PDA

View Full Version : Reklama nė portalin e faqes


Dilaver
10-07-04, 11:43
A din kush tė mė tregoj se qka paraqet kjo reklamė nė portalin e faqes pasi qe unė nuk po e kuptoj ketė gjuhė, kam klikuar disa herė por nuk po kuptoj asgjė!

http://james.adbutler.de/view.php?pid=7128&bid=31602&tid=98554&b=468&h=60&inv=img

Gentiana
10-07-04, 20:34
Komunikim per te ri dhe te vjeter.

Flirt dhe dashuri e re!!


Keshtu po e kuptoj un, shpresoj se te ndihmova.

Genta

Bond
10-07-04, 21:28
Gentiana e paska perkthyer, dhe me siguri se ju ka ndihmuar.


Por edhe njė domethėnie tjetėr e ka kjo reklamė e cila ndryshon kohė pas kohe.

Nėse klikohet nė ketė reklamė faqja perfiton, pra me nji klik e ndihmojmė faqen, sa mė shum klikime aq mė mirė.