PDA

View Full Version : A JENI KRENAR/E PER SHENJTERIMIN E TE MADHES NENE TEREZA


LIBERO_78
10-10-03, 09:24
:arrow: UNE BESOJ QE DO TE JET AJO DITE NJE NDER DITET ME TE LUMTURA TE JETES SIME ...KERSE JU :arrow:

Drejtėsia
11-11-03, 22:31
O ju njerez keto jan mashtrime.Si mund qe nje njeri ta ben te shenjte nje njeri tjeter!!!!!Zoti kend don e ben te shenje e kend nuk don nuk e ben.

anonim
24-11-03, 17:06
Me nje popullsi 80% muslimane dhe te gjitha institucionet shteterore te ken emrin Nene Tereza, kemi problem te madh. Anej ka europa s'ma ha menja se vejne emra musliman neper institucionet shteterore, megjithese kane musliman sa te dush!

python
26-11-03, 01:49
LIBERO_78 edhe une ndihem ashtu

experti_lu
19-04-05, 02:13
O ju njerez keto jan mashtrime.Si mund qe nje njeri ta ben te shenjte nje njeri tjeter!!!!!Zoti kend don e ben te shenje e kend nuk don nuk e ben.si e dini ju se kush eshte shejt?une kurr nuk kam pare shej ne jeten time!por per mua eshte shejte ai njeri se nuk ban keq kurre dhe mundohet te ju ndimoj tjerve,pra NMENE TEREZE eshte shejtereshe e merituar,dhe populli jone duhete te jete krenar se e lindi nje femer kaq te mire....

experti_lu
19-04-05, 02:15
:arrow: UNE BESOJ QE DO TE JET AJO DITE NJE NDER DITET ME TE LUMTURA TE JETES SIME ...KERSE JU :arrow:une mendoj se per nje moment bota e kthej koken ka na shqiptart kur e pa se qfar vlerash patem,nje jga keto vlera eshte edhe NENA TEREZE shejtresh e vertet.

OROSHI
19-04-05, 20:34
Besoj qe te gjith shqiptaret e paster jane krenar per shenjterimin e Nan Terezes.
Ma ne fund bota po e merr vesht qe shqiptaret nuk jetojne diku andej ka afrika,por ne zemer te Evropes!!