PDA

View Full Version : Cili ėshtė fati nė fatkeqėsi sipas jush?


markopollo
08-07-04, 11:04
:wink: MENDONI ME KOKE DHE SHKRUANI ME DORE OK............SEPSE DISA NE KETEFORUM SHKRUAJN PREJ GAZETAVE DITORE :wink: :arrow:

platori
08-07-04, 14:06
haha ju na beni per te qeshur .kjo nuk eshte e vertet sepse koha ditore nuk ka asgje :lol: :|

platori
08-07-04, 14:10
me fal sepse vetem desha ta shikoj se si del :wink:

Murgesha
08-07-04, 14:22
:wink: MENDONI ME KOKE DHE SHKRUANI ME DORE OK............SEPSE DISA NE KETEFORUM SHKRUAJN PREJ GAZETAVE DITORE :wink: :arrow:

Po hajt ti qe po shkruajshe prej mendjes tande, urdhero dhe na i sjell cilat shkrime po shkruhen nga Gazetat ditore???

markopollo
09-07-04, 14:38
:lol: zonjusha murgeshe po nte drejtohem pikerisht ty se qka eshte fati yt ne fatkeqesi sepse e ke pasur fatin tend te jesh ajo qe je sot e popullarizuar por fatkeqesi qe nuk je dhe nuk do te jesh atije ku jan enderrat e tua...............atje larg ku ti dhe shume koleg te tu deshirojne a nuk eshte keshtu sepse nuk jam larg sekretit tuaj..................dhe anonimitetin tuaj do ta ruaj sepse nuk e kam deshire qe te tregoj ne kete forum por e ke bere nje gabim ke harruar nje element te vogel ta veni i cili gati se te ka zbuluar-------------------respekt vetem per nje arsye ate mundohu vet ta kuptoni..qau :wink:

Murgesha
09-07-04, 22:27
:lol: zonjusha murgeshe po nte drejtohem pikerisht ty se qka eshte fati yt ne fatkeqesi sepse e ke pasur fatin tend te jesh ajo qe je sot e popullarizuar por fatkeqesi qe nuk je dhe nuk do te jesh atije ku jan enderrat e tua...............atje larg ku ti dhe shume koleg te tu deshirojne a nuk eshte keshtu sepse nuk jam larg sekretit tuaj..................dhe anonimitetin tuaj do ta ruaj sepse nuk e kam deshire qe te tregoj ne kete forum por e ke bere nje gabim ke harruar nje element te vogel ta veni i cili gati se te ka zbuluar-------------------respekt vetem per nje arsye ate mundohu vet ta kuptoni..qau :wink:

Markopollo po cuditem me ket shkrimin tend, nuk di te kemi komunikuar ne dy se bashku, nuk di te kem ndonje sekret te veqante qe ja vlen te ceket, nuk po e kuptoj aspak shkrimin tend, dhe as qe po me intereson fare se cfare fati ne fatkeqesi paskam pasur simbas mendimit tend.
Zoteri spjegohu tjera here pak me kjarte, e mos ben keso shkrime pa lidhje, jo vetem kunder meje por kunder askujt tjeter.

markopollo
12-07-04, 10:02
...................te gjitheve na mungon nga diqka por ty te mungon esencialja zonjushe e rendomt shume larg do te ishe sikur te mos ishe ajo qe je tani ahh shume kishe pasur deshire qe te mos ishe ajo qe je dhe te jetoje rinin pak ma vone ok..............ahhhhhhh mallkuar qofshi ju qe ju kam perreth keshtu do ta quaje fatin tend apo jo................duhet qe te sakrifikoni qe te arrini ate qe nuk do ta arrish kurre qau me fal kuptohet :wink:

Honesty^uk.
12-07-04, 17:08
...................te gjitheve na mungon nga diqka por ty te mungon esencialja zonjushe e rendomt shume larg do te ishe sikur te mos ishe ajo qe je tani ahh shume kishe pasur deshire qe te mos ishe ajo qe je dhe te jetoje rinin pak ma vone ok..............ahhhhhhh mallkuar qofshi ju qe ju kam perreth keshtu do ta quaje fatin tend apo jo................duhet qe te sakrifikoni qe te arrini ate qe nuk do ta arrish kurre qau me fal kuptohet :wink:

*****************************
Ne kete rast me duhet ta perdori veten si katalizator,
dhe do ju kisha lutur qe te tregoheni me te permbajtur gjate
shkembimit te mendimeve tuaja sepse po e shoh qe kjo teme
ka marre kahje private, dhe nese vazhdon keshtu me detyroni ta mbyll.

Me mirekuptim
Honesty

markopollo
13-07-04, 11:33
:arrow: HONESTY...........SE PARI PO TE TE THEM se nuk ka marre kahje private e dyta dhe kryesorja eshte qe veprimi ma i thjeshti eshte qe ta mbyllesh dhe ka qene dashur ta beshe kete pa e terhekur vemendjen ok..........beje te lutem trego se qfar karakteri ke ........me kundershtime nuk arrihen qellimet kuptoje kete :arrow:

Honesty^uk.
13-07-04, 18:27
:arrow: HONESTY...........SE PARI PO TE TE THEM se nuk ka marre kahje private e dyta dhe kryesorja eshte qe veprimi ma i thjeshti eshte qe ta mbyllesh dhe ka qene dashur ta beshe kete pa e terhekur vemendjen ok..........beje te lutem trego se qfar karakteri ke ........me kundershtime nuk arrihen qellimet kuptoje kete :arrow:


Perseri pershendetje per ju zoteri
Cdo njeri ka te drejten e shprehjes se mendimeve te tija
dhe nuk po e kuptoj se perse ty te paska munduar kaq shume nderhyrja ime, pasi biseda juaj nuk paska pasur kahje private.

Po te ishte tema te mbyllej do e kisha bere pa marre mendimin tuaj, por nderhyrja ime ka qeneqe mbarevajtja e temes te mos kaloje nga diskutim per te gjithe ne nje debat privat, ndersa
te flasin tipat tuaj per karakterin tim eshte katastrof, por sidokudo
une jam tip i tille qe cdo kujt i jap te drejt te shpreh, qofte edhe budallekun e tij.
do te isha lutur qe te mos dalesh nga tema e bisedes, por nese ke ndonje kundershtim personal mundesh te kontaktosh ne Privat
ose tek tema ANKESA dhe VEREJTJE.

Me mirekuptim
Honesty

turisti
28-07-04, 02:53
Tung.Fati ndoshta eshte ai qe jeni personi i trete... :wink: