PDA

View Full Version : prej tani i pres urimet per krishtlindje....................


markopollo
30-11-04, 11:40
kush mi uron i pari nji gote vere te kuqe i kisha dhuruar.. :wink:

Kaltrushi
30-11-04, 12:38
Po ti uroj "Festen e Krishtlindjes" edhe pse shum shum heret. :wink:
Mos harro per veren e kuqe. hehhee :wink:

te pershendes

Kercovari
30-11-04, 12:52
Deri ne festat e Krishtlindjeve,te uroj dhe me shendet te i bajshe pantollonat. Prej veres te paskan ra poshte .Haaahaaaaaahaa!.

dr1ta
01-12-04, 00:51
Urime festen e krishtlindjes :)

http://www.cosgan.net/images/smilie/xmas/d050.gif

livoreka bicio
01-12-04, 13:50
UA UROJ FESTEN E KRISHTLINDJES. DHE TE GJITHA TJARAT DUKE FILLUAR NGA DATA 25.DHJETOR 2004 DHE DERI ME 06.JANAR 2005 GJITHVE JU UROJ FESTA TE KENDESHME. :wink:

turisti
02-12-04, 18:42
:P Urime festen e krishtlindjes te gjithe atyre qe e festojne. :P

TURISTI

Mafiozi
02-12-04, 21:36
Te uroj festen e krishtlindjes markopollo, dhe gjith atyre qe e festojn.

Te pershendes :wink:

Barbaroza
05-12-04, 19:17
Urime Markopollo kershendellat ty dhe te gjithe komunitetit katolik!

Naki
06-12-04, 10:04
Urime festen e krishtlindjes :)

http://www.cosgan.net/images/smilie/xmas/d050.gif[/quote]

aferdita
06-12-04, 11:36
Urime edhe prej meje festen e Krishtlindjeve te gjithe atyre qe e festojn.....


FROHE WEIHNACHTEN euch alle!!!

Gentiani
06-12-04, 13:09
kush mi uron i pari nji gote vere te kuqe i kisha dhuruar.. :wink:

Herėt paske filluar tė festosh :wink:

Sjellė verėn njėherė e pastaj pasojnė Urimet :lol: :lol: :wink:

Urime Markopollo Kėrshėndellat, po pse kaq herėt nė cilin turne ja ke mėsyer?!

MemphiSx
06-12-04, 14:56
http://www.heathersanimations.com/xmas/ani-wreath.gif

yllka
24-12-04, 12:07
Te gjithe besimtareve Katolik ju uroje festen e Krishtlindjeve.

Gjumashja
24-12-04, 12:17
Urime Kershendellat te gjithve :wink:

Murgesha
24-12-04, 12:22
Gezuar Krishtlindjet.

Honesty^uk.
24-12-04, 14:52
Te gjithe besimtareve te Krishtere ua uraoj

GEZUAR KRISHTLINDJET.

Gentiana
24-12-04, 14:55
Gjith konfesionit Katolik ju uroj Gezuar Krishtlindjet, i pritshi gjith ne gjirin familjar,me harmoni, paqe dhe gezim.

Genta

ShEjToNkA
24-12-04, 22:27
Tė gjithė Shqiptarve tė konfeksionit Katolik ,ua urojė nga zemra festėn
Gėzuarrr Krishtėlindjet

http://www.heathersanimations.com/xmas/ani-wreath.gif

Mafiozi
24-12-04, 22:46
Gjith konfesionit Katolik ju uroj me gjith zemer festen e Krishtlindjes.

Shpresoj qdo te mir ne jet per ju dhe familjet e juaja.

Ju pershendes.

Me respekt.

halla e madhe
25-12-04, 08:13
PER SHUME MOTE KRSHTELINDJET :!:

Diana007
25-12-04, 13:44
http://home.zonnet.nl/animatieplaatjes/merry%20christmas.gif

Ylberi_be
25-12-04, 14:26
Urime Festen e krishtlindjeve te gjidh Besimtarve te krishter.

anna
25-12-04, 14:49
gezuarrrrrrrrrrr krishtlindjet !!!!! :wink:

progoni
25-12-04, 18:00
URIME tė gjithėve antarėve -besimtar tė besimit ktolik.

Paqa,lumturia
mbretėroveshin nė JU
dhe
familjet e JUAJA