PDA

View Full Version : Unmiku dhe femrat!


gzim foniqi
22-02-04, 18:33
po qysh ti me than se unmiku po rri ne kosove vetem per femra te mira.demek. qe u knaqen me to! eu.pasha zotin na ka marre fytyren krejt shqipetarve dhe shqiptarise.para krejt dynjase! :( :(

Kaltrina
12-05-04, 12:39
hahaha shume qesharake bre interesant :evil: :twisted:

Vera
16-05-04, 07:55
tybe mir e ke gzim na bonen hor para botes jo qe po kan qef cikat e kosoves po ata me zor po i marrin ncncn :wink:

ALBANESSO
04-09-04, 11:02
VERA jo me zor por me qjef sepse me zor kurkush nuk te merr,por po shkojne me te naton sepse nuk mirren vesh as nuk ju dela zani keq,hajt se cka jan tu ba shqiptarkat naj murren ftyren po cka me ba se,ju pershendet REXHAIL KUMANOVA

turisti
07-09-04, 18:43
:arrow:

Mirlind-Kosova
14-09-04, 00:26
Njeher thojshin po na marrin shkjet me zoré kurse tani po na marrin unmiku me zoré....phaaaa smundet kush me ju rae ne fije ktyre,me zoré nuk guxon njeri ndaj askujt me vepruar diqka..por ketu eshte ekunderta,(Me deshiré)...ska fjal. :wink:

REXHAILI2004
15-09-04, 11:02
pershendetje MIRLIND KOSOVA
ashtu eshte ska koment ani kishe me zor pallavra tu na ba neve femrat hehehehe vetit keq i bajn..........

Mirlind-Kosova
16-09-04, 01:00
REXHAILI2004

Faleminderit per pershendetjen,gjithashtu mbetesh edhe ti nga uné i pershendetur perzemersisht :

Pse neve meshkujve nuk po na bené askush asgje me zoré por keto gjera ndodhin vetem tek femrat tona......!

Kur bije fjala se ne meshkujt jemi me te fuqieshem se sa vajzat dhe ketu qendron problemi,secila femer te pakten e ka nje mashkull ne shtepi qe kujdeset per anetaret e tjer te familjes,por sot fuqija nuk po mundet me e tejkalue tekniken dhe tekniken sot edhe femrat po e njofin me teper se sa meshkujt,ashtu siq po e shofim se kush ne ditet e sodit,p,sh mban uniformen policore,me teper femrat se sa meshkujt,ku qendron problemi tani:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keto jané gjera qe ndodhin vetem me veht deshire,pastaj tradhetohen nga partneret dhe mbesin rrugve me fjal ne gojé(Thashethenje te ngopeta)...Per sa te eksiston nje ligjé ne nje shtet fjala (ME ZORČ)nuk mund te eksiston ne até shtet.

REXHAILI2004
16-09-04, 15:11
ndegjoni ktu o ju vajza KOSOVARE une jam i KUMANOVES edhe nuk po thom se femrat e tona jan melaqe por si p.sh motra ime me dal qashtu sikur ne PRISHTIN cka i kam pa NE TELA TE RRYMES E VJERRI,po duhet pak me pas respekt per veten nuk asht interesant me te pa gjithcka cka ke edhe si dukesh ne trup,por asht interesant edhe te dojn ma shum kur nuk munden me pa kurgja tek ti,sepse cdo vajz si ju kur kalon neper qytet e zhveshur secili djal ka deshire me te pas njeher ne krevet eshte e vertet ,por PYETE se a don me te pas GRUA jo sepse ti tan qytetit te PR ja ke tregu trupin edhe e din se si dukesh ma mir se burri jot,,,,por ju e dini cka jeni tu dasht me ba EMITIM I AMERIKANKAVE oj motra AMERIKANKAT nuk mundesh mi emitu ti,pike e par ata jane katolike apo kristian,atyre nuk ja u nin fare ata skan nerva ata me mixhe e vet bajn sex shum e raste ka edhe une po ja u them se e di edhe i kam pa se kam jetu ne AMERIKE 5 vjet,NUK PO I THOM prej vetit,kam ndegju se edhe ne kosove shum femra shkojn me shkije,,,,,PO kur i harrut ju ata MOTRAT tona qe ju banen MASAKRA nuk e di kur i harrut kto gjera edhe tash me shkije me shku,hehe po skeni faj ju valla i kanqet amerikanet edhe umnikun sepse neser kur te martohesh kurkush nuk ta ban me gisht....sepse aj amerikani nuk vjen tek burri jot me than qe te ka pas aj per ONE NIGHT STAND por jet qashtu,NUK E DI vec shum jeni tu gabu edhe aspak nuk me terheqni se me ashtu sikur po visheshi si prostitutka nuk me terheqni aspak se sa per prostitutka ka vende tjera POR FEMER E SINQERT ASHT ZOR ME U BA..................po ja u tregoj nje rast ktu ne KUMANOV cka ka ndodh;
=NJE DIT NJE FEMER I KISHTE THAN BABES VET SE AJO MUNDET ME U KAN E LIR EDHE ME PRU SA TE DOJE DJEM NE SHPI EDHE BILE ME FLET ME TA SEPSE E DREJTA ASAJ KISHE ASHT,SHIKO CKA NDODHI ;BABA E KA MARR REVOLEN EDHE MU NE KUP TE KRESE E KA VRA JA Ka dhan 7 plumba ne ball ,,,,se ja ka marr ftyren,,,dikush ndoshta thot nuk mundesh me ndal femren heheheh MUNDESH MUNDESH qyteki prej XHEHNETIT KA DAL,,,,,,,,,,,,,,,,,,,edhe une mos mendoni se jam aq fetar jam musliman,por jam edhe i ri,e djem cka bajn mos i ngreni bishtat ju se vallahi djali asht djal nuk i del zani keq kurr.............JU PERSHENDES MOS ME KEQKUPTONI EDHE PERMISOHUNI................

Mirlind-Kosova
17-09-04, 00:53
REXHAILI2004;

Ta lexova textin vetem ta them te verteten keté rastin qe paska ndodhur baba me bijen....nuk e kuptova miré;

Pash zotin a bash ne Krye ja ka dhon ata 7 plumba a....! :roll:


Ne nuk po guxojmi bre REXHAIL ashtu me vepruar ndaj femrave tona se na kallin KFORi dhe UNMIKu...keta kané ardhur me na mbrojt femrat ma teper se jo neve....! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

REXHAILI2004
17-09-04, 08:39
hej se pari te pershendes shoki,MIRLIND KOSOVA edhe per at pyetjen qe nuk e ke kuptu po te tregoj:po e vertet eshte 7 plumba ja ka dhan PO nuk ka faj o shoki se jan kan familje me emer edhe ja ka humb nderin familjes edhe kombit tone,po normal se ende kemi HASAN FAZLIJA ne por nuk po kemi shum se,e sa per KFORIN normal se i mbrojn femra sepse FEMRAT SHQIPTARE PO JAU BAJN QJEFIN ATYRE,5 MINUTA PUNE EDHE HAJT KURKUJNA KURGJA,CKA ESHTE THOJ ATA NJE E Q..... me amerikan ose me zezak....................

Kaltrina
20-09-04, 15:06
Njeher thojshin po na marrin shkjet me zoré kurse tani po na marrin unmiku me zoré....phaaaa smundet kush me ju rae ne fije ktyre,me zoré nuk guxon njeri ndaj askujt me vepruar diqka..por ketu eshte ekunderta,(Me deshiré)...ska fjal. :wink:

Valla bre Mirlind tash 100% u binda se sje normal. Qka po don ti me thane me keta se as shkijet si kane marre me zor a ncncncncn, po po me vjen keq qe se kane dhunu naj moter a nanen tane tani jau kishe besu, qysh spo te vjen marre, a e din sa femra u dhunu ne Kosoves gjate luftes.

Zoti te ndihmofte :twisted:

Kaltrina
20-09-04, 15:13
ndegjoni ktu o ju vajza KOSOVARE une jam i KUMANOVES edhe nuk po thom se femrat e tona jan melaqe por si p.sh motra ime me dal qashtu sikur ne PRISHTIN cka i kam pa NE TELA TE RRYMES E VJERRI,po duhet pak me pas respekt per veten nuk asht interesant me te pa gjithcka cka ke edhe si dukesh ne trup,por asht interesant edhe te dojn ma shum kur nuk munden me pa kurgja tek ti,sepse cdo vajz si ju kur kalon neper qytet e zhveshur secili djal ka deshire me te pas njeher ne krevet eshte e vertet ,por PYETE se a don me te pas GRUA jo sepse ti tan qytetit te PR ja ke tregu trupin edhe e din se si dukesh ma mir se burri jot,,,,por ju e dini cka jeni tu dasht me ba EMITIM I AMERIKANKAVE oj motra AMERIKANKAT nuk mundesh mi emitu ti,pike e par ata jane katolike apo kristian,atyre nuk ja u nin fare ata skan nerva ata me mixhe e vet bajn sex shum e raste ka edhe une po ja u them se e di edhe i kam pa se kam jetu ne AMERIKE 5 vjet,NUK PO I THOM prej vetit,kam ndegju se edhe ne kosove shum femra shkojn me shkije,,,,,PO kur i harrut ju ata MOTRAT tona qe ju banen MASAKRA nuk e di kur i harrut kto gjera edhe tash me shkije me shku,hehe po skeni faj ju valla i kanqet amerikanet edhe umnikun sepse neser kur te martohesh kurkush nuk ta ban me gisht....sepse aj amerikani nuk vjen tek burri jot me than qe te ka pas aj per ONE NIGHT STAND por jet qashtu,NUK E DI vec shum jeni tu gabu edhe aspak nuk me terheqni se me ashtu sikur po visheshi si prostitutka nuk me terheqni aspak se sa per prostitutka ka vende tjera POR FEMER E SINQERT ASHT ZOR ME U BA..................po ja u tregoj nje rast ktu ne KUMANOV cka ka ndodh;
=NJE DIT NJE FEMER I KISHTE THAN BABES VET SE AJO MUNDET ME U KAN E LIR EDHE ME PRU SA TE DOJE DJEM NE SHPI EDHE BILE ME FLET ME TA SEPSE E DREJTA ASAJ KISHE ASHT,SHIKO CKA NDODHI ;BABA E KA MARR REVOLEN EDHE MU NE KUP TE KRESE E KA VRA JA Ka dhan 7 plumba ne ball ,,,,se ja ka marr ftyren,,,dikush ndoshta thot nuk mundesh me ndal femren heheheh MUNDESH MUNDESH qyteki prej XHEHNETIT KA DAL,,,,,,,,,,,,,,,,,,,edhe une mos mendoni se jam aq fetar jam musliman,por jam edhe i ri,e djem cka bajn mos i ngreni bishtat ju se vallahi djali asht djal nuk i del zani keq kurr.............JU PERSHENDES MOS ME KEQKUPTONI EDHE PERMISOHUNI................


Ncncccncnc gjithashtu e kisha pase komentin e njejte edhe per ju si per Mirlindin. A din qka ato te juvet te mlume pi bojshin tana te zezat, tane naten po dilshin sa po mujshin e me kon po mujshin, e tani diten po u mlojshin kishe na te urta. E sa per PRISHTINALIKE veq kush jau ka inati se ma te mirat jane, veq qe smundeni mi pase jeni xhelozė, se na bile jena te zojat per veti, te shkollume, te menqme me tana ta mirat. Po hajt djali i mire se ato qe jane te mluta :twisted: :twisted: :twisted: , na bile ashiqare

zoti te ndihmofte

DannyAus
20-09-04, 16:02
[quote="REXHAILI2004"]ndegjoni ktu o ju vajza KOSOVARE une jam i KUMANOVES edhe nuk po thom se femrat e tona jan melaqe por si p.sh motra ime me dal qashtu sikur ne PRISHTIN cka i kam pa NE TELA TE RRYMES E VJERRI,


DannyAus
**KUMANOVAR MA SE PARI A E DIN QKA JE KA FLET,,, A VETEM KE NI DIKUN EDHE PO FOL,,
**MA SE PARI NUK KE DREJT ME FOL PER KOSOVARE,,SIDOMOS PRISHTINALIKE
**TASH QE PO DILKA NJE VAJZ NE QYTET E VESHET NGUSHT E SENE PO DILKA PER PUN TE KQIJA A??
**PRISHTINA KA 600 MIJE BANOR,,** PER QE BAJN 10 A 20 ASHTU NUK DO TE THOT SE BAJN TE GJITHA VAJZAT E PRISHTINES,, EDHE FUNDI I FUNDIT PRISHTINA OSHT QYTET NUK OSHT KUMANOV (FSHAT) ME TE KESH MAHALLA,, JO DUL KSHTU JO ASHTU,,, PRA SIMBAS TEJE **AMERIKA ME 500 MILION BANOR A SA KA PO DUFKA MI VRA GJYSEN E FEMRAVE--PSE VETEM SE KAN DAL ME TESHA TE NGUSHTA APO ME MINI SKIRTS....OSHT VITI 2004 HAVER.....
****QE PO THU AMERIKA JAN KRISHTER OSE KATOLIK,, EDHE SHQIPTARET JAN KATOLIK,, KU PI LEXON, KU E DITE A ISH KATOLIKE A KRISHTERE
****UNE VET JAM KUNDER DISA VAJZAVE QE JA MARRIN FYTYREN POPULLIT SHQIPTAR,, PO JO MI NDAL VAJZAT VETEM SE KAN VESH EVROPIANE,,,,
DHE SE FUNDI MA MIRE ME QEN ME AMERIKEN SE ME IRAKUN OSE ARABIN 100000 HER,,, EDHE PSE NUK JETOJ NE KOSOVE E DI SE ASGJE TE KEQE NUK BAJN
****LE TE KEN MORALIN E PASTER DHE LE TE VESHEN SI TE DOJN

Mirlind-Kosova
20-09-04, 22:20
Njeher thojshin po na marrin shkjet me zoré kurse tani po na marrin unmiku me zoré....phaaaa smundet kush me ju rae ne fije ktyre,me zoré nuk guxon njeri ndaj askujt me vepruar diqka..por ketu eshte ekunderta,(Me deshiré)...ska fjal. :wink:

Valla bre Mirlind tash 100% u binda se sje normal. Qka po don ti me thane me keta se as shkijet si kane marre me zor a ncncncncn, po po me vjen keq qe se kane dhunu naj moter a nanen tane tani jau kishe besu, qysh spo te vjen marre, a e din sa femra u dhunu ne Kosoves gjate luftes.

Zoti te ndihmofte :twisted:

[b]KALTRINA:

Ketu nuk e kisha fjalen per gjat luftes se qka ka ndodhur por po e marrum shembull qe nga viti 90 dhe deri ne vitin 98 para luftes....!sa femra u dhunuan me zoré dhe nga kushé...!valla asnje.....!

dhe nese deshiron ta dish po nese ti nuk e diné keté atéhere ta tregoj perafersisht une ty nr...e vajzave tona shqipetare qe jané dhunuar (me veht deshiren e tyre) me policin serbo-sllave...!vetem ne cytetin toné nr.. ka qené mbi 20 vehta...qe sot disa jané te zhdukura dhe disa jetojn te mbyllura ne shtepit e tyre nga frika per ti paré njerzit ...sepse njerzit e dijn sot se cilat ishin ato...!ti personalisht ndoshta nuk i njef por dikush i cili i ka paré dikur aji i njef edhe sot...!


Mbetesh e pershendetur dhe herave tjera mendohu para se te shkruash se cfar po shkruan...se per met qit ty ne nje vend me hoxhen nuk je...!lerni ju keto pollavra se shumé nga femrat sot do ta gjejn nje rrugdalje ...!(Po flasim per para luftes se qfar ka ndodhur,dhe mbas luftes tani)(jo gjaté luftes)

Kaltrina;Ja ke fut koté tani prej stomit sikur Kau--Peles.....:lol: :lol: :lol:

Besi04
21-09-04, 00:45
Eshte e vertet se secili ka te drejte te jetoje jeten e vet ashtu siq deshiron vete mirpo eshte mire qe te i permbahemi pak edhe kultures dhe tradites shqiptare e cila eshte shume e paster .

Mendoj qe bajn shum gabim ato femra qe shkojn me te huajt sepse i huaji vetem ju shfrytezon pa pas fare dashurije per ty .
Pse me shku me nje te huaj kur ka plot djem te bukur shqiptar, mendoni se nje dite duhet te martoheni me dikend dhe si do ta prisni naten e marteses kur e dini se kujt ja keni dhan trupin ma heret si do ta ndjeni vehten para shokut tuj te jetes , apo nese ju pelqejn te huajit aq shume shkoni me ta kur ta perfundojn misionin .

Mirlind-Kosova
21-09-04, 03:15
Eshte e vertet se secili ka te drejte te jetoje jeten e vet ashtu siq deshiron vete mirpo eshte mire qe te i permbahemi pak edhe kultures dhe tradites shqiptare e cila eshte shume e paster .

Mendoj qe bajn shum gabim ato femra qe shkojn me te huajt sepse i huaji vetem ju shfrytezon pa pas fare dashurije per ty .
Pse me shku me nje te huaj kur ka plot djem te bukur shqiptar, mendoni se nje dite duhet te martoheni me dikend dhe si do ta prisni naten e marteses kur e dini se kujt ja keni dhan trupin ma heret si do ta ndjeni vehten para shokut tuj te jetes , apo nese ju pelqejn te huajit aq shume shkoni me ta kur ta perfundojn misionin .


Besi04: Ska fjal...jam me ty.ashtu eshte,
Mbetesh i pershendetur nga une dhe te deshiroj t“ja kalofsh sa me miré ne mesin toné...!

edoni
26-09-04, 17:59
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..

edoni
26-09-04, 18:04
KISHA ME JU LUTUR VAJZAVE NGA KOSOVA QE SA MA SHUM LE TE PERMBAHEN RUANI MURALIN EJUAJ DHE GJITH ASHTU EDHE TE GHITH SHIPTARVE SE NA MURRET FETYREN..

Murgesha
26-09-04, 18:39
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..

Hajt bacė tu rrittė mendja, tha Murgesha me akcent Gjakovar pėr Prizrenasin.
Unė vet jam nga Gjilani dhe u skuqa pėr kėto fjalė tė pakuptimta.
Ne Gjilanasit themi, "Mos e hudh fjalėn si lopa baglėn".
Tha Murgesha dhe doli jashtė nga kjo atmosferė mbytėse.

livoreka bicio
26-09-04, 19:56
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..te pershendes. keta jan vetem thashethanat e popullit ton shqiptar siq ja kan adet :!: :!: :!:

ShEjToNkA
26-09-04, 22:02
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..

Hajt bacė tu rrittė mendja, tha Murgesha me akcent Gjakovar pėr Prizrenasin.
Unė vet jam nga Gjilani dhe u skuqa pėr kėto fjalė tė pakuptimta.
Ne Gjilanasit themi, "Mos e hudh fjalėn si lopa baglėn".
Tha Murgesha dhe doli jashtė nga kjo atmosferė mbytėse.

Fjalve tė Murgeshės do ia shtoi vetėm edhe ketė urimė: Inshalla djalė bėnė mė mirė ,se tybe keq koke.

shqypja
26-09-04, 23:16
valla une plotsisht ju jap drejt qikave !!!!! me djem si ju me kalue jeten a ????????aii medet per ne vajzat shqyptare ,me ju mar juve ? me zor po se tybe me deshir kur jo. vazhdoni kshtu se asnje ska me ju mbetur , krejt kan me ik .e ma mir zbutne pak tonin se nuk jeni as ju aq te mir e te ndershem ka morali.se tek e fundit kur nuk ka djem si duhet ..............
skan faj qikat.............

ShEjToNkA
27-09-04, 01:13
valla une plotsisht ju jap drejt qikave !!!!! me djem si ju me kalue jeten a ????????aii medet per ne vajzat shqyptare ,me ju mar juve ? me zor po se tybe me deshir kur jo. vazhdoni kshtu se asnje ska me ju mbetur , krejt kan me ik .e ma mir zbutne pak tonin se nuk jeni as ju aq te mir e te ndershem ka morali.se tek e fundit kur nuk ka djem si duhet ..............
skan faj qikat.............


:roll: Jo mojjj ,ngadal mos thuaj ashtu se s'i kena edhe aq tė kqijė djemtė tonė Shiqptarė se si po i vlersojshe ti.
Edhe fundja mojjj me zor mos e merr qyy , merre pra njė tė huajj ,pasi qenkan mė tė mirė .

DannyAus
27-09-04, 09:20
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..

EDONI NDOSHTA E KE PAS SI QELLIM TE FLASESH PER FAMILJEN TENDE,,
90% NE FAMILJEN TANDE NDOSHTA PUNOJN NE PROSTITUT,, ATE NUK E DIM,, POR OSHT TURP I MADH SE QKA FLET PER VAJZAT KOSOVARE,,,,,
JE NJE THMI I MARR,, OSE I LEN PAS DORESH...

just 4 fun
27-09-04, 11:30
UN GJITH ASHTU JAM ME KUMANOVEN SE VAJZAT KOSOVARE90 PER QIND PUNOJN ME PROSTITUT EDHE MOS PUNOFSHIN ASHTU TREGOHEN... JAM LUISI NGA PZ..

EDONI NDOSHTA E KE PAS SI QELLIM TE FLASESH PER FAMILJEN TENDE,,
90% NE FAMILJEN TANDE NDOSHTA PUNOJN NE PROSTITUT,, ATE NUK E DIM,, POR OSHT TURP I MADH SE QKA FLET PER VAJZAT KOSOVARE,,,,,
JE NJE THMI I MARR,, OSE I LEN PAS DORESH...

DannyAus, bravo shume mire e ke cek. te lumt, se me te vertet shume antar flasin palidhje ne kete forum.

Te pershendes,

REXHAILI2004
28-09-04, 11:25
KALTRINA edhe ju tjert kunder meje .........
NUK E DI sa jeni te SERIOZE POR une kur po vij CDO VJET prej NEW YORK me CADILLAC numrat e NEW YORK UT vallahi po dojn me me hanger PRISHTINALIKET,poashtu edhe tonat ne MAQEDONI mos MENDONI se as JU AS TONAT NUK JENI MA TE MIRA KREJT NJEJT JENI BA,une fola ne pergjithsi per femrat shqiptare e jo per prishtinaliket,a more vesh mori kaltrino????????????NJESOJ JENI SI TONAT SI TJUVET,VETEM SE NJE GJE:une derisa kam punu ne bondsteel,ne ferizaj JAM KNAQ TU Q.... FEMRA SE MENDOJSHIN SE JAM AMERIKAN EDHE NUK JU DEL ZANI hehehe...KURGJA NUK JENI SHQIPTARET MA femra rrenacake se ju ska 10000000000 RRENA TI BAN EDHE TE TRADHTON EDHE NUK E PRANON........meso pak ma shum KALTRINA qe te arrish ta dish se KURGJA NUK DINNNNNNNNNNNN

just 4 fun
28-09-04, 23:16
KALTRINA edhe ju tjert kunder meje .........
NUK E DI sa jeni te SERIOZE POR une kur po vij CDO VJET prej NEW YORK me CADILLAC numrat e NEW YORK UT vallahi po dojn me me hanger PRISHTINALIKET,poashtu edhe tonat ne MAQEDONI mos MENDONI se as JU AS TONAT NUK JENI MA TE MIRA KREJT NJEJT JENI BA,une fola ne pergjithsi per femrat shqiptare e jo per prishtinaliket,a more vesh mori kaltrino????????????NJESOJ JENI SI TONAT SI TJUVET,VETEM SE NJE GJE:une derisa kam punu ne bondsteel,ne ferizaj JAM KNAQ TU Q.... FEMRA SE MENDOJSHIN SE JAM AMERIKAN EDHE NUK JU DEL ZANI hehehe...KURGJA NUK JENI SHQIPTARET MA femra rrenacake se ju ska 10000000000 RRENA TI BAN EDHE TE TRADHTON EDHE NUK E PRANON........meso pak ma shum KALTRINA qe te arrish ta dish se KURGJA NUK DINNNNNNNNNNNN


Phaaaaa, kujt eshte kah i intereson per veturen tende dhe cfar tabela i ka, kujt eshte kah i intereson se a je knaq ti tu Q....., nese femrat shqiptare jan genjeshtare, trathtare, merre nje te huaj, mbasi qe qenke deshpruar nga femrat shqiptare.
Nese ti si mashkull mundesh me Q.. femra duke ju then se je amerikan e jo shqiptar, ateher ti bjen ne kundershtim me fjalet e tua.dmth je vet rrenacak. jam e sigur se kur ke patur sex me ato femra nuk ju ke dhen kete mendimin tend siq e dhe ketu per femra shqiptare, se nuk do ti leshoni syt, e lemo me pas dicka me ty, se shifet se je i krisur. andaj para se te shkruash mendo se cka shkruan.

Qysh bre spo ju vjen pak marre me fol per femra shqiptare keshtu, te mira te kqija, shqiptare jemi, andaj keni pak respekt, se per derisa ju shpreheni dhe mendoni keshtu, nuk eshte qudi qe femrat shqiptare martohen me te huaj.
Po nese ju nuk do te na mbroni , kush ateher!!!!!!!!!!!

Deshprohem ne mashkuj shqiptar kur lexoj mendime te tilla si keto ne kete teme.

Mashjkuj te nderuar dijeni se kur flisni keshtu i futni ne kete rang edhe Motrat, Nenat dhe te gjithe gjinin femrore ne familjen tuaj me keto komente qe i beni.

Ju lutem mendoni pozitivisht, ne shekullin e XXI jetojm, dhe pse te mos jetojn si duam ne, ne fund te fundit kush cka ben ja ben vetvetes, andaj pse te brengosemi ne per jeten e dikujt tjeter.

Me te vertet cka lexoj ketu ne kete forum nganjeher eshte MJERIM.

Kaltrina
29-09-04, 13:22
ndegjoni ktu o ju vajza KOSOVARE une jam i KUMANOVES edhe nuk po thom se femrat e tona jan melaqe por si p.sh motra ime me dal qashtu sikur ne PRISHTIN cka i kam pa NE TELA TE RRYMES E VJERRI,po duhet pak me pas respekt per veten nuk asht interesant me te pa gjithcka cka ke edhe si dukesh ne trup,por asht interesant edhe te dojn ma shum kur nuk munden me pa kurgja tek ti,sepse cdo vajz si ju kur kalon neper qytet e zhveshur secili djal ka deshire me te pas njeher ne krevet eshte e vertet ,por PYETE se a don me te pas GRUA jo sepse ti tan qytetit te PR ja ke tregu trupin edhe e din se si dukesh ma mir se burri jot,,,,por ju e dini cka jeni tu dasht me ba EMITIM I AMERIKANKAVE oj motra AMERIKANKAT nuk mundesh mi emitu ti,pike e par ata jane katolike apo kristian,atyre nuk ja u nin fare ata skan nerva ata me mixhe e vet bajn sex shum e raste ka edhe une po ja u them se e di edhe i kam pa se kam jetu ne AMERIKE 5 vjet,NUK PO I THOM prej vetit,kam ndegju se edhe ne kosove shum femra shkojn me shkije,,,,,PO kur i harrut ju ata MOTRAT tona qe ju banen MASAKRA nuk e di kur i harrut kto gjera edhe tash me shkije me shku,hehe po skeni faj ju valla i kanqet amerikanet edhe umnikun sepse neser kur te martohesh kurkush nuk ta ban me gisht....sepse aj amerikani nuk vjen tek burri jot me than qe te ka pas aj per ONE NIGHT STAND por jet qashtu,NUK E DI vec shum jeni tu gabu edhe aspak nuk me terheqni se me ashtu sikur po visheshi si prostitutka nuk me terheqni aspak se sa per prostitutka ka vende tjera POR FEMER E SINQERT ASHT ZOR ME U BA..................po ja u tregoj nje rast ktu ne KUMANOV cka ka ndodh;
=NJE DIT NJE FEMER I KISHTE THAN BABES VET SE AJO MUNDET ME U KAN E LIR EDHE ME PRU SA TE DOJE DJEM NE SHPI EDHE BILE ME FLET ME TA SEPSE E DREJTA ASAJ KISHE ASHT,SHIKO CKA NDODHI ;BABA E KA MARR REVOLEN EDHE MU NE KUP TE KRESE E KA VRA JA Ka dhan 7 plumba ne ball ,,,,se ja ka marr ftyren,,,dikush ndoshta thot nuk mundesh me ndal femren heheheh MUNDESH MUNDESH qyteki prej XHEHNETIT KA DAL,,,,,,,,,,,,,,,,,,,edhe une mos mendoni se jam aq fetar jam musliman,por jam edhe i ri,e djem cka bajn mos i ngreni bishtat ju se vallahi djali asht djal nuk i del zani keq kurr.............JU PERSHENDES MOS ME KEQKUPTONI EDHE PERMISOHUNI................

Me duket pak ma larte e kishe shkru se nuk ke fol veq per kosovare me doket a?tash po bejn ne kundershtim me vetevehten zoteri.
Edhe a din qka, mos u merzit per ate fare kadillaku tend, e kam veturen time shume ma te shtrenjte se tenden, edhe a ti koke qaj qe po ngajne prishtinaliket e pi prejne venat mas teje a :P hihiihih

pershendetje

DannyAus
30-09-04, 07:16
KALTRINA edhe ju tjert kunder meje .........
NUK E DI sa jeni te SERIOZE POR une kur po vij CDO VJET prej NEW YORK me CADILLAC numrat e NEW YORK UT vallahi po dojn me me hanger PRISHTINALIKET,poashtu edhe tonat ne MAQEDONI mos MENDONI se as JU AS TONAT NUK JENI MA TE MIRA KREJT NJEJT JENI BA,une fola ne pergjithsi per femrat shqiptare e jo per prishtinaliket,a more vesh mori kaltrino????????????NJESOJ JENI SI TONAT SI TJUVET,VETEM SE NJE GJE:une derisa kam punu ne bondsteel,ne ferizaj JAM KNAQ TU Q.... FEMRA SE MENDOJSHIN SE JAM AMERIKAN EDHE NUK JU DEL ZANI hehehe...KURGJA NUK JENI SHQIPTARET MA femra rrenacake se ju ska 10000000000 RRENA TI BAN EDHE TE TRADHTON EDHE NUK E PRANON........meso pak ma shum KALTRINA qe te arrish ta dish se KURGJA NUK DINNNNNNNNNNNN

phaaaa qy CADILLAC,, rexhaili2004 ka plot femra ne kosove qe ngajn mas CADILLACUT nuk thot kerkush se jo,,, por ti qe paske punu ne bondsteel,, atje ju vin femra prej bullgaris e rusis,, me qasi paske pas ti pun,,,, e harroj kosovarkat,,, une jom shetit me HAMMER 2004 me regjistrima te CANADES nja 5 muj neper kosove,, edhe nuk me ka ndodh me taku qasi vajzash qe thu ti qe vetem ngajn mas kerrit se qfare ki,, bile me than te drejten kur kom dal pa kerr kom njoftu femra ma shum se me kerr,,, po te thot edhe pse kom njoftu, nuk kom taku femer te pa ndergjegjshme,,, kom krju shoqeri shkurt ne prishtine po flas,,, e ti kishe CADILLAC lej ato rrena qysh nuk ki turp se.......

REXHAILI2004
02-10-04, 09:16
valla edhe nji pun po e vertetoj ju kosovaret qish po u livdoshi bre shum a kurgja nuk keni HEC BRE MITNU KREJT

REXHAILI2004
02-10-04, 09:20
ani ti kaltrina cka kerkon ne ket chat,,ke hy ktu me pa kush ka pare ma shummmmmmm e ti shlohesh GO GET A LIVE

DannyAus
02-10-04, 09:30
KALTRINA edhe ju tjert kunder meje .........
NUK E DI sa jeni te SERIOZE POR une kur po vij CDO VJET prej NEW YORK me CADILLAC numrat e NEW YORK UT vallahi po dojn me me hanger PRISHTINALIKET,poashtu edhe tonat ne MAQEDONI mos MENDONI se as JU AS TONAT NUK JENI MA TE MIRA KREJT NJEJT JENI BA,une fola ne pergjithsi per femrat shqiptare e jo per prishtinaliket,a more vesh mori kaltrino????????????NJESOJ JENI SI TONAT SI TJUVET,VETEM SE NJE GJE:une derisa kam punu ne bondsteel,ne ferizaj JAM KNAQ TU Q.... FEMRA SE MENDOJSHIN SE JAM AMERIKAN EDHE NUK JU DEL ZANI hehehe...KURGJA NUK JENI SHQIPTARET MA femra rrenacake se ju ska 10000000000 RRENA TI BAN EDHE TE TRADHTON EDHE NUK E PRANON........meso pak ma shum KALTRINA qe te arrish ta dish se KURGJA NUK DINNNNNNNNNNNN

REXHAILI2004 SHUM MENDJEN E MADHE E PASKE BRE,,,,, ASKUSH NUK OSHT KUNDER TEJE,, QENKE KUNDER VETVETES,,,, SIMBASH SHKRIMIT NUK PO BESOJ QE JE SHQIPTAR PO MAGJUP I SHKUPIT (SHUTKA).... HAJT PERSHENDETJE PER SHUTKEN SE SKOM KOH ME HUMB ME TA

vushtrria
02-10-04, 09:39
REXHAILI keto fjal qe ju i thoni shoki jem eshte marre per ty,eshte shum leht ta mashtrosh dikend siq po shkruani ju,por a mendon hiq se ku ju qojne mashtrimet,a veq ja futni kot ashtu, do ju shkon jeta me mashtrime shokut, behu ai qe je shoku jem, e tani nese te vjen shansi per nje femer tani edhe do ju tregon origjinalin.


me nderime vushtrriu

REXHAILI2004
02-10-04, 10:21
JO BRE shoki nuk jam o SHUTKES as mangup nuk jam POR une ne pergjithsi fola per femrat shqiptare se jan dal pak pi normales e po shkojn me te huaj e ju e muret sikurse per kosovaret kur fla,une FOLA PERGJITHSI FEMRAT SHQIPTARE mos mendo se i livdova tonat AS KTO TE NJEJTA JAN si tujat si tonat POR FEMRA E NJEJT ESHTE SI NE PRISHTINE SI NE SHKUP,por kto ktu vetem pse nuk guxojne...por nejse qajo KALTRINA ME QITI PREJ TAKTI kisher ajo po din de,,,na po diskutojm ktu nuk po e masim diturine,menjeher ja nisi edhe ajt tjetri ...nesse tung

kulleri
02-10-04, 16:50
veq diqka ktunev vajzave te kosoves ju ka ra shiu ne kallamoq qysh thot nja fjal nese e perdor shum koh nje gje ateher i del forma e kshtu perpara per me e ndrru u kan desht me shku e me ndrru vendin se u banen majat ma keta te keti vendit e kstu disa prej vajzave nuk kan pas mundesi e gjithmon kanshku tu ju paku ofertat :arrow: kurse tash tasha mos vet prej tan botes kan ardh ne kosov e kshtu q e nuk kan ne voj vajzat me e ndrru venin s ete gjitha llojet i kan tash veq a munesh po qka me na ba neve meshkujve seeeeeee :cry:

Barbaroza
25-10-04, 10:10
Para pak kohesh degjova se nje ish-shoqe imja ish martuar me nje amerikan.Per te paren here ne jete,nje rast te tille e kam arsyetuar sepse,shqiptaret nuk e donin per faktin se ishte e shendoshe ne trup dhe e tallnin,atehere a te mos martohej ajo kurre dhe t'i degjonte talljet e lloj lloj idiotit??????

P.S.Familja e saj dhe ajo po ndjeheshin te lumtur,kjo eshte kryesorja.

turisti
25-10-04, 12:38
Para pak kohesh degjova se nje ish-shoqe imja ish martuar me nje amerikan.Per te paren here ne jete,nje rast te tille e kam arsyetuar sepse,shqiptaret nuk e donin per faktin se ishte e shendoshe ne trup dhe e tallnin,atehere a te mos martohej ajo kurre dhe t'i degjonte talljet e lloj lloj idiotit??????

P.S.Familja e saj dhe ajo po ndjeheshin te lumtur,kjo eshte kryesorja.

Po oj Barbaroza,edhe une pajtohem plotesisht.

TURISTI

Bronx
25-10-04, 21:57
...qe vajzat po kalojn/martohen me te huajt. por djemt qe martohen me te huajt? Une di se sa shume vajza kan mbetur ne kosove te pa martuar vetem se djemt ikshin shkojshin ne perendim e u martojshin me te huajt. E po ju pyty si po mundeni mi kritiku vajzat, kurse nuk kan femnat faj hiq!!!

Qdo njeri e ka jeten e vet e ne ta jeton ajo si do vet

me nderime

Mirlind-Kosova
27-10-04, 00:16
Qenka ardhur koha deri tek(Kallaschnikowi)ketu ne keté temé si duket.... :lol: :lol: :lol: jo une ika valla nga ketu......!

Kaltrina
27-10-04, 07:53
ani ti kaltrina cka kerkon ne ket chat,,ke hy ktu me pa kush ka pare ma shummmmmmm e ti shlohesh GO GET A LIVE

haaha me pa kush ka pare ma shume, ncnnc a inspekcion po ta qoj mallin a, 100 here mendo e nje here thuaje, mos e lesho fjalen....

pershendetje

Krokodilli
27-10-04, 08:32
ani ti kaltrina cka kerkon ne ket chat,,ke hy ktu me pa kush ka pare ma shummmmmmm e ti shlohesh GO GET A LIVE

haaha me pa kush ka pare ma shume, ncnnc a inspekcion po ta qoj mallin a, 100 here mendo e nje here thuaje, mos e lesho fjalen....

pershendetje

kaltrina te pershendes,,,, mos ja shih per te madhe REXHAILIT2004 se paska probleme me shendetin :wink:
RAXHAILI2004 you go get a life,, or kill yourselfe

emine
08-10-11, 21:14
Hajde shyqyre qe i dul moda UNMIKUT:biggrin:

Zero Cool
08-10-11, 21:16
Hajde shyqyre qe i dul moda UNMIKUT:biggrin:

e jan ba ICO , EULEX edhe nja asht mdoket :P
Ma shume kshtu tash se ekrkesat ma te mdhaja ;)

Domira
15-10-11, 01:29
UNMIKUT moda i ka dal, por na i ka lan kilet n“dere ;)

taraku-1
15-10-11, 08:16
UNMIKUT moda i ka dal, por na i ka lan kilet n“dere ;)
na i kan lan faren a, hahaha
sos fshati em doket qaty.... hahaha