Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-07-04, 11:04   #1
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim Cili ėshtė fati nė fatkeqėsi sipas jush?

MENDONI ME KOKE DHE SHKRUANI ME DORE OK............SEPSE DISA NE KETEFORUM SHKRUAJN PREJ GAZETAVE DITORE :arrow:


__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-07-04, 14:06   #2
platori
 
Anėtarėsuar: 08-07-04
Vendndodhja: prishtinė
Postime: 35
platori e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek platori
Gabim sa qesharak

haha ju na beni per te qeshur .kjo nuk eshte e vertet sepse koha ditore nuk ka asgje :lol: :|
__________________
Sa i dua vjet,
sa e dua jeten,
aq me shum te dua
ty dhe askend tjeter...
platori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 14:10   #3
platori
 
Anėtarėsuar: 08-07-04
Vendndodhja: prishtinė
Postime: 35
platori e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek platori
Gabim me fal

me fal sepse vetem desha ta shikoj se si del
__________________
Sa i dua vjet,
sa e dua jeten,
aq me shum te dua
ty dhe askend tjeter...
platori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-04, 14:22   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: CILI ESHTE FATI NE FATKEQESI SIPAS JUSH.................

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga markopollo
MENDONI ME KOKE DHE SHKRUANI ME DORE OK............SEPSE DISA NE KETEFORUM SHKRUAJN PREJ GAZETAVE DITORE :arrow:
Po hajt ti qe po shkruajshe prej mendjes tande, urdhero dhe na i sjell cilat shkrime po shkruhen nga Gazetat ditore???
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-07-04, 14:38   #5
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim tung murgeshe

:lol: zonjusha murgeshe po nte drejtohem pikerisht ty se qka eshte fati yt ne fatkeqesi sepse e ke pasur fatin tend te jesh ajo qe je sot e popullarizuar por fatkeqesi qe nuk je dhe nuk do te jesh atije ku jan enderrat e tua...............atje larg ku ti dhe shume koleg te tu deshirojne a nuk eshte keshtu sepse nuk jam larg sekretit tuaj..................dhe anonimitetin tuaj do ta ruaj sepse nuk e kam deshire qe te tregoj ne kete forum por e ke bere nje gabim ke harruar nje element te vogel ta veni i cili gati se te ka zbuluar-------------------respekt vetem per nje arsye ate mundohu vet ta kuptoni..qau
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-07-04, 22:27   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tung murgeshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga markopollo
:lol: zonjusha murgeshe po nte drejtohem pikerisht ty se qka eshte fati yt ne fatkeqesi sepse e ke pasur fatin tend te jesh ajo qe je sot e popullarizuar por fatkeqesi qe nuk je dhe nuk do te jesh atije ku jan enderrat e tua...............atje larg ku ti dhe shume koleg te tu deshirojne a nuk eshte keshtu sepse nuk jam larg sekretit tuaj..................dhe anonimitetin tuaj do ta ruaj sepse nuk e kam deshire qe te tregoj ne kete forum por e ke bere nje gabim ke harruar nje element te vogel ta veni i cili gati se te ka zbuluar-------------------respekt vetem per nje arsye ate mundohu vet ta kuptoni..qau
Markopollo po cuditem me ket shkrimin tend, nuk di te kemi komunikuar ne dy se bashku, nuk di te kem ndonje sekret te veqante qe ja vlen te ceket, nuk po e kuptoj aspak shkrimin tend, dhe as qe po me intereson fare se cfare fati ne fatkeqesi paskam pasur simbas mendimit tend.
Zoteri spjegohu tjera here pak me kjarte, e mos ben keso shkrime pa lidhje, jo vetem kunder meje por kunder askujt tjeter.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-04, 10:02   #7
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim tung

Citim:
...................te gjitheve na mungon nga diqka por ty te mungon esencialja zonjushe e rendomt shume larg do te ishe sikur te mos ishe ajo qe je tani ahh shume kishe pasur deshire qe te mos ishe ajo qe je dhe te jetoje rinin pak ma vone ok..............ahhhhhhh mallkuar qofshi ju qe ju kam perreth keshtu do ta quaje fatin tend apo jo................duhet qe te sakrifikoni qe te arrini ate qe nuk do ta arrish kurre qau me fal kuptohet
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-04, 17:08   #8
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga markopollo
Citim:
...................te gjitheve na mungon nga diqka por ty te mungon esencialja zonjushe e rendomt shume larg do te ishe sikur te mos ishe ajo qe je tani ahh shume kishe pasur deshire qe te mos ishe ajo qe je dhe te jetoje rinin pak ma vone ok..............ahhhhhhh mallkuar qofshi ju qe ju kam perreth keshtu do ta quaje fatin tend apo jo................duhet qe te sakrifikoni qe te arrini ate qe nuk do ta arrish kurre qau me fal kuptohet
*****************************
Ne kete rast me duhet ta perdori veten si katalizator,
dhe do ju kisha lutur qe te tregoheni me te permbajtur gjate
shkembimit te mendimeve tuaja sepse po e shoh qe kjo teme
ka marre kahje private, dhe nese vazhdon keshtu me detyroni ta mbyll.

Me mirekuptim
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-04, 11:33   #9
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim tung

:arrow: HONESTY...........SE PARI PO TE TE THEM se nuk ka marre kahje private e dyta dhe kryesorja eshte qe veprimi ma i thjeshti eshte qe ta mbyllesh dhe ka qene dashur ta beshe kete pa e terhekur vemendjen ok..........beje te lutem trego se qfar karakteri ke ........me kundershtime nuk arrihen qellimet kuptoje kete :arrow:
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-04, 18:27   #10
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga markopollo
:arrow: HONESTY...........SE PARI PO TE TE THEM se nuk ka marre kahje private e dyta dhe kryesorja eshte qe veprimi ma i thjeshti eshte qe ta mbyllesh dhe ka qene dashur ta beshe kete pa e terhekur vemendjen ok..........beje te lutem trego se qfar karakteri ke ........me kundershtime nuk arrihen qellimet kuptoje kete :arrow:

Perseri pershendetje per ju zoteri
Cdo njeri ka te drejten e shprehjes se mendimeve te tija
dhe nuk po e kuptoj se perse ty te paska munduar kaq shume nderhyrja ime, pasi biseda juaj nuk paska pasur kahje private.

Po te ishte tema te mbyllej do e kisha bere pa marre mendimin tuaj, por nderhyrja ime ka qeneqe mbarevajtja e temes te mos kaloje nga diskutim per te gjithe ne nje debat privat, ndersa
te flasin tipat tuaj per karakterin tim eshte katastrof, por sidokudo
une jam tip i tille qe cdo kujt i jap te drejt te shpreh, qofte edhe budallekun e tij.
do te isha lutur qe te mos dalesh nga tema e bisedes, por nese ke ndonje kundershtim personal mundesh te kontaktosh ne Privat
ose tek tema ANKESA dhe VEREJTJE.

Me mirekuptim
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-04, 02:53   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung.Fati ndoshta eshte ai qe jeni personi i trete...


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.