Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 07-05-04, 19:32   #1
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim hammerfest

PERSHENDET VLLAN TIM QE KAKA SHKRUJT QITU :twisted:

HAMMERFEST MR QE ERDHE DHE ARGETIM TE KENDSHEM


__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-05-04, 19:34   #2
hammerfest
 
Anėtarėsuar: 06-05-04
Vendndodhja: ''''''''''''''''
Postime: 31
hammerfest e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek hammerfest
Gabim

:twisted: :twisted: :twisted:
FALEMINDERIT VELLA
hammerfest Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-04, 16:23   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

hammerfest,edhe une te pershendes pasi qenke vellai i Florit.Besoj se i ke ngjare mjaft Florit si djale i mire qe eshte!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-04, 16:56   #4
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hammerfest
:twisted: :twisted: :twisted:
FALEMINDERIT VELLA
Hammerfest mire se vini ne forumin dardania,argetim te kendeshem per ju zoteri.ah harrova gezuar ditelindja e vellaut
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-05-04, 17:04   #5
hammerfest
 
Anėtarėsuar: 06-05-04
Vendndodhja: ''''''''''''''''
Postime: 31
hammerfest e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek hammerfest
Gabim

Ju falenderoj te gjitheve per urimet qe me bete mua dhe vellait tim.
hammerfest Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-05-04, 17:34   #6
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

hamerfest edhe prej meje e ke nje urim per juve dhe vellaun tend


Vera


Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.