PDA

View Full Version : kTHEHEM NE FORUM MBAS .............????????


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Mafiozi
20-11-04, 01:20
Pak para se mem zen gjumi (si ShejToNka) mendova per ket tem
Kisha deshir te ju tregoj se kur kthena ne forum, qy...
Mundet me qen edhe per pushime pse jo..
Psh. kthehem mbas nje muaji se jam na hawaļ...

Shpresoj qe kem nevoj per ket rubrik 8)

turisti
20-11-04, 02:37
Pak para se mem zen gjumi (si ShejToNka) mendova per ket tem
Kisha deshir te ju tregoj se kur kthena ne forum, qy...
Mundet me qen edhe per pushime pse jo..
Psh. kthehem mbas nje muaji se jam na hawaļ...

Shpresoj qe kem nevoj per ket rubrik 8)

Po shoki,te pershendes.Normal qe kemi nevoje,e sidomos nese perdoret si e ceke larte,ateherit kemi njefare orientim kur/ cili anetar do te kthehet perafersisht.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Mafiozi
20-11-04, 02:40
Pak para se mem zen gjumi (si ShejToNka) mendova per ket tem
Kisha deshir te ju tregoj se kur kthena ne forum, qy...
Mundet me qen edhe per pushime pse jo..
Psh. kthehem mbas nje muaji se jam na hawaļ...

Shpresoj qe kem nevoj per ket rubrik 8)

Po shoki,te pershendes.Normal qe kemi nevoje,e sidomos nese perdoret si e ceke larte,ateherit kemi njefare orientim kur/ cili anetar do te kthehet perafersisht.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Me kupton mir si qdo her shkou Turist.... :wink:

turisti
20-11-04, 03:02
Pak para se mem zen gjumi (si ShejToNka) mendova per ket tem
Kisha deshir te ju tregoj se kur kthena ne forum, qy...
Mundet me qen edhe per pushime pse jo..
Psh. kthehem mbas nje muaji se jam na hawaļ...

Shpresoj qe kem nevoj per ket rubrik 8)

Po shoki,te pershendes.Normal qe kemi nevoje,e sidomos nese perdoret si e ceke larte,ateherit kemi njefare orientim kur/ cili anetar do te kthehet perafersisht.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Me kupton mir si qdo her shkou Turist.... :wink:

Normal qe nenkuptohet per shkakun e " FREKUENCAVE ".... :wink:

Mafiozi
20-11-04, 03:05
turisti shkruajti:

Normal qe nenkuptohet per shkakun e " FREKUENCAVE "....

Hahahahhaa si ti sidomos, Turist de... :wink:

8)

turisti
20-11-04, 03:11
turisti shkruajti:

Normal qe nenkuptohet per shkakun e " FREKUENCAVE "....

Hahahahhaa si ti sidomos, Turist de... :wink:

8)

......TELEPATIKE. :wink:

Mafiozi
20-11-04, 03:28
Kthehem kur te rrasna gjum mir....
Gjum te embel, Turisti, Luana, e te gjithve tjerve
qe jan duke par endrra tash...

:wink:

turisti
20-11-04, 16:26
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Mafiozi
20-11-04, 16:26
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

turisti
20-11-04, 16:40
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

Faleminderit,mos i hargjo birrat,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
20-11-04, 16:58
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

Faleminderit,mos i hargjo birrat,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Jo more kam pru me shum se, shko ne pun pa gajle
kur te kthehesh pijet do te jen te fresketa :lol: :lol:

:wink:

Honesty^uk.
20-11-04, 17:16
Pak para se mem zen gjumi (si ShejToNka) mendova per ket tem
Kisha deshir te ju tregoj se kur kthena ne forum, qy...
Mundet me qen edhe per pushime pse jo..
Psh. kthehem mbas nje muaji se jam na hawaļ...

Shpresoj qe kem nevoj per ket rubrik 8)

Mafije mire paske bere qe e ke hapur kete teme per ta ditur se kur kthehem :wink: , dhe me kete rast edhe une po te tregoj se kethehem pasi te bej nje banjo, ( kjo mund te jete Banjo dielli :wink: ose banjo ne shtepi) :lol: :lol: :lol: :lol:
Hey mos e harro zanatin :arrow:

Murgesha
20-11-04, 17:16
Unė po iki tani :( e kthehem pas orės 22.00. :)
Deri atėherė miru pafshim.

Mafiozi
20-11-04, 18:12
Unė po iki tani :( e kthehem pas orės 22.00. :)
Deri atėherė miru pafshim.

Kaloh mir Murgesha :wink:

Maca
20-11-04, 18:43
Qetash po iki & perafersisht ne mengjes jam ktu pari ose ndoshta nja 2 dit sjam ketu koha weekendit!

Mafiozi
20-11-04, 18:59
Qetash po iki & perafersisht ne mengjes jam ktu pari ose ndoshta nja 2 dit sjam ketu koha weekendit!

Kaloh nje weekend te bukur Maca :P

Pershendetje :wink:

turisti
21-11-04, 01:13
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

Faleminderit,mos i hargjo birrat,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Jo more kam pru me shum se, shko ne pun pa gajle
kur te kthehesh pijet do te jen te fresketa :lol: :lol:

:wink:

Erdha. :wink:

Mafiozi
21-11-04, 01:32
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

Faleminderit,mos i hargjo birrat,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Jo more kam pru me shum se, shko ne pun pa gajle
kur te kthehesh pijet do te jen te fresketa :lol: :lol:

:wink:

Erdha. :wink:

Po hajde te kafja shoki, gota po te pret :lol:

turisti
21-11-04, 01:43
Kthehem sonte mbas punes,hahahahahahahaha.

Te pres me nje pije shoku Turist, pun te mbar :wink:

Faleminderit,mos i hargjo birrat,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Jo more kam pru me shum se, shko ne pun pa gajle
kur te kthehesh pijet do te jen te fresketa :lol: :lol:

:wink:

Erdha. :wink:

Hmm,nuk kam kohe per te kafja,leje tjeter here pra. :wink:
Po hajde te kafja shoki, gota po te pret :lol:

Murgesha
21-11-04, 01:47
Unė po iki tani :( e kthehem pas orės 22.00. :)
Deri atėherė miru pafshim.

Kaloh mir Murgesha :wink:

Sqenkam vonuar shumė, vetėm 3 orė e gjysmė.

Mafiozi
21-11-04, 01:48
turisti shkruajti:


Hmm,nuk kam kohe per te kafja,leje tjeter here pra.

Ti din shoku Turist, po me duket se me mir esht te pushojsh
pak, se qenke i lodhur sonte, si me pas hec krejt boten :lol:

Pushim te kendshem :wink:

turisti
21-11-04, 02:20
[quote="Mafiozi"]turisti shkruajti:


Hmm,nuk kam kohe per te kafja,leje tjeter here pra.

Ti din shoku Turist, po me duket se me mir esht te pushojsh
pak, se qenke i lodhur sonte, si me pas hec krejt boten :lol:

Pushim te kendshem :wink:[/quote

Hahahahahaha,faleminderit shoki.

TE PERSHENDES SHUME. :wink:

Mafiozi
21-11-04, 02:27
[quote=Mafiozi]turisti shkruajti:


Hmm,nuk kam kohe per te kafja,leje tjeter here pra.

Ti din shoku Turist, po me duket se me mir esht te pushojsh
pak, se qenke i lodhur sonte, si me pas hec krejt boten :lol:

Pushim te kendshem :wink:[/quote

Hahahahahaha,faleminderit shoki.

TE PERSHENDES SHUME. :wink:

Ika se po shkruj me sy mshel, kthehem mbas nje nate te qet :wink:

Pershendtje :o

Maca
21-11-04, 05:02
Erdhaaaaaaaa

Mafiozi
21-11-04, 12:45
Erdhaaaaaaaa

:P :P :P mir se vjen Maca :P :P :P

:wink:

Kercovari
21-11-04, 13:21
Edhe une ketu jam.

turisti
21-11-04, 14:02
Shkova me punue,hahahahahahahahahah,ndoshta takohemi me vone- ndoshta. Ju pershendes. :wink:

Mafiozi
21-11-04, 14:18
Shkova me punue,hahahahahahahahahah,ndoshta takohemi me vone- ndoshta. Ju pershendes. :wink:

Pun te mbar Turisti :wink:

lazdrani
21-11-04, 19:19
Tybe njeri e dine kur shkon e kur kthehet .........:lol: :lol: :lol:

Mafiozi
22-11-04, 00:17
Duhet te dal urgjent, ndoshta kthehem me von :roll:
:wink:

turisti
22-11-04, 01:11
Shkova me punue,hahahahahahahahahah,ndoshta takohemi me vone- ndoshta. Ju pershendes. :wink:

Pun te mbar Turisti :wink:
Faleminderit,ja erdha tash,hahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
22-11-04, 01:12
Shkova me punue,hahahahahahahahahah,ndoshta takohemi me vone- ndoshta. Ju pershendes. :wink:

Pun te mbar Turisti :wink:
Faleminderit,ja erdha tash,hahahahahahahahaha. :wink:

Sps Turisti, edhe un veq sa u ktheva :P
Si kalove ne pun :?:

Mafiozi
22-11-04, 10:46
Ikaaa :wink:
Por kur kthehem sot, nuk e di :roll: :roll: :roll:

Kaloni nje dit te bukur te gjith :wink:

turisti
22-11-04, 11:00
Gjithashtu shoki. :wink:

Kercovari
22-11-04, 11:33
Ketu do te me gjeni.Haahaaaaa!

Mafiozi
22-11-04, 13:24
U ktheva per nje moment :lol: :lol: :lol:

:wink:

turisti
22-11-04, 16:32
Kthehem pas 24:00,hahahahahahahahahahaha.

Mafiozi
22-11-04, 16:51
Un ikaaaaaaaa 8)

Gentiana
22-11-04, 17:54
Un u ktheva pas nje shopingi te shkurt...

Mafiozi
22-11-04, 18:30
Prap ne forum :P :wink:

Maca
22-11-04, 18:32
Edhe nje jav iki,se jam ka bohna gati per pushim edhe 1 muj sjam ketu hiq...
Juve te gjithve ju deshiroj argetim te kendeshem,dhe disponim maximum...

Njekohesisht jua Uroj edhe Vitin E Rri 2005 Sepse un nja 2 muj nuk hy me ne forum...

Per arsyje personale!!!

Tung te gjithve..

p.s Mos me Harroni se un juve sju harroj! :wink:

Mafiozi
22-11-04, 18:37
Edhe nje jav iki,se jam ka bohna gati per pushim edhe 1 muj sjam ketu hiq...
Juve te gjithve ju deshiroj argetim te kendeshem,dhe disponim maximum...

Njekohesisht jua Uroj edhe Vitin E Rri 2005 Sepse un nja 2 muj nuk hy me ne forum...

Per arsyje personale!!!

Tung te gjithve..

p.s Mos me Harroni se un juve sju harroj! :wink:

Edhe un te uroj vitin e ri Maca :P
Kaloh nje pushim te kendshem me gjith te mirat :wink:

Urime vitin e ri 2005 :P

Pershendetje 8)

Maca
22-11-04, 18:46
Mafiozi flm shum...Edhe ty urime pak heret esht por un nuk muj me hy mo ne forum prandaj e shvrytzova rrastin...
Tungii dhe gjith te mirat :wink:

ARMANI
22-11-04, 18:47
maca mos te kan feju pahiri qe smun me hy mo

Mafiozi
22-11-04, 18:49
Mafiozi flm shum...Edhe ty urime pak heret esht por un nuk muj me hy mo ne forum prandaj e shvrytzova rrastin...
Tungii dhe gjith te mirat :wink:

Sps Maca, dhe me mir heret se hiq :P :P :P
Besoj qe nuk te harroj Maca :wink:
Kaloh mir 8)

Maca
22-11-04, 18:50
ARMANI jo jo shoki,por ndoshta plan esht haha nuk dihet ndoshta me del nafaka ne pushim tash hehe...

Edhe ty te deshiroj gjith te mirat dhe urime Vitin e rri 2005 Se una ikaaaaaaaa :wink:

ARMANI
22-11-04, 18:52
Maca te pershendes edhe ti kalofsh bukur ne pushime :wink: hahahah se valla ste len mo ne forum i fejumi

Mafiozi
23-11-04, 15:15
Dola per nje moment, kthehem me von, normal :P :P :P
Ju uroj nje dit te bukur te gjithve :wink:

Mafiozi
25-11-04, 03:09
Kthehem mbas nje gjumi te thell... :P
Gjum te embel per ju te gjith :wink:

Mafiozi
27-11-04, 16:12
Ju uroj momente te kendshem te gjithve.

Shpresoj te kthehem mbas nje ore

:wink:

turisti
27-11-04, 16:24
Nuk e dij,po skoj tash ne pra 17,filloj ne 18 - 02. :? :(

livoreka bicio
27-11-04, 18:55
KTHEKEM PAS DARKE NE FORUM... :wink:

Barbaroza
27-11-04, 19:04
Kthehem kismet pas pak. :wink:

Mafiozi
28-11-04, 02:23
Kthehem mbas nje nate gjum :lol:

Kercovari
28-11-04, 09:23
Une u ktheva!

livoreka bicio
28-11-04, 14:30
KTHEHEM NE MBREMJE :wink:

Mafiozi
28-11-04, 18:11
Duhet te dal urgjent, kthehem me siguri ne mbremje :D

Kaloni bukur te gjith :wink:

Barbaroza
28-11-04, 18:21
Kthehem pas 1 minuti.Deri atehere,mos u merzitni fort per mua. :wink:

Gentiana
28-11-04, 18:52
Kthehem pas 1 minuti.Deri atehere,mos u merzitni fort per mua. :wink:

:lol: :lol: :lol: A u ktheve moj ende, se pa ty s'po bajka hiq!?

Barbaroza
28-11-04, 20:48
U ktheva tash Genta se isha zene duke festuar :)
Eja te kafja e me sherbe me nje kafe tash. :wink:

Gentiana
28-11-04, 20:50
Qy qy. Ani si kalove ne at fest moj??? a nuk te qiten aty kaffe a?? ok ok,hajde se po ta qes nje kafe,mbase je ti.

Barbaroza
28-11-04, 20:54
Qy qy. Ani si kalove ne at fest moj??? a nuk te qiten aty kaffe a?? ok ok,hajde se po ta qes nje kafe,mbase je ti.

Cfare kafe moj rruges,qy.Veq petarda se kafe s'kishte pas. :wink:
Po ti si mpo ia kalon ne keto momente?

Gentiana
28-11-04, 20:59
Paj, mire bre mire, po ky PC me beri pak nervoz,po prap thash per vete e ka edhe pc-ja.
Ani, a pat njerez hiq moj rruges??? :? :P

Barbaroza
28-11-04, 21:06
Edhe po pyet a????Krejt si buburreca :x :x

Mafiozi
28-11-04, 23:29
Un nuk kthehem me heret se neser ne mbremje :cry:

livoreka bicio
29-11-04, 00:50
KTHEHEM NESER NE DREKE. :wink:

Mafiozi
29-11-04, 16:29
ne mbremje :P :wink: Kaloni bukur te gjith 8)

livoreka bicio
30-11-04, 13:14
KTHEHEM NE MBREMJE NESE DONE I MADHI ZOT. :wink:

Mafiozi
30-11-04, 18:20
Shpresoj te kthehem ne mbremje :? :wink:

livoreka bicio
30-11-04, 23:14
KTHEHEM NESER :wink: :wink: :wink:

Mafiozi
01-12-04, 16:24
Sonte ndoshta :?
Kaloni mir :wink:

Gentiani
01-12-04, 16:57
Deri pasdarke shihemi gjithsesi, e ju tjerėt ta vazhdoni deri sa tė kthehem. Dakord! :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
02-12-04, 19:23
Lexomi me von :lol:

livoreka bicio
02-12-04, 23:33
KTHEHEM NESER NE DREK. :wink:

Mafiozi
03-12-04, 19:26
Kthehem me von nje moment :roll:

turisti
08-12-04, 16:40
Kthehem kur dua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
11-12-04, 13:53
Ju uroj nje dit dit te bukur te gjithve.
Kthehem me von 8)

ShEjToNkA
12-12-04, 17:58
Kthehem mė vonė se vetėm u duka sa pėr t'iu vizituar pakkkk :D

Barbaroza
12-12-04, 18:32
Kthehem pas pak. :lol: :lol:

livoreka bicio
12-12-04, 21:44
KTHEHEM NESERE NE FORUM. :wink:

turisti
13-12-04, 09:56
Sonte pas mes nates,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

blusky
13-12-04, 21:56
nesėr mbrėma

Mafiozi
13-12-04, 22:01
nesėr mbrėma

Te sherbej nje pije pra :D :wink:

livoreka bicio
15-12-04, 01:04
NESER NE DREK. :wink:

Honesty^uk.
15-12-04, 01:05
Neser mbrema

livoreka bicio
15-12-04, 13:35
SENTE NE MBREMJE. :wink:

DEA
15-12-04, 14:19
Jeni ju Mergimtari_04

DEA
15-12-04, 14:21
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=2472

turisti
16-12-04, 01:28
:?

dr1ta
16-12-04, 01:31
Asnjeher

Barbaroza
16-12-04, 16:27
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=2472

Hmmmm,e kuptova!Nejse,tani eshte vone per t'u sqaruar! :wink:

livoreka bicio
16-12-04, 21:55
SHPRESOJE QE DOTE KTHEHEM PAS DISA CASTEVE :wink:

Murgesha
18-12-04, 17:28
Kthehem prapė. Tani mė duhet tė iki.
Deri sa tė kthehem ju pėrshėndes tė gjithėve.

Luana
18-12-04, 17:36
Edhe unė kthehem pak mė von se do tė shkoj ta vizitoj nėnėn :D

E deri atėher mirė mbetėshit :wink:

Mafiozi
18-12-04, 17:44
Edhe un do te hy me von ne forum, i falenderoj gjith anetaret
e kesaj pasdite, kam kaluar momente te mir :wink:

Lexomi me von :D

8)

livoreka bicio
18-12-04, 17:48
BESOJE QE KTEHEME PAS DARKE :wink:

ShEjToNkA
18-12-04, 18:06
kthehem nė orėt e mia tė preferuara. Deri atėherė mirėmbetshi!

uliksi31
18-12-04, 18:21
kthehem nė orėt e mia tė preferuara. Deri atėherė mirėmbetshi!

Valla deri ci te kthehesh ti,kam gurabia mjaft.Take your time :lol:

Barbaroza
18-12-04, 18:42
Kthehem posa ta shkruaj shkrimin te gara nese nuk do te kem probleme.Kaloni bukur!

turisti
18-12-04, 23:12
Neser. :wink:

Mafiozi
19-12-04, 17:52
Kthehem sonte per party ne Hotel :wink:

Barbaroza
19-12-04, 18:56
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=2472

Hmmmm,e kuptova!Nejse,tani eshte vone per t'u sqaruar! :wink:

Hm,adresee njohur. :wink:


Kthehem pak me vone.Bye4now! :)

erita
19-12-04, 19:16
BESOJE QE KTEHEME PAS DARKE

livoreka bicio
20-12-04, 00:15
KTHEHEME NESERE NE DREKE. :wink:

turisti
21-12-04, 14:14
Ndoshta sonte pas ores 24:00. :wink:

DEA
21-12-04, 15:56
Kthehem nga mbremja

Diana007
21-12-04, 17:05
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:

DEA
21-12-04, 18:00
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:


Ha ha ha Diana007 ora 80:00 jo ishalla se nuk e di a mund te te presim ha ha 08:00 moj :wink:

livoreka bicio
22-12-04, 00:06
SIGURISHTE NESERE NE DREKE. :wink:

Diana007
22-12-04, 09:05
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:


Ha ha ha Diana007 ora 80:00 jo ishalla se nuk e di a mund te te presim ha ha 08:00 moj :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

hehhehehhehehehehehehhehehheheheeheheh o bre jam kanq tuj kesh kur e kam pa se qka kisha shku hehehheheheheheheheh me falni aaaaaaaaaaaa

Flm Dea per permirsimin t pershedes dhe t puth shum Diana :wink:

livoreka bicio
22-12-04, 13:25
KTHEHEM PAS DARKE. :wink:

DEA
22-12-04, 14:04
Kthehem ne mbremje

Kaltrushi
22-12-04, 14:10
Kthehem ne forum pas 2 jave

Diana007
22-12-04, 16:08
Neser ne mengjes :shock:

Mafiozi
24-12-04, 20:01
Dola urgjent, kthehem ne forum mbas nje ore me siguri :wink:

Kem pun sonte ne forum :D

livoreka bicio
25-12-04, 23:48
NESER. :wink:

Mafiozi
27-12-04, 18:29
kaloni mir njeher, lexomi me von :lol: :wink:

livoreka bicio
28-12-04, 01:49
NESER PAS DREKE. :wink:

Murgesha
28-12-04, 01:59
Kur tė jetė kysmet. :D

Gentiana
28-12-04, 02:00
Neser kysmet!! :wink:

Honesty^uk.
28-12-04, 17:46
Pasi te me letohet pak koka

Luana
28-12-04, 17:49
Kthehem kah mbremja :lol:

Mafiozi
28-12-04, 17:49
Pasi te me letohet pak koka



Shpresoj sa me shpejt :( :( :( :( :(

Murgesha
28-12-04, 18:39
Po shkoj e para, kthehem e dyta. :(

livoreka bicio
28-12-04, 19:02
SHPRESOJE QE KTHEHEM ME VONE. :wink:

Honesty^uk.
29-12-04, 11:37
Kur te iki sonte , kthehem pas VITIT TE RI

livoreka bicio
29-12-04, 13:57
SHPRESOJE QE KTHEHEM ME VONE. :wink:
:P :P :P :wink:

Murgesha
29-12-04, 15:30
Ika tė bėhem gadi se jam e ftuar nė njė darkė, kthehem diku pas orės 21:00. Gjer atėherė tė gjithėve ju pėrshėndes.

Honesty^uk.
29-12-04, 15:33
Ika tė bėhem gadi se jam e ftuar nė njė darkė, kthehem diku pas orės 21:00. Gjer atėherė tė gjithėve ju pėrshėndes.

Perqendrohu ne ambientin festiv dhe shijoje darken, mos jeto me te kaluarat :wink: kalo bukur


Une kthehem sapo te ha buke.

erita
29-12-04, 18:56
tung, me siguri vi ma von, po shkoj se po me fishllojn zort :!: :D :D

Mafiozi
29-12-04, 19:55
tung, me siguri vi ma von, po shkoj se po me fishllojn zort :!: :D :D


Tu paska ngjit barki me shpin a :lol:

erita
29-12-04, 20:42
tung, me siguri vi ma von, po shkoj se po me fishllojn zort :!: :D :D


Tu paska ngjit barki me shpin a :lol:



hahhaahahahah :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
29-12-04, 22:11
tung, me siguri vi ma von, po shkoj se po me fishllojn zort :!: :D :D


Tu paska ngjit barki me shpin a :lol:



hahhaahahahah :lol: :lol: :wink:


Tash je me mir a mbas Raclette

PS: mos dil me nga tash :lol: :lol: :wink:

erita
29-12-04, 22:17
tung, me siguri vi ma von, po shkoj se po me fishllojn zort :!: :D :D


Tu paska ngjit barki me shpin a :lol:



hahhaahahahah :lol: :lol: :wink:


Tash je me mir a mbas Raclette

PS: mos dil me nga tash :lol: :lol: :wink:


tash mir jam por me heret Gabova tu honger raclette pita mineral ma bllokoj lukthin shyqyr e pata kompirin dhe e debllokoj haha :lol:

Mafiozi
29-12-04, 23:02
Hahahahahahahahahahahahhahahahahhaaaaaaa


Po e dishe sekretin :D :wink:

livoreka bicio
30-12-04, 02:08
NESER NE DREK. :wink:

Barbaroza
30-12-04, 12:11
Kthehem,kthehem,kismet. :wink:

turisti
30-12-04, 23:24
neser,kysmet. :wink:

Mafiozi
30-12-04, 23:25
neser,kysmet. :wink:



Neser do ta pijm nje got bashk Turisti :D


Kaloh nje nat te qet :wink:

Mafiozi
30-12-04, 23:32
Po dal per nje moment te gjat ne telefon :D

kthehem ne muhabet prap sonte :wink:

livoreka bicio
31-12-04, 15:15
NDOSHA PAS ORES 2 TE NATES. :wink:

Murgesha
31-12-04, 16:50
Ika tani e kthehem si tė jem shėndosh e mirė pas njė Viti.

Edhe njėherė:

Gėzuar 2005.

Barbaroza
31-12-04, 20:05
Tani ju pershendes edhe njehere te gjitheve dhe GĖZUAR e per shume vite Viti i Ri 2005.
Mirutakofshimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Drenicaki
31-12-04, 20:26
URIME VITI I RI SE SHKOVA ME KERCY, ME TE HUAJT DO KERCEJ, KERCEJ E VALLZOI PO POPULLIN SHQIPTAR KURR NUK E HARROI


GĖZUAR 2005[/quote]

ShEjToNkA
01-01-05, 05:16
kthehėm diku ka 3 janarė!
deri atėherė ,mbetėni tė pėrshėndetur, kalofshi sic ėshtė mė sė miri! :wink:

Gentiani
01-01-05, 05:28
A ka mbetur more dikush gjallė nė Dardani, pas ndėrimit tė kėtyre mot- moteve?! :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
01-01-05, 14:18
Une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah. :wink:

Murgesha
01-01-05, 15:11
U ktheva.

Mafiozi
01-01-05, 15:11
U ktheva.





:P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Gentiana
01-01-05, 15:12
U ktheva.

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
01-01-05, 15:32
Ndoshta kthehem ne mbremje pak...

Tani ju uroj te gjithve nje dite te kendshme.

Genta

livoreka bicio
01-01-05, 16:11
KTHEHEME PAS DARKE. :!:

livoreka bicio
02-01-05, 02:12
NESERE NE DREK. :wink:

aferdita
02-01-05, 02:13
kthehem pas nje dite ose dy dite,nuk dihet jam bere edhe un turist hahah :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
02-01-05, 02:14
kthehem pas nje dite ose dy dite,nuk dihet jam bere edhe un turist hahah :wink: :lol: :lol:



Me vjen mir qe te shoh te lumtur bile :D


Qka te ben te lumtur bere Aferdita :wink:

Mafiozi
02-01-05, 02:15
Mbas nje nate te qet do te jam ketu per nje kafe te nxeht :D

aferdita
02-01-05, 02:17
kthehem pas nje dite ose dy dite,nuk dihet jam bere edhe un turist hahah :wink: :lol: :lol:



Me vjen mir qe te shoh te lumtur bile :D


Qka te ben te lumtur bere Aferdita :wink:


sa here qe hy ne forum jam e lumtur edhe nje arsye se per qka por te tregoj ne vesh :wink: :lol:

livoreka bicio
02-01-05, 12:04
KTHEHEM NE MBREMJE. :wink:

ShEjToNkA
02-01-05, 16:00
Kthehem dikund ka orėt e pas mesantės :wink: :lol:

Mafiozi
02-01-05, 16:55
Kthehem dikund ka orėt e pas mesantės :wink: :lol:



Tybe nuk e kam njet me te prit :lol: :wink:

ShEjToNkA
03-01-05, 01:46
Tybe nuk e kam njet me te prit :lol: :wink:



:evil: :evil: Tre ditė se kam pa shoqėn mė tė mirė dhe se ka pritė?! :roll: :lol: :lol: :lol: :shock: :arrow: :wink:

turisti
03-01-05, 02:20
Kthehem kur krijohen kushtet per turizem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Murgesha
03-01-05, 02:34
Kthehem kur krijohen kushtet per turizem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Verės aaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :?:

turisti
03-01-05, 02:37
Kthehem kur krijohen kushtet per turizem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Verės aaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :?:

PO,veres dimerore,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
03-01-05, 02:39
Kthehem kur krijohen kushtet per turizem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha. :wink:

Verės aaaaaaaaaaaaaa??? :shock: :shock: :shock: :?:

PO,veres dimerore,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha. :wink:

Tybestikfaaaaaaaaaaa ēkas po nin njeri.
Verė dimėrore ka nė ishujt Aziatik, mos deshte me shku atje??? :wink:

Mafiozi
03-01-05, 13:28
Shum pata qef me ndejt me Turistin por puna me therret bre :( :(


Me duket se me orar nuk po kalojm mir me Turistin :?


Ne te ardhmen do te marrim takim :D



Ju uroj nje dit te mir te gjithve :wink:

turisti
03-01-05, 13:31
Shum pata qef me ndejt me Turistin por puna me therret bre :( :(


Me duket se me orar nuk po kalojm mir me Turistin :?


Ne te ardhmen do te marrim takim :D



Ju uroj nje dit te mir te gjithve :wink:

Kalofsh mire shoki.Edhe une shkoj sonte prej 18:00,por nisna 1 ore me heret,dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah. :wink:

livoreka bicio
03-01-05, 13:44
KTHEHEM PAS DARKE. :wink:

Mafiozi
03-01-05, 22:20
Shum pata qef me ndejt me Turistin por puna me therret bre :( :(


Me duket se me orar nuk po kalojm mir me Turistin :?


Ne te ardhmen do te marrim takim :D



Ju uroj nje dit te mir te gjithve :wink:

Kalofsh mire shoki.Edhe une shkoj sonte prej 18:00,por nisna 1 ore me heret,dihet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah. :wink:

Qe de un e kry ne ora 17:00, kur ti nisesh me shku ne pun :?

E disha qe diqka nuk na rroke :evil:

Ti kur kthehesh pi punes, un shkruaj me nje sy
Gjysem ne endrra, hahahahahhahahahahahahahahahahaahahaaaaaa :wink:

livoreka bicio
04-01-05, 00:12
KTHEHEM NESERE NE DREK :wink:

turisti
04-01-05, 12:53
Sinqerisht nuk dihet,sepse ēdo moment mund te heci pergjithmone..... :wink:

livoreka bicio
04-01-05, 13:48
KTHEHEM PAS DARKE. :wink: :wink:

livoreka bicio
05-01-05, 13:48
KTHEHEM PAS DARKE. :wink: :wink: :P :P :P

Mafiozi
05-01-05, 20:29
KTHEHEM PAS DARKE. :wink: :wink: :P :P :P


Tybe asnje takim nuk po e mungon Bicio :lol:

livoreka bicio
06-01-05, 00:01
KTHEHEM PAS DARKE. :wink: :wink: :P :P :P


Tybe asnje takim nuk po e mungon Bicio :lol:NE DY JEMI ME TE PARET PERE TAKIM HAHAHAHAH...SHIHEMI NESER PRAP MAFIOZ NESE JEMI SHNOSHE DHE RAHATE. :wink: :wink: :wink:

turisti
07-01-05, 16:28
Jam ne pune prej 18 - 24.Kthehem pas 00:30. :wink:

Mafiozi
07-01-05, 18:09
KTHEHEM PAS DARKE. :wink: :wink: :P :P :P


Tybe asnje takim nuk po e mungon Bicio :lol:NE DY JEMI ME TE PARET PERE TAKIM HAHAHAHAH...SHIHEMI NESER PRAP MAFIOZ NESE JEMI SHNOSHE DHE RAHATE. :wink: :wink: :wink:


U pam sot dhe do te shihemi sonte :wink:

Mafiozi
07-01-05, 18:15
Jam ne pune prej 18 - 24.Kthehem pas 00:30. :wink:


Ketu do te jam Turisti :wink:

Shpresoj qe vjen edhe shoki Drenicak :arrow: me Tenken e mbushur me hajgare :lol: :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 18:57
Tani mė duhėt me ikkk. Do kthehėm dikur mė vonė!

Mafiozi
07-01-05, 18:59
Tani mė duhėt me ikkk. Do kthehėm dikur mė vonė!


Ne mesnat me siguri :D :wink:


Kaloh mir njeher :wink:

Murgesha
07-01-05, 19:54
Tani mė duhėt me ikkk. Do kthehėm dikur mė vonė!

Mos harro me ardhė... :evil:

ShEjToNkA
08-01-05, 00:36
Tani mė duhėt me ikkk. Do kthehėm dikur mė vonė!

Mos harro me ardhė... :evil:


Pasi mė porostie erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

livoreka bicio
08-01-05, 01:12
KTHEHEM NESER :wink:

turisti
08-01-05, 14:35
Shkova ne pune,ju pershendes te gjithve. :wink:

Mafiozi
08-01-05, 14:36
Shkova ne pune,ju pershendes te gjithve. :wink:


Pun te mbar Turisti

Besoj se lexohemi me von :D

Te pershendes :wink:

livoreka bicio
08-01-05, 14:51
IKA BESOJE QE KTHEHEM ME VONE. :wink:

Barbaroza
08-01-05, 14:51
kthehem ne mbremje.Deri atehere,byeeeeeeeee

Luana
08-01-05, 17:14
Kthehem pak me von ,nji her ika se kam pak pune .

Tung per ata qe jeni ne line :wink:

turisti
09-01-05, 01:19
Shkova ne pune,ju pershendes te gjithve. :wink:


Pun te mbar Turisti

Besoj se lexohemi me von :D

Te pershendes :wink:

Faleminderit mafiozi,qe posa u ktheva. :wink:

Mafiozi
09-01-05, 01:21
Shkova ne pune,ju pershendes te gjithve. :wink:


Pun te mbar Turisti

Besoj se lexohemi me von :D

Te pershendes :wink:

Faleminderit mafiozi,qe posa u ktheva. :wink:


:P :P :P :P :P :wink:

turisti
09-01-05, 03:44
Neser. :wink:

livoreka bicio
09-01-05, 13:19
KTHEHEM PAS DARKE :wink:

turisti
09-01-05, 14:13
Pas 00:30,po shkoj me fitue per buke..... :wink:

livoreka bicio
09-01-05, 23:43
KTHEHEM NE FORUM. :?: :?: :?: :wink:

ShEjToNkA
10-01-05, 02:48
Kthehem neserrrr ,shpresoi!?

Gentiana
10-01-05, 02:56
Kthehem pasi ta kryej gjumin. :wink:

turisti
10-01-05, 10:52
Mbas 00:30. :wink:

turisti
11-01-05, 14:20
Mbas 00:30. :wink:

Njesoj,hahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahh. :wink:

Murgesha
11-01-05, 14:23
Mbas 00:30. :wink:

Njesoj,hahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahh. :wink:

Normale shumė. Atėherė po zgjohemi prej gjumit. :lol:

turisti
11-01-05, 14:24
Mbas 00:30. :wink:

Njesoj,hahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahh. :wink:

Normale shumė. Atėherė po zgjohemi prej gjumit. :lol:

Normal,ateherit qlodhem nga puna,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahhahahahahah. Hika - Tung.

Murgesha
11-01-05, 14:29
Mbas 00:30. :wink:

Njesoj,hahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahh. :wink:

Normale shumė. Atėherė po zgjohemi prej gjumit. :lol:

Normal,ateherit qlodhem nga puna,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahhahahahahah. Hika - Tung.

Tė presim nė ora 00:30. Ik tani dhe punė tė mbarė. :lol:

ShEjToNkA
11-01-05, 14:52
Kthehem dikur mė vonė

turisti
12-01-05, 01:06
Mbas 00:30. :wink:

Njesoj,hahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahh. :wink:

Normale shumė. Atėherė po zgjohemi prej gjumit. :lol:

Normal,ateherit qlodhem nga puna,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahhahahahahah. Hika - Tung.

Tė presim nė ora 00:30. Ik tani dhe punė tė mbarė. :lol:

Faleminderit.Qe ,une erdha,po ju ku jeni?????

Dreni30
12-01-05, 10:24
Ika njehere e kthehem me voneeeeee tung.

ShEjToNkA
12-01-05, 12:56
Ikkaaaa me pushu pakkk. Kthehem kohė pas kohe e ju vizitoi!

Mafiozi
12-01-05, 12:57
Ikkaaaa me pushu pakkk. Kthehem kohė pas kohe e ju vizitoi!


Kthehu ne ora 18:03

Se nuk kam qef me qen nervoz vetem :evil: :evil: :evil: :lol: :lol:

ShEjToNkA
12-01-05, 12:59
Ikkaaaa me pushu pakkk. Kthehem kohė pas kohe e ju vizitoi!


Kthehu ne ora 18:03

Se nuk kam qef me qen nervoz vetem :evil: :evil: :evil: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol:
E nėse nuk jam nervoz ,m'u kthy e Jo ??????????????? :roll:

Mafiozi
12-01-05, 13:04
Ikkaaaa me pushu pakkk. Kthehem kohė pas kohe e ju vizitoi!


Kthehu ne ora 18:03

Se nuk kam qef me qen nervoz vetem :evil: :evil: :evil: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol:
E nėse nuk jam nervoz ,m'u kthy e Jo ??????????????? :roll:


Kthehu kthehu, un kam boll nervoz edhe per me te dhan ty :evil: :evil: :D

Murgesha
12-01-05, 15:08
Tė presim nė ora 00:30. Ik tani dhe punė tė mbarė. :lol:

Faleminderit.Qe ,une erdha,po ju ku jeni?????


Nė gjumė si duket. Sorryyyyyyyyyyyyy. :oops:

livoreka bicio
12-01-05, 22:02
BESOJE QE KTHEHEM NESERE PASE DREKE. :wink:

ShEjToNkA
12-01-05, 22:14
Kthehu kthehu, un kam boll nervoz edhe per me te dhan ty :evil: :evil: :D


More qė nga kur ti me tėrė kėtė nervozz edhe me shkepp bile??!!! :roll:
Po njėmendė po tė kuptoi tani se edhe tre ditė e kemi Bajrammmmmm :D :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
13-01-05, 14:00
Kthehem kur tė rregullohet FD pėrndryshe m'i plasi nervatttttttttttttttttttttttt :evil:

Gentiana
13-01-05, 14:02
Kthehem kur tė rregullohet FD pėrndryshe m'i plasi nervatttttttttttttttttttttttt :evil:

Rri Shejtonka, se nese na i plas nervat,te na i plas te gjitheve.qy :evil:

Gentiana
13-01-05, 14:24
Kthehem me von, pasi ti kryej do pune.

Arbėri
13-01-05, 19:03
Kthehem kur te vie dikush dhe pasi tme sherohet faqja, nga shpulla e Shejtonkes :P :lol: :wink:

ShEjToNkA
13-01-05, 23:12
Kthehem kur tė rregullohet FD pėrndryshe m'i plasi nervatttttttttttttttttttttttt :evil:

Rri Shejtonka, se nese na i plas nervat,te na i plas te gjitheve.qy :evil:


Lqokumm edhe zoti ta paska realizu lutėjn tėnde :evil: :evil: Se volla sonte mė plasen nervat aa?! :evil: :roll:

livoreka bicio
14-01-05, 00:08
MENDOJE QE NESER. :wink:

turisti
14-01-05, 00:28
Nuk dihet.

Gentiana
14-01-05, 01:00
Neser (Sot :roll: ) por ne mbremje...

ShEjToNkA
14-01-05, 13:14
Ndodhė qė kthehem dikur mė vonė!?

livoreka bicio
14-01-05, 13:45
NUK DIJE SE KURE, POR KTHEHEM :wink:

MemphiSx
14-01-05, 13:48
U ktheva ne Forum mbas 8 dite pas nje operacioni te lehte ;)

ShEjToNkA
14-01-05, 23:19
U ktheva ne Forum mbas 8 dite pas nje operacioni te lehte ;)


Mirė se qenke kthyer, se vėrtet na ke munguar!
C'farė operacioni pate djalėėėėėėėėė??????? Luftarak apo Diplomatik??????

ShEjToNkA
15-01-05, 14:58
Kalofshiiiiiiiiiiiiii bukurrrrrr, se kthehm mė vonė :lol:

Gentiana
15-01-05, 14:59
Kalofshiiiiiiiiiiiiii bukurrrrrr, se kthehm mė vonė :lol:

Rrim Shejtonka!

Ku po shkon kaq shpejt?

ShEjToNkA
15-01-05, 15:01
Kalofshiiiiiiiiiiiiii bukurrrrrr, se kthehm mė vonė :lol:

Rrim Shejtonka!

Ku po shkon kaq shpejt?


Po shkoii seeeeeeeeeeeeeee ,se di bollė ndjetaa zoti bereqt u dhashtė :lol: :lol:

Gentiana
15-01-05, 15:03
Po shkoii seeeeeeeeeeeeeee ,se di bollė ndjetaa zoti bereqt u dhashtė :lol: :lol:

Bereqet paqsh,e per te mire ma kthefsh.

Moj rri,apo po don me shku prap ne gjum??

ShEjToNkA
15-01-05, 15:04
Po shkoii seeeeeeeeeeeeeee ,se di bollė ndjetaa zoti bereqt u dhashtė :lol: :lol:

Bereqet paqsh,e per te mire ma kthefsh.

Moj rri,apo po don me shku prap ne gjum??


Llafin e madhė tek deraa e sokakut e bėnėm.
Jo nė gjumė po me dalė pak shetitjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: :lol: :lol:

Gentiana
15-01-05, 15:06
Po shkoii seeeeeeeeeeeeeee ,se di bollė ndjetaa zoti bereqt u dhashtė :lol: :lol:

Bereqet paqsh,e per te mire ma kthefsh.

Moj rri,apo po don me shku prap ne gjum??


Llafin e madhė tek deraa e sokakut e bėnėm.
Jo nė gjumė po me dalė pak shetitjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: :lol: :lol:

Ku moj ashtu,se po vij edhe une,apo mos po del me Drenin??? :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
15-01-05, 15:07
Ku moj ashtu,se po vij edhe une,apo mos po del me Drenin??? :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: Ani dee ejaaa qyyyyyyyyy edhe tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, se mė vonove :evil: :evil:

Gentiana
15-01-05, 15:08
Ku moj ashtu,se po vij edhe une,apo mos po del me Drenin??? :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: Ani dee ejaaa qyyyyyyyyy edhe tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, se mė vonove :evil: :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: Ok,me prit pra edhe 30min te behet gati! :twisted: :twisted: :wink:

ShEjToNkA
15-01-05, 15:10
Ku moj ashtu,se po vij edhe une,apo mos po del me Drenin??? :lol: :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol: Ani dee ejaaa qyyyyyyyyy edhe tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, se mė vonove :evil: :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: Ok,me prit pra edhe 30min te behet gati! :twisted: :twisted: :wink:


Tybe mė s'tė priti ,n'daq me ardhė ejaaaa qyyyyyyyyyy :evil: :evil: :lol:
Se ikaa dhe mė s'kthehem bille ( po mendoi tani me t'u pėrgjegjė)

Murgesha
15-01-05, 15:27
Kthehem mė vonė.

ShEjToNkA
17-01-05, 13:46
Ju pėrshndes se ika. kthem mė vonė apo ndoshta menjėherė e ndoshta deri nė mbrėmje a! :lol:

Deri atėherė kalofshi bukur!

livoreka bicio
17-01-05, 22:16
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :!:

Honesty^uk.
17-01-05, 23:54
Kthehem pasi ti laj enet, se me duhet me i la me dore pasi skam kerr, ashtu maqine me uje dhe me sapun :lol:

Mafiozi
17-01-05, 23:59
Kthehem pasi ti laj enet, se me duhet me i la me dore pasi skam kerr, ashtu maqine me uje dhe me sapun :lol:


Edhe pasi ti nuk ki nevoj mi rujt thonjet :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-01-05, 00:01
Kthehem pasi ti laj enet, se me duhet me i la me dore pasi skam kerr, ashtu maqine me uje dhe me sapun :lol:


:lol: :lol: :lol: More ti the se ke katėr maqina qė t'i lajnė entė e tani thua po shkojė me i larė entė?!

Honesty^uk.
18-01-05, 00:30
Kthehem pasi ti laj enet, se me duhet me i la me dore pasi skam kerr, ashtu maqine me uje dhe me sapun :lol:


:lol: :lol: :lol: More ti the se ke katėr maqina qė t'i lajnė entė e tani thua po shkojė me i larė entė?!


Jo 4 maqina por keter femna,dhe po kapen njera me tjetren se cila me i la e para, dhe mua po me shkon koha duke i nda ato, keshtu qe spo me del kohe me ndejt me asnjeren :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-01-05, 00:35
Jo 4 maqina por keter femna,dhe po kapen njera me tjetren se cila me i la e para, dhe mua po me shkon koha duke i nda ato, keshtu qe spo me del kohe me ndejt me asnjeren :lol: :lol: :lol: :lol:


Ahaa ,edhe nė fundė po tė bjenė me i larė entė vetė! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rudi_1
18-01-05, 00:37
Kthehem pas 22 oreve.Ju pershendes te gjithve....kaloni bukur

Murgesha
18-01-05, 17:32
Po mė vjen keq qė jam e detyruar tė largohem tani.
Kthehem prap mė vonė. :(

Honesty^uk.
18-01-05, 18:06
kthehem pasi te pastrohem :wink:

lazdrani
18-01-05, 21:15
kthehem pasi te pastrohem :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qyshe bre vllako tre sahat ne dushe :wink:

Honesty^uk.
18-01-05, 21:18
kthehem pasi te pastrohem :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qyshe bre vllako tre sahat ne dushe :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lavazh e bera krejt

lazdrani
18-01-05, 21:21
kthehem pasi te pastrohem :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qyshe bre vllako tre sahat ne dushe :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lavazh e bera krejt


Hahahahah,hajde vllaqko ne kafe e porositi dy birra per ne :wink:

turisti
19-01-05, 01:03
Asgje me nuk dihet........

Murgesha
19-01-05, 09:42
Asgje me nuk dihet........


... Ende sqenke kthyer...

uliksi31
19-01-05, 10:22
Ju pershendes krejtve te mocim e te ri.Se ika me fjet se tash me jane bere syt :shock: :shock: :shock: kapsolle :lol: :lol:

Dreni30
19-01-05, 16:41
Kalofshi mire e une kthehem me vone.