PDA

View Full Version : Atmosfera nė kėtė FORUM...!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

jehona
22-01-04, 16:35
ju pershendes te gjitheve, si po ju duket juve atmosfera ne kete forum, po ju pelqen??

a po ju duket qe ndonje person po e prish pak a shum atmosferen ketu, apo te gjith po kuptohem shum mir??

gezohem si te pergjigjeni ne ket tem...

Murgesha
22-01-04, 17:25
Jehona une jam gadi qe nga fillimi ne ket forum dhe mundem te them se momentalisht atmosfera eshte fantastike. Ne pergjithesi jemi te mire dhe komunikues ndermjet veti. Une kam krijuar edhe shoqeri me disa nga ju dhe te them se jam mjaft e lumtur.
Nejse ne cdo forum jane nga disa qe mundohen te shkaterrojne mbarevajtjen e temave. Mundohen te fyejne dhe te shajne por ju lutem qe ju tjeret mos tja veni veshin shume te tilleve. Ata shajne per te fituar shoke ne sharje, per te mos qene te vetmit. Prandaj gjeja me e mire qe mund te behet per ta eshte injorimi.

Pershendetje Jehona shume-shume.

jehona
22-01-04, 17:54
flm murgesha per pershendetje, e ki gjet fjalen e qelluar per ata persona, ani pra INJORIMI, bingo bre, o pasha zoten si gjith edhe nje her ja ki qellu.... :wink:

vullneti
23-01-04, 08:26
e mire ,e mire ne pergjithesi. Spo guxoj me thane se disa zonjusha e zonja te menqura kane shkrime super te mira, se ai Tonino qe po kundermon ne kete forum me thot menjehere :po ju ben lajka femrave...hahaha.
eshte kenaqesi e besa edhe mesim i mire me i lexu disa shkrime te mirefillta e besa edhe humorin e mirefillte.
ka ende me thene..po shkurtimisht shkrova.
ju pershendes te gjitheve

Barbaroza
23-01-04, 08:49
Edhe mua ne pergjithesi,po me pelqen atmosfera ketu,me disa perjashtime ndaj disa anetareve dhe shkrimeve te tyre.Por,mendoj se gjithcka do te vete mbare me kohe.

lazdrani
23-01-04, 11:25
E Jehona te pershendes ty personalisht. :wink:
Ne pergjithesi atmosfera per mua eshte e bukure ne kete forum.Jam mirnjohes qe neper mes Dardanise kemi krijuar nje ambient te bukur mes rinise sone kudo qe gjinden apo jetojne.Familje e madhe jemi bere :P Komunikim deri me tani eshte ne rregull,per ata qe vijne vetm per te fyer apo share ju lutem Rojet e Forumit nje Cekan 10kg ne koke ta goditni :lol: :lol: :lol: lazdrani

Naki
23-01-04, 21:00
ky forum ka hap nje dritare qe rrezatone nje atmosfer te ngrohte dhe sjell
nje komunikim qe per mua eshte bere nje pjese e pa ndarshme e kalendarit ditor.
ju pershendes te gjithve per begatimin e atmosferes se ngrohte.me nderime Naki

Murgesha
24-01-04, 13:17
Naki mire se vjen ne atmosferen e ngrohte familjare te ketij Forumi. Mua me eshte bere obsesion te shkruarit ketu. Shkoj nga shkoj e mendet po te dardania i kam. Kush qka ka shkruar? Natyrisht edhe humori nuk po mungon dhe nga njeher qeshi si me qene e cmendur. Atmosfere e mire, diskutime te bukura.

Gentiana
30-01-04, 15:14
Atmosfe fantastike,dhe shoqeri po ashtu e mir. Un shumicen e kohes se lirė hi ketu dhe me pelqen shkrimi i dikujna apo mendimi i dikuj,dhe me pelqen edhe humori se ne shum rasteve me bejn te qeshi dhe ti harroj brengat e jetes. Ata qe mundohen ta prishin kte atmosfer mundohen sepse na ka inati se jemi ber si familje,dhe se kuptohemi aq mir,edhe me shifra nganjeher 8) 8)

Vetem shpresoj se kjo te zgjat nje koh te gjat :?
Genta

anna
30-01-04, 17:37
tung te gjithve edhe pse kam hyr vetem tash ne kete forum po me pelqen shume ashtu si tha gentiana ne kete forum qeshim e i harrojme problemet e jetes besoj se secili e ka kete opinion

BlertaB
01-03-04, 16:15
Jehona te pershendes shum shum ty per ket tem te qelluar.
Un mendoj se atmosfera ne ket Forum asht ne nivel te mir ne perjashtim te disa temave si nuk me pelqejn mua ama nuk asht problem qka tem pelqen inkuadrona e qka jo??
Tung ju pershendes te gjithve e ne veqanti Lazdranin

jehona
01-03-04, 17:42
ju pershendes te gjitheve, flm per pergjigjet e juaja, sipas mendimeve te antareve atmosfera ketu shum po ju pelqen, keshtu qe ju kisha lut te vazhdojm te gjith keshtu dhe nese kem qka te permiresojm, te hecim ne ate rruge, dhe te bohem edhe ma te merkullushem qe jem deri me tash... :wink: :lol: :lol:

BlertaB
01-03-04, 17:45
Mir se erdhe jehona moti nuk e ki vizitu Forumin na ke munguar te them te drejten.
Tung ju pershendes te gjithve edhe ty jehona je e mrekullushme veq vazhdo keshtu.

jehona
01-03-04, 17:53
BlertaB te pershendes flm per shkrimin, po per bes kohen e fundit shum pak po hi ne forum se isha ne pushim dhe jam e nxane me provime. besoj se kjo do te ndyshon shum shpejt dhe ne te ardhmen do te mundona me ju knaq edhe ma shum.... :wink: :lol: :lol:

Murgesha
01-03-04, 22:01
Jehona ku je bre qike, kendej po pyet per atmosfere e vete se ku humb e me jave nuk dukesh ne forum :wink: :lol:
Atmosfere fantastike ska fjale. :lol: :lol:

jehona
01-03-04, 23:35
MURGESHA qe bre, po bile me kete tem po muj me e paramendu se sa bukur kisha kalu edhe une si te isha pak ma shum ketu...

sidoqoft nese knaqeni ju, knaqet edhe JEHONA, kjo esht kryesorja.... :wink: :)

BlertaB
02-03-04, 13:08
Vallah per qdo dit e ma shum po bohet atmosfera ne ket forum shum super.
Ju pershendes te gjithva kalofshi bukur.

Donika Morina
02-03-04, 14:08
Atmosfer ne ket Forum eshte shum e mir
Si prej fillim qe jam inkuadruar une ne ket faqe atmosfera ne forum ka qen super edhe tash eshte ashtu ju lumt.

Pershendetje!!! :) :) :)

lazdrani
02-03-04, 17:10
Atmosfera ne kete forum....Perfekt :wink:

caki
03-03-04, 09:33
ju pershendes te gjitheve, si po ju duket juve atmosfera ne kete forum, po ju pelqen??

a po ju duket qe ndonje person po e prish pak a shum atmosferen ketu, apo te gjith po kuptohem shum mir??

gezohem si te pergjigjeni ne ket tem...

Pershendetje jehona
Ne gjitha rubrikat e kti forumi shkon mjaft mire dhe jam personalisht i knaqur, por pak por e humb mirekuptimin e kti forumi, ne rubriken e Feja e shqiptarit. Deri von nuk jam kyqur ne ate rubrike, por ka qe disa dite qe kam shiquar vetem se ēka shkruajn ne ate rubrike, hy dhe shof shume kundershtime, urrejtje, e per ēka? Per nje gje qe askush eshte i sigurt dhe qe mundet ta spjegoj te verteten. Une aty e shof se sa ne kemi respekt ndaj personave tjere. E ne kete rubrike me kan bere pak te ndihem keq, se per tjera une mendoj eshte nje gje shume fantastike, dhe eshte nje gje shume e mire ku ne mundemi ti japim njeri tjetrit diēka nga vetvetja, dhe duhet te mundohemi ae ate qe dim ta ndajm me tjetrin. Une mendoj se kjo eshte nje ndihm per ne.
Mbetesh e pershendetur...

donjeta
03-03-04, 19:54
atmosfera ne ket forum ka qen gjithe e mire veq po me duket tash prej se po mar pjes une ketu eshte be edhe me e mire hahahahah pak hajgare se shume mire ka qen edhe eshte veq vazhdoni

lazdrani
11-03-04, 20:54
JENI TE GJITHE TE SHKELQYSHEM :wink:

qika_pr
27-05-04, 18:49
Une jam antare e re ne kete forum edhe eshte mir ketu jehona mos me pelqy atemosfera nuk hy hiq :lol:

mr_beni
27-05-04, 19:10
Mua me pelqen shum atmosfera ne ket forum jeni shum t emir vetem vazhdoni keshtu mos e luni kanopin se shum mir ia keni nis

Me nderime mr_beni

lazdrani
27-05-04, 20:47
Atmosfera e Dardanise te dua deri ne skejte :wink: :wink: :wink: Geil :D

Murgesha
27-05-04, 21:07
Akell- akell u kenaqem pasha Zotin. :lol: :wink:

Honesty^uk.
28-05-04, 00:03
hata--- hata u kenaqem
por mbaruam per gjume :lol:

Barbaroza
28-05-04, 09:14
Shume trent pasha mamin :)

anna
28-05-04, 12:12
shume super :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-05-04, 13:12
A Jemi me te miret bre :wink:
Jemi tybe!!

Barbaroza
28-05-04, 13:20
Edhe pyet edhe pergjigjet vete kjo Genta :?

Gentiana
28-05-04, 13:23
Edhe pyet edhe pergjigjet vete kjo Genta :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po thuaj se nuk esht ashtu?? :wink:

Barbaroza
28-05-04, 13:46
Jo ashtu eshte tybe :)

florian
28-05-04, 18:44
o jena ma te mirt e te tanve e ma te fortit

Vera
28-05-04, 21:03
atmosfera aaaaaaaaa na pervloj prej se nxehti valla

Barbaroza
29-05-04, 15:10
Uhhh,dola te freskohem pak :roll:

Maca
31-05-04, 23:25
Jam fillestra por desha ta jap mendimin tim...jeni shum te mrkullushem vetem vazhdoni ju pershendes nga zemra dhe suksese ne pun aahaha :wink:


Kaloni sa me bukur... :P

Nga Maca :wink:

anna
01-06-04, 10:04
atmosfera aaaaaaaaa na pervloj prej se nxehti valla


uje uje ma shpejt se na shkoi vera :( :( :( :( :(

Gentiana
20-07-04, 15:43
Super :P :P :P

Barbaroza
20-07-04, 15:52
Fenomenale me disa anetare te rinje qe na e kane zbukuruar forumin e sidomos Gentiani :)

Gentiana
20-07-04, 15:53
Fenomenale me disa anetare te rinje qe na e kane zbukuruar forumin e sidomos Gentiani :)


:wink: :wink: :P :oops:

Barbaroza
20-07-04, 16:00
Shpesh po te bie me u skuqe moj Genta :wink:

besa saraqini
20-07-04, 16:29
hej si jeni o shqipetar

mr_beni
20-07-04, 16:31
Po dihet, qe aty ku gjinden shqipetaret eshte gjihtmon atmosfera e nxehte

besa saraqini
20-07-04, 16:44
hej po si jeni ju shqipetar

besa saraqini
20-07-04, 16:47
sigurisht qe shqiptaret di te argetohen

besa saraqini
20-07-04, 16:52
hej

ShEjToNkA
23-07-04, 01:15
Hmm,Atmosfera nė kėtė forum qenka diqka fenomenal ,ju pėrgezoj................ :wink:

besa saraqini
23-07-04, 13:54
mir besoj qe atmosfera ne ket forum esht ku jan shqiptaret

besa saraqini
23-07-04, 13:56
si e keti ju atmosferen

ShEjToNkA
24-07-04, 00:08
o Moj Besa Saraqini ma kisha desht me tė kuptu qik qa ke than se kushe diqka po hajt qik pėrkthena qa ke fol se sen sjemi ka tė kuptojna hahahahhaah

turisti
26-07-04, 15:43
Ju pershendes.Atmosfera?Hėėėmmmmm,mvaret se qysh i pershtateni...mua me pelqen,po edhe kofsha vet... :P

besa saraqini
27-07-04, 15:38
Hej a vertet nuk kupton ti se qka kam then une shko meso shqip edhe pak ok tung

turisti
28-07-04, 02:01
E papershkrueshme-MASKENBAL. :wink:

nitushe
10-09-04, 16:45
shume e mire vetem perpara :wink: :arrow: :arrow:

Naki
10-09-04, 16:55
ky forum ka hap nje dritare qe rrezatone nje atmosfer te ngrohte dhe sjell
nje komunikim qe per mua eshte bere nje pjese e pa ndarshme e kalendarit ditor.
ju pershendes te gjithve per begatimin e atmosferes se ngrohte.me nderime Naki

sexybrikenda
10-09-04, 17:36
ky forum ka hap nje dritare qe rrezatone nje atmosfer te ngrohte dhe sjell
nje komunikim qe per mua eshte bere nje pjese e pa ndarshme e kalendarit ditor.
ju pershendes te gjithve per begatimin e atmosferes se ngrohte.me nderime Naki
Plotesisht keni te drejte Naki...Per mua eshte vendelindja me afere me ju :!:

jehona
13-09-04, 15:00
ju pershendes te gjitheve, vertet gezohem se atmosfera esht kaq e mir ketu ne kete forum, dhe nje prosi nga une: veproni qe ta mbani apo ta ndreqni edhe me shum kete atmosfer ketu, e mos veproni ne te kunderten, se veq keshtu do ta ndini veten SUPER..... :wink: :lol: :D

bredhi
13-09-04, 18:44
[/b]UTESI RESPEKT MENQURI DHE DASHURI ME KETE E ARRIJ ATE QE E DESHIRON GJDONJERI

bredhi
16-09-04, 19:47
si pyjet tropike qe net ka gjdo gje. Po ne pergjithsi esht shum interesant

turisti
17-09-04, 14:42
Mreeeeeeeeeeee, gati vetem une po dominoj,ha,ha,ha,ha,ha,ha ( hajgare ),ju pershendes. :P

livoreka bicio
20-09-04, 20:04
atmosfera ne ket forum esht mjaft e mrekullueshme mendoj unč shpresoj se ashtu eshte per te gjith. pershendetje... :wink:

Murgesha
20-09-04, 21:34
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(

Gentiana
20-09-04, 21:35
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(

Murgesha, ja ku jaaaaaaaaaaam. wow, qenka si shpesh me mungu un ketu, se te merr malli per mua. :wink:

ShEjToNkA
20-09-04, 21:35
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(


Edhe mua po mė mungoj ,por s'po kamguxim tė shprehėm :( :( :(

Murgesha
20-09-04, 21:37
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(


Edhe mua po mė mungoj ,por s'po kamguxim tė shprehėm :( :( :(

Shprehu moj kush po ta ndalon. Qy re ti niher spo guxoj me u shpreh. :wink:
Mua vėrtet po mė mungojnė... :(

Murgesha
20-09-04, 21:38
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(

Murgesha, ja ku jaaaaaaaaaaam. wow, qenka si shpesh me mungu un ketu, se te merr malli per mua. :wink:

Genta eja shpejt tek kafja.
Tė jap pak shpulla nga malli qė kam pėr ty.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuqi loqki.
Shyqyr qė u lajmėrove e gjallė dikund. :lol:

ShEjToNkA
20-09-04, 21:39
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(


Edhe mua po mė mungoj ,por s'po kamguxim tė shprehėm :( :( :(

Shprehu moj kush po ta ndalon. Qy re ti niher spo guxoj me u shpreh. :wink:
Mua vėrtet po mė mungojnė... :(


Mojjj , vėrtet edhe mua po mė mungoj , pasi mė the po shperhėna ,ndoshta nė krahė tė tondin s'mė thotė askush kurgja :wink:
Vėrtet po mė mungoni edhe mua shuuuuuuumė :( :(

Murgesha
20-09-04, 21:42
Mojjj , vėrtet edhe mua po mė mungoj , pasi mė the po shperhėna ,ndoshta nė krahė tė tondin s'mė thotė askush kurgja :wink:
Vėrtet po mė mungoni edhe mua shuuuuuuumė :( :(

Ashtu pra. Si mos tė lajmėrohen edhe nesėr do ta paraqesim rastin nė Interpoll e ndoshta ata i gjejnė ku kanė humbur. :(

Gentiana
20-09-04, 21:43
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(

Murgesha, ja ku jaaaaaaaaaaam. wow, qenka si shpesh me mungu un ketu, se te merr malli per mua. :wink:

Genta eja shpejt tek kafja.
Tė jap pak shpulla nga malli qė kam pėr ty.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuqi loqki.
Shyqyr qė u lajmėrove e gjallė dikund. :lol:

Hajdeeeeee ama dua qe bile sonte tem sherbejsh ti, se me ka marr malli. ani edhe per poteren e shejtonkes, pse me mungon nuk e kisha mendu hiiiiiiiiiiiiiiq

ShEjToNkA
20-09-04, 21:46
Gennnnnnnnnnntaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Murgesha erdhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,hajde sis qitna nga njė kafeee :twisted:

lazdrani
21-09-04, 11:48
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(


Mu duke nje ze i Murgeshes :wink:

RRUSHI
23-09-04, 19:26
Po mė mungojnė
Lazdrani, Genta, Barbaroza, Honesty.
Hajdi more ku humbėt?????? :(


Mu duke nje ze i Murgeshes :wink:

Kam frig Lazdran se ket ze do ta ndegjosh edhe ne amshim ... :wink:

Naki
23-09-04, 23:56
atmosfera ne ket forum esht mjaft e mrekullueshme mendoj unč shpresoj se ashtu eshte per te gjith. pershendetje... :wink:

Me vjene mire qe ndieni kete Mrekulli.

Me nderime Naki

Barbaroza
24-09-04, 13:37
Ndonjehere monotoni,pa keqkuptime,por kjo ndodhe shkaku i mosdisponimit vetjak!

livoreka bicio
28-09-04, 21:48
ATMOSFERA NE FORUM ESHT SHUM E MIR, ME QENSE DUHET PAK MA SHUM MIRKUPTIM. :wink:

Gentiana
29-09-04, 13:24
Atmosfera a??? Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! :P :P

Murgesha
29-09-04, 13:38
Edhe pse disa vdekje tė kohė pas kohshme po na tronditin atmosfera super ėshtė.
Jena tranu po mė dukėt tė gjithė. :lol:

vushtrria
29-09-04, 19:52
atmosfer shum e mir, nuk e kisha menduar se do te jet kaq mir :lol: :lol:

Drini_i_Bardhė
29-09-04, 20:25
Une jam antar i ri ketu, nuk mundem me vlersu edhe sa duhet atmosferen...por ate ēka pash deri me tash qenka nje atmosfere e mire dhe e bukur....kuptohet po te jemi te interesuar mund ta bejm atmosferen edhe me te mire, pasi qe ajo mvaret nga ne....


Ju pershendeti te gjitheve, jeni te mrekullueshem :)

dr1ta
01-10-04, 22:58
Edhe un jam koxha e re ne ket form, dhe mendoj forumi esht nda ne shum pjes

1. shoqeri e vjeter
2 shoqeri e e mesme e vjeter
3 shoqeria e re
4 dhe shoqeia e re ce mundohet te futet ne shoqerin e vjeter

shum tipik te shqiptaret dhe coolerat kjo ndarje :?

Ka njerz ketu ce ja vlen ti respektojsh :)

bredhi
02-10-04, 11:00
Mu si stinet e viti, her nėxeht her e ftohht e her me shie e bor po nė pergjithsi e mir.

Murgesha
05-10-04, 22:42
E mirė, pak e pshtjellur, por e mirė.

ShEjToNkA
05-10-04, 23:05
E mirė, pak e pshtjellur, por e mirė.


ke tė drejtė vėrtet ,e pshtjellur ama megjithatė e mirė.

mr_beni
09-10-04, 09:41
kush nuk e ka :wink:

Gjumashja
23-10-04, 09:52
shume e mire :wink:

Diana007
23-10-04, 10:22
Super valla mos me u kan Forumi nuk me shon dite nuk beson shumten e kohes e kaloj ketu duke lexu . :P

Urata
23-10-04, 17:58
Atmosfere chatore,kinezore-kallaballekoro-fotokopie, por gazmore dhe dashnore!

"helmuese"!

Nexhati
25-10-04, 22:15
Atmosfera kety eshte shume e forte :P

Gentiana
25-10-04, 22:55
Atmosfera ketu, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e mire.... Me te miret jemi pasha mamin!!! :wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8)

Tomori
25-10-04, 22:59
Atmosfera ketu, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e mire.... Me te miret jemi pasha mamin!!! :wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8)
Po de per kok te babit!!!!!!!!!!!!!! hehehehe Genta Genta :wink:

turisti
25-10-04, 23:40
Atmosfera ketu, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e mire.... Me te miret jemi pasha mamin!!! :wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8)
Po de per kok te babit!!!!!!!!!!!!!! hehehehe Genta Genta :wink:

O TOMOR,cccccccccc,papapapapapapa,po edhe ketu lyp diēka??????
Koha eshte te percaktosh: URATA,LUANA,GENTA....po ti ishe kon KAZANOVA,hahahahahahahahahahahahahahahaha.


Te pershendes. :wink:

Gentiana
26-10-04, 12:57
O TOMOR,cccccccccc,papapapapapapa,po edhe ketu lyp diēka??????
Koha eshte te percaktosh: URATA,LUANA,GENTA....po ti ishe kon KAZANOVA,hahahahahahahahahahahahahahahaha.


Te pershendes. :wink:
:shock: :shock: :? :? :?:

Urata
26-10-04, 14:34
Atmosfera ketu, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e mire.... Me te miret jemi pasha mamin!!! :wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8)
Po de per kok te babit!!!!!!!!!!!!!! hehehehe Genta Genta :wink:

O TOMOR,cccccccccc,papapapapapapa,po edhe ketu lyp diēka??????
Koha eshte te percaktosh: URATA,LUANA,GENTA....po ti ishe kon KAZANOVA,hahahahahahahahahahahahahahahaha.


Te pershendes. :wink:

URATA jo!!!!

Gentiana
26-10-04, 14:40
Tybe as Genta JOOOOOOOOOOO.

Barbaroza
26-10-04, 14:47
Megjithate,atmosfera nuk eshte e keqe. :idea:

Gentiana
15-11-04, 16:43
:arrow: :?: :?: :?: :?

PAOLINA
15-11-04, 16:46
:D :D :D :D :D :D
:wink:

Tomori
15-11-04, 16:57
- Paolina, zemer po ku mu humbe moj, se per kok te Turistit me merakose hahahaha moj Paolina, po ma thuaj nje fjal :wink:

Gjumashja
15-11-04, 19:04
Sonte shum e lodht koka :evil:

Barbaroza
19-11-04, 12:06
Atmosfera @ :?: Krejt bombastike :lol: :lol:

Kercovari
19-11-04, 12:53
Mos u ngarko me bomba.Kushedi se a te dedikohen ty!?.

Gjumashja
19-11-04, 12:56
sot shume e mire koka edhe une jom edhe ma mire :wink: :wink: :arrow:

Mafiozi
23-11-04, 00:09
Atmosfer fenomenale ne ket forum :P :P :P

:wink:

turisti
23-11-04, 01:20
- Paolina, zemer po ku mu humbe moj, se per kok te Turistit me merakose hahahaha moj Paolina, po ma thuaj nje fjal :wink:

Pasha koken e TOMOTOMOTORIT. :wink:

Naki
23-11-04, 23:47
Atmosfera ne forum po shtone rritje te ngrohte shoqerore,kjo tregone pranin e shume anetareve dhe postimet qe shprehin diskusione Konstruktive.
Me nderime Naki

Gentiani
24-11-04, 01:00
Atmosfera nė kėtė forum ka qenė e shkėlqyeshme, pėrjashtuar ca rasteve dhe tendencave tė disa anėtarėve, tė cilėt do ti quaj tė papėrgjegjshėm, tė papėrgjegjshėm pėr faktin se me disa shkresa dhe postime, qė nuk i pėrshtaten as profilit tė diskutimit tė temės e as temės si objekt diskutimi ndryshojnė rrjedhat e temave.

Nė pėrgjithėsi kėtu pėrherė ka ekzistuar dhe ekziston komunikimi i lirė, mes diskutuesve, raportet moderatorė dhe diskutues.

Tė gjithė e kanė mundėsinė tė parashtrojnė dhe tė marrin pjesė me diskutimet e tyre nė temat e parashtruara e nė kėtė kuptim nuk ėshtė askush i diskriminuar.

Gentiani!

Gentiani
25-11-04, 16:00
Shkrimet qė nuk kanė tė bėjnė me temėn, do tė barten te rubrika e padukshme!


Gentiani!

Emėrllahu
25-11-04, 18:29
Pajtohem plotesishte me ju zoteri Gentian,se atmosfera ne kete Forum eshte e shkelqyeshme,perjashtim disave qe nuk i kuptojne dhe nuk i permbahen rregullave te forumit,dhe i leshohen ofendimeve te panevojshme.Eshte nje forum qe me jepe kenaqsi te debatoj ne te se bashku me te tjeret,perderisa te forumet si Kosova.de,kosovaret.com Moderatoret bejne nje ndjekje dhe perjashtim te gjithe atyre qe nuk mendojne si ta(personalishte sot ka qene hera e 17 e perjashtimit tim nga forumet e tyre vetem per bindje politike)dhe qe nga dita e sotshme kurre me nuk do te hyj ne forumet e siperpermendura qe nuk kane vlera te moralitdhe jane te felliqura deri ne qafe.
Per Dardania.de gjithe te mirat,dhe vetem keshtu vazhdoni me tutje,jeni te shkelqyeshem,e sidomos ju Gentiani
Me Respekt Emerllahu
München 2004

Gjumashja
26-11-04, 09:43
e mire deri diku nganjeher e lodht po prap se prap mire shume veten :arrow:

vushtrria
26-11-04, 19:21
atmosfera ne ket forum per mua eshte shum e mir,dhe qdo dit po behet edhe me e mir,po them keshtu sepse un per vehten time e kam gjetur vehten ketu ,kam krijuar nje shoqeri te mir dhe te ndershme qka edhe me duket dita shum e gjat deri sa te vij ketu per ta hapur forumin dardania,njeriu ka nevoi gjithmon per nje shoqeri te mir,per nje argetim sa me te mir edhe at e kam gjetur ketu ne dardania,une per vehten time do te punoi qe forumi dardania te jet sa me i pasur dhe sa me ndershem dhe nese vazhdojme keshtu se shpejti do te jet forumi me i madhe shqiptar.


Me nderime vushtrriu

lazdrani
26-11-04, 21:51
Atmosfera eshte ne rregulle,per secilin ka diqka interesante.Nuk di Forum qe ka me te mire se Dardania :wink:

loni19
27-11-04, 11:59
atmosfera ne dardania.de eshte mjaft e mire duke pasur parasysh se ketu ka lloj-lloj tama per te biseduar.ka marredhenje mjaft te mira ne mes anetareve.moderatoret jane mjaft ne rregull. un besoj se thene me nje fjale atmosfera eshte mjaft e mire.pershendetj te ngrohta loni19.

Mafiozi
27-11-04, 14:34
atmosfera ne ket forum per mua eshte shum e mir,dhe qdo dit po behet edhe me e mir,po them keshtu sepse un per vehten time e kam gjetur vehten ketu ,kam krijuar nje shoqeri te mir dhe te ndershme qka edhe me duket dita shum e gjat deri sa te vij ketu per ta hapur forumin dardania,njeriu ka nevoi gjithmon per nje shoqeri te mir,per nje argetim sa me te mir edhe at e kam gjetur ketu ne dardania,une per vehten time do te punoi qe forumi dardania te jet sa me i pasur dhe sa me ndershem dhe nese vazhdojme keshtu se shpejti do te jet forumi me i madhe shqiptar.


me dnerime vushtrriu


Asnje fjal nuk dua te ndryshoj ne ket postim shoki vushtrriu, ki pershkruar
edhe mendimin tim fjal per fjal. Postim i drejt dhe optimist.

Nje pershendetje te fort per vushtrriu
Me respekt
8)

turisti
27-11-04, 16:44
atmosfera ne ket forum per mua eshte shum e mir,dhe qdo dit po behet edhe me e mir,po them keshtu sepse un per vehten time e kam gjetur vehten ketu ,kam krijuar nje shoqeri te mir dhe te ndershme qka edhe me duket dita shum e gjat deri sa te vij ketu per ta hapur forumin dardania,njeriu ka nevoi gjithmon per nje shoqeri te mir,per nje argetim sa me te mir edhe at e kam gjetur ketu ne dardania,une per vehten time do te punoi qe forumi dardania te jet sa me i pasur dhe sa me ndershem dhe nese vazhdojme keshtu se shpejti do te jet forumi me i madhe shqiptar.


me dnerime vushtrriu

Pershendetje Vushtrria per komentin tende.

Me nderime,TURISTI.

livoreka bicio
27-11-04, 21:03
SHUME E MIRE DHE E NGROHET. :idea: :idea: :idea: :wink:

Gjumashja
27-11-04, 21:09
e papershkruar :wink:

Barbaroza
27-11-04, 21:25
Atmosfera @ :?: Krejt shperthyese,explozive,kam thene edhe me pare 8) 8)

vushtrria
27-11-04, 21:37
Atmosfera @ :?: Krejt shperthyese,explozive,kam thene edhe me pare 8) 8)valla po barbaroza, pajtohem me juve :lol:

Honesty^uk.
27-11-04, 22:20
Atmosfera supere, por s'di cka ju ka kujtuar ketij "vushtrise" nje ide , dhe po don te na tranoj
une po i frigohem kesaj se ketij i dalin enderrat

uliksi31
28-11-04, 05:57
Une per gjysem ore nuk munda te hyj ne internet.Thash,qe iu be fjala kabull Vushtrris.Kur jo por shyqyr vec nja 3 virusa ishin pas kon.Qy virusa :?: Po edhe 100 virusa hallall,vec mos te na gjoj qajo qe as me permend spo guxoj,aiiiiiii :?

Gentiana
29-11-04, 12:39
Atmosfera ne ket forum a??

Kush se ka!
Super pasha mamin! 8) 8)

ShEjToNkA
29-11-04, 13:04
Po pasha mamin ,mirė e ke se kush se ka kėtė atmosfer!
Xixxxxxxxx krejtė ėshtė kėtu atmosfera....

Gjumashja
29-11-04, 16:21
:wink: :wink: :arrow:

dr1ta
30-11-04, 01:45
Atmosfer e dehur :P :P :P

Buli_00
30-11-04, 08:56
Atmosferė e"pluhurit" dimėror dhe mjegull.

DEA
01-12-04, 01:50
Shume e mire

Mafiozi
02-12-04, 22:11
:P Shum mir atmosfera ne forum :P :wink:

turisti
02-12-04, 22:12
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Gjumashja
03-12-04, 13:47
shume shume shume spo di valla :P :P :P

KriSTaL
08-12-04, 12:00
Mire Mire Mire me than, Por dhe Me mire presim me kan.

lazdrani
08-12-04, 17:03
Atmosfera Akell Akell :wink: Cool be njeri :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
09-12-04, 19:34
Pershendetje!Munde te theme se asht nji atmosfere e re per mua si antare e re,kame pase rastin me pare te lexoje ne kete forum,tash kur jame antare me duket shume mire :wink: Besoje qe te gjithe nga pak do te mundohemi ta mbajme atmosferen e mire!!

Gjumashja
10-12-04, 09:30
Pershendetje!Munde te theme se asht nji atmosfere e re per mua si antare e re,kame pase rastin me pare te lexoje ne kete forum,tash kur jame antare me duket shume mire :wink: Besoje qe te gjithe nga pak do te mundohemi ta mbajme atmosferen e mire!!

sigurisht moj halla e madhe veq nese e marin najkush naj def a tarabuk edhe nisja vallzo ti hahahahahahah :wink: :wink:

Diana007
10-12-04, 09:32
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Engjellushja
10-12-04, 11:05
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

A e dinise si esht atmosfera n Forum: sikur diana c thot: Sikur SEXI te ishte ne fund te detit te gjith do ta mesonin NOTIN ! :wink: :wink:

Gentiani
10-12-04, 11:13
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

A e dinise si esht atmosfera n Forum: sikur diana c thot: Sikur SEXI te ishte ne fund te detit te gjith do ta mesonin NOTIN ! :wink: :wink:

Mirė pra Engjellushja na e sqaro pak se ēfarė deshi tė thojė shkrimtari me kėte ?! :wink:

Engjellushja
10-12-04, 11:17
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

A e dinise si esht atmosfera n Forum: sikur diana c thot: Sikur SEXI te ishte ne fund te detit te gjith do ta mesonin NOTIN ! :wink: :wink:

Mirė pra Engjellushja na e sqaro pak se ēfarė deshi tė thojė shkrimtari me kėte ?! :wink:


D.m.th: E Veshtir nganjeher por kurr arritet Qellimi dhe mesojm dicka nga njeri tjetri, ose perfundojm mir, esht nj gj dhe nj Atmosfer FANTASTIKE ahahhahahahhah :wink:

Gentiani
10-12-04, 11:20
Falemnderit pėr sqarimin Engjellushja :wink: :lol:

Engjellushja
10-12-04, 11:29
Falemnderit pėr sqarimin Engjellushja :wink: :lol:

Ska perse :wink: Nese deshiron dhe tjeter gj me dit, udhero lirisht pyetum, t gjithat i di, por vetem mos m pyet Cka sdi ? Se aty perfundon muhabeti dhe fillon heshtjaaaaaa hahahahahhahaha

hajgare pak :wink:

T pershendes me Respekt :wink:

Loloku
10-12-04, 11:54
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:


Shyqyr qe eshte hap ardinaca ne forim e nashta bahet edhe ma smut a...

Diana007
10-12-04, 12:00
Shum smut aaaaaaaaaaaaaaaa :wink:


Shyqyr qe eshte hap ardinaca ne forim e nashta bahet edhe ma smut a...

:P :P :P :P :P :P

Gjumashja
10-12-04, 12:02
keksi deri ne fyt hahahahahahha

dr1ta
10-12-04, 12:50
Si bolla e vrame :P

Gentiana
10-12-04, 14:30
Si bolla e vrame :P

:shock: :shock: :? :?

Loloku
10-12-04, 14:57
Si bolla e vrame :PBoll ma me vrasje!

dr1ta
10-12-04, 20:23
Si bolla e vrame :PBoll ma me vrasje!Po flas un personalisht per mua doket ashtu sepse disi shkon ngadal :)

Loloku
10-12-04, 20:37
Si bolla e vrame :PBoll ma me vrasje!Po flas un personalisht per mua doket ashtu sepse disi shkon ngadal :)Si ecje neper xhemba do te shkonte se zvarritja, vete e ke hyp ne maje te trengafilit dhe mos u anko nese rrezohesh!

dr1ta
10-12-04, 20:42
Si bolla e vrame :PBoll ma me vrasje!Po flas un personalisht per mua doket ashtu sepse disi shkon ngadal :)Si ecje neper xhemba do te shkonte se zvarritja, vete e ke hyp ne maje te trengafilit dhe mos u anko nese rrezohesh!


Sjam ka ankohem te ty more qy :wink:

Loloku
10-12-04, 21:25
Interesant a! Nuk ndjehem keq edhe kur me fshijn!

Honesty^uk.
10-12-04, 21:27
Interesant a! Nuk ndjehem keq edhe kur me fshijn!


Ashtu duhet te ndihemi edhe kur harrojme dhe dalim nga tema.

Mafiozi
11-12-04, 00:16
Interesant a! Nuk ndjehem keq edhe kur me fshijn!


Ashtu duhet te ndihemi edhe kur harrojme dhe dalim nga tema.

Esht sjellje shum e mir, siq e bejn shum anetar, per ate edhe esht nje
ambienc fantastike ketu.

Ju pershendes Loloku e Honesty
8)

dr1ta
11-12-04, 00:22
As un nuk ndihem keq :P :wink:

Loloku
11-12-04, 00:27
Interesant a! Nuk ndjehem keq edhe kur me fshijn!


Ashtu duhet te ndihemi edhe kur harrojme dhe dalim nga tema.

Esht sjellje shum e mir, siq e bejn shum anetar, per ate edhe esht nje
ambienc fantastike ketu.

Ju pershendes Loloku e Honesty
8)

Flm Mafiozi edhe ti je ne sherbim te atmosferes me kapacitet te plote, sepse edhe une kur dale eventualisht nga tema e bej per atmosfere, por edhe moderatoret bejne atmosferen e vet, deshta me tahene bejne punen e vet!

Gentiani
11-12-04, 00:43
Interesant a! Nuk ndjehem keq edhe kur me fshijn!


Ashtu duhet te ndihemi edhe kur harrojme dhe dalim nga tema.

Esht sjellje shum e mir, siq e bejn shum anetar, per ate edhe esht nje
ambienc fantastike ketu.

Ju pershendes Loloku e Honesty
8)

Flm Mafiozi edhe ti je ne sherbim te atmosferes me kapacitet te plote, sepse edhe une kur dale eventualisht nga tema e bej per atmosfere, por edhe moderatoret bejne atmosferen e vet, deshta me tahene bejne punen e vet!

Do tė mbeteni nė temė apo si e keni hallin?! :wink: :wink:

Loloku
11-12-04, 00:53
Atmosfere edhe me tensione a!

Edhe ti Genti rri brenda temes kur shkruan dhe mos na qaj hallin shume se ne u kenaqem a!

Honesty^uk.
11-12-04, 01:00
Per te bere shmangjen e privatizimit te kesaj teme, kjo teme do te mbyllet per disa kohe.

Honesty

dr1ta
16-12-04, 01:16
Plot emocione :roll:

Diana007
16-12-04, 12:44
Fantazi :roll:

Luana
16-12-04, 13:18
Fantazi :roll:

Fantastike :wink:

Murgesha
16-12-04, 13:40
Xixė krejt.
Me tė gjitha pėrparėsitė e njė shoqėrie tė mirė dhe tė kulturuar.

Barbaroza
16-12-04, 13:52
Hmmm,nuk eshte keq me disa perjashtime. :wink:

Gjumashja
16-12-04, 18:44
e mire valla

halla e madhe
16-12-04, 18:51
Barbaroza_te uroj stilin e ri te veshes se Shote Galices!Me kete veshje me dukesh shume simpatike :) Pershendetje nga Vjena :wink:

Barbaroza
16-12-04, 18:53
Barbaroza_te uroj stilin e ri te veshes se Shote Galices!Me kete veshje me dukesh shume simpatike :) Pershendetje nga Vjena :wink:

Flm Halla.M'i ka blere babi ne Shqiperi. :)

Mr_100%
16-12-04, 19:02
HALLA PO BARBAROZA EDHE PA KETE VESHJE ESHTE SIMPATIKE,BILE SHUME MA SIMPATIKE

TE PERSHENDES

Barbaroza
16-12-04, 19:12
HALLA PO BARBAROZA EDHE PA KETE VESHJE ESHTE SIMPATIKE,BILE SHUME MA SIMPATIKE

TE PERSHENDES

Flm Mr,por veshja kombetare disi po me ben kryelarte, e pa veshje shihe si e kam ulur koken. :wink:

halla e madhe
16-12-04, 19:30
Mr_100%_Mos ja shiqo doken,por koken :!: Barbaroza me bie ne sy edhe nese verbohem,ajo ka stil te bukur shkrimi :!: RRespekt :!:

Barbaroza
16-12-04, 19:51
Mr_100%_Mos ja shiqo doken,por koken :!: Barbaroza me bie ne sy edhe nese verbohem,ajo ka stil te bukur shkrimi :!: RRespekt :!:

Halla,karshi shkrimeve tua,mua po me duket vetja shume e vogel.Ke rrespekt edhe nga ana ime.Sinqerisht po me le gojehapur!

Mr_100%
16-12-04, 20:01
HALLA-ME TE VERTETE E PA KONTESTUAR,BARBAROZA ESHTE NUMER NJE
UN BERA SHAKA SE SE NJOHE HIQ ME PA,U MBYTA TUJ VIZATU FANTOM BILDER PER TE,DHE PRAPE SE ESHTE PUNE QE TA SHOF

JENI TE PERSHENDETURA QE TE DYJA

halla e madhe
16-12-04, 20:13
Mr_100%_Vetem PENDA tregon personalitetin e nji personi :!: (mendim i imi) Caste te mire..

Mafiozi
16-12-04, 21:16
Xixė krejt.
Me tė gjitha pėrparėsitė e njė shoqėrie tė mirė dhe tė kulturuar.

Me nje argetim te shkelqyer me shum respekt :P :wink:

Serafina
17-12-04, 03:55
Barbaroza_te uroj stilin e ri te veshes se Shote Galices!Me kete veshje me dukesh shume simpatike :) Pershendetje nga Vjena :wink:

Flm Halla.M'i ka blere babi ne Shqiperi. :)

Shota Galica nji e ka ber nena , e tjer nuk e besoj se eksistojn , se ajo ska pas kohe me hy ne Internet po ka luftu :lol: :lol: :lol:

heheheh Shaka
ju pershendes :wink:

Kercovari
17-12-04, 09:15
Eh more njerez,nuk jeni ka po kuptoni kete stil veshjeje te Barbarozes!?.
Nje fotografi e vogel me nje histori te gjate.Nuk eshte e thenme qe te tutish dikend me pushke.Hulumtoni!?.

Gjumashja
17-12-04, 09:35
ska ku shkon ma mire :wink:

Barbaroza
17-12-04, 12:16
Serfaina,une nuk mohoj trimerine e Shote Galices dhe qe i afrohem asaj :wink: por kjo eshte nje foto e vogel qe e kam vene ne shenje rrespekti per te,edhe pse kjo ne foto nuk eshte ajo vete por imitim i saj dhe t'u kisha lutur te shkruash me nikun tend qe e ke!Mos u fsheh pas perdes!

Murgesha
17-12-04, 13:45
Mirė, mirė, bile shumė e mirė nėse marrim parasysh rrethanat. :wink:

Gentiana
17-12-04, 13:50
Mirė, mirė, bile shumė e mirė nėse marrim parasysh rrethanat. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
17-12-04, 13:54
Shum mir valla ska ku shkon me mir :P :P :P :P

Luana
17-12-04, 21:32
shume nice :wink:

Mafiozi
17-12-04, 21:53
shume nice :wink:


:D :D :lol: :lol: :wink:

Loloku
18-12-04, 10:17
Dramatike!

Publicisti
18-12-04, 16:55
Atmosfera ne Dardania ne pergjithesi,dhe ne kete forum ne veqanti eshte shume e mire ngase shtjellohen tema nga me te thjeshtat e deri tek ato me akute,dhe mendoj se mbizotron toleranca dhe mirkuptimi ndaj njeri tjetrit,jam optimist se kjo do te ngjaj edhe me tutje...

Gjumashja
18-12-04, 17:05
e fort :P

turisti
19-12-04, 02:18
e fort :P

Si e din ke je gjithmone e pergjumshme???,hahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

ShEjToNkA
19-12-04, 02:22
Atmosferaaaaaaa???
Jo pasha mamin vetėm lodhėni se mė tė mirė s'mundeni tė gjeni dott as gjėti?!
Xiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiixxxxxxxxxė krejtė :wink:

turisti
19-12-04, 02:42
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah. :P :wink:

DEA
19-12-04, 02:44
A ka qene ndonjeher keshtu se ?

Murgesha
19-12-04, 02:49
Sonte shumė xixė, pėr mos me thėnė ēmenduri. :lol:

turisti
19-12-04, 02:50
Sonte shumė xixė, pėr mos me thėnė ēmenduri. :lol:

Po si jo,kur une ketu,- ju ketu,hec e mos hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Gjumashja
21-12-04, 12:24
Fantastikeeeeeee :lol:

turisti
24-12-04, 12:24
Osciluese,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
24-12-04, 12:42
Tėrmet.....

Diana007
24-12-04, 12:49
Sot diqka si nuk po me rrihet :cry: , por prap mir :lol:

Murgesha
24-12-04, 12:51
Sot diqka si nuk po me rrihet :cry: , por prap mir :lol:

Diana mė fal.
Ama unė mendoj se shumė e lotin po e derdh loqkum.

turisti
24-12-04, 12:55
GARUESE, :arrow: per....... :wink:

Kullerka
02-01-05, 23:40
Atmosfera eshte super valla ma mir ska vazhdoni njerz a?
KAloni mir tung tung

Drenicaki
02-01-05, 23:43
Oooo loqka ejeme te hangsha me bostan e huder :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-01-05, 23:53
Atmosfer festive. :lol:

Gjumashja
03-01-05, 00:13
Ashtut :roll:

Kullerka
03-01-05, 00:15
Qetash atmosfera ma lodht veq bahet mir a :wink:
Koha ka shkon shum shpejtora ne 12:15 as menja spoma merr qe eshte kaq von aA?

Gentiana
03-01-05, 19:00
:arrow: :?

vushtrria
03-01-05, 19:42
atmosfera ne ket vit do jet edhe me e mir kysmet prej zotit,do te kontribojme te gjithe qe ta bejme atmosferen :lol: :lol: :lol:

Drenicaki
03-01-05, 22:07
ai atmosfera ėshtė atraktive ,festoim ,secili qysh mujm e ket vit veq tuj kercy kemi me ndejt se edhe kosova shtet po nav bahet, na ka qu Amerika dhurat me internet! hahahahahaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :idea:

Luana
05-01-05, 00:49
Atmosfera eshte e mire :wink:

shyqyr qe kemi llo-lloj njerz se me qen te njejt nuk kishte per te qen interesant Forumi :P

Gentiana
06-01-05, 17:00
Atmosfera si gjith >>SUPER<< :wink:

turisti
06-01-05, 17:14
E papershkrueshme,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Gjumashja
06-01-05, 21:03
kohen e fundit shume e lodhur :(

ShEjToNkA
07-01-05, 03:16
Atmosferaaaaaaaaaa???????? Shumė xixėėėėėe. Jeni fenomenal aaa!

turisti
07-01-05, 03:19
Faleminderit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:22
Faleminderit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.. :wink:


Qy falmnderit aai ,kishe po mė thu jo pa ty hiqqq e mirė (shakaaaa a)hahahahaaaahahahahaaa
Me nderė qofshė, dhe mė beso sinqerisht ua dėrgova atė komplimentė!

turisti
07-01-05, 03:23
Faleminderit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha.. :wink:


Qy falmnderit aai ,kishe po mė thu jo pa ty hiqqq e mirė (shakaaaa a)hahahahaaaahahahahaaa
Me nderė qofshė, dhe mė beso sinqerisht ua dėrgova atė komplimentė!
Te besoj,por pa ty eshteforumi i shkrete,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:26
Te besoj,por pa ty eshteforumi i shkrete,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:


Lere Turisti ,tanis e fjalė jan kėto qy. Pse si the nė fillimė!?????? :evil: :evil: :wink:

turisti
07-01-05, 03:28
Te besoj,por pa ty eshteforumi i shkrete,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:


Lere Turisti ,tanis e fjalė jan kėto qy. Pse si the nė fillimė!?????? :evil: :evil: :wink:

Ēka mendon ti?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah. :wink:

ShEjToNkA
07-01-05, 03:33
Ēka mendon ti?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahah. :wink:


Unė mendova krejt ashtu si mendove ti :D
nejse mos tė dalė nga tema!

Atmosferaaa xixė krejtė xehėrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink:

turisti
07-01-05, 03:35
Atmosfera :barut,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. :wink:

halla e madhe
07-01-05, 12:37
Turisti_qysh me hallen Barut..ncnnc..bash atmosfere e qete eshte ketu ne forum :wink:

turisti
07-01-05, 13:03
Turisti_qysh me hallen Barut..ncnnc..bash atmosfere e qete eshte ketu ne forum :wink:

Po,oj " hallushe",eshte e qete,e ajo dmth nese lajmerohet edhe flaka,ateherit : adios qetesia,hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

JP,TURISTI. :wink:

halla e madhe
07-01-05, 13:08
Turisti_hajt me hallen se loje fjalesh jane keto,sikur ta shifshe flaken ti...kuuuu qka kishe bere :wink: :!: :?:

Mr_100%
07-01-05, 13:08
TURISTI duhesh pak me ju shmange DRENICAKUT se te infektu me TANKA E BARUT,e don me na kalle te gjithve,haaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
07-01-05, 13:27
Turisti_hajt me hallen se loje fjalesh jane keto,sikur ta shifshe flaken ti...kuuuu qka kishe bere :wink: :!: :?:

Jo "hallushe",nuk jane - loje fjalesh-,por jane " loje mendimesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

turisti
07-01-05, 13:30
TURISTI duhesh pak me ju shmange DRENICAKUT se te infektu me TANKA E BARUT,e don me na kalle te gjithve,haaaaaaaaaaaaaaaaa

Ndoshta e ke mire " Mr_100%",por momentalisht as ai nuk e din se ku e ka parkue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
09-01-05, 03:27
Atmosfera :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Mafiozi
09-01-05, 14:36
Atmosfer e shkelqyeshme ne gjith aspektet. :wink:

Barbaroza
09-01-05, 16:10
Atmosfera,shume smute. :lol: :lol: :wink:

turisti
10-01-05, 01:15
Atmosfera duhet te permisohet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha. :wink:

Gjumashja
10-01-05, 11:55
ne nivel

turisti
10-01-05, 13:31
U permiresua dukshem,hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaha haahaha. :wink: :wink: :wink: :wink:

dr1ta
11-01-05, 01:16
Fantazi :)

turisti
11-01-05, 13:31
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Drenicaki
11-01-05, 17:36
Katastrofė e mirė! hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-01-05, 23:45
E nervozuar shumė.
Mos mė besofshit shkoni te kafja, as hapat qetėsuese spo bėjnė punė sonte. :evil:

Mafiozi
12-01-05, 00:08
Flak flak http://www.heathersanimations.com/fire/Gfd.gif

ShEjToNkA
12-01-05, 09:51
Flak flak http://www.heathersanimations.com/fire/Gfd.gif


Ani besa e pėrzier edhe me nervoz dhe xehėr se :lol: :lol:

Kercovari
12-01-05, 10:00
C`keni more njerz,a u ka godat edhe juve Sunami?.

Mafiozi
12-01-05, 13:10
C`keni more njerz,a u ka godat edhe juve Sunami?.


Jo ketu esht krejt flak, atje uuuuj :lol: :wink:

Kercovari
12-01-05, 13:28
C`keni more njerz,a u ka godat edhe juve Sunami?.


Jo ketu esht krejt flak, atje uuuuj :lol: :wink:
Mrekulli ne flake!

turisti
14-01-05, 10:44
C`keni more njerz,a u ka godat edhe juve Sunami?.


Jo ketu esht krejt flak, atje uuuuj :lol: :wink:
Mrekulli ne flake!

...derisa nuk shuhet me fluske.... :wink:

Barbaroza
14-01-05, 11:12
Akėll,akėll. :lol: :lol:

Kercovari
15-01-05, 20:30
Akėll,akėll. :lol: :lol:

S`besoj Barbaroza!
Nalte akell,poshte kuq zjarr-Shendevere!Haaahaaahaa!.

Mafiozi
16-01-05, 01:05
Akėll,akėll. :lol: :lol:

S`besoj Barbaroza!
Nalte akell,poshte kuq zjarr-Shendevere!Haaahaaahaa!.


Hahahahhahahahahahhahahhaaaaa

Akelli do te shkrihet shpejt :lol: :wink:

turisti
16-01-05, 12:13
:arrow:

Gjumashja
16-01-05, 12:52
e bukur :D

Honesty^uk.
16-01-05, 13:14
Argetuese

Gentiana
16-01-05, 14:30
Argetuese
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Mafiozi
16-01-05, 14:35
Argetuese
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif:D :D :D :D :D :wink:

turisti
17-01-05, 19:41
Zhurma,goma,lapsi,fshise.

Barbaroza
17-01-05, 21:33
Zhurma,goma,lapsi,fshise.
:wink:

Honesty^uk.
17-01-05, 21:41
Zhurma,goma,lapsi,fshise.


Realitet :wink:

ShEjToNkA
17-01-05, 22:28
Seriozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: