PDA

View Full Version : KU DO TA FESTONI VITIN 2004!!!!


lazdrani
13-12-03, 12:17
Viti 2004 do te jeni vetun,me shoqeri,familje apo dashnor-e apo edhe ne koncerte shqiptare....lazdrani :wink:

Murgesha
13-12-03, 12:41
Pershendetje per teme Lazdrani.

une e kam shprehi qe Vitin e Ri ta pres ne gjirin e ngrohte te familjes time.

Edhe kete vit nuk kam plane tjera. Veq dhasht zoti e kemi emisione te mira ne TV.

merita
13-12-03, 16:04
tung si po kalon unė pėr vitin 2004 jam me shoqeri e ti ku shkon pėr vitin 2004

rowenna
13-12-03, 18:43
hej djema urime per temen une vitin e ri do kaloj ......... atje ku me pelqen ...... urime te gjithve vitin 2004 fat dhe jete te lumtur ne vitin 2004 :roll: :P :wink:

Naki
14-12-03, 19:49
pershendetje per autorin :!:

Ndrrimin e Moteve-vitin e Ri 2004 do ta festoje ne mesin familjar prane rrjetit TV Shqiptar,diku afer lumit Rajna.

ju uroje te gjithve vitin e ri 2004 qe t ju sjell sa me shume gezime dhe argetim ne Forumin e dardanise.

lazdrani
15-12-03, 09:56
Murgesha,rowena dhe i nderuari Naki!!

Ju deshiroje nga zemra qdo te mire ne ndrrimin e moteve,gezime dhe argetim te kendeshem......GEZUAR

lazdrani :P

lazdrani
15-12-03, 10:01
--------------------------------------------------------------------------tung si po kalon unė pėr vitin 2004 jam me shoqeri e ti ku shkon pėr vitin

Merita une naten e pare jam ne gjirin familjare ku qysh tani jam i gezuar per kete nate,pastaj dita e pare dhe e dyte ne konzert ne Frankfurte ....

Lazdrani ju deshirone qdo te mire per kete vit dhe shume vite te tjera...gezuare,prost lazdrani

Drejtėsia
18-12-03, 18:05
O ju qe keni besuar, keni frike Allahun me nje frike te denje dhe mos vdisni ndryshe pos duke qene musliman.

Kuran 3:102O vellezer te besimit islam, festimi i vitit te ri eshte feste krishtere dmth jo-islame, pranaj nuk eshte e udhes te festohen festat e huaja nga muslimanet.Muhamedi a.s. ka thene se kush i ngjan tjereve jasht islamit ai eshte prej tyre.Pranaj o vellezer musliman ne kemi fene tone dhe festat tona, dhe duhet ti mbajm ato e mos ti ngjasojm te tjereve e te behem si ta.

Per ket Allahu na terheq vemendjen ne kuran,E, kush kėrkon fe tjetėr pėrveē fesė islame, atij kurrsesi nuk do ti pranohet dhe ai nė botėn tjetėr ėshtė nga tė dėshpruarit.

Kuran 3:85.

lazdrani
19-12-03, 13:12
Drejtesia skam komente per ju zoteri por nje e di qe do ta festoje kete vit te ri dhe shume tjere eh cila feje i takon as qe me intereson kjo pune.

GEZUAR VITIN E RI TE GJITHEVE!!!

Murgesha
19-12-03, 21:08
Hahhahaha Lazdrani bukur e the. Hajt pra gezuar Vitin E Ri.

lazdrani
20-12-03, 18:37
:roll: :roll: :roll: :roll: Edhe ti murgesha e qone nje gote per mua ne naten e vitit te Ri une gjithesesi per ty :lol: :lol: :lol: lazdrani

Murgesha Te Uroje QE ne Kete Vit Te Gjitha deshirat Ne Realizim te shkojne :P