PDA

View Full Version : Cilit forumist do i'a jepnit me kŽnaqŽsi njŽ shpullŽ ????


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

anna
03-04-04, 09:34
hajde mos tju vij keq shprehuni lirisht ....pa inate a se pastaj komplkohen gjerat :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
03-04-04, 10:57
Valla Anna sa per fillim po ta jap ty pasi e paske hape kete teme,e pastaj shohim.Ktheje faqen pak.........«kllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppp :P
A te dhimbti hiq :?: :(

stubllani
03-04-04, 11:03
ANNA une ty po te pershendes po kur ta pash qe te paskna pershendet ki me ma kris nje shapull a po

po ti masi e hape teme pse sja krise naj kujna ketu

une po ja jap keti Barbarozes nja se koka ne rend qitu e kush vjen mas meje mos te ma japin mu

anna
03-04-04, 11:11
avavaav qka po te dhimka ohoho si semafor i kuq mu ka ba faqja ajajajajaj barbaroza njeri shko per boks se me trullave krejt
stubllani ja qe prite nja nga une ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
njerz na bafshin mire shpullat se qeshtu rritet njeri nga nje shpulle ne dite ta zgjat jeten eshte ilaq i mire provone plus ketu i keni edhe gratis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
03-04-04, 11:20
ah se harrova kur mas shpulles ju dalin do zogj tu fluturu ose yje atehere dine qe ka ba efekt :lol: :lol:

stubllani
03-04-04, 11:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hajde shapulla hajde hiq ma shum veq gratis pa asnje LEKň

kush te lajmerohet ketu e ka per shperblim nga nje shapull

Gentiana
03-04-04, 13:20
Ani vend paskeni gjet per Shapulla, ne Forum.
Per mos me hi ma kurr, jo more se nuk po du me i prish faqet e bukura se i kam :wink:

hot girl
03-04-04, 15:23
hahahhah ani de nje shpull gentes ..............................se i paska faqet e buta si buk furre :lol:

hana
03-04-04, 15:49
hahahaha ok masi e paskeni me rend punen e shapullave un epo i jap qesaj Hot girl se do me i dal flaka krejt :lol: :lol:

lazdrani
04-04-04, 10:53
Une nuk po mundem Murgeshes te ja hiiiiiiiiii shpulle !!!!!Po pi mbylli syte e pja futi vetes njehere :shock: :shock: :shock: :wink:

hot girl
04-04-04, 12:52
hahaha lazdan ok kthehu se edhe nje e ke nga une hahahaha lazdrani i ka hanger dy shapulla hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-04-04, 15:02
Une ja kisha dhene nje shpull te ngrohte Lazdranit po spo mundem bre.
A ja nxjerr njeriu syte vetvetes aq une me i ra Lazdranit.
Po Rrushit ja kisha dhene nje breeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

Naki
04-04-04, 15:28
Dje takova Lazdranin dhe ja skuqa dy shpulla,ja nisi e po qane me tha pse ma dheze shpull ,ju pergjigja a ishe dje ne forumin dardanija me tha jo atehere lexo postimin nje per murgeshen qe spo e lene rahat e tjetren
ne adres time pa ankese haaaaaaaaaaaaaa.

Murgesha
04-04-04, 15:43
Te falemnderit shume Naki.
Kuku mjera une Lazdran a te dhimti shume a :?: :idea: :(

stubllani
04-04-04, 20:31
une ju kisha dhane nga nje shapull te gjitve Administratoreve dhe Moderatoreve te ketij forumi e din Murgesha per qka e kam fjalen

tung tung

lazdrani
04-04-04, 20:57
Wowww po shume e shpullat i hangra kety bre se as Baba jem nuk mi ka jep gjitheketo vite qe i bera :lol: :lol: :lol: :lol: Ndoshta shendet jane :wink:

hana
05-04-04, 14:56
hahhahahha qysh bre Lazdran qy a se di qe shpullat te rritin ,te bejn te fort

mickoja
05-04-04, 16:23
valla Lazdran dhe nga un njŤ shpull e ke po mu dhimŤsh shum po pa ta hi dhe un nuk banŤ...

Murgesha
05-04-04, 17:15
Mickoja prite ti tani nje qkllaaaaaaaaaaaaaaaaaap.
Uh-uh-uh sa tu skuq faqja menjeher. :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
06-04-04, 08:52
Murgesha,prite nje sa eshte e nxehte se ftohet shpejt tani...Ákllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppp.
Besoj se te ka ardhur shijshem :P

mickoja
06-04-04, 11:17
Oj Murgesha po sa doren e rand e paske o um lae pa frym hajt hajt se pa ta kthy ty nuk kam me lanŤ veq ruju mir....

Murgesha
06-04-04, 11:43
Mickoja hiq mos ma kthe se ma ka ba ftyren si petull Barbaroza.
Si duket ma nxorri hakun per Rrushin :shock: :lol:

Cool_Boy
06-04-04, 13:30
Jo jo nuk e di kan vetem lazdranit bene nje belem me nuk kishte mu lazdru ky apo lazdrani hahah.

tung pershndtje per te gjith

sexybrikenda
06-04-04, 14:30
Oh me zemer nje shpull lazdranit :arrow: e dy Murgeshes :wink:

anna
06-04-04, 14:34
jajajaj po duhesha me hap nje biznes ketu hehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
06-04-04, 14:45
sikur bizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz loja apo anna :roll: :wink:

anna
06-04-04, 14:48
hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-04-04, 15:11
Hhahahahahaah po qeshi per mos me qajt. Kuku po te renda mi ka dhene ato dy shpulla Brikenda :cry: :cry:

hana
06-04-04, 15:21
ah murgesh sis po me dhimesh hajt shnosh :wink: :wink:

florian
06-04-04, 16:44
UNE PO IKI PARA SE ME E MARR NJA .

Barbaroza
07-04-04, 08:55
E jo valla Florian,as ti s'do te shpetosh kesaj radhe,pritee,«kllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapp :P E nxehte a :?: :P

florian
07-04-04, 14:01
po mue pse a pse sta dhash para une a hajt pra merri edhe ti dy ata tparen e qita qitash.CKLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPP :oops:
:shock: ckllappppppppppppppp :twisted: :twisted:

lazdrani
07-04-04, 14:02
Hajt nje nga korneri Ardita ufuf ncncncncn ,Ckllappp njeren ane e dy mbrapa bub bub :D :D :D kiss kiss baby po ma bajke :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: AUUUUUUUUUU LAZDRAN E PASKE DOREN E RENDA MOS PO JETE VEJAN :D :D :D TE KAM SHOKE PER QEFI :wink:

lazdrani
10-04-04, 11:03
:roll: :roll: Hiq mos ma bere ti gajlen se nese jes vejan dihet kush vjen pastaj.......ti josejo :wink:

lazdrani
13-04-04, 16:58
Te mbajte Sexybrikendes e te djadhten Esmerades :arrow: Shlluppppppppppp :D :lol: :D 8)

hana
13-04-04, 17:07
sot Florit nja :roll:

florian
13-04-04, 17:11
jo bre han se nuk te tradhtoj mos ba kshtu e paske edhe doren e ran .

po prit se po ta kthej , CKLLAPPPPPPPPPPPPPPP

hana
13-04-04, 17:16
ani ani po a merre edhe nje cklllllllllllllllllllllllap
ku mami sa me dhimti dreq e paske dorem mos vete :oops: :oops:

florian
13-04-04, 17:18
BOLL BRE SE PO MLE ME SHEJA MOS BA KSHU .

hana
13-04-04, 17:20
po a?????????????????/ani de :?: :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

zeshkanja
13-04-04, 20:10
Me kenaqesi do ja skuqja faqet Timit, (sigurisht me shuplak) :lol: :lol:

florian
13-04-04, 20:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E ISHTE KESHTU QE NGA URREJTJA LINDI DASHURI.

Barbaroza
14-04-04, 08:45
Ooooo cfare fuqie me ka ardhe tani te jap shpulla,kush po e do nje vullnetarisht,le ta ngrise doren :D

lazdrani
14-04-04, 10:26
Bizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz prite Barbaroza Cklluppppppppppp :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:23
O te zorshem te koki bre,
une shkova sa nuk me ka kris dikund hala 8)

Murgesha
14-04-04, 23:10
E jo valla spo del. :twisted: Ende askush ska hyre e dal pa e marre nje
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap. Prite besoj se ste ka dhimte shume :lol: :lol:

Gentiana
14-04-04, 23:17
jo vetem un kam pshtu leht Murgesha :wink: se nuk kam be za deri me tani,vetem ni her kam hi ktu se nuk kam dit se qka esht fjala dhe me shiku,e kam honger qateher,se ma jo:wink: :wink:kam pshtu leht 8)

Murgesha
14-04-04, 23:20
Genta po a :shock: :shock: :shock:
Priti pra nja dy prej meje. Veq mos qaj pastaj.
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ap
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ap :wink:

Gentiana
14-04-04, 23:22
kukuuuuuuuu Murgesha sis, a nuk bani me ma len vetem nje pa mi jap dy a? po mir boll mi ke skuq dy faqet,se jam kan e zbeme sonte.
edhe doren e paske tybe te rend :wink: :evil:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:22
E jo valla spo del. :twisted: Ende askush ska hyre e dal pa e marre nje
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap. Prite besoj se ste ka dhimte shume :lol: :lol:


Nuk e dita Murgesh qe je pas dere se nuk pata me e shti koken hiq brenda, por mire ma bane, se vete mu krujt shpina :cry:
edhe une jam ka ta fali se nuk muj me ju kthye dore femnave :wink: :wink:a thue thash mire more

Murgesha
14-04-04, 23:37
A prap erdhe ketu a? :shock: :shock:
Ani pra mbaju.
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaap.
Kuku gadi te rrezova.
Ja merre pak uje e mos hajde ma ketu :lol: :lol: :lol:

Gentiana
14-04-04, 23:38
un ika per vehti,sa nuk e hongra edhe najnje.Nese me lyp kush,jam ne kafen e forumit.

Honesty^uk.
14-04-04, 23:40
A prap erdhe ketu a? :shock: :shock:
Ani pra mbaju.
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaap.
Kuku gadi te rrezova.
Ja merre pak uje e mos hajde ma ketu :lol: :lol: :lol:


mos bre MUrgesh se kjo tash syte xixa mi ka ba, ej mos gjuj tash se jam tuj fol nga dritarja, po ishalla nuk rrezohna

Murgesha
14-04-04, 23:44
Eh tani eshte mire. A e more vesh se kush hyne ketu merr dhurate shpulla.
Kuku si tu paska aje faqja. Hajde si te duash mbrenda ta jap pak akull :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:47
more hallall dhimbja, por tash nuk muj me shku te shpija se me thojn qka te ka gjet,
po e din ti qka vuaj une, veq bama nje nder moter

Nxire nje lajm sikur dikush me paska grabitur, qe te justifikohem

Murgesha
14-04-04, 23:52
Ok se do ta perhapi ket lajm te TopSekret lajmet e forumit.
Krejt kane me e marre vesh se nuk ta kam hy une, por te kan kidnapuar :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:54
ta paca borxh moter se me ke pshtue me ftyr, se tash po shkoj edhe une
tek vendi i kidnapimeve :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 08:57
Ai qe hyn pas meje,le ti mirepres keto shpulla se paskam kondicion shume sot.
«KLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP,«KLLUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPP P,
«KLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP,«KLLUUUUUUUUUPPPPP, BAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMM,BUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMM MMMM

UH U LODHA,LE TE MA BEN HALLALL AI QE I MERR :wink:

sexybrikenda
15-04-04, 09:12
Barbarza sis po doren e rane e paske moj ishallah nuk jet vejushke se kuku faqet po me djegun :oops: :oops:

Barbaroza
15-04-04, 09:15
Jo moj cfare vejushke,beqareshe jam,goja tu thafte :(

Honesty^uk.
15-04-04, 09:17
qysh jam ka e shoh une BArbarozen sot, ma mire nuk po futna hic ne kafe, se ajo ka fillue me gjujt grushta dhe jo shplak

Barbaroza
15-04-04, 09:19
Po bre,ruajuni sot se jam shume nervoze :evil:

Honesty^uk.
15-04-04, 09:20
jo mire qe tregove, per ata jam duke folur prej ne korridor, se nuk po ma mban me u fut brenda

Barbaroza
15-04-04, 09:24
Jo jo hyn se ty,me te njofshem,ti jap shpullat me te ftohta :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 09:39
Vella nje ckllapppppppppppppppppppppp dhe bubbbbbbbbbbbbbbbbbbb babbbbbbbbbbbbb per sexbrikenden :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 10:06
qy bre se boll durova edhe une, tash me keni shti me u pervjel duarsh
ishallaaaa gjej kend brenda, pos kamarierit
;))))))))

lazdrani
15-04-04, 11:29
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: jo me hile edhe ti Honesty^uk.po bene na sekemi bere nga nje paket shuplaka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bizzzzzzzzzzzzzzzz cklluppppppppppp brapaaaaaaaaaaaa,une nuk isha Genta ta hini :oops: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 11:34
tash po ja filloj me rend, edhe pse te ngeli me e pi kafen vetem :lol: :lol:
CKLLAAAAAAAAAAAPPPPPPP, a din kush kend e mori,
valla Barbarozen me duket se ajo qelloi me afer
pritni pritni ju te tjeret, se ua kam borxh :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-04-04, 11:41
tash po ja filloj me rend, edhe pse te ngeli me e pi kafen vetem :lol: :lol:
CKLLAAAAAAAAAAAPPPPPPP, a din kush kend e mori,
valla Barbarozen me duket se ajo qelloi me afer
pritni pritni ju te tjeret, se ua kam borxh :lol: :lol: :lol:

Hej bre qe po mu dashka prap me ckep shpullaaaaaaaaaaaa.
Honesty po ty te kan kidnapuar more.
Ti a po don me nxjerr ne genjeshter qe je ardhe prap ketu aaaaaaaaaaaa :evil:
Ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
Cklllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap.

Honesty^uk.
15-04-04, 11:46
kukukua ktu je a :?: :shock:
I meritoj ketu shuplaka nga ti Murgesh, por une mendova se ty te ka hanger dreqi mbrem dhe je pijav, dhe per ata erdha se e dija qe ti nuk vjen deri vone,

Murgesha
15-04-04, 11:48
kukukua ktu je a :?: :shock:
I meritoj ketu shuplaka nga ti Murgesh, por une mendova se ty te ka hanger dreqi mbrem dhe je pijav, dhe per ata erdha se e dija qe ti nuk vjen deri vone,

Kush more eshte pijav, :evil: :evil:
Pa hajde hyr mbrenda e mos me fol nga dritarja. :evil: :evil:

lazdrani
15-04-04, 11:50
Honesty :arrow: ckllappppppppppppppppppppppppp,ckllupppppppppppppp pppp, kjo ishte pse mbrem kishe plan qe Murgesha ime te pihet :wink: :wink: :wink: :wink:

zeshkanja
15-04-04, 12:04
ok edh eune ni cccccccccckkkkkkkkkkkkkllllllllllllllllllaaaaaaaaa aaaaappppppppppppppp lazdanit se kete dite e kam prit :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 13:38
Ah moj zeshkanja,si me ke bere nervoze ti me ato dredhiat e tua,t'i kisha dhene 10000 shpulla hiq pa u ndale,po per sot po ta jap nje te gjate 1000 km.qe kurre s'ka me te ra ndermend me hap fjale pa argumente.Prite tash nje shpulle te temp.1000 grade.edhe ate kolor bile :wink:
«kllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaappppppppppppppppp

zeshkanja
15-04-04, 13:42
ooooooooooooooooooooooooooo
mire mbase e meritoja nuk po te theme gje, por edhe une po ta jap nje per tinzllekun qe ke :wink:
ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppppppp

Kjo e imja pak me e gjate se e jotja:wink:

Cool_Boy
15-04-04, 13:46
E moj zeshkane e myte krejt njerin ti tashti me nje shpulll ahhahaha.

zeshkanja
15-04-04, 13:47
ok cool_boy edhe ty nje te leht mbase po ta ka nada me u perzi :wink:
ckllappppppppppp :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 13:50
Hahahahaha Zeshkanja,po me duket se Cool_boy e paska marre ate shpullen e pare.E pashe bre se nuk ndjeva asgje :D

Cool_Boy
15-04-04, 13:51
ahahah falminderit shume zeshkane se me te dhene nje vash shpull ska ma mire qemi keshtu shpullat e vashave jan te mire se ardhura tek une por vetem ato qe ma japin nje te shpull t'lehet e jo te rende qe mos me mujt mu qua dy jav dite ahhaha.

tung-hej pernime e keni zeshkane a??hahah :wink:

zeshkanja
15-04-04, 13:53
hahahhahahhahahah Cool_boy kemi nje zeshkane madje te forte :wink: :D

Cool_Boy
15-04-04, 13:55
Oj qiki mos me thuaj keshtu se kembet po mu dridhen prej stuteq ahahha.

Barbaroza
15-04-04, 13:57
O Cool_boy,kjo zeshkanja veq krekoset keshtu se ajo as nje pendel s'mundet me mbajte :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 13:57
Jo Cool_boy nuk ke nevoj te kesh frik nga une se nuk kafshoj :wink: :wink: :wink: hahhaaahaha........

zeshkanja
15-04-04, 14:00
Po cke moj Barbaroza qe mu ke leshu ne shpind keshtu? :( :( :(

Mire mire koha do ti deshmoj gjerat! :cry: :cry:

Cool_Boy
15-04-04, 14:02
E moj zeshkane po te me kafshojshe te kisha thirr krokodill e jo zeshkane ahah :wink: aha.

Mire e keni Barbaroza

Barbaroza
15-04-04, 14:10
Zeshkanja,koha i deshmoi qysh sot gjerat,u pa shume mire,s'ka nevoje te kaloje as nje dite me teper :wink: :wink:

Cool_Boy
15-04-04, 14:17
Pse bre po ngritni moj qika hajde pash zotin argtoni e mos u ngirtni ok.

zeshkanja
15-04-04, 14:19
Jo o Cool_boy nuk grindem me Barbarozen se e kam te zemres, vetem pak shaka po bejme, apo jo Barbaroza? :wink:

Cool_Boy
15-04-04, 14:21
ahah mire pra mbasi qe nuk po ngritini athere mire thash mos ja nist mu u ngrit nermjet veti e mos vete tani...

Barbaroza
15-04-04, 14:46
Pse moj zeshkanja po genjen,pse nuk po tregon si te kam rrahur pardje,bile e ke kerkuar edhe ndihmen e mjekut :wink:

zeshkanja
15-04-04, 14:48
hahahahahaah Oj Barbaroza ora 15.50 eshte e ti ende ne gjum a duke enderruar, apo po mendon se sot eshte 1 Prilli? :wink: :lol: :lol:

Cool_Boy
15-04-04, 14:51
Barbaroza deshmitar jam une se kesh me mjekun e qka me pah more njeri e kishe aj tana anet e trupit kuku mos te takofsha ty Barbaroza se kam me te myt krejt ahhaah...Zeshkane mos keni gajle se kesaj here ja dole me shpetu por heren tjetr thirrem e vij tuj vrapu jeten me ta shpetu ahha.

Barbaroza
15-04-04, 14:52
Po cfare gjumi moj,po ti shume mire po e di sa eshte ora,e data eshte 15 Prilli,e di une shume mire :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 14:53
hahahaahahhahhahaah flm Cool_boy ama po me dukeni sot jo bash mire bre, mos ju ka ra djelli ne koke hahahhhahahahah..........

Barbaroza
15-04-04, 14:53
A e sheh pra Cool_boy si ka qene puna :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 14:54
hahahaahahhahhahaah flm Cool_boy ama po me dukeni sot jo bash mire bre, mos ju ka ra djelli ne koke hahahhhahahahah..........

Zeshkanja 2:1,humbe hahahahahahaaaa

Cool_Boy
15-04-04, 14:56
Zeshkanja mire e keni diell ne koke me ka ra por ma mire se mum rrra Barbaroza se si te pash ty ate dite kuku nane kur po ja za emrin zemra po mu dridhet e ma pas pune me ate des para saj ahhah..

Barbaroa mos keni gajle se zeshkanje eshte ka planifukon diqka per ju ama nuk dua tjav tregoj planin vetem kam me jav dhene ndimen e pare ne spital haha...Aty keni me pah enderra te vrteta .

Honesty^uk.
15-04-04, 17:53
Honesty :arrow: ckllappppppppppppppppppppppppp,ckllupppppppppppppp pppp, kjo ishte pse mbrem kishe plan qe Murgesha ime te pihet :wink: :wink: :wink: :wink:nuk e meritoja kete ckllaaaaaaaaaaaaapppppppppp :lol: :lol: :lol: , se asaj ja pati qefi vet Lazdran, prandaj me mire ishte me ja dhen Murgeshes, po hajt se po ja jap une, pasi sherri i asaj e mora une,CKKLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUP CKLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAPPPPPPPP :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 17:58
E VALLA HONESTY QETASH PO TE JAPE UNE NJE SE ME PASKE TRADHETUAR! :(
BRE THOSHA CFARE U BE SE NUK ERDH HONESTY, KU MBET, NJE MILION MENDIME MU SILLESHIN NEPER KOKE, SA QE NUK KAM FJETUR GJER NE 5 TE MENGJESIT, DHE TANI DO MA PAGUASH TI KETE NATE!
CKLLAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
EDHE NJE NE ANEN TJETER
CKLLAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Honesty^uk.
15-04-04, 18:10
ku e more vesh ti qe nuk sjelli ne femna une,:)))))))))))))))))
valla ty jam tuj ta dhan 1 se kjo e dyta me ka dhimbur shum
ckkkkllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppp pppp, :lol: :lol:
aiiiiiiiii qka bane tana qyrrat mi ke leshue ne kafe :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 20:11
Honesty qysh more pi bjen qikes ah vetem se eshte femer ah....
Ktheje faqen e mbajt kety Ckkkkkllllaaaaapppppppppppppppp :wink: Edhe nje here te shohe se po rrene vajzat te tregoje qefin ty :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 20:44
une bre Lazdran mendova se do te me ndihmosh pak, pasi koka po me usheton nga shplaket sot, por me paske shti borgj me ta dhan nje me te majten :lol: :lol: :lol: CKLAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPP

Barbaroza
16-04-04, 09:33
Une pata shume deshire me ia dhene nje shpulle Honesty-s por me erdhi keq se i kish pas faqet e enjtura shume nga shpulla e Lazdranit e sot thashe po ia hap Lazdranit se kurre nuk i kam dhene.Ej Lazdran,une i kam shpullat shume te mira,qe provoje pak: «kllaaaaaaaaaaap :lol:

mickoja
16-04-04, 10:19
Un kisha pas dŤshir Cool boyt njŤ shpulllllll me ja dhanŤ qe kurr mos me harru...

Murgesha
16-04-04, 10:26
Pse moj po ju jepni shpulla atyre qe ju dojne??
Oj qika merrni shembull nga une she Lazdrani se jeta duhet te kalohet ne harmoni e jo me shpullaaaaaaaaaaaaa :lol:

mickoja
16-04-04, 10:38
pse moj kush te ka than se mŤ do mua jaaaaa mua askush dhe thash tash pak ta trrullavi qat cool boyn e tja jap njŤ pshull pse a nuk ban a Murgesha?

Barbaroza
16-04-04, 10:42
Valla mua kur me ben dikush nervoz nuk me intereson a me do a jo,i jap edhe shqelma se jo veq shpulla :P

Murgesha
16-04-04, 10:44
Oj Qika kadal moj se me Dialog te mirefillte me mire zgjidhen problemet.
Ani kur po jepni shpulla apo ja kthejne hiq, ani se edhe ata prej dashnise e kan sigurisht. :wink:

Cool_Boy
16-04-04, 12:03
Pershndetje per te gjithe

mickoja falm qe po me tregoni se po doni me ma dhene nje shpull moj qiki e di pse ok, sepse i kam faqet e buta si pamuk hahah...

Barbaroza dashnorit juaj (nese e e kni nje!!) paska nevoj per trup joje kur te beni ju nervoz ahahah.....

Murgesha urime qiki 1111 mesazha, per mednimin tim te paskan pelqy shume keta nisha ne shkoll ahahah...Pakeqkuptime ok.

tung

Barbaroza
16-04-04, 12:08
Jo bre Cool_boy se nuk me duhet truproja se kur te behem nervoz edhe ate e shqelmoj,cka gjej perpara e hudhi 500 metra larg :evil:

Murgesha
16-04-04, 12:12
E po kuptohet kjo kur ju jeni e mbesa e Skenderbeut. :lol:
Interesant shume mire jeni mbajtur gjer me tani Princeshe. :lol:

Cool_Boy
16-04-04, 12:13
kuku moj barbaroza qka tu keni ju ahahah..hej para se mu u be neroz tregom se mos po me gjun me naj send prej vendit juaj ahhaha e ta qes mickojen perpara ndoshte me shpeton ahhah.

Barbaroza
16-04-04, 12:25
Aiii Cool_boy,mos u mbeshtet more ne Mickojen,po a e di ti se ate e hudhi me nje fryme 200 metra larg meje 8)

lazdrani
16-04-04, 12:29
OJJJJJJJJJJJJJJjj Murgeshe me dhuro nga dashnia nje Ckllapppppppppp :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
16-04-04, 12:30
Ski faj mire e ke barbaroza se aja ase dy kg nuk i ka qe me keshtu mua me vyn nje gje me e rende ndalu pak te mednoj ahhaha....

hej hej krejt krejt mickojen mos ma prek se kuku nane ahaha

Barbaroza
16-04-04, 12:37
Sa desha me ia dhene Mickojes nje shpulle,me erdh gjynah bre,ajo me krejt krahet e saj nuk i ka 2 gram,po hajt se ia jap nje Coo_boy ne vend te saj.Prite:«kllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppppppp :P

Cool_Boy
16-04-04, 12:42
E moj barbaroza i kishe ato shpulla teper te rende po duhet me ndejt me nje krah tashti ahah.

Zana
16-04-04, 14:34
ahhhhh edhe une pa ja jap nje Coo_boy vec perqef,se i ka faqet e miraaaaaaa... hehe :P :lol:

Honesty^uk.
16-04-04, 18:40
Une pata shume deshire me ia dhene nje shpulle Honesty-s por me erdhi keq se i kish pas faqet e enjtura shume nga shpulla e Lazdranit e sot thashe po ia hap Lazdranit se kurre nuk i kam dhene.Ej Lazdran,une i kam shpullat shume te mira,qe provoje pak: «kllaaaaaaaaaaap :lol:
Shyqyr qe doli dikush dhe po i vjen keq, flm Barbaroz se me me pas dhan edhe ti shuplak ateher ish dasht me e thirr ambulancen,
sepse kush u cojke ne kemb sillke ne mue :cry:

Barbaroza
17-04-04, 10:24
Honesty^uk., po ti a veq gatitu rrijshe aaa???Shume mire ta paskan bere pra :)

Gentiana
17-04-04, 14:45
Kam vrejt se un askujt nuk ja kam dhen asnje shpull keshtu qe sot kush esht ketu,le te lajm se me ka ra qef me dhen shpulla,dhe veshtir te ndahna vetem me nje :wink:

hana
17-04-04, 14:49
hahahah oj Gent qysh moj do me na dhan krejtve nga nje shapull a :roll:

Gentiana
17-04-04, 15:09
Hana esht keshtu, shiko krejt kte tem,askund nuk kam dhen Shpulla, se nuk kam desht,kurse tash besoj se meritoj me jau dhen krejtve nga nje jo shum te fort vetem se ma jau skuq pak faqet. 8) :wink:

hana
17-04-04, 15:12
po vallai asnjehere ske dhan shapull ,po kujdes edhe ti se ketu vijn shapullat pa prit e pa kujtu vec kur ti sheh faqet e kuqe :oops:

anna
17-04-04, 15:41
genta prite nje se po mu dokesh pak nervoz :wink: :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
17-04-04, 18:29
Honesty^uk., po ti a veq gatitu rrijshe aaa???Shume mire ta paskan bere pra :)ani bre BArbaroz shyqyr qe tek je gezuar :( ,jo qe rrisha gatitur por me trulluan duke me gjujtur here njera dhe here tjetra :wink:
dhe e moren vesh qe une nuk u kthej dore femrave, ateher ato edhe ma zi.
por shyqyr qe doli mengjesi me heret se diteve tjera, dhe shpetova :lol: :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 15:39
Sot ja kisha hi nje shpulle Annes se po mi ciglon kembet......Ckllappppppppppppppppppppppppppppppp :D :lol: :D

hana
18-04-04, 15:50
ncnncncncnn ani Anna po e bajka ket puna :wink: :lol: :roll:

anna
18-04-04, 15:52
qfar shapulle o zot o zot me ke trullav krejt :roll: more po qka po me dalin do zogj perreth kokes :shock:

lazdrani
18-04-04, 15:54
qfar shapulle o zot o zot me ke trullav krejt :roll: more po qka po me dalin do zogj perreth kokes :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
18-04-04, 16:03
lazdran prite jo nje shpull por nje bokss :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 16:09
lazdran prite jo nje shpull por nje bokss :lol: :lol: :lol: :lol:Wow ma ndale frymen moj sdi cka te kofte :wink:

Murgesha
18-04-04, 17:25
More qu keputet tuj u rreh. Po a e din ndokush aresyen pse po jepni shpulla apo veq prej qefit e beni ket.
STOP me DHUNES.
Prej sot e tutje te dhurojme vetem Buzeqeshje :lol:

lazdrani
18-04-04, 17:27
8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

mickoja
19-04-04, 11:42
Aiii Cool_boy,mos u mbeshtet more ne Mickojen,po a e di ti se ate e hudhi me nje fryme 200 metra larg meje 8)
o moj Loqki Barbaroza shyqyr qe nuk um nje se valla jo mem hudh aq larg por as nŤ syt nuk do tŤ kishe guxim mem shiku ha ha..

Barbaroza
19-04-04, 12:46
Hahahaha moj Mickoje,po me duket se ende s'ma paske degjuar emrin mire ti :wink: Pyete Murgeshen kush jam une se ajo me njeh me mire 8)

Cool_Boy
19-04-04, 13:26
Mickoja ball te du por prej barbarozes nuk muj me te shpetu kujdes e mos i bir ne dore se ka me na be hor ahahah...Ka me ta meshu e deri sa te vdeskh ke me kujtu...Ka me te dhimet du jav por mos stanin se cool_boy ndimen e pare ka me ta dhane...

Barbaroza kujdes e mos me lendu mu se shume vasha mas andej kan me vajtu ahhah..Nese na bjen me ate dore te madhe bena te dyve mua dhe mickojes bilem pershndetmi se bashku prej kesaj bote ahahhah...

Tung vetem pak shaka se mum zan Barabaroza as spitali ndor nuk ka mum kap hahah..

Argetoni e shoqeroni por dhunen kurr mos e perdreni

BlertaB
19-04-04, 15:29
Une ja kisha dhon ni shapull cool_boy vallah me deshir se e meriton.
Haaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa Jo more cool_boy se asht shum djal i mir.
Po mendim ja kisha dhan ni shapull si nuk e ksh harru ma mer mendja kurr.

hana
19-04-04, 16:49
sot nje shapull Annes :twisted:

anna
19-04-04, 16:51
Pse bre cka te kam bo :?: :cry: :cry: :twisted:

hana
19-04-04, 16:52
po halitesh shum :twisted: :wink:

SheTa
19-04-04, 18:01
:arrow: Ska san ma te mir si me te ra femra shpull :P ahaha

lazdrani
19-04-04, 19:57
Une ja kisha dhon ni shapull cool_boy vallah me deshir se e meriton.
Haaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa Jo more cool_boy se asht shum djal i mir.
Po mendim ja kisha dhan ni shapull si nuk e ksh harru ma mer mendja kurr.Vella moj Blerta prite ti nje Cklllllllllupppppppppppppppp :wink:

BlertaB
20-04-04, 10:12
Vallah lzdrani prite ti qitash ne ket sabah kaq te mir ni qkkkkklllllllluuuuuupppppppp prej meje. Se te bon mir vallah te knaq a more vesh lazdrani.
Aaaaaaaaaaaaaaaaa jo more hajt se nuk po ta futi qkkkkkkkkklllllllllllllllluuuuuuuuuuuupppppppppppp p hiq vetem po te deshiroj :P :P :P nje dit te bukur kalofsh mir.

Cool_Boy
20-04-04, 11:02
Blerta me gjith qef e kisha pranu shpullen e juaj se do te me kishte mbet kujtim per jete,po mendoj ne aspektin pozitiv dha aja faqe kishte me qene gjith here me mire se kjo tjetra ahha por te kisha lut kur te ma jepsh shpull ne te dy faqet ok ahhaha....

tung Blerta

BlertaB
20-04-04, 11:04
skishte pas problem coolboy ne te dyja faqet ok vetem vallah skam zemer me te fut une ty shpull ti e din ket cooler apo??? Se loqkan te kam apo...... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Cool_Boy
20-04-04, 11:07
Oj Blerta e di ate por njeri nganjhere te mashon pershkak dashuris apo??hahah...Blerta mua ma fut shpull vetem aja vash e cila ka gjelozi ndaj meje e aja qe me dashuron aja nuk ka forc qe ta bene ate pune....

BlertaB
20-04-04, 11:08
A po e sheh sa mir e din bre cool_boy ty goja te lumt se hallall e ki kaniher shapullen ooooppppssss :oops: :oops: :oops: apet fola gabim me fal.

Cool_Boy
20-04-04, 11:14
Jo bre qiki se prej shpulles tende nuk ka demitim por ka sherim apo Blerta?

BlertaB
20-04-04, 11:15
hmmmmmmmmmmm he qka je ti oooooooooooooo e ki mir ti se nuk ka demtim po vetem sherim ashtu pra.

Barbaroza
20-04-04, 11:20
Ai qe hyn pas meje,e ka gratis nje shpulle :)
«klluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp :P

Gentiana
20-04-04, 11:22
Nuk po guxoj as me hi :cry: me mir po rri ketu ku jam :wink:

Barbaroza
20-04-04, 11:25
Hyr lirisht Genta,se ty nuk ta dhuroj kete shpulle.Po e le per ndonje djale qe hyn :wink:

Gentiana
20-04-04, 11:27
Ok ateher po hi,ama ti kishe prirje per kto Shpulla dhe mjeri ai qe hin tash :(

Barbaroza
20-04-04, 11:38
Ehh more Zot,dergoje Honesty^uk.ne kete Áast qe ta merre shpullen time :)

BlertaB
20-04-04, 11:40
barbaroza pse bas ati hosteni uk po don me ja dhan shapullen ti???
Mir e ki vallah .

Barbaroza
20-04-04, 11:41
O BlertaB,po ai i kishte faqet e buta e une shume i adhuroj faqet e buta per shpulla, ufffff, ufffffff

BlertaB
20-04-04, 11:48
opa luje barbaroza luje aha a pate qef ashtu qy sa mir???
Mo mori qik se gjynah me ja mshu djalit shapull per pik badihava qyyyyy.

Barbaroza
20-04-04, 11:52
Eh vallah une kam vendose,le te dale ku te dale.Bile qysh tash po behem gati dhe po e nxej doren pak se i vjen me shijshem tani :)

BlertaB
20-04-04, 11:53
Te lumt barbaroza nxeje nxeje doren e sit afrohet ti mshoja qaaaaaakkkkklllllluuuuuuuuuuuuupppppppppp si mos ta harron sat asht gjall.

Gentiana
20-04-04, 11:57
More mos hini ne gjynah me djalin, se pse i ka faqet e buta e te mira nuk don te thot se i ka per shapulla,qy!!!

Barbaroza
20-04-04, 11:59
Po de,edhe 3 ore vjen ai dhe e merr shpullen dhurate qe kurre per jete s'do ta harron :)

BlertaB
20-04-04, 12:00
Ai genta barbaroza ka vendos vallah se sit hyn aj djali ketu me ja mshu shapulll edhe ato shum te nxeht bile offfaaaa.

Barbaroza
20-04-04, 12:06
More mos hini ne gjynah me djalin, se pse i ka faqet e buta e te mira nuk don te thot se i ka per shapulla,qy!!!

Genta,po per ate qe i ka faqet e mira dhe po e puthin krejt vajzat,une mendova me ia shemtuar pak :evil: :lol:

Gentiana
20-04-04, 12:11
Ncncnc po ai nuk ka faj, pse ja ka fal Zoti faqet e mira dhe te buta. Ja tash duhet me e lajm me i then mos me hi ketu, se te pret e keqja jote :wink:

Cool_Boy
20-04-04, 12:48
Qka u be more keshtu por me pas mundesi ju po me mytshi moj me shpulla sepse i kam faqet e buta si pamuk uuuuuufffff lumija aja qik qe ka me ma dhene nje shpull....ahhaha

Barbaroza
20-04-04, 14:01
Ncncnc po ai nuk ka faj, pse ja ka fal Zoti faqet e mira dhe te buta. Ja tash duhet me e lajm me i then mos me hi ketu, se te pret e keqja jote :wink:

Genta,i tregon ,veq une kurre s'te flas me ok :wink:

Barbaroza
20-04-04, 14:02
Qka u be more keshtu por me pas mundesi ju po me mytshi moj me shpulla sepse i kam faqet e buta si pamuk uuuuuufffff lumija aja qik qe ka me ma dhene nje shpull....ahhaha

Qe edhe ty nje shpulle mos me te mbete hatri hiq:«klluuuuuuuuuuuppp :P

Cool_Boy
20-04-04, 14:05
barbaroza nuk po ju vjen gjynah a???Sa here po hyni ketu ka nje shpull po ma jepni ahaha.

Falm shume

mickoja
20-04-04, 14:07
o sa mir qe po ta ban krejt qeto shpulla qe po ti jep Barbaroza jan pŤrshŤndetje nga un he he he...

Gentiana
20-04-04, 14:11
Mickoj loqk pse more kehstu po i ben djalit.

Barbaroza jo jo,nuk flas e lash krejt,beni qte doni.... :( vetem se po me dhimen bre njerzit tu honger shapulla pa kurrfar arsye ncncncn

Cool_Boy
20-04-04, 14:13
mickoja jo ne vend se mum shpetu po doni me shume mum lendu a???ahhaha mos ke gajle se shpullat e Barbarozes kur ti mi jep me vine si me ngren buk ok..

Genta shiqo vene se me dashuru mickoja aja keqyr mum myt hahah!!!

Barbaroza
20-04-04, 14:21
Me vjen mire Cool_boy qe shpullat e mia te vijne sikur me ngrene buke,ta shohim Honesty-n si do t'i vijne atij :wink:

Cool_Boy
20-04-04, 14:26
Ske probkem Barbaroza se i kishi ato shpulla te leta per mua ahhah!!!

mickoja
20-04-04, 14:53
ma be cooli boy se po ja nisi un dhe kuku pŤr ty tani

Cool_Boy
20-04-04, 14:56
O me ja nis ti nuk e di si do te rri ahahh...Do te rri gaditu mos ta nin vetem me dush njehere e tani bem llom ahahha...Hej mos hyni ngjynah me faqet e mija ok...

O kuku ndosht ju jeni te gjith gjeloz qe nuk i keni faqet e mija si pambuk kehstu e po me thuani kemi dehsir me ta dhene nje shpull a qka jeni ju hahah.

Honesty^uk.
20-04-04, 20:03
Me vjen mire Cool_boy qe shpullat e mia te vijne sikur me ngrene buke,ta shohim Honesty-n si do t'i vijne atij :wink:


Barbaroza, shpulla eshte shpulle, por kur e di se ti nuk me qellon me zemer, ateher nuk e degjoj fare, :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-04-04, 22:56
Me vjen mire Cool_boy qe shpullat e mia te vijne sikur me ngrene buke,ta shohim Honesty-n si do t'i vijne atij :wink:


Barbaroza, shpulla eshte shpulle, por kur e di se ti nuk me qellon me zemer, ateher nuk e degjoj fare, :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy qy more une kam duyshuar pak por tani po bindem dhe me shume.
Honesty a vertet Barbaroza ty po te meshojka pa zemer a. :lol: :lol:

florian
20-04-04, 22:58
barbaroz cka a ka bahet moj . :lol:

hana
21-04-04, 17:05
vallai Flori as une nuk jam tu i ra ne fije :shock: :shock:

Honesty^uk.
21-04-04, 19:22
Me vjen mire Cool_boy qe shpullat e mia te vijne sikur me ngrene buke,ta shohim Honesty-n si do t'i vijne atij :wink:


Barbaroza, shpulla eshte shpulle, por kur e di se ti nuk me qellon me zemer, ateher nuk e degjoj fare, :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy qy more une kam duyshuar pak por tani po bindem dhe me shume.
Honesty a vertet Barbaroza ty po te meshojka pa zemer a. :lol: :lol:


Murgesh, Barbaroza ishte vetem ne pytje,, por mos e ban qiken e huj me fjal :lol: :lol: :lol: se po duhet me e vesh murgesh sikur ty.

lazdrani
21-04-04, 22:08
Sonte ja kisha dhene Nakit nje mpuq nga dashuria qe kam per kete zoteri.......Prite naki ckllapppppppppppppppppppppppp :wink:

Barbaroza
23-04-04, 14:14
Sot po degjoj se njeri ha shpulla edhe prej dashnise,ncncnncnnnccc :(

Prite ti qe hyn tash nje:«kluuuuuuuuuuuuupppppppppppppppp
:P :P :P

florian
23-04-04, 14:47
BARBAROZ MOS MOJ SE E PASKE DOREN E RAN.

Naki
23-04-04, 16:06
Pse Lazdran :?: a veq qe ta hargjova kuleten ne kafen e forumit haaaaaaaaaaa :oops:

lazdrani
23-04-04, 17:59
Pse Lazdran :?: a veq qe ta hargjova kuleten ne kafen e forumit haaaaaaaaaaa :oops:
Naki jo be per hargjime por vetem desha ta dije a u idhnove .....cka po!!!
Oh te lutem me fale ani a dine cka qe edhe nje:Ckllapppppppp :wink:

lazdrani
24-04-04, 14:28
Jehona ckllappppppppppppp hahahahahha mos u hidhero ah cklluppppppppp...bizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz z :lol: :lol: :lol: :lol: Genta me shtin se une ty kurre nuk te kisha ra,me para i bie syve te mi se ty :wink:

Gentiana
24-04-04, 14:47
More Lazdran un send nuk te thash, se me desht me i ra e kam ngat, per dit shkoj e ja dhe nga nje qklluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup, besa ne daq edhe per ty. ani ti kishe tu me ndegju mu, ncncncn

lazdrani
24-04-04, 16:34
:lol: :lol: :lol: Une Genta Koken ta thej e Qefin nuk ta prishi :wink: jape nje mpuq Jehones per mua :P

Murgesha
24-04-04, 16:48
Lazdrani prite nje .................. uf nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq bre se spo me ban zemra me te dhane shpulle hahhhhhhhhhhhahahahahahah

SheTa
24-04-04, 16:53
Kush ma Jep ni Mpuqqq :) mu ju boft vorri Disko:)

Murgesha
24-04-04, 17:16
Sheta prite pra nje ckllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap.
Se kishe mbet si gjynah pa ta dhene askush asnje :wink:

Vera
24-04-04, 17:54
valla nuk do tia kisha dhen askujt asnje shpull se jam shum e lig

SheTa
24-04-04, 18:27
Murgesha ahhaha flm une nuk te thash me ra :)
po thash kush po ma jep ni mpuqqq po njes flm se me ki sakatu ahaha..
Vera valla ty mu kish dhimte me te ra :) veq ta kisha jap ni mpuqqqq

Barbaroza
25-04-04, 12:11
Sheta,ja nje shpulle prej meje se i kam shume te embla:«klluuuuuuuuupppp :P

Gentiana
25-04-04, 12:15
S-H-E-T-A qka i jep Barbaroza shpulla-t e embla, bile Honesty^UK i duket se han Mjalt ne vend te shpullave. Nuk di ku qendron Triku ketu?!

Barbaroza
25-04-04, 12:17
Po de Genta,pikerisht eshte ashtu siq po thua,vetem Honesty mund ti tregoje Shetes si eshte ndjere kur ia kam dhene shpullen :wink:

lazdrani
25-04-04, 14:08
Sot po ja japi vendases time Vere nje nga simpatija hahhahahah....bizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ckllappppppppppp :oops: sorry se nuk deshta aq forte :wink:

anna
25-04-04, 15:19
krejtve nga nje :lol: :lol: juve qe jeni online
ju beft mire

SheTa
25-04-04, 15:54
Barbaroza he he ani more mase qe i ki te ombla :) ama ni shpull
veq qat van e ma hin ti une ka me mpuqqq ahhahaha :P
edhe Barbaroza te preshndes shum :(


Gentiana :) se pasna dit bre se i kisha thon me ma jap ni shpull ma heret :P

Barbaroza
26-04-04, 09:20
Jo bre Sheta se s'ka me te ra ne mend me mpuq prej nxehtesise,nese don ti pervelosh buzet,ani :wink:

anna
26-04-04, 14:51
love in the air

SheTa
26-04-04, 15:03
Barbaroza me pelqen pervelo buzet.......anna te Preshndes shummmm!

anna
26-04-04, 15:08
hahahahah edhe une te pershendes shume dhe si shperblim hajt nje shapull ckllapppppppppppppppp hajde me shnet :wink: :wink:

florian
26-04-04, 15:08
A SHET TUJ GJUJT SHPLAKA E TASH PO NI NZEHT :twisted:

SheTa
26-04-04, 15:29
ahahaha cjell sa te munesh bil edhe sot shpresoje :)
ahaha se mo nuk me shini :) :)florani qka me bo mas jan femra i lo tishin kon mashiiiiii hmmmmmmmmmm

Vera
26-04-04, 17:12
S-h-e-t-a mbaje faqen mir shkallapppppppppppppppp phaaaaaaaaa njeri po e fort ke aaaaaaa hahah

yllka
26-04-04, 17:25
Lazdran te fala nga ARDITA :arrow: FIJUUUUUUUUUU CKLLUPPPPP :oops: Sorry :wink:

lazdrani
26-04-04, 20:51
Lazdran te fala nga ARDITA :arrow: FIJUUUUUUUUUU CKLLUPPPPP :oops: Sorry :wink:
Ani sorry qy qy ah ti avokatja e Ardites je ah :D Ani a po me kthen faqen e mbajte vullnetarish Yllka....ok keshtu pra mbaju bizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ckllllaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppppppppppp pppp :oops: cklluppppppppppppppppp per Arditen kjo :D :wink:

Vera
09-05-04, 08:26
hej kujt ju ka ftoh faqja lete vjen tek une se dora po mu kruhet me ja msho dikujt

anna
09-05-04, 11:42
krejtve nga nje dhe ANIT dy :twisted: :twisted: :twisted:

florian
09-05-04, 13:35
krejtve nga nje dhe ANIT dy :twisted: :twisted: :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: qyre qyre dy atina e cka te bani tash se deri pare keka e mro :wink:

Cool_Boy
09-05-04, 14:54
Vera bash tu paska ne marak me ja meshu dikuj qiki a???Hajde ka tek une e ta plotesoj deshiren qy,per nje shpull kurr se kemi keqyr...

Hej vetem dije nuk dua me mi nxe faqet shume se shkrum bena tani ok.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tung,Cool_Boy, :wink: :wink: :wink: :wink:

Vera
09-05-04, 15:23
Vera bash tu paska ne marak me ja meshu dikuj qiki a???Hajde ka tek une e ta plotesoj deshiren qy,per nje shpull kurr se kemi keqyr...

Hej vetem dije nuk dua me mi nxe faqet shume se shkrum bena tani ok.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tung,Cool_Boy, :wink: :wink: :wink: :wink:


Cool_Boy hiq mos u tut se doren e leht e kam hiq nuk tu skuqen faqet hahahah :)

Cool_Boy
09-05-04, 15:29
hahah Vera por edhe une i kam faqet e buta si pmabuk moj qiki,pasmi qellue nejet hahah... :wink: :wink:

mickoja
13-05-04, 21:39
O Cooli boy me ta dhan un njŤ shpull ne qato faqet e buta qe po thu nimene ti kesh,mor kur ndermend ma nuk ka me te ra a po nin qy...

Cool_Boy
13-05-04, 21:45
O Cooli boy me ta dhan un njŤ shpull ne qato faqet e buta qe po thu nimene ti kesh,mor kur ndermend ma nuk ka me te ra a po nin qy...

mickoja ti me ma meshu shpull me vjen si me ma dhene nje puthje...hahah

mickoja
13-05-04, 22:07
o sherr o sherr hajt ti hajt se ke me pa ti qka ka me te gjet,dhe ne qoft se tu doket puthje ka me te dal pŤr hunde dhe qajo puthje

Vera
14-05-04, 06:35
hej mos u rrehni shum se nje spital nuk ju del hehehehhe

AK^47
14-05-04, 06:37
Valla jo ni Shpull qe e keni qkru ju po keq e kisha rre dikonin qetu po spo di kon me rre breh :D:D:D:D:D:D:D:D

anna
14-05-04, 08:40
hahahah sot te gjithve nga nje :lol: 8) 8)

Cool_Boy
14-05-04, 17:37
o sherr o sherr hajt ti hajt se ke me pa ti qka ka me te gjet,dhe ne qoft se tu doket puthje ka me te dal pŤr hunde dhe qajo puthje

mickoja krej krejt puthja nuk me del prej hunde ok...A e di qysh po e bojn tri puthje e nje shpull apo ahhahhah

Cool_Boy
14-05-04, 17:39
hej mos u rrehni shum se nje spital nuk ju del hehehehhe


Vera a ne sherohoni ju moj qiki a???Se edhe ti i ke duart e bute me sherno vete mum prek ne faqe ahahaha. :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
14-05-04, 17:40
hahahah sot te gjithve nga nje :lol: 8) 8)


anna vetem mua jo qiki se me prishi tuj merre:mickoja,Vera etj bilem sot ta marr pushim a ben :?: :?: :?: :wink: :wink: :wink:

ani
14-05-04, 20:38
me qe eshte fjala shpulla per ty anna edhe ato shpudha qe ti kan hi te tjeret do mundoesha me qetsue dhimbje se ti e di si te DUE :x kurse flori thot dy per mue na po ja futim :( te dy ka dy ndec 12 :) ciaoooooo ANNA TE PERSHENDET ANI

aferdita
14-05-04, 20:58
un kisha pas deshir me i ra nje shpull dikujt por nukpo di se kujt se ju kurgje nuk me keni be veq po du me u shpraz dikund :wink: :wink:

Vera
15-05-04, 06:20
qetash nuk po kam qef askujt me i ra asnje shpull valla se askujt asgje nuk po i baj me keto duar te buta :(

anna
15-05-04, 09:05
me qe eshte fjala shpulla per ty anna edhe ato shpudha qe ti kan hi te tjeret do mundoesha me qetsue dhimbje se ti e di si te DUE :x kurse flori thot dy per mue na po ja futim :( te dy ka dy ndec 12 :) ciaoooooo ANNA TE PERSHENDET ANI


flM ANI :oops: :oops:

florian
15-05-04, 18:01
me qe eshte fjala shpulla per ty anna edhe ato shpudha qe ti kan hi te tjeret do mundoesha me qetsue dhimbje se ti e di si te DUE :x kurse flori thot dy per mue na po ja futim :( te dy ka dy ndec 12 :) ciaoooooo ANNA TE PERSHENDET ANI


flM ANI :oops: :oops:


QYRE QYRE :twisted: :twisted: :twisted:

Cool_Boy
15-05-04, 18:02
un kisha pas deshir me i ra nje shpull dikujt por nukpo di se kujt se ju kurgje nuk me keni be veq po du me u shpraz dikund :wink: :wink:


aferdita hajt qiki nese don mu u shpraz prej dashurije athere qe ku jam ahhaha.

Vera
15-05-04, 18:37
Cool_Boy tu kam bo ato faqe si te llastikut duke ti puq qikat heheh

Cool_Boy
15-05-04, 18:42
Cool_Boy tu kam bo ato faqe si te llastikut duke ti puq qikat heheh


oj vera kam faqe per te gjith mos keni gajle ok qika faqet e mija eshte veshtir ti gjeni ok mos harroni faqet e cool_boy jan si bakllav hahah.

anna
16-05-04, 11:49
cool boy per ty 5 shapulla te mira :D :evil:

Barbaroza
16-05-04, 11:56
Anna pse po e nguc djalin qy,ja ti prej meje i ke 10 shpullaaaa.
«klluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup :)

anna
16-05-04, 12:09
joooooooooo :? dada roze qe po ta la ty amanetin e fundit ....ka 10 shapulla ne dite coolboy 3 lazdranit 1 vetes hahahahaha :wink:

Barbaroza
16-05-04, 13:15
Jo bre Anna se une nuk hy ne gjynah me iu dhene njerezve shpulla pa faj,as vetes,veq ty ta kisha dhene nje se i kishe faqet si pambuku :)

Vera
16-05-04, 14:17
anna a e ke bo njet me vdek qe po ia len dades roza me iu ra njerzve a?
qetash dades roz ia kisha msho nje ne at faqen e majt se shum t emira i kish

Murgesha
16-05-04, 14:21
Ncncncnc une kam shpetuar shume mire, nja dy a tri shpulla i kam henger veq.
Stop me dhunes. :roll:

AK^47
16-05-04, 14:23
Valla Ti Far Murgesha Per Qef Ty Ti Kisha Jap Sot Njo Dy a Tri Se Keq Koke Tu e Qit Qat Guh :D

Murgesha
16-05-04, 14:27
E di se mi kishe dhene por pasi qe ti je djale me kulture nuk e ban ktohen :wink:

AK^47
16-05-04, 14:32
ghaghaghghaghaghahghaghgaghav Ooooooooooo Kuku keqas jam ka kesh Ivvvvvvvvvvvvvvvv Dad Dad T`thafshin Brehhhhhhhhhhhhhhhh :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD


Kall Me Ki Ti Far Murgesha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Vera
18-05-04, 17:30
ohhhhhhhh bre qka ia kisha msho shpull njonit uhhhhhhhh

Cool_Boy
18-05-04, 19:21
Vera pse nuk po ma thua emrin por njenit qyyy

uliksi31
18-05-04, 20:25
ghaghaghghaghaghahghaghgaghav Ooooooooooo Kuku keqas jam ka kesh Ivvvvvvvvvvvvvvvv Dad Dad T`thafshin Brehhhhhhhhhhhhhhhh :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD


Kall Me Ki Ti Far Murgesha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DPaj me mend ska bre :!:

Vera
18-05-04, 21:53
Vera pse nuk po ma thua emrin por njenit qyyy

cool boy nuk te thash ty moreeeeeeeee ncncncn

Barbaroza
19-05-04, 08:18
Cool_boy,mos i merr krejt afer zemres :wink:


Nje shpulle shkon tash per njonin ne forum:

«kllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppp

:P Veq tregoni a ia kam bere mire :wink:

Gentiana
19-05-04, 10:51
Barbaroza shum mir, po kuj ja ape more se nuk kesh ketu, dhe nuk mora vesh asgje.

Barbaroza
19-05-04, 11:22
Genta,per vajza nuk ishte,as per djemat e mire te forumit,por per dike tjeter :wink: :P

Cool_Boy
19-05-04, 11:24
Vera pse nuk po ma thua emrin por njenit qyyy

cool boy nuk te thash ty moreeeeeeeee ncncncn

Vera thash mos po me thua pershkak dashuris ahhaha.