mua do te ishte 1 gest romantik, po fatkeq qe si kam pranuar....

liza
09-04-04, 12:42
murgesha mfal qe te them po sjam dakord me ty.
sipas mendimit tim kur dikush te dhuron lule esht shenj e dashuris..

Murgesha
09-04-04, 12:55
Ska problem Liza qe nuk pajtohesh me mua dhe nuk ke nevoje te me kerkojdh falje. Ketu secili mund te shpreh mendimin e vet. :wink: :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:42
LIZA PO PO VEQ EDHE PREJ QDOKUSHIT NUK MIRREN LULET SE TANI PO DALIN SHUME DASHNIA :D

liza
10-04-04, 10:22
sexy... kuptohet ajo..

Cool_Boy
10-04-04, 13:41
Une e kam nje lule por nuk po di kujna me ja dhuru,hej qika a do ta kishi pranu??ahhah

Pershndetje Cool_boy

lazdrani
20-04-04, 20:26
:roll: provo te mickonja se ajo i done lulet shume :wink:

lazdrani
20-04-04, 20:29
Pytje tjeter:Si do te reagoni ju nese partneri bjen nje shoqe ne banese.

alipasha
20-04-04, 22:02
Pershendetje **********************

************************************************** *
Murgesha

lazdrani
20-04-04, 22:12
alipasha************************

************************************************** ****
Murgesha

isa
20-04-04, 22:59
:roll: provo te mickonja se ajo i done lulet shume :wink: :lol:

lazdrani
21-04-04, 15:04
:roll: provo te mickonja se ajo i done lulet shume :wink: :lol:
isa mos u qesh se mickonja i done lulet be :lol: :lol: :lol: :wink:

alipasha
21-04-04, 20:59
Lazdran*****************


********************************************
Alipasha edhe juve ju lutem per pak me teper sinqeritet. Nese doni ti sqarosh keto gjera ateher te lutem shkruaji ne m/p Lazdranit e jo ketu ne forum. Nuk keni nevoje te mirrni rolin e policit se per te tille nuk kemi nevoje.
Me nderime Murgesha.

alipasha
21-04-04, 21:11
:D Murgeshe sa e shpejte qe je !

per cfar sinqeriteti ke fjalen? Une jam shum i sinqerte qe po flas haptas!

Mos valle, Lazdrani eshte 'pasqyra e hallkut' e une e hetova?

Ok!
p.s. vetem pse kam respekt ndaj gjinise femrore po pranoj keshillen!

lazdrani
21-04-04, 21:57
:D Murgeshe sa e shpejte qe je !

per cfar sinqeriteti ke fjalen? Une jam shum i sinqerte qe po flas haptas!

Mos valle, Lazdrani eshte 'pasqyra e hallkut' e une e hetova?

Ok!
p.s. vetem pse kam respekt ndaj gjinise femrore po pranoj keshillen!alipasha nuk me vjen qudi mendimet e juaja,shiqo mesazhet tuja njehere me vemendje dhe gjene pergjigjjen vet.ti vetem kritikon apo ofendone dhe nje njeri si ju te une jeni i injoruar per qdo here.....

Murgesha
21-04-04, 22:22
:D Murgeshe sa e shpejte qe je !

per cfar sinqeriteti ke fjalen? Une jam shum i sinqerte qe po flas haptas!

Mos valle, Lazdrani eshte 'pasqyra e hallkut' e une e hetova?

Ok!
p.s. vetem pse kam respekt ndaj gjinise femrore po pranoj keshillen!

alipasha nuk eshte ketu ne pyetje shpejtesia apo diqka tjeter por ato qe ju keni shkruar jane jasht temave qe bisedohen ketu. Per ato gjera keni mundur shume lehte te kontaktoni edhe ne privat.
Me nderime Murgesha.

isa
21-04-04, 23:29
PYETJE-Vajzave

Si e vlertesoni SHIQIMIN e PAR mendoje Kontakti i pare me gjinin Mashkullore??

Barbaroza
22-04-04, 08:30
PYETJE-Vajzave

Si e vlertesoni SHIQIMIN e PAR mendoje Kontakti i pare me gjinin Mashkullore??

Varet nese ka shikim te mprehte dhe te shpon si shigjete,atehere patjeter se do ndikonte edhe shikimi i pare,ne te kunderten-asgje prej kesaj.Ashtu edhe kontakti i pare,nese eshte i embel,i hapur,i sinqerte ne bisede,edhe kjo do te ishte nje plus i madh.

Cool_Boy
22-04-04, 10:05
me ne fund mickoja e morr lulen qe une e pata ne dore.....

mickoja
22-04-04, 11:33
cilčn lule o cooli boy?ani ani prap falm.

Cool_Boy
22-04-04, 11:46
Lulen e dashurise keni harru a???Skeni faj se te kam dhuru shume lule e nuk po te kujtohet hahahha.

mickoja
22-04-04, 11:48
ah po mor se harrova ama seriozish qekjo lulja e fundit ishte ma e bukura

Cool_Boy
22-04-04, 11:54
Ato ishin lulet e shoqeris se ngusht kurse kjo ishte lulja e dashurise se vertet per ate ka qene lulja me e mira ne bote qe ta kam dhuru...

Barbaroza
22-04-04, 13:45
More,more, cka eshte puna e ketyre luleve :idea:

Cool_Boy
22-04-04, 13:46
ahah Barbaroza lule dashnije asgje tjetre qiki pse qka po mendon???ahhah

Murgesha
22-04-04, 13:47
As une spo marr vesh asgje.
A mundeni bre me na e perkthye e me na tregu shqip :wink: :cry:

Cool_Boy
22-04-04, 13:49
Murgesha e kam harru Gjuhen Shqipe,por po e lah mickojen te tregon ahhaha....rrene more defin qka po pritni ahhah....

Murgesha
22-04-04, 13:51
Murgesha e kam harru Gjuhen Shqipe,por po e lah mickojen te tregon ahhaha....rrene more defin qka po pritni ahhah....

Aaaaa keshtu qenka puna a? :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
22-04-04, 13:52
Mos vet oj Murgesha ahhaah...Puna kajmak

florian
22-04-04, 16:39
KTU PASKA DASEM E SNA KAN CUE FTESEN COOL_BOY PSE KSHTU ?
:lol: :lol: :lol: UNE KISHA ME KNUE :lol: :lol:

Cool_Boy
23-04-04, 10:31
prit Flori more shokit se kam me ju thirr ne darsem qy ahhaha...

A di me ra defit more more njeri,a te shkon zeri per muzik???

Barbaroza
23-04-04, 10:56
Cool_boy,nese me fton edhe mua ne dasem,ta dish se vallezoj shume bukur,syri i keq mos me pafte :roll:

Cool_Boy
23-04-04, 10:58
AHhah Barbaroza por krejt krejt kojshiken nese nuk e ftoj ne darsem athere nuk do te jete darsem e mire sidomos per nje person si une Cool...ahha

Numer nje jeni Barbaroza ok...

Barbaroza
23-04-04, 11:06
FLM Cool_boy per rrespektin,besoj se prania ime do ta beje dasmen qe te mbahet mend gjate 8)

Cool_Boy
23-04-04, 11:08
Po edhe une e kam mendimin e njejt me ju Barbaroza per ate do te ftoj se edhe ky forum pa ty nuk eshte aq i interesont besomni jeni nje person qe ndikoni ne te mire te keti forum dhe besoj qe te ndikoni edhe ne te mire te darsemes sime ahhaha.

Barbaroza
23-04-04, 11:24
Patjeter Cool_boy,shpresat mos i humb>tema eshte djemte bejne pyetje,e une po te bej ty.Nejse kam nje pyetje.A me ben vajze kerri kur te shkojme ta marrim nusen :)

Cool_Boy
23-04-04, 11:29
Pse jo Barbaroza ????Ma zbukuroni edhe veteruen tani moj qiki....

yllka
26-04-04, 17:29
PYETJE-Vajzave

Si e vlertesoni SHIQIMIN e PAR mendoje Kontakti i pare me gjinin Mashkullore??
Shiqim i pare ISO eshte i rrezikshem nuk guxoje te shikoje ashtu si dua une se i qorroje meshkujt nga bukuria :D :wink:

qika_pr
17-05-04, 16:35
Kontakti i pare eshte interesant per mua sidomos
Mundohem qe ate dite te filloj ta njoh ate njeri edhe cdo veprim i tina me ben pershtypje
Ajo qe e verej se pari tek nje mashkull eshte nese e pine cigaren a din me mbajt ne dore eshte gjeste palidhje po qe mua shum me ben pershtypje


A sa i perket shiqimit te pare jo me fol me te nuk eshte edhe aq shum me vlere mendoj une te pakten kjo munde te te ndodh cdo dite
Por nese ndodh qe nje mashkull me shiqon aq shum me ben kureshtare ta di se cka edhe nuk dorezohem deri sa te njoh ate njeri

Loqki
05-06-04, 17:55
Pėrshėndetje pėr tė gjith nga PAK

edhe unė i kam DY pyetje pėr GJININ FEMRORE

1. Si kishit REAGUE kur njė person i PANJOHUR papritmas ju OFROHET dhe ju fton pėr NJĖ PIJE (kuptohet nė qoft se keni ndrrue naj SHIKIM ashtu me atė person,jo me ardh dikush HOP E KLLUP qė mos me dit qka ėshtė shqiptar a.....?)

2.Edhe tjetra - Kur ndjeni DASHURI nė shtrat ma SHUM, kur partnerin e keni pak sa NERVOZ(agresiv po pak jo shumė he he) apo kurė partneri i juaj tė jet ashtu i BUTĖ (i Lodhtė he he he)

qika_pr
05-06-04, 20:31
pershendetje
1.Nuk di cka kisha
2.Kur eshte eger qysh thu ti ehste mir por jo gjithe me qen ashtu ndonjehr me i but ndonjer me i eger kombinim

anna
06-06-04, 12:22
Pėrshėndetje pėr tė gjith nga PAK

edhe unė i kam DY pyetje pėr GJININ FEMRORE

1. Si kishit REAGUE kur njė person i PANJOHUR papritmas ju OFROHET dhe ju fton pėr NJĖ PIJE (kuptohet nė qoft se keni ndrrue naj SHIKIM ashtu me atė person,jo me ardh dikush HOP E KLLUP qė mos me dit qka ėshtė shqiptar a.....?)

2.Edhe tjetra - Kur ndjeni DASHURI nė shtrat ma SHUM, kur partnerin e keni pak sa NERVOZ(agresiv po pak jo shumė he he) apo kurė partneri i juaj tė jet ashtu i BUTĖ (i Lodhtė he he he)


1-nuk do te kisha pranuar
2-no comment

Loqki
06-06-04, 12:55
Qika_pr pershendetje edhe ashtu edhe une mendoj se njeriu nga nje her eshte ma terheqes ne....? kur eshte ma agresiv si per gjinin fenrore ashtu edhe per ate mashkullore OK.

Anna pershendetje edhe per ty, po kisha nje VREJTJE te VOCKEL ok,
ketu jemi per KOMENTE e jo per (No comment) pajtohesh?
pershendetje edhe nje her jeni COOL

anna
06-06-04, 13:01
Qika_pr pershendetje edhe ashtu edhe une mendoj se njeriu nga nje her eshte ma terheqes ne....? kur eshte ma agresiv si per gjinin fenrore ashtu edhe per ate mashkullore OK.

Anna pershendetje edhe per ty, po kisha nje VREJTJE te VOCKEL ok,
ketu jemi per KOMENTE e jo per (No comment) pajtohesh?
pershendetje edhe nje her jeni COOL

ok loqki por puna eshte se nuk di se qfare pergjigje te te jap se :cry: :cry:

Gentiana
06-06-04, 13:04
....
Anna pershendetje edhe per ty, po kisha nje VREJTJE te VOCKEL ok,
ketu jemi per KOMENTE e jo per (No comment) pajtohesh?
pershendetje edhe nje her jeni COOL

Loqki ka gjera se jan Private, dhe nese esht forumi per komente, nuk dmth se gjith me dhen koment ne te......

E per tu pergjigjur pyetjes tende!


1 nese duket simpatik, dhe esht tip i imi, pse jo (nese jam e lir)

2,ketu i jap te drejt Qikes_pr

Loqki
06-06-04, 21:22
FLORIAN a e VREJTE qe TI je GABIM shoki

Edhe nuk po e di pse po i perzin TEMAT ne ket TEM perfshihen te gjitah temat ok PYESIN DJEMT PERGJIGJEN VAJZAT ok nuk e di si me u kan ma i kjart ok
E sa per fjal FYESE nuk e di sa te AFENDOVA une kur VET po I PSHTJELL
UNE PER VETE KUR GABOJ EDHE FJALEN MA TE RAND ME MA THAN DIKUSH E BAJ se kam gabue e ti nuk e di PSE NUK E KORIGJON PREJ FILLIMIT EDHE NJE HER E ME PA KU JE
edhe nuk kam pyet diqka qka duher me hy ne DETAJE shkurt(kur eshte ma AGRESIV ose ma i BUT edhe nuk ka nevoj me tregue edhe diqka ma INTIME) mundet me u pergjigj kush te deshiron
KETU JEMI PER ME U ARGETUE EDHE ME MESUE DIQKA NJEKOSISHT

Po sido qe te jet te tjeret kan me VLERSUE cili jemi nga ne jemi GABIM une LOQKI apo TI FLORIAN ? ok te pershendes tash e mos i jep kaq shum ZJARM

florian
06-06-04, 21:26
KUSH I SHLYU MESAZHET , KUSH E MORI PERSIPER ,

DHE PSE U SHLYEN :?: PER CFAR ARSYJE :!:

Loqki
06-06-04, 21:35
FLORIAN KA KETU RREGULL SE I KORIGJON DIKUSH

Po po te tham edhe nje HER me FAL per at AFENDIM qe po e quan ti

edhe pse TI ishe ai i PARI qe e ngatrrove TEMEN se para se me hy ketu une kam pa nje TITULL dikund se shkruan
DJEMET PYESIN VAJZAT PERGJIGJEN nuk e di si me u kan ma i kjart ma

Po apet ma mir qe nuk figurojn SHENIMET e me hershme se ne qaft se mendon se po gaboj diqka ne PYETJE ka edhe OPERATOR ketu qe i KORIGJOJN keshtu qe secili DUHET me punue ATE qka e DI

Ne qoft se jam UNE GABIM lirisht le te me PREJASHTOJN nuk baj ANKES

florian
06-06-04, 21:44
LOCKI MBYLLE KETU KETE TEME SE TANI FILLOVA TE BEZDISEM NGA KJO OK MERRE SI TE DUASH . RREGULLAT E KETIJ FORUMI I DI TE GJITH
DHE DI EDHE QE NUK MUND TE SHLYHEN MESAZHET KESHTU PA SHPJEGIME .PO NUK PO E MARR VESH SE CILI NGA OPERATORET MA BERI KETE . PO DESHET ME TREGONI NE M/P. PERSHENDETJE :wink:

Loqki
30-06-04, 11:50
hej pse mor e keni lan kėt TEm anash o DJEM vetni more vajzat diqka?

kisha ni PYTJE pėr vajzat

PSE ZAKONISHT GJINIA FEMRORE VEPRON KUNDĖR DĖSHIRĖS SĖ VETĖ p.sh edhe pse i pėlqen ni djalė ka frik me e pranue nė bised a ku ta di unė edhe pse NDJEN diqka pėr atė DJALĖ?

dita girl
30-06-04, 12:44
Une nuk mendoj qe nese dikush te pelqen te kesh frike te dalesh ne kafe me te,.....kjo mund te ndodhe te mos dalesh me te vetem ne rast se nuk te pelqen apo ku ta di une,ka shume arsye te tjera!!!

Ibra
02-07-04, 23:36
une kam ni pytje per vajzat?????Qka ju pelen me se shumti te meshkujt ???????

qika_pr
06-07-04, 19:08
loqkikisha ni PYTJE pėr vajzat

PSE ZAKONISHT GJINIA FEMRORE VEPRON KUNDĖR DĖSHIRĖS SĖ VETĖ p.sh edhe pse i pėlqen ni djalė ka frik me e pranue nė bised a ku ta di unė edhe pse NDJEN diqka pėr atė DJALĖ?


Pershendetje loqki
Pse ndodh kjo
Eshte shume raste i rall tani kjo por munde te te flas per ato raste te rralla
Psh ngurrojne sepse nje here kane gabu me ate veprim
sepse nuk e duan me te vertet
ka shum aresye ama ne kohen e sodit ka pak femra ne Kosove apo ne Prishtine po flas per rajoni ku jetoj une qe ngurrojne te flasin me nje djal


ibra
une kam ni pytje per vajzat?????Qka ju pelen me se shumti te meshkujt ???????


ibra me pelqen gjithcka me vlere ndoshta edhe nje gje qe te tjeret nuk e verejne
me se shumti me pelqen nje mashkull me humor te mir,komunikus dhe intelegjent,bukuria eshte e perkoheshme andaj nuk i ve shum rendesi
edhe dicka qe eshte vula e nje mashkulli te mir eshte sinqeriteti
kaq
me respekt
qika_pr :)

RRUSHI
07-07-04, 06:44
Pyetja ime per zonjushat eshte kjo : sa gjat mund te prisni te dashurin , burrin apo personon qe keni filluar nje lidhje me te--- apo pritja juaj ndryshon ne keto 3 raste ... :?:

Vera
07-07-04, 08:16
Po te dashurin apo burrin mund ta prisja ter jetetj, nqs e kisha dasht shum, por edhe une me qen e sigurt qe ai me kish dasht mua a :wink:

qika_pr
07-07-04, 11:24
Pyetja ime per zonjushat eshte kjo : sa gjat mund te prisni te dashurin , burrin apo personon qe keni filluar nje lidhje me te--- apo pritja juaj ndryshon ne keto 3 raste ...

Tere jeten edhe ndoshta nuk kish me mjafu, kta eshte lete me than po eshte zor me ju permbajt,une i urrej prtjet shum ama ne dashuri egziston nje perjashtim e kisha prit deri ne ate moment kur e kisha dashte

Cool_Boy
07-07-04, 11:39
Mua sa do me kishi prit qika??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
07-07-04, 11:52
Pyetja ime per zonjushat eshte kjo : sa gjat mund te prisni te dashurin , burrin apo personon qe keni filluar nje lidhje me te--- apo pritja juaj ndryshon ne keto 3 raste ... :?:

Nese do te ishte ai qe kam enderruar kohe te gjate dhe i pergjigjet personalitetit tim,do e prisja nje jete te tere,por fatkeqesisht siq po rrjedhin ngjarjet ne ditet e sotme,kur eshte e veshtire te gjejsh djale qe te meriton,kur nuk tregohen te sinqerte dhe kur shume pak bejne per ty,edhe 1 minut do te ishte i gjate!!!

RRUSHI
08-07-04, 01:29
Pyetja ime per zonjushat eshte kjo : sa gjat mund te prisni te dashurin , burrin apo personon qe keni filluar nje lidhje me te--- apo pritja juaj ndryshon ne keto 3 raste ... :?:

Nese do te ishte ai qe kam enderruar kohe te gjate dhe i pergjigjet personalitetit tim,do e prisja nje jete te tere,por fatkeqesisht siq po rrjedhin ngjarjet ne ditet e sotme,kur eshte e veshtire te gjejsh djale qe te meriton,kur nuk tregohen te sinqerte dhe kur shume pak bejne per ty,edhe 1 minut do te ishte i gjate!!!
Barbaroza te them te drejten me befasofe me ket koment tuajin ---citoj-eshte veshtir te gjeshj djal qe te meriton --- pyes -- ne qfar shkalle paske arrit ... :?: --- citoj---- kur shum pak bejn per ty ----pyes --- engjull sigurisht ... :!: asgje personale te lutem por disi nuk po mund ta kuptoj ... :?:

yllka
08-07-04, 10:40
Do te pritesha shume kohe .......

dita girl
14-07-04, 13:31
Do ta pres aq sa e meriton :wink: .....nese e dua me te vertete atehere do ta pres deri ne fund te jetes, ama me nje kusht,vetem ne qoftese edhe ai mua me don,perndryshe nuk besoj qe i'a vlen pritja me kohe te gjat :wink:

lazdrani
14-07-04, 13:59
Do ta pres aq sa e meriton :wink: .....nese e dua me te vertete atehere do ta pres deri ne fund te jetes, ama me nje kusht,vetem ne qoftese edhe ai mua me don,perndryshe nuk besoj qe i'a vlen pritja me kohe te gjat :wink:Sot nuk ka garanti per asgje :wink:
Me gjithe ate me pelqeu shkrimi i juaj :wink:

dita girl
15-07-04, 10:20
Do ta pres aq sa e meriton :wink: .....nese e dua me te vertete atehere do ta pres deri ne fund te jetes, ama me nje kusht,vetem ne qoftese edhe ai mua me don,perndryshe nuk besoj qe i'a vlen pritja me kohe te gjat :wink:Sot nuk ka garanti per asgje :wink:
Me gjithe ate me pelqeu shkrimi i juaj :wink:

Kam folur me dore ne zemer o Lazdrani :wink:

neki76
15-07-04, 15:33
Do ta pres aq sa e meriton :wink: .....nese e dua me te vertete atehere do ta pres deri ne fund te jetes, ama me nje kusht,vetem ne qoftese edhe ai mua me don,perndryshe nuk besoj qe i'a vlen pritja me kohe te gjat :wink:

Po qa kishe bere nese e ke pritur shume kohe kurse ne fund e kupton se ai eshte martuar atje ku eshte p.sh. ne gurbet :( :evil: si do te reagosh.

Barbaroza
16-07-04, 14:23
Pyetja ime per zonjushat eshte kjo : sa gjat mund te prisni te dashurin , burrin apo personon qe keni filluar nje lidhje me te--- apo pritja juaj ndryshon ne keto 3 raste ... :?:

Nese do te ishte ai qe kam enderruar kohe te gjate dhe i pergjigjet personalitetit tim,do e prisja nje jete te tere,por fatkeqesisht siq po rrjedhin ngjarjet ne ditet e sotme,kur eshte e veshtire te gjejsh djale qe te meriton,kur nuk tregohen te sinqerte dhe kur shume pak bejne per ty,edhe 1 minut do te ishte i gjate!!!
Barbaroza te them te drejten me befasofe me ket koment tuajin ---citoj-eshte veshtir te gjeshj djal qe te meriton --- pyes -- ne qfar shkalle paske arrit ... :?: --- citoj---- kur shum pak bejn per ty ----pyes --- engjull sigurisht ... :!: asgje personale te lutem por disi nuk po mund ta kuptoj ... :?:

RRUSHI,per nga morali e konsideroj veten ne stadin me te larte dhe kjo eshte shkalla qe me ben shume krenare dhe mendoj se edhe vajzat tjera ne kete aspekt e konsederojne veten te tilla.

turisti
28-07-04, 01:53
Une nuk muj me i pyet femrat asgje sepse jam ANALFABET,ha,ha,ha,ha... :wink:

Murgesha
05-10-04, 22:18
Une nuk muj me i pyet femrat asgje sepse jam ANALFABET,ha,ha,ha,ha... :wink:

Ani edhe pse na pyet njė Analfabet ne se kemi dert.
Se edhe vet jemi analfabete, kėshtu qė pergjigjja do tė jetė e kėnaqshme. :wink:

Krokodilli
06-10-04, 16:31
1--SI MUND TE JETON ME TE DASHURIN KUR NUK I BESON FARE,, DUHET TJA KONTOLLON GJEPAT, EREN , VETUREN, ETJ ETJ SA HERE QE TE HYN NE SHTEPI AI???....
2--PSE RRINI ME TE DASHRIN KUR NUK I BESONI???

qika_pr
06-10-04, 16:57
1--SI MUND TE JETON ME TE DASHURIN KUR NUK I BESON FARE,, DUHET TJA KONTOLLON GJEPAT, EREN , VETUREN, ETJ ETJ SA HERE QE TE HYN NE SHTEPI AI???....
2--PSE RRINI ME TE DASHRIN KUR NUK I BESONI???

tung
e para une kurr nuk do jetoja me nje nejri qe nuk do ti besoj dhe kete gje nuk do e quaja jete

Kercovari
06-10-04, 17:20
Deshir e kahmotshme e mashkullit eshte te martohet me nje vajze te virgjer,sa eshte e rendesishme per ju virgjeria,dhe a doni edhe ju qe edhe mashkulli te jet i virgjer?.

Sipas dijetareve xhelozia mund te pasuroje lidhjen bashkeshortore dhe te ndeze pasionet.Mungesa e plote e xhelozis mund te tregoj edhe fundin e ndjenjave.Cfare mendoni ju?.

Krokodilli
06-10-04, 17:23
1--SI MUND TE JETON ME TE DASHURIN KUR NUK I BESON FARE,, DUHET TJA KONTOLLON GJEPAT, EREN , VETUREN, ETJ ETJ SA HERE QE TE HYN NE SHTEPI AI???....
2--PSE RRINI ME TE DASHRIN KUR NUK I BESONI???

tung
e para une kurr nuk do jetoja me nje nejri qe nuk do ti besoj dhe kete gje nuk do e quaja jete

TE PERSHENDES QIKA_PR FLM PER NJE PERGJEGJE ME VEND

ShEjToNkA
07-10-04, 08:34
Deshir e kahmotshme e mashkullit eshte te martohet me nje vajze te virgjer,sa eshte e rendesishme per ju virgjeria,dhe a doni edhe ju qe edhe mashkulli te jet i virgjer?.

Sipas dijetareve xhelozia mund te pasuroje lidhjen bashkeshortore dhe te ndeze pasionet.Mungesa e plote e xhelozis mund te tregoj edhe fundin e ndjenjave.Cfare mendoni ju?.


Virgjeniteti sipas mendimit tim ėshtė dic e shejtė dhe si tė till e vlersoi shumė.
E sa i pėr ketė meshkujve ,jo more se edhe me deshtė s'mundesh ,se s'ma mer mendja qė ka mashkull tė virgjėr.

Pa pas xhelozi ( ama jo xhelozi tė smutė) s'mundė tė ketė lidhje tė sukseshme. Vetė xhelozia mė duket se e bėnė mė tė madhe dashurin dhe e forcon njė lidhje sa mė shumė.
Edhe unė mendoi dic tė till se vetė mungesa e plotė e xhelozisė ,mundet tė tregoi edhe fundin e ndjenjave. Se kur s'ke ndjenja nadjė njė pėrsoni s'mundesh as tė xhelozosh ,se fundja s'ke edhe arsyje ,se vetė fakti qė s'ndjenjė asgjė nadjė ati personi s'mundesh as tė xhelozoshė.

turisti
07-10-04, 09:05
Une nuk muj me i pyet femrat asgje sepse jam ANALFABET,ha,ha,ha,ha... :wink:

Ani edhe pse na pyet njė Analfabet ne se kemi dert.
Se edhe vet jemi analfabete, kėshtu qė pergjigjja do tė jetė e kėnaqshme. :wink:

Falmderit Murgeshe :arrow: tjeter here,hahahaha. :wink:

Kercovari
07-10-04, 10:41
Deshir e kahmotshme e mashkullit eshte te martohet me nje vajze te virgjer,sa eshte e rendesishme per ju virgjeria,dhe a doni edhe ju qe edhe mashkulli te jet i virgjer?.

Sipas dijetareve xhelozia mund te pasuroje lidhjen bashkeshortore dhe te ndeze pasionet.Mungesa e plote e xhelozis mund te tregoj edhe fundin e ndjenjave.Cfare mendoni ju?.


Virgjeniteti sipas mendimit tim ėshtė dic e shejtė dhe si tė till e vlersoi shumė.
E sa i pėr ketė meshkujve ,jo more se edhe me deshtė s'mundesh ,se s'ma mer mendja qė ka mashkull tė virgjėr.

Pa pas xhelozi ( ama jo xhelozi tė smutė) s'mundė tė ketė lidhje tė sukseshme. Vetė xhelozia mė duket se e bėnė mė tė madhe dashurin dhe e forcon njė lidhje sa mė shumė.
Edhe unė mendoi dic tė till se vetė mungesa e plotė e xhelozisė ,mundet tė tregoi edhe fundin e ndjenjave. Se kur s'ke ndjenja nadjė njė pėrsoni s'mundesh as tė xhelozosh ,se fundja s'ke edhe arsyje ,se vetė fakti qė s'ndjenjė asgjė nadjė ati personi s'mundesh as tė xhelozoshė.
Nuk te thone kot Shejtonka.
Edhe nje pyetje te thjeshte:"Cila eshte menyra me e mire qe nje burre te mos beje me dashuri me ju?.

Kercovari
07-10-04, 11:00
Ndodh shpeshher kur te rejat pergjigjes nese e kane djetur te dashurin pergjigjen:"Ende nuk e kam takuar djaloshin ideal".Si duhet te duket ai djalosh ideal per ju"?.

kulleri
07-10-04, 16:34
pse ju fenrat irreni gjithmon meshkujt

qika_pr
07-10-04, 16:47
[quote]pse ju fenrat irreni gjithmon meshkujt[/quote]

PSE JU MESHKUJT BESONI?

Ylberi_be
07-10-04, 17:28
QKA MENDONI KUR NJE DJAL TE DON DHE TI SI BESON

Barbaroza
07-10-04, 17:39
QKA MENDONI KUR NJE DJAL TE DON DHE TI SI BESON

Mua me behet qejfi si cdo vajze nese me do nje djale dhe nese ka qellime serioze,akoma me shume gezohem,por paraprakisht kam deshire te dij me teper per ate person,cfare djali eshte,cfare karakteri ka,a i pergjigjet personalitetit tim etj.Nese nuk i ka karakteristikat e cekura,atehere as dashuria e tij me e madhe s'ma ngroh zemren!
Per t'i besuar,e kam veshtire tu besoj djemve,sidomos ne kohet e sotme,por gjej menyra qe ta ve ne sprove besnikerine e tij!

lazdrani
09-10-04, 11:18
QKA MENDONI KUR NJE DJAL TE DON DHE TI SI BESON

Mua me behet qejfi si cdo vajze nese me do nje djale dhe nese ka qellime serioze,akoma me shume gezohem,por paraprakisht kam deshire te dij me teper per ate person,cfare djali eshte,cfare karakteri ka,a i pergjigjet personalitetit tim etj.Nese nuk i ka karakteristikat e cekura,atehere as dashuria e tij me e madhe s'ma ngroh zemren!
Per t'i besuar,e kam veshtire tu besoj djemve,sidomos ne kohet e sotme,por gjej menyra qe ta ve ne sprove besnikerine e tij!
:roll: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
10-10-04, 12:01
Ndodh shpeshher kur te rejat pergjigjes nese e kane djetur te dashurin pergjigjen:"Ende nuk e kam takuar djaloshin ideal".Si duhet te duket ai djalosh ideal per ju"?.

Djali ideal per mua ne radhe te pare duhet te jete i kujdesshem,te dije te me rrespektoje,te mos mendoje se nese me ka martuar jam bere prone e tij dhe te me kufizoje cdo gje ne jete(kam parasysh ketu daljet edhe me mikeshat e mia dhe ndejat e ndryshme me to),te kujdeset per cdo gje ne shtepi, edhe per femijet po aq sa une,pastaj pushimet verore apo dimerore ti kalojme bashke gjithmone sepse kam degjuar se ka edhe asi lloj tipash qe kete e bejne vetem, per qellime nga me te ndyrat.
Nese nuk jam e punesuar,te kujdeset per portofolin tim dhe qe ne nje te ardhme te afert,atehere kur jeta e kerkon,te angazhohet per punesimin tim!
Ka edhe shume gjera tjera,por tash per tash,po e le me kaq :wink:

qika_pr
10-10-04, 13:13
Ndodh shpeshher kur te rejat pergjigjes nese e kane djetur te dashurin pergjigjen:"Ende nuk e kam takuar djaloshin ideal".Si duhet te duket ai djalosh ideal per ju"?.

Nuk ka djal ideal,nje lidhje e mir i bene keto ama djal ideal nuk kaa

Gentiana
10-10-04, 13:15
Ndodh shpeshher kur te rejat pergjigjes nese e kane djetur te dashurin pergjigjen:"Ende nuk e kam takuar djaloshin ideal".Si duhet te duket ai djalosh ideal per ju"?.

Nuk ka djal ideal,nje lidhje e mir i bene keto ama djal ideal nuk kaa

:wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
10-10-04, 13:20
Djalė ideal??? Nuk ka, ashtu siē nuk ka as femėr Ideale.
Me idealėn kuptoj pėsosshmėrinė.
As nuk jam vetė e tillė dhe as nuk e kam partnerin ashtu.
Kushtet pėr tė cilat mendohen me qenė ideale mvaren shumė prej momentit.
Kam pas sjellje ideale, dhe ka qenė ideal nė raste tė veēanta, por jo pėrherė. :wink:

napoleoni
10-10-04, 13:59
Mendoj se ekziston ideali/ja. Duke qenė tė vetėdijshėm se ideali/ja ėshtė utopi, duhet tė pajtohemi me faktin se tė tillė/a janė ata/o qė kultivojnė vyrtyte nė tė gjitha ngjyrat e jetes. Nė raport me partnerin tė kultivohet nė vazhdimėsi dhe tė rinovohet ndjenja ndaj tjetrit, tė mos shėndrrohet raporti ne nje rutinė konstante...

Pėrshėndetje !

Barbaroza
10-10-04, 14:29
Eshte me se e vertete se djal ideal nuk ekziston,por ato gjera qe i kam cekur me lart,nese ai person eshte i afte dhe i gatshem t'i pranoje,per mua do te kene vleren e persosshmerise!

DEA
11-10-04, 12:07
valla une e kam gjetur djalin ma te mirin e per me qene ideal i mungojne edhe disa gjera te vockla..................... po po punojme qe te permisohet .............. ha ha!

Ylberi_be
11-10-04, 21:16
Lazdra

mos gjelozo

se murgesha frik ka me ti pre gjepat ty se ska koh me ti kontrolu per dit
se ty qkas te shtin qikat ne gjepa ruju djal se se qet me ble pantolla per ditdjal ideal

esht nje djal qe e run grun si syt e tij

edoni
12-10-04, 11:10
ungjith nje kur te dal me vajzen time gjith nje ja kontrolloj perpara para se ajo te me kontrollon sepse ajo aspak nuk esht terheqese se pse thot se un kam marre se pse ja kam kontrollu njerit para teje ejam prish me ta e tash kam turp dhe frik TUG LUISI NGA PRIZRENI JU PERSHENDES..

Ylberi_be
24-10-04, 11:53
PSE VAJZAT I SHKOJN DASHNORIT NE KREVAT PARA FEJESES

Jeton M
24-10-04, 15:04
Ndodh shpeshher kur te rejat pergjigjes nese e kane djetur te dashurin pergjigjen:"Ende nuk e kam takuar djaloshin ideal".Si duhet te duket ai djalosh ideal per ju"?.

Djali ideal per mua ne radhe te pare duhet te jete i kujdesshem,te dije te me rrespektoje,te mos mendoje se nese me ka martuar jam bere prone e tij dhe te me kufizoje cdo gje ne jete(kam parasysh ketu daljet edhe me mikeshat e mia dhe ndejat e ndryshme me to),te kujdeset per cdo gje ne shtepi, edhe per femijet po aq sa une,pastaj pushimet verore apo dimerore ti kalojme bashke gjithmone sepse kam degjuar se ka edhe asi lloj tipash qe kete e bejne vetem, per qellime nga me te ndyrat.
Nese nuk jam e punesuar,te kujdeset per portofolin tim dhe qe ne nje te ardhme te afert,atehere kur jeta e kerkon,te angazhohet per punesimin tim!
Ka edhe shume gjera tjera,por tash per tash,po e le me kaq :wink:

Me vjen mir qe je asi vajze Barbaroza, te kuptoj shum mir ne keto fjal
qe i thua... Ashtu esht edhe deshira ime per vajzen time ideale. Mendoj qe jam profili qe e pershkruan... :oops: :oops: hihi

Te respektoj ne keto mendime, ishalla kalon jete me djaloshin tend ideal... :wink:

Pershendetje :D

Krokodilli
25-10-04, 03:43
Djalė ideal??? Nuk ka, ashtu siē nuk ka as femėr Ideale.
Me idealėn kuptoj pėsosshmėrinė.
As nuk jam vetė e tillė dhe as nuk e kam partnerin ashtu.
Kushtet pėr tė cilat mendohen me qenė ideale mvaren shumė prej momentit.
Kam pas sjellje ideale, dhe ka qenė ideal nė raste tė veēanta, por jo pėrherė. :wink:
:arrow: :arrow: :wink:

akoma i pa diplomuar
25-10-04, 10:08
Ju uroj lazdran dhe Murqesha per kete teme qe keni hape, desha qe edhe une te parashtroj nje pyetje per vajzat, por dua pergjigje reale sipas mundesive.

PSE JU VAJZA NUK E SHPREHNI DASHURINE NDAJ DJEMEVE, POR PRISNI QE VETEM DJEMT TE SHPREHIN TE PARET!?
Falemenderit.

Barbaroza
25-10-04, 10:12
Ju uroj lazdran dhe Murqesha per kete teme qe keni hape, desha qe edhe une te parashtroj nje pyetje per vajzat, por dua pergjigje reale sipas mundesive.

PSE JU VAJZA NUK E SHPREHNI DASHURINE NDAJ DJEMEVE, POR PRISNI QE VETEM DJEMT TE SHPREHIN TE PARET!?
Falemenderit.

Sepse e kemi nga tradita!!!!!!!!

dr1ta
25-10-04, 12:21
Ju uroj lazdran dhe Murqesha per kete teme qe keni hape, desha qe edhe une te parashtroj nje pyetje per vajzat, por dua pergjigje reale sipas mundesive.

PSE JU VAJZA NUK E SHPREHNI DASHURINE NDAJ DJEMEVE, POR PRISNI QE VETEM DJEMT TE SHPREHIN TE PARET!?
Falemenderit.Nuk esht gjith ashtu un valla ja shpreh dashurin nese e dashuruoj shum nese jo mbes me rezerva :P :lol: :)

dr1ta
25-10-04, 12:25
PSE VAJZAT I SHKOJN DASHNORIT NE KREVAT PARA FEJESES


Per me vlersu a vyn dicka a jo para fejeses :lol: :lol: :lol:Krejt jemi lloj lloj dhe nuk veprojm ne te njejetn menyr un nuk njof asnje rast ce vajza i ka shku dashnorit ne krevat para fejeses :)

galle
27-10-04, 17:41
ejj a e dini qka ma e mira ne qit tem mu ka dok murgesha ish njeri i mir edhe po menojke mir .Edhe :wink: ma mir osht qashtu me vt me kan po shkon i dhasuri yt apo burri se bonvalki te tradhton aj qa ska ne bot...
murgesh ruju :wink:

Shkupijani_swe
28-10-04, 00:50
Kurse une e pres te dera e hyrjes, kinse si nikoqire e mire. Ja mbaj jaknen kur ai e zdesh dhe kuku :oops: marrja e zotit pa dashur me shkojne duart ne gjepa. Normal qe e kontrolloj, bile skam qejf me me dal prej shtepis pa e ditur une saktesisht se ku po shkon dhe me kend :lol: :lol:

Rudi_1
28-10-04, 00:57
[/i] jenii cool

Kercovari
28-10-04, 17:58
Prishja e nje atmosfere te kendshme ne familje,shoqeri,apo ahengje te ndryshme jene te dukshme sot.
Cilin do te fajesoni me shume Ju per kete dukuri negative,meshkujt apo femrat?.

Barbaroza
28-10-04, 18:10
Prishja e nje atmosfere te kendshme ne familje,shoqeri,apo ahengje te ndryshme jene te dukshme sot.
Cilin do te fajesoni me shume Ju per kete dukuri negative,meshkujt apo femrat?.

Kercovari,prishjet e ahengjeve sot jane evidente tek ne,por une nuk e kisha ndare ne gjini fajtorin,sepse ai mund te jete mashkull ose femer.
Nje mashkull mund te dehet,te beje gjeste te pahijshme me cka se pari ben nervoze gruan,pastaj edhe te tjeret sepse askush nuk ka deshire qe nje i dehur t'ua prishe gazmednin familjar,psh ne ndonje aheng.Poashtu edhe nje femer,nga dalldia,mund te beje gjeste te ndryshme,e besa te hip mbi tavoline e te kerceje ne menyre qe do ta terhiqte vemendjen e meshkujve dhe te pranishmeve tjere.
Ne shtepi,poashtu harmonine familjare mund ta prishe burri,gruaja e besa edhe femijte.
Edhe ne shoqeri poashtu,shoku i keq mos na rente ta kemi ne shoqeri!

Kercovari
28-10-04, 19:00
S`kam Koment.
Flm.Barbaroza

Tomori
28-10-04, 19:19
Kisha pyetur juve vajzavet???
-Me cilin mashkull, kishit pranu me u martu
-Me mashkull serioz
-Me mashkul gjys serioz gjys avanturist
-Me mashkull avanturist
-Pra vajza kemi tre karaktere te ndryshme, urdhnoni zgjidhni pergjigjeni

Barbaroza
28-10-04, 19:34
Kisha pyetur juve vajzavet???
-Me cilin mashkull, kishit pranu me u martu
-Me mashkull serioz
-Me mashkul gjys serioz gjys avanturist
-Me mashkull avanturist
-Pra vajza kemi tre karaktere te ndryshme, urdhnoni zgjidhni pergjigjeni

Tomori,natyrisht se te gjitha vajzat duan burre serioz!!!

Tomori
28-10-04, 19:48
Kisha pyetur juve vajzavet???
-Me cilin mashkull, kishit pranu me u martu
-Me mashkull serioz
-Me mashkul gjys serioz gjys avanturist
-Me mashkull avanturist
-Pra vajza kemi tre karaktere te ndryshme, urdhnoni zgjidhni pergjigjeni

Tomori,natyrisht se te gjitha vajzat duan burre serioz!!!

-Barbaroz, nuk pajtohem me ju kur thuani te gjitha!!!!
Un kuptova se ju si Barbaroz jeni per opcionin e pare,,Burre serioz
-Po per te tjerat leri te shprehen vete se ka lloj lloj qikash oj Barbaroz
-Ja po te them per vete se un i takoj opcionit te dyte jam serioz por njekohsisht jam edhe avanturist, e me qen te gjitha vajzat te nje mendimi te unifikuar ta zem se jan per burr serioz, vaj halli un ngeli pa grue, mos te lutem Barbaroz se un ngeli shum ne nje pozit te keqe, se vetem serioz si ne teater te Operes, smundem me qen,,,
-A e sheh ty se jam idiot, e ti me thua jo Tomor nuk je hahahaha :wink:

kulleri
29-10-04, 13:38
************************************************** **
Kujdes me fjalorin sepse ketu nuk eshte Pa Cenzure!

qika_pr
29-10-04, 21:54
Kisha pyetur juve vajzavet???
-Me cilin mashkull, kishit pranu me u martu
-Me mashkull serioz
-Me mashkul gjys serioz gjys avanturist
-Me mashkull avanturist
-Pra vajza kemi tre karaktere te ndryshme, urdhnoni zgjidhni pergjigjeni

Une zgjedh kete te dyten
Une i dua njerezit avanturista jane shume dinamik,por jo ne ate kuptimin avaturiste per me ba femra ama ,avanturiste me jeten

Rudi_1
29-10-04, 23:24
Cilat vese (veti te nje mashkulli) janė mė tė vlersuara te gjinia e bukur?

altini-uk
30-10-04, 11:56
jetoni te dashuroni apo dashuroni te jetoni?

Barbaroza
30-10-04, 15:21
Cilat vese (veti te nje mashkulli) janė mė tė vlersuara te gjinia e bukur?


Kujdesi ne radhe te pare,pastaj te jete nje shok i mire po aq sa edhe burre!

Barbaroza
30-10-04, 15:23
jetoni te dashuroni apo dashuroni te jetoni?
Secili njeri ne jete e ka nje qellim-te jetoje- e nese ke jete,do te perpiqesh edhe te dashurosh per ta mbajtur veten ne jete!

Mafiozi
30-10-04, 16:48
Altini-uk... nuk je toj pėr me dashuru, jetoj pėr shum gjėra...
Po dashuroj pėr te jetuar, se bashku, gjitha ėmbėlsirat e jetės...

Pėrshėndetje :wink:

Honesty^uk.
30-10-04, 17:12
jetoni te dashuroni apo dashuroni te jetoni?

Tezak, po te tregoj se kete pyetje e kam shtruar une per diskutim, keshtu qe here te tjera, para se te shkruash, shikoji temat

tung.

valmiri
30-10-04, 18:42
********************************
kjo rubrike eshte per diskutime, kurse per pershendetje eshte rubrika e posacme.
Honesty

yllka
19-01-05, 12:31
Altini-uk... nuk je toj pėr me dashuru, jetoj pėr shum gjėra...
Po dashuroj pėr te jetuar, se bashku, gjitha ėmbėlsirat e jetės...

Pėrshėndetje :wink:

Mafi mire mire :wink:

yllka
19-01-05, 12:32
Pse shumica e Meshkujve i premtojne Vajzave shume kur nuk munden ti Realizojne ato :arrow:

Mafiozi
19-01-05, 20:38
Altini-uk... nuk je toj pėr me dashuru, jetoj pėr shum gjėra...
Po dashuroj pėr te jetuar, se bashku, gjitha ėmbėlsirat e jetės...

Pėrshėndetje :wink:

Mafi mire mire :wink:


Me vjen mir yllka :wink:

Barbaroza
19-01-05, 20:50
Pse shumica e Meshkujve i premtojne Vajzave shume kur nuk munden ti Realizojne ato :arrow:

Aiiiiiiiiiiiiiiiiii Yllkaaaaaaaaa,e si mund ta bejne per vete ata nje femer pa premtime,qyyyyyyyyyyyy???????????????? :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
19-01-05, 23:14
Pse shumica e Meshkujve i premtojne Vajzave shume kur nuk munden ti Realizojne ato :arrow:


E bejn per me qen me interesant per me arrit te qellimi tyre per vajzen.
Por me von e verteta shihet. Ne shum raste te till, aj djal e ben ket se
e din qe me von edhe pse e verteta shihet, esht von per vajzen, sepse
familja e din apo jan martu. :(

Ky esht nje defekt i kultures ton shqiptare (duhet mu martu me nje dhe fund).
Kam ndi shum vajza duke then, "dashnori" ka ndryshuar mbas marteses :(

Nese keta djem e din qe vajza mundet mė e lan edhe mbas marteses,
nuk do te ishin keshtu. Kam deshir qe vajzat te tregohen te tilla.


:wink:

turisti
20-01-05, 00:48
Pse shumica e Meshkujve i premtojne Vajzave shume kur nuk munden ti Realizojne ato :arrow:

Mund te jet ajo nje variante qe mashkujt ashtu kontrollojne se sa jane femrat naive dhe deri ku e kan kufirin e naivitetit,ose me mire te them:der ku munden vet m'i ngra kesaj pune,a ne realitet nuk i intereson premtimi i thene ( jo te gjithve,por nje shumices se mire,sepse ka edhe mashkuj te ndergjegjshem,mos harroni).

Femrat nuk duhet te jen naive.

Pa keqkuptime,ju lutem.Une vetem e dhash mendimin tim.

Me respekt,

TURISTI.

Mafiozi
20-01-05, 12:54
Pse shumica e Meshkujve i premtojne Vajzave shume kur nuk munden ti Realizojne ato :arrow:

Mund te jet ajo nje variante qe mashkujt ashtu kontrollojne se sa jane femrat naive dhe deri ku e kan kufirin e naivitetit,ose me mire te them:der ku munden vet m'i ngra kesaj pune,a ne realitet nuk i intereson premtimi i thene ( jo te gjithve,por nje shumices se mire,sepse ka edhe mashkuj te ndergjegjshem,mos harroni).

Femrat nuk duhet te jen naive.

Pa keqkuptime,ju lutem.Une vetem e dhash mendimin tim.

Me respekt,


Me vend e ki Turisti.

Ka shum arsye perqka djemt premtojn dhe nuk arrijn deri aty, esht mir
te shohim disa prej ketyre arsye, esht interesant dhe me rendesi per te gjith.
Dhe siq thua nuk duhet te harrojm qe ka shum djem te ndershem e me respekt.

Te pershendes sinqerisht si gjithmon.


:wink:

TURISTI.

Kercovari
20-01-05, 14:45
A eshte e vertet se deshironi qe meshkujt te ju puthin edhe geshtrinjt e kembes,dhe pse?!.

turisti
20-01-05, 15:03
A eshte e vertet se deshironi qe meshkujt te ju puthin edhe geshtrinjt e kembes,dhe pse?!.

Qyqy,ku don me hy laknave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
20-01-05, 15:11
A eshte e vertet se deshironi qe meshkujt te ju puthin edhe geshtrinjt e kembes,dhe pse?!.

Qyqy,ku don me hy laknave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:
Afrozodijaku me i mire,sidomos te bardhat!Haaaaaahaaaaahaahaaah!

turisti
20-01-05, 15:23
A eshte e vertet se deshironi qe meshkujt te ju puthin edhe geshtrinjt e kembes,dhe pse?!.

Qyqy,ku don me hy laknave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:
Afrozodijaku me i mire,sidomos te bardhat!Haaaaaahaaaaahaahaaah!

Si qendron puna me shtaze???/,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahah dhe afrozodiakun e tyreeeeeeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha.

Kercovari
20-01-05, 15:59
A eshte e vertet se deshironi qe meshkujt te ju puthin edhe geshtrinjt e kembes,dhe pse?!.

Qyqy,ku don me hy laknave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:
Afrozodijaku me i mire,sidomos te bardhat!Haaaaaahaaaaahaahaaah!

Si qendron puna me shtaze???/,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahah dhe afrozodiakun e tyreeeeeeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha.
Nuk di.Ne kohe te sodit tek meshkujt Estrogeni ka deviju,s`di qe mendojne gocat per kete?!Haaahaaaaahaahahaa!.

turisti
20-01-05, 17:28
:?: :?: :?

Mafiozi
20-01-05, 20:32
Vajzaaaa, ju pelqeni nje djali dhe ai deshiron te hin ne bised me ju , cila
esht menyra nga mashkulli qe ju pelqen, me hi ne bised me ju ???

dr1ta
21-01-05, 14:02
Vajzaaaa, ju pelqeni nje djali dhe ai deshiron te hin ne bised me ju , cila
esht menyra nga mashkulli qe ju pelqen, me hi ne bised me ju ???
DUhet te jet qesharak, dhe duhet te tregon nje far sigurie te forte per veteveten :P

rrita
21-01-05, 16:27
te jet qesharak mjafton sa per fillim por jo ta teproj....

Mafiozi
21-01-05, 22:54
Vajzaaaa, ju pelqeni nje djali dhe ai deshiron te hin ne bised me ju , cila
esht menyra nga mashkulli qe ju pelqen, me hi ne bised me ju ???
DUhet te jet qesharak, dhe duhet te tregon nje far sigurie te forte per veteveten :P


Interesant :lol: :lol:

Me pelqen :D :wink:

Dreni30
22-01-05, 09:40
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Gentiana
22-01-05, 15:13
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........
Syt,Buzqeshjen dhe duhet te jet Simpatik.... :wink:

Barbaroza
22-01-05, 15:27
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Duhet te kete nje fytyre totalisht simpatike qe te me pelqeje ne shikim te pare. :wink:

ShEjToNkA
23-01-05, 01:40
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........


Pėr t'mė pėlqyer nė shikim tė parė duhėt tė jetė i vishurė nė Tjerqii :roll: :lol: :lol:


Stilii i tė shprehurit dhe tė ketė qėndrimė tė rėndė!

Dreni30
23-01-05, 09:17
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........


Pėr t'mė pėlqyer nė shikim tė parė duhėt tė jetė i vishurė nė Tjerqii :roll: :lol: :lol:


Stilii i tė shprehurit dhe tė ketė qėndrimė tė rėndė!

E paske gjete ShEjToNkA, se po du me te tregu qe te njetat fjale i kam ndegjuar edhe me heret. Mos me njef ndoshta, apo me ke pa te veshur ashtu.
A er ke lexuar faqe hobi?

Kercovari
23-01-05, 09:23
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Duhet te kete nje fytyre totalisht simpatike qe te me pelqeje ne shikim te pare. :wink:
une jam ai me fytyren e gargavellit.haaaaahahaahaah!.

dr1ta
24-01-05, 10:52
Duhet te jet sexy :lol: :lol:

Barbaroza
24-01-05, 14:13
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Duhet te kete nje fytyre totalisht simpatike qe te me pelqeje ne shikim te pare. :wink:
une jam ai me fytyren e gargavellit.haaaaahahaahaah!.

Po,a? :shock: :shock: :shock:

vushtrria
24-01-05, 14:51
per juve vajzat nje pytje vushtrriu.


dihet qe ne mes partenerve ka ndonjeher mosmarrveshje eshte normal :!:
pytja eshte pas nje fjalosje me partenerin a eshte qdo gje ne rregull kur ai pas te gjithave ketyre kacafytjesh me ne fund ju thot ...... TE DUA a eshte gjdo gje ok qka mendoni :?: :?:

DEA
24-01-05, 21:49
Pak a shume po......................Fjala "TE DUA" then shume mure :wink:

sarasara
28-01-05, 17:50
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Normal trupi e masnej i kshyri tjerat..............

sarasara
29-01-05, 17:41
Vajzaaaa, ju pelqeni nje djali dhe ai deshiron te hin ne bised me ju , cila
esht menyra nga mashkulli qe ju pelqen, me hi ne bised me ju ???

Sa per fillim me nje barcolete qesharake e pastaj ............ :lol:

dea_24
29-01-05, 18:06
qka i kisha dhuruar dashnorit per ditlindje a.lazdrani une i kisha bler diqka qe kurr skish menduar qe do ja bleja.mashkulli eshte mister zbuloje edhe femra ate qe e don duhet ta zbuloj ta dij qka i pelqen domethen edhe une i kisha dhuruar diqka qe do i pelqenin qofshin parfume apo qka do tjeter

tung dea

Drenicaki
29-01-05, 20:49
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

Barbaroza
29-01-05, 20:55
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

Romantik e sentimental tybe. :roll:

Drenicaki
29-01-05, 21:03
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

Romantik e sentimental tybe. :roll:
Le edhe ti po tanav smundem me ju martu edhe pse jam romantik i madhj saqe edhe kur jam ra me fjet e harrova qirin kall e mu kall dhoma e fjetjes, po masi shpetova prap romantik u bana!hahaahahahahahahahaha

ēka dashuroni tek i dashuri, formen fizike, apo thjeshtesinė natyrale ? :?:

Barbaroza
29-01-05, 21:08
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

Romantik e sentimental tybe. :roll:
Le edhe ti po tanav smundem me ju martu edhe pse jam romantik i madhj saqe edhe kur jam ra me fjet e harrova qirin kall e mu kall dhoma e fjetjes, po masi shpetova prap romantik u bana!hahaahahahahahahahaha

ēka dashuroni tek i dashuri, formen fizike, apo thjeshtesinė natyrale ? :?:

Thjeshtesine po,por ama duhet edhe ta mbaje veten pak,te veshet e te rregullohet me shije. :wink:

Drenicaki
29-01-05, 21:12
Po nese nuk ka si te veshet me shije nga ana ekonomike si do te vepronit? :?:

Barbaroza
29-01-05, 21:51
Po nese nuk ka si te veshet me shije nga ana ekonomike si do te vepronit? :?:

Jo qe dua te lavderohem :roll: por pasi eshte pyetja e tille,po te tregoj se nese kish ndodhe nje gje e tille,une jam tip qe shume kam shije ne kombinime,nje gje ndoshta qe s'ta merr mendja qe ia vlen te veshet,une e rregulloj dhe e pershtati dhe e bej nje mrekulli ne vete dhe sigurisht se edhe atij do ia beja keshtu megjithese per meshkuj eshte pak veshtire,por fundja e kisha dashur edhe jo te veshur,sepse te veshur mire do te ma duanin te tjerat,qyyyyyyyyyyyyyyy :x :P :P

DEA
29-01-05, 22:31
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

Tybe mua me pelqejne Maqot se romantikat te shkojne nerva shpeshhere :wink:

Dreni30
30-01-05, 00:28
Vajza cka ju pelqen me se tepermi te nje djalosh ne shiqim te pare, trupi ne pergjithesi, ngjyra e syve, te qeshurit a po........

Normal trupi e masnej i kshyri tjerat..............

Bukur shume se edhe aty ndeshen shenjat e para e pastaj...............

dr1ta
31-01-05, 01:29
[quote=Drenicaki]Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?


60% macho 30%romantik :)

dr1ta
31-01-05, 01:33
Po nese nuk ka si te veshet me shije nga ana ekonomike si do te vepronit? :?:Nuk kisha mund te detyrroj te veshet bukur nese ekonomia nuk e lejon, por psh per ditelindje ja kisha ble nje komplet te mire . :)

aferdita
31-01-05, 09:49
Pyetje per vajzat!

A me shumė ju pelqen mashkulli "maqo " apo ai romantik, dhe pse?

me mire nje romantik se sa nje Macho, se Macho vetem perveti mendojn

Drenicaki
31-01-05, 17:10
Kur jeni se bashku me partnerin tuaj,

ēfarė deshironit ta pyesnit?

Muna
25-03-05, 10:32
Kur jem se bashku me partnerin e pyes se si e kaloi diten e sotme ku ishte, qfare beri gjate dites dhe si zakonisht qfare do te bej te nesermen.tung.

Barbaroza
25-03-05, 16:46
Kur jem se bashku me partnerin e pyes se si e kaloi diten e sotme ku ishte, qfare beri gjate dites dhe si zakonisht qfare do te bej te nesermen.tung.

A po te tregon drejt bile? :lol:

DEA
25-03-05, 17:15
hahahahahahaaaaaaa Lazdrani hahahahahahahaa,tash te kuptova.
A di cka?C'fare dreqi jam ne keto pune,e kisha merituar nje vend pune ne CIA hahahahahahahahaha.Me mire po e le me kaq,sigurisht se po e kupton cka dua te them.Jo veq keto gjera qe i ke ceke ti,por akoma me tutje kisha hulumtuar :wink:


Barbaroza dmth vaj halli per Rrushin apo? ok shpresoj se me ty nuk do ta ket kollaj se nuk i dihet....

Genta

Shikoni ketu rastesisht lexova vaj halli per Rrushin :arrow: kush eshte vlla rrushi, apo kush ishte :wink:

Barbaroza
25-03-05, 17:21
hahahahahahaaaaaaa Lazdrani hahahahahahahaa,tash te kuptova.
A di cka?C'fare dreqi jam ne keto pune,e kisha merituar nje vend pune ne CIA hahahahahahahahaha.Me mire po e le me kaq,sigurisht se po e kupton cka dua te them.Jo veq keto gjera qe i ke ceke ti,por akoma me tutje kisha hulumtuar :wink:


Barbaroza dmth vaj halli per Rrushin apo? ok shpresoj se me ty nuk do ta ket kollaj se nuk i dihet....

Genta

Shikoni ketu rastesisht lexova vaj halli per Rrushin :arrow: kush eshte vlla rrushi, apo kush ishte :wink:

Moj a kurre ske ngrene RRUSH a? :lol:

DEA
25-03-05, 17:48
hahahahahahaaaaaaa Lazdrani hahahahahahahaa,tash te kuptova.
A di cka?C'fare dreqi jam ne keto pune,e kisha merituar nje vend pune ne CIA hahahahahahahahaha.Me mire po e le me kaq,sigurisht se po e kupton cka dua te them.Jo veq keto gjera qe i ke ceke ti,por akoma me tutje kisha hulumtuar :wink:


Barbaroza dmth vaj halli per Rrushin apo? ok shpresoj se me ty nuk do ta ket kollaj se nuk i dihet....

Genta

Shikoni ketu rastesisht lexova vaj halli per Rrushin :arrow: kush eshte vlla rrushi, apo kush ishte :wink:

Moj a kurre ske ngrene RRUSH a? :lol:Jo moj mos po te dukem e Podrimes une tyme hanger rrushin a :!: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-03-05, 18:22
Moj,per RRUSHIN qe kultivohet ne Dardani e pata fjalen :!:

Muna
28-03-05, 12:05
Barbaroza po te pergjigjem, ska qare pa me tregu se jam si detektiv e zaj menjehere nese genjen.

dr1ta
28-03-05, 17:36
Kur jeni se bashku me partnerin tuaj,

ēfarė deshironit ta pyesnit?E pyes sa vajza tjera i ka me gjith mua :lol: :lol: :P

dembelica
30-03-05, 19:33
Kur jeni se bashku me partnerin tuaj,

ēfarė deshironit ta pyesnit?

Paj mvaret krejt prej situates qe gjendemi ...................

mjellma
11-04-05, 14:05
Kur jeni se bashku me partnerin tuaj,

U qafr pytje ku je bashk me partneri qka i thua se pari e kisha pyt qk ke bo sot
se dyti qka ke honger per drek
se treti ku dreqen ke ton diten telfonin mshel a
hahahhahahahaa(shaka )
E gjitha mvret nga momenti se ku gjindemi apo ndoj bised e lir diqka tonja me vershu me pytje ihaaaaa

Piskama
11-04-05, 16:41
Kur jeni se bashku me partnerin tuaj,

ēfarė deshironit ta pyesnit?


A ban me Piskate, kete kam deshire ta pyes ndonje dite kur ta gjej.

Baci_de
14-04-05, 14:00
Kurse une e pres te dera e hyrjes, kinse si nikoqire e mire. Ja mbaj jaknen kur ai e zdesh dhe kuku :oops: marrja e zotit pa dashur me shkojne duart ne gjepa. Normal qe e kontrolloj, bile skam qejf me me dal prej shtepis pa e ditur une saktesisht se ku po shkon dhe me kend :lol: :lol:kuku po eshtire te kokshe

kalorsi
22-05-05, 11:10
kur zemroheni ne te dashurin a ju shkon mendja ne te kaluaren me thjesht me than a ju shkon mendja ne ate qe ekni dashur para keti qe keni tash

DEA
26-05-05, 22:38
Sa mire qe nuk kane shume hapsire mendjet e mija ne kete drejtim :wink:

Luana
02-06-05, 05:29
kur zemroheni ne te dashurin a ju shkon mendja ne te kaluaren me thjesht me than a ju shkon mendja ne ate qe ekni dashur para keti qe keni tash


Ne ato momente qe e kam pranuar ne jeten time dhe e dij se kam per te perfunduar jeten me at person nuk e besoj se me shkon mendja diku tjeter por vetem kisha pas deshir te jem vetem ne qetsi deri sa te me kalon .Luana

Ben
02-06-05, 11:20
Hallo

Cka po beni?

Vigani
05-02-06, 23:44
O u knaqa tuj qeshe me keto qikat,vajzat dhe grate e forumit hahahahahahahaahahhaahhahahahahahaahha,eu po cfare dashnije ju paska lshue zoti me burra e me dashnor se hahahahahaahahahhahaha.
Per mendimin tim ajo femer qe mundohet te beje nje kontrolle te tille per burrin ajo dmth s'ka aspak as lumturi e as dashuri me te,por vetem nje smundje apo nje detyrim qe i bene te jene sebashku.
Ishalla nuk e shef kete pyetje me pergjigje Gjebra se ka me u shtri per toke duke qeshur.
O milet,po a e dini juve ate se njeriu e din kur del e kurre se din se kur kthehet.
Kur burri del ne sheher ai se din se me ke do te takohet perveq nese ka ndonje takim te parapar.
Mue tybe me ka pshtue zoti se kurre gruaja ska ndodhur te me kontrolloje as celularin e as portofolin se lere me xhepat hiq se hiq,ndersa me pyet rregullishte si e kalove sot por jo ne ate menyre siq disa e mendojne hahahahahahahaha.
Hajt vazhdoni se mire e paskeni ju.
ps.
Gentian i nderuar,kam degjuar se edhe ty po te "kontrollojke" gruaja si shume hahahahahahahaha.

altin mehmeti
06-02-06, 15:21
si do te veproje sikur te takohesh me ish te dashuren e partnerit tuaj dhe dhe ajo te shikon me nje veshtrim lakmitar?

Murgesha
06-02-06, 15:31
si do te veproje sikur te takohesh me ish te dashuren e partnerit tuaj dhe dhe ajo te shikon me nje veshtrim lakmitar?

I kisha thėnė ēka ke qė po lakmon tash, e ke pasė nė dorė e sja ke ditė kimetin. :lol: :arrow: :lol:

altin mehmeti
06-02-06, 15:34
si do te veproje sikur te takohesh me ish te dashuren e partnerit tuaj dhe dhe ajo te shikon me nje veshtrim lakmitar?

I kisha thėnė ēka ke qė po lakmon tash, e ke pasė nė dorė e sja ke ditė kimetin. :lol: :arrow: :lol:
po nese eshte ai qe sja ka dit kimetin asaj?

Murgesha
06-02-06, 15:36
po nese eshte ai qe sja ka dit kimetin asaj?

Atėherė unė jam princesha e ėndėrrave tė tija. :lol: :lol:

altin mehmeti
06-02-06, 15:40
po nese eshte ai qe sja ka dit kimetin asaj?

Atėherė unė jam princesha e ėndėrrave tė tija. :lol: :lol:
po nese nje dite ai kthehet mbrapa te ajo dhe ti e veshtron ate me te njejten lakmi?si do ndjeheshe ne ate moment?

Murgesha
06-02-06, 15:43
po nese nje dite ai kthehet mbrapa te ajo dhe ti e veshtron ate me te njejten lakmi?si do ndjeheshe ne ate moment?

Se kam atė nafak jo, andaj edhe s`po pėrgjigjem fare. :lol: :lol: :lol:

altin mehmeti
06-02-06, 15:46
po nese nje dite ai kthehet mbrapa te ajo dhe ti e veshtron ate me te njejten lakmi?si do ndjeheshe ne ate moment?

Se kam atė nafak jo, andaj edhe s`po pėrgjigjem fare. :lol: :lol: :lol:
ok thats the best thing :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
06-02-06, 16:31
:arrow: :arrow:

altin mehmeti
07-02-06, 19:56
vajza nese i dashuri juaj nukk eshte i mire ne sex si do vepronit??? :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 20:17
vajza nese i dashuri juaj nukk eshte i mire ne sex si do vepronit??? :lol: :lol:
Edhe me mire, do ta mesoja per qejfin tim :P nen komandat e mia :lol: :lol: :lol:

altin mehmeti
07-02-06, 20:20
sy kaltra e kam fjalen nese ai ska material sipas qejfit tend :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 20:26
sy kaltra e kam fjalen nese ai ska material sipas qejfit tend :lol: :lol:
Ka ka :shock: Per Buxhet e kishe fjalen apo jo ? :lol: :lol: :lol:

Gentiana
07-02-06, 20:32
sy kaltra e kam fjalen nese ai ska material sipas qejfit tend :lol: :lol:
Ka ka :shock: Per Buxhet e kishe fjalen apo jo ? :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: o pusi te marrt ty hooooo

Sy_kaltra
07-02-06, 20:34
:lol: :lol: Kiss ty Motrushe :wink:

GURI SYLAJ
07-02-06, 20:37
Pusi............. jo valla pusi jo po raft ne deti ha de.

Sy_kaltra
07-02-06, 20:38
Pusi............. jo valla pusi jo po raft ne deti ha de. :lol: :lol: :lol: Tu plotesoft deshira..e te ngrefsha per kame e ne deti :P

altin mehmeti
07-02-06, 20:50
Pusi............. jo valla pusi jo po raft ne deti ha de. :lol: :lol: :lol: Tu plotesoft deshira..e te ngrefsha per kame e ne deti :P
si do vepronit te terhiqni vemendjen e nje djali ne nje party?

altin mehmeti
07-02-06, 20:51
Pusi............. jo valla pusi jo po raft ne deti ha de. :lol: :lol: :lol: Tu plotesoft deshira..e te ngrefsha per kame e ne deti :P
hajde pushime te mbara te dy :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 20:54
si do vepronit te terhiqni vemendjen e nje djali ne nje party?
Nuk me nevoiten veprat,Kam Stil shum terheqes :lol: :lol:

altin mehmeti
07-02-06, 20:56
si do vepronit te terhiqni vemendjen e nje djali ne nje party?
Nuk me nevoiten veprat,Kam Stil shum terheqes :lol: :lol:
epo mire na trego pak per ate stilin :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 21:03
epo mire na trego pak per ate stilin :lol:

Ne kete Forum gjendet edhe tema e stilit,aty gjinden te dhanunat rreth stilit tim :lol: :lol: :lol:

altin mehmeti
07-02-06, 21:09
o ty te hangert ujku :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 21:16
Amin ! :)

krijuesiii
07-02-06, 22:45
... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
tungiii

vjeshta
07-02-06, 22:47
... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
tungiii

Rrejn ,kur nuk e dojn :lol:

Barb|Ka
08-02-06, 00:34
:arrow:

altin mehmeti
08-02-06, 14:17
... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
tungiii
rrejn ne maximum :lol:

Sy_kaltra
08-02-06, 14:35
... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
tungiii
rrejn ne maximum :lol:
Po nisesh nga vehtja jote ti ,dhe fiton kete konkludim ? :)

Tomori
08-02-06, 15:25
Duhet te jet sexy :lol: :lol:
papa si mqudite ojjj "dr1ta" veq mendjen ne sexy e mbane kuku medet...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dea IS
08-02-06, 17:39
[quote="krijuesiii"]... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
Une nuk e them kurr kete thenje se eshte e pamundur ta dua dikend me shume se jeten time jo qe jam egoiste por ky eshte realiteti

Marigona-KS
09-02-06, 10:38
pse more edhe femrat jan qenie njerzore dhe ato si mashkujt rren, vetem se nje dallim se mashkujt rrejn me shumė edhe panevoj dhe i kan rrent palidhje

Murgesha
09-02-06, 12:50
pse more edhe femrat jan qenie njerzore dhe ato si mashkujt rren, vetem se nje dallim se mashkujt rrejn me shumė edhe panevoj dhe i kan rrent palidhje

Femrat rrejnė aq hijshėm sa qė meshkujt shpesh ato gėnjeshtra i marrin si tė vėrteta. :lol: :lol: :lol:

altin mehmeti
09-02-06, 13:57
pse more edhe femrat jan qenie njerzore dhe ato si mashkujt rren, vetem se nje dallim se mashkujt rrejn me shumė edhe panevoj dhe i kan rrent palidhje

Femrat rrejnė aq hijshėm sa qė meshkujt shpesh ato gėnjeshtra i marrin si tė vėrteta. :lol: :lol: :lol:
kot nuk thone femna e ka fut dreqin ne shishe :lol:

Murgesha
09-02-06, 13:58
kot nuk thone femna e ka fut dreqin ne shishe :lol:

More ruaju po tė shtijnė dhe ty nė shishe, se dreqi ėshtė tjetėrsuar dhe ka pas vend. :lol: :lol:

Marigona-KS
09-02-06, 14:03
kot nuk thone femna e ka fut dreqin ne shishe :lol:

More ruaju po tė shtijnė dhe ty nė shishe, se dreqi ėshtė tjetėrsuar dhe ka pas vend. :lol: :lol:
hahahah ruju altin ruju se ti e ke radhen mbas dreqit

Psikologu
09-02-06, 14:09
Vajza :

Si e dini qė njė mashkullė u don dhe sa jeni tė sigurta ne fjalet dhe thenjet e tij ??

altin mehmeti
09-02-06, 15:39
... a rrejne femrat kur thojn se te dua me shume se jeten time??
tungiii
rrejn ne maximum :lol:
Po nisesh nga vehtja jote ti ,dhe fiton kete konkludim ? :)
zonjushe nuk kam pse te genjej skam ca te fsheh.nese don te dish dicka pyet dhe te tregoj,nese nuk te dua me perseri te tegoj nese shkoj me dike tjeter te tregoj para se te shkoj kshu qe pse te genjej per dashuri? :lol: :lol: :lol: :lol: ndersa pe gjera te tjera besoj se eshte normale te genjesh nga njehere.genjeshtra eshte pjese e jetes