PDA

View Full Version : KĖSHILLA PĖR TĖ MENĒURIN.........!!!


Avi_Cena
28-08-04, 16:31
*TE JESH I BUZQESHUR ESHTE SHENJE E BESIMIT....
*TE ANKOHESH PER CDO NJEI TE BEN MENDJEMADH ....
*BUZQESHJA DHE FJALA E MIRE JANE ARMET E KETIJ SHEKULLI ...
*NDIHMESA BEHET ME TE DHENE E JO ME TE MARRE ...
*ARSYEJA E CDO HALLI JANE GJUNAHET ...
*NDIHMA E VERTET ESHTE BUZQESHJA DHE FJALA E MIRE...
*PO BERE MIRE DO TE GJESHE MIRE...
*TE LEXOSH NJE LIBER DO TE PERFITON SA GJYSMA E ASAJ QE MUND TE PERFITOSH NGA NJE BISEDE...
*TRUPIN QE USHQEHET ME HARAM E DJEG ZJARRI...
*MENDJEMADHIN NUK E DON AS ALLA-LLAHU E AS NJEREZIT...
*AI I CILI NUK KA FRIGE SE MUJND TE VDES PA BESIM, DO TE VDES PA BESIM...
*DY GJERA E ZBUKUROJNE NJERIUN VESET E MIRA DHE MODESTIA...
*AI QE KA SADOPAK MENDJEMADHESI NE ZEMREN E TIJ NUK FUTET NE XHENET...
*VESI I MIRE ESHTE TE SHOHESH GJITHMONE TE METAT DHE GABIMET TEK VETJA JOTE ...
*ALL-LLAHU KRIJUESI I GJITHESISE NE QOFTE SE NUK DONTE TE JEPTE ,NUK DO TE KRIJONTE NDJENJEN E TE KERKUARIT...
*AI QE ESHTE MODEST AS NUK ANKOHET PER TE TJERET ,E AS TE TJERET NUK ANKOHEN PER TE ...
*MUSLIMAN ESHTE AI NGA DORA DHE FJALA E TE CILIT NUK I VJEN NDONJE E KEQE ASKUJT...
*KA NJE VES QE E SHKATRRON NJERIUN ,KY ESHTE TE DHENIT URDHERA...

Tomori
28-08-04, 17:48
I love you more than yesterday-less than kaltrina

turisti
28-08-04, 23:52
Pershendetje Avi_Cena. :wink: