PDA

View Full Version : Hapi i parė...


nikii
20-04-04, 11:00
Tung ju pershendes tė gjithėve!
Nese mė ėshtė lejuar tė shtroj njė pyetje, atėherė pyetje ime do tė ishte kėshtu: Nese juve vajzave ju pėlqen njė djalė, sa jeni e gatshme tė hedhni hapin e parė qė tė njiheni mė atė djelė qė ju pėlqen, a po e priteni qė ai tė merė hapin e parė?

Barbaroza
20-04-04, 11:11
Nikii pershendetje!
Sa i perket pyetjes,hyj ne grupin e tyre vajzave qe nuk e bejne hapin e pare.Njehere verej se a ka fare simpatie ai djale ndaj meje,nese po,atehere edhe une me disa"isharete"hahahahaa,ia bej paksa me dije se edhe une ndjej te njejten gje ndaj tij,por perseri e le qe ai te ndermerr i pari diqka qe te bindesha me mire ne dashurine e tij.
Pastaj,eshte edhe nje problem,se ka meshkuj qe te keqkuptojne,sidomos ne shoqerine tone,prandaj eshte shume e nevojshme qe vajzat te kene kujdes te madh.

nikii
20-04-04, 11:18
[ Te pershendes Barbaroza, qe u pergjigje!


Ishte fjala: nese vajzes i pelqen nje djale, e nese djali nuk e ka verejtur?

Kaltrina
20-04-04, 13:08
Njeriu gjithmone duhet te niset nga vetvetja, une mendoj se ne kohe te sotit eshte shume normale me ia shpreh dikujna simpatine, po flas per veten time, kur diqka ndjej per dikend (edhe pse shume veshtire me pelqen najkush) edhe ja shprehi pa pike komleksi.
pershendetje

Barbaroza
20-04-04, 13:38
[ Te pershendes Barbaroza, qe u pergjigje!


Ishte fjala: nese vajzes i pelqen nje djale, e nese djali nuk e ka verejtur?

Nikii,une u pergjigja edhe ne kete aspekt.Thashe se kisha bere ndonje shenje qe te me vereje se me pelqen ,apo nuk shkrova ashtu?

Loloku
20-04-04, 13:42
Bravo Kaltrina, nėse ėshtė ashtu si thua me aq tė drejtė!
Gjithė atyre qė iu mungon guximi dhe kurajua pėr tė shprehur atė qė e ndjejnė tregojnė njė labilitet dhe jo kujdes stabėl tė brendshėm nė raportet intime dhe shoqėrore. Tė hezitosh tė shprehėsh atė qė e ndjen nuk don tė thot tė mosmashtrohesh sepse s'ka njeri nė botė qė do tė donte tė mashtronte veten dhe ndejnjėn, por mund tė biesh nė mashtrim dhe joshje kur nguron tė shprehesh dhe pastaj nguron edhe tė mospranosh atė qė vetėm kėrkon tė tė shprehet nga tjetri. Nuk bėhesh subjekt i realizimit tė ndjenjės por objekt i pėrmbushjes sė synimeve qė gjithmonė i pret dhe jo ēdoherė mund tė vijnė sikur do t'i dėshiroje dhe kjo ėshtė mashtrimi dhe botkuptimi mė mundshėm i keqpėrdorimeve nga pasiguria e femrave...
Pėrshėndetje mirėkuptimi pėr tė gjithė...

sexybrikenda
20-04-04, 14:00
MUA ME KA NDODH NJE HERE QE UNE E KAM BA HAPIN E PARE ,FATI QE NUK ISHTE TE UNE PASI AI ISHTE DHURATA E TJETERKUJT :cry: :cry:

Barbaroza
20-04-04, 14:11
Per kete shkak Sexybrikenda shkrova edhe se ne duhet te jemi shume te kujdesshme,te verejme njehere a eshte dhurata per neve e jo ta marrim ate te tjeterkujt!

Gentiana
20-04-04, 14:16
Ne Rast te till as un nuk kisha ber hapin e par, ama edhe un i kisha dhen shenja se me pelqen,dhe se duhet te ket kurajo,nese jo,ateher :(

lazdrani
20-04-04, 20:24
MUA ME KA NDODH NJE HERE QE UNE E KAM BA HAPIN E PARE ,FATI QE NUK ISHTE TE UNE PASI AI ISHTE DHURATA E TJETERKUJT :cry: :cry:Ardita mos e merre kete tragjike.....ke hapin e dyte :D :wink:

12-11-04, 17:00
Nese me pelqen e kisha ba hapin e pare pse jo
Tek e fundit edhe ne kemi te drejt me shpreh

Loloku
12-11-04, 17:15
Mos keni frike nga hapi i pare se nuk eshte qe po e levize boten! Edhe nese e hudhe mbrapsht, mund te thuash se ishte vallezim dhe duket mbare, pastaj femrat duhet te behen pak me kaperuese pasi qe jane edhe me vallezuese...