PDA

View Full Version : hammerfest


florian
07-05-04, 19:32
PERSHENDET VLLAN TIM QE KAKA SHKRUJT QITU :twisted:

HAMMERFEST MR QE ERDHE DHE ARGETIM TE KENDSHEM :wink:

hammerfest
07-05-04, 19:34
:twisted: :twisted: :twisted:
FALEMINDERIT VELLA

Barbaroza
09-05-04, 16:23
hammerfest,edhe une te pershendes pasi qenke vellai i Florit.Besoj se i ke ngjare mjaft Florit si djale i mire qe eshte!

lazdrani
09-05-04, 16:56
:twisted: :twisted: :twisted:
FALEMINDERIT VELLA
Hammerfest mire se vini ne forumin dardania,argetim te kendeshem per ju zoteri.ah harrova gezuar ditelindja e vellaut :wink:

hammerfest
09-05-04, 17:04
Ju falenderoj te gjitheve per urimet qe me bete mua dhe vellait tim.

Vera
12-05-04, 17:34
hamerfest edhe prej meje e ke nje urim per juve dhe vellaun tend


:wink: Vera